Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios, suknelės, suknytės 38 TEMA

QUOTE(Ligvita @ 2012 06 18, 15:31)
nezinau, man atrodo kad jos SM net nera, nes cia tokios nesaziningos neuzsibuna. Bet ji gerai nuotrauku prisirinkusi
cia tavo
http://www.jau.lt/sk...liu-svente.html
cia bastingos
http://www.nemokamis...arbo-54257.html
ir i savo puslapi sukelus



OHO TIK DABAR PAMACIAU DISKUSIJAS DEL IZULIOSIOS MEZGEJOS IR SAVO NET DU DARBUS RADAU JOS SKELBIME:(.LAIMEI,JEI TEISINGAI SUPRATAU,SKELBIMAS ISTRINTAS
Atsakyti
Aš truputį ne į temą paklausiu blush2.gif kur galima įsigyti (pageidautina pigiai) manekeną? g.gif Vilniuje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina A-A @ 2012 06 19, 00:08)
Man atrodo sitas turetu galioti ,kur skelbiama supermamu info. Draudžiama be raštiško supermama.lt leidimo naudoti ir platinti interneto svetainėje www.supermama.lt esančią grafinę bei tekstinę informaciją žiniasklaidos priemonėse bei kitose interneto svetainėse.

As savo bloge uzsirasiau,kad draudziu platinti be mano sutikimo nuotraukas komerciniais tiklais. Kaip si ponia ir daro.privilioja klientus kitu mezgeju nuotraukom. Jos kiek pastebejau darbai daznai konkursuose dalyvauja mezgimo zurnaluose


Pačioj apačioj SM puslapio yra šis užrašas, taip pat taisyklėse yra. Nesvarbu kad ji randa googlėj, ar randa jos klientė, jei nukopijuota iš SM ar kito psl su tokiom taisyklėm, jau ji prisidirbus biggrin.gif Dažniausiai tokias nertas suknutes google išmeta iš SM forumo, taip kad ir republikuot jas draudžiama.
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2012 06 19, 09:43)
Aš truputį ne į temą paklausiu  blush2.gif kur galima įsigyti (pageidautina pigiai) manekeną?  g.gif Vilniuje  ax.gif

Gariūnuose, naujajam paviljone mirksiukas.gif pernai kainavo apie 50-60 Lt
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2012 06 19, 09:43)
Aš truputį ne į temą paklausiu  blush2.gif kur galima įsigyti (pageidautina pigiai) manekeną?  g.gif Vilniuje  ax.gif



Pigiausiai tai Gariūnuose, tam naujai pastatytam pastate.
Jei neklystu tai stovint veidu į pastatą, orientuokitės, kad t.b. antrame aukšte, pačioje pirmoje (kraštinėje) eilėje esantis pats paskutinis skyrius.
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 06 19, 01:30)
Abejoju. Perklausk dar. Chia ne publikavimas, o republikavimas. Tie vaikai jau buvo publikuoti internete sutikus tevams...


Mergytės, tos, kurios publikavo ir kurių darbeliai - jos gi turi tėvelių sutikimą. Nežinau, kokia forma: užtenka ir emailo, tik kad būtų parašyta, kad sutinka, jog bus publikuojama ten ir ten. O va ta vagilka - neturi. Ir taip pat publikuoja ar republikuoja - čia tas pats. Tad bet kuris iš tų mažylių tėvelis gali jai tokią pirtį užkurti...
Atsakyti
QUOTE(Naistė @ 2012 05 31, 16:45)
Pradėjau amžiaus projektą smile.gif Visą gyvenimą norėjau vasarai maxi suknios iki žemės beveik. Bet su savo ūgiu (184) tokios pirkt niekur nerandu. Siūtis brangu. Tai, sakau, nusimegsiu. O ir siūlus turiu nuo caro maro laikų. Tik, kaži, ar šiai vasarai spėsiu

labukas,sekmes
as pradejau sau suknyte,noreciau ir ilgos,bet kadangi laukiuos,tai apsiribosiu trumpesniu variantu,o kita met gal pavyks ir nusinert ilgesne,o dabartine beveik baigta ,tik pritrukau siulu,laukiu kol gausiu ir savaitgali tikiuos baigt ax.gif
Atsakyti
Ideja ilgai nertai vasarinei suknelei (be schemu)

user posted image
Atsakyti
Atnešu parodyti vasarinę suknytę (tik spalva jos ryškesnė, salotinė, nuotraukose labai blankiai atrodo)
user posted image
Atsakyti
Ar sitas rastas, neriamas zemyn, kaip nors platinamas, ar eina visas vienodo plocio?
Atsakyti
Ir čia dar pagirsiu, IngridaGal, labai gražu. Kokie siūliukai? Man visad kažkaip norisi žinoti, iš ko nerta, ar megzta, kiek maždaug sunaudota ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2012 06 19, 20:05)
Ar sitas rastas, neriamas zemyn, kaip nors platinamas, ar eina visas vienodo plocio?

Siaip orginalioje schemoje jis neriames zemyn nieko neplatinant, bet as siek tiek platinau, kad graziau iliemenavimas atrodytu. Platinima dariau, nerdama didesnius lapelius (neriau papildomas 2 eilutes prie papildomos schemos ir tik tada perejau prie motyvo kartojimo)
Papildyta:
QUOTE(viosim @ 2012 06 19, 20:11)
Ir čia dar pagirsiu, IngridaGal, labai gražu. Kokie siūliukai? Man visad kažkaip norisi žinoti, iš ko nerta, ar megzta, kiek maždaug sunaudota ax.gif

Ačiū 4u.gif Nerta iš Catolin siūlų (50% medvilnė, 50% akrilas), sunaudota ~400g.
Atsakyti