Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios, suknelės, suknytės 38 TEMA

tai savo tinklapyje parase kad pavyzdziai, taciau skelbimu puslapiuose tikrai neparasyta, o pagal nutylejima zmones supranta kad tai jos darbai....
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 06 18, 18:09)
tai savo tinklapyje parase kad pavyzdziai, taciau skelbimu puslapiuose tikrai neparasyta, o pagal nutylejima zmones supranta kad tai jos darbai....


Tep, aš galvojau, kad darbeliai LaPerlos, todėl rašiau LaPerlai, nes reikėjo schemutės vienos biggrin.gif O pasirodo, kažkam pridirbau ir išdaviau, kad plagijuoja fotkes biggrin.gif
Jau bent pernėrus įsidėtų tokį pat darbą, o čia svetimus vaikus, nesvarbu kas atsiuntė, bet vaikų negalima dėt į viešumą, be tėvų sutikimo.
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 06 18, 20:09)
Tep, aš galvojau, kad darbeliai LaPerlos, todėl rašiau LaPerlai, nes reikėjo schemutės vienos  biggrin.gif O pasirodo, kažkam pridirbau ir išdaviau, kad plagijuoja fotkes  biggrin.gif
Jau bent pernėrus įsidėtų tokį pat darbą, o čia svetimus vaikus, nesvarbu kas atsiuntė, bet vaikų negalima dėt į viešumą, be tėvų sutikimo.

aciu tau dar karteli lotuliukas.gif issiderejau kad veidus nukirps ir lai kopijuoja, man svarbiausia buvo kad nebutu visur metomos vaikuciu foto:) bet kokiu atveju - lazda turi du galus, ir moteris smarkiai rizikuoja gavusi uzsakyma nepatenkinti klienciu lukesciu smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Na, pagaliau ir pasirode "mezgeja" kas per viena yra.Mezgiausi as pas ja( as apie ta, kuria cia aptarinejat, kuri jusu darbu foto vagia) tai butent pavyzdziai ir suzavejo, kad grazus, kokybiski...Bet kai gavau uzsakyma pabaigta, tai issiziojau...kokybes nerasta, pliurza kazkokia..., kalbejom apie tunikos numezgima, gaunu- a la tunika vos iki klubu doh.gif apie kokybe -tyliu...Pati megstu pamegzti,esu tik megeja, bet mano darbai simta kartu grazesni nei jos...

QUOTE(Ligvita @ 2012 06 18, 15:39)
siaip tai pikta ne del ideju ar kopijavimo, bet todel kad deda svetimas nuotraukas. Lai numezga, nufotografuoja ir deda, tai niekam pikta nebus


Kaip ji savo darbu foto des, jei ten kokybes nerasta...Taip ir uzkimba tokios "blondines" kaip as doh.gif

QUOTE(La Perla @ 2012 06 18, 19:09)
tai savo tinklapyje parase kad pavyzdziai, taciau skelbimu puslapiuose tikrai neparasyta, o pagal nutylejima zmones supranta kad tai jos darbai....


Taip ir yra, kad visi galvoja, kad cia jos darbai...
Papildyta:
QUOTE(La Perla @ 2012 06 18, 20:33)
aciu tau dar karteli  lotuliukas.gif  issiderejau kad veidus nukirps ir lai kopijuoja, man svarbiausia buvo kad nebutu visur metomos vaikuciu foto:) bet kokiu atveju - lazda turi du galus, ir moteris smarkiai rizikuoja gavusi uzsakyma nepatenkinti klienciu lukesciu smile.gif


drinks_cheers.gif Jos pavyzdziai visiskai neatitinka realiu jos darbu, toli jai iki jusu, oi kaip toli.Pasikartosiu, kad kokybes nera, skyles ir kai gauni darba, kuris dvokia rukalais....tai kita karta nemanau, kad kas pas ja sakytusi... na, nebent kojines kokias numegzt biggrin.gif
Atsakyti
Trumpai paklausiau vyro: jo atsakymas toks - vaikų nuotraukų JOKIU būdu negalima niekur publikuoti be raštiško tėvų sutikimo. Tad bet kuris iš tų vaikučių tėvelis gali drąsiai kreiptis į atitinkamas institucijas.
Dėl jūsų darbelių - čia yra tiesos, kad ji gali juos naudoti, nes paimti viešoje erdvėje. Tačiau jei jūs jai pranešate, kad nenorite, jog ji naudotų - turi išimti. Jūs taip pat galite kreiptis į atitinkamas institucijas. Ir nereikia čia jokių autorinių teisių - jūsų tiesiog bus paprašyta įrodyti, kad tai jūsų darbelis, t.y. kad turite originalias nuotraukas, kada ir kur įkėlėte ir pan.
Jis tą patį pasakė - kol nepradėsime tokių personų bausti - tol taip ir tęsis...
Atsakyti

blink.gif blink.gif blink.gif nu kas do naglumos bobos,kitaip nesinori net vadinti tokios,o jau atsakinejimo naglumas i pastabas kad isimti nuotraukas blink.gif Jei as savo nuotraukose taip pasirasineju, ar kitaip tas vandens zenklas padaromas? Nes ikeliau i savo bloga savo dukriuko nuotrauku,galvojau is krikstynu ikelt nuotraukas,bet dabar bijau kelti g.gif
user posted image

Atsakyti
as truputi ne i tema ax.gif
user posted image

user posted image

spalva labiau antroji . Na ir savininkei bus ilgesnė, nes ji 15 cm žemesnė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2012 06 18, 21:48)
Trumpai paklausiau vyro: jo atsakymas toks - vaikų nuotraukų JOKIU būdu negalima niekur publikuoti be raštiško tėvų sutikimo. Tad bet kuris iš tų vaikučių tėvelis gali drąsiai kreiptis į atitinkamas institucijas.


Abejoju. Perklausk dar. Chia ne publikavimas, o republikavimas. Tie vaikai jau buvo publikuoti internete sutikus tevams...
Atsakyti
Lusasita, nuoooostabi balta krikštynų suknelė wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 06 19, 02:30)
Abejoju. Perklausk dar. Chia ne publikavimas, o republikavimas. Tie vaikai jau buvo publikuoti internete sutikus tevams...

Man atrodo sitas turetu galioti ,kur skelbiama supermamu info. Draudžiama be raštiško supermama.lt leidimo naudoti ir platinti interneto svetainėje www.supermama.lt esančią grafinę bei tekstinę informaciją žiniasklaidos priemonėse bei kitose interneto svetainėse.

As savo bloge uzsirasiau,kad draudziu platinti be mano sutikimo nuotraukas komerciniais tiklais. Kaip si ponia ir daro.privilioja klientus kitu mezgeju nuotraukom. Jos kiek pastebejau darbai daznai konkursuose dalyvauja mezgimo zurnaluose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristina A-A: 19 birželio 2012 - 01:10
QUOTE(Lusasita @ 2012 06 19, 00:31)
as truputi ne i tema ax.gif


Gražu:) Kokie siūliukai čia? 4u.gif
Atsakyti
Vajej...aš ateinu čia grožių pažiūrėt,o tai dėl kažkokios vagilkos dabar daug kas bijos nuotraukytes įdėt unsure.gif
Palaikau jus,mergaitės...tokiom bobom ir "užvažiuot" negėda būtų,nes žmonių kalbos nesupranta... schmoll.gif
Atsakyti