Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios, suknelės, suknytės 38 TEMA

QUOTE(La Perla @ 2012 06 18, 14:20)
gal ne i tema, bet... noriu ispeti ir gal sugedinti...
DEMESIO: kažkas naglai vagia nuotraukas ir siūlo mano darbus kaip savo... gal dar kas rasit savo nuotraukų tarp siūlomu darbu... puslapis: http://www.skelbikas...nte-978448.html

user posted image


Mergytės, tokiu atveju aš kreipčiausi į teisėsaugą. Iš ties, nenorėčiau, kad pvz mano ar mano mažės nuotraukytės taip visur būtų platinamos. Užtektų kelias pamokyti ir baigtųsi tokie reikalai...
Kodėl taip sunku sukurti/sugalvoti kažką savo, o reik visad vogti, plagijuoti ir panašiai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 06 18, 14:31)
nezinau, man atrodo kad jos SM net nera, nes cia tokios nesaziningos neuzsibuna. Bet ji gerai nuotrauku prisirinkusi
cia tavo
http://www.jau.lt/sk...liu-svente.html
cia bastingos
http://www.nemokamis...arbo-54257.html
ir i savo puslapi sukelus

o dieve doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
maciau sias la perlos nuotraukas anksciau doh.gif bet ispeti tave taip ir pamirsau, kazkas matyt nuvijo nuo kompo doh.gif
Atsakyti
Na čia jau off topic-bet paskambinau skelbimo autorei, paprašiau, kad ištrintų nuotrauką suknelės, kurią aš nėriau, o fotografavo fotografė Liliana Tunkevič. Man pasakė, kad griežtai to nedarys, nes nuotrauka imta iš viešosios erdvės, kad klientai atsiunčia ir pan. Kad ji išsiaiškinusi tai su teisininkais, nei foto, nei darbas nėra patentuoti, todėl ji drąsiai naudos. Aš asmeniškai, jei naudoju tos fotografės foto-prirašau, kas foto autorė. Sakiau, jog paprastai išeina su moterim susitarti, kad nedėtų svetimų darbų, kaip pavyzdžių, į skelbimus, bet ji-atsisakė ištrinti, "<...> nesiruošiu to daryti", tik gali prirašyti mano vardą pavardę prie foto, tačiau man to nereikia.
Likau nemaloniai nustebinta tokio užsispyrusio žmogaus. Na, bet tegul mezga, vis tiek taip pat nenumegs, o idėjas mes visos vienos iš kitų imame-čia mano nuomonė.
Atsakyti
bastinga - nenumegs, tegul mezga, negaila bet kad vaiku nuotraukos keliautu per visur doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Na, kadangi aš pati labai prieš esu tokius dalykus, o vyras mano - advokatas - užklausiu vakare, ar ta mergina yra teisi dėl viešosios erdvės...
Atsakyti
siaip tai pikta ne del ideju ar kopijavimo, bet todel kad deda svetimas nuotraukas. Lai numezga, nufotografuoja ir deda, tai niekam pikta nebus
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 06 18, 16:39)
siaip tai pikta ne del ideju ar kopijavimo, bet todel kad deda svetimas nuotraukas. Lai numezga, nufotografuoja ir deda, tai niekam pikta nebus

Sutinku su Ligvitos ir LaPerlos nuomonėmis, man irgi tas pikčiausia.
Žuvelė-jei galėsi-būtinai pasikonsultuok su vyru, nes man ji labai drąsiai sakė, kad jei kažkas nepatinka-kreipčiausi į teismą.
Atsakyti
Iš to pasitpiktinimo, net pamiršau įdėti savo nedidelį darbelį... Ant modeliuko tikrai nuotraukytės nedėsiu:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Zuvele - labai grazu wub.gif ir as jau neberodysiu nieko ant manekenu verysad.gif

siaip vieno skelbimo jau nebeliko, skelbikas.lt jis pasalintas. Tiesa nemanau kad tai padare ji pati, nes parasiau tinklapio administracijai laiska ir paaiskinusi situacija paprasiau pasalinti skelbima ax.gif
Atsakyti
Ot siaubiakas, dabar dėl kažkokių šliurienių netekom pusės grožio temutėj sad.gif La Perla, gražuolė suknytė, kad ir be modeliuko thumbup.gif kokius nors vandens ženklus tikrai geriau dėti, bent jau tam, kad tokioms šliurienėms sunkiau būtų grobti ir viešinti jas savo naudai.
Atsakyti
Žuvele, nedėk foto, o ir ta bus kaip jos darbas doh.gif

Nu bet moteriškės naglumas blink.gif

Taip, ji teisi iš vienos pusės, nes parašė, kad tai pavyzdžiai, o jos darbai atskirai sudėti (iš jos tinklapio informacijos), tad gal ir kebli situacija. Bet jei autorė ar vaiko tėvai reikalauja pašalinti, ji privalo tai padaryti.

Manau protingos klientės pasiieškos sąžiningesnės mezgėjos cool.gif juolab kad komentarai po jos skelbimu ne jos naudai biggrin.gif
Atsakyti