Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriančios svajonių sodus

O man jau irgi matyt stadija - uzsisvajojau anadien prie savo darziuko, kad krapai grazus lotuliukas.gif
Atsakyti
Bitule, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mano ŽALIEJI linkėjimai smile.gif
Atsakyti
Grazu wub.gif
Atsakyti
Sobieska, brandinasi Tavieji žali linkėjimai 4u.gif
Patiko vaizdai, kur akmuo tarp spygliuotukų ir šiliniai gvazdikai šalimais, kur pro pušelę ir melsves žvilgsnis krypsta į skulptūrą ir... papartis tarp akmenų wub.gif

O čia mano šių metų atradimas:
http://public.fotki....ikins-martagon/
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2012 07 03, 14:01)
Sobieska, brandinasi Tavieji žali linkėjimai  4u.gif
Patiko vaizdai, kur akmuo tarp spygliuotukų ir šiliniai gvazdikai šalimais, kur pro pušelę ir melsves žvilgsnis krypsta į skulptūrą ir... papartis tarp akmenų  wub.gif

O čia mano šių metų atradimas:
http://public.fotki....ikins-martagon/



O kodel nei vienos 'naturalios' nuotraukos, kur matosi, kad ju ziedeliai nusvire:)?
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2012 07 03, 14:01)

Be galo grazi 'East of Eden' wub.gif gaila, kad joms reikia "padeti" fotografuotis, nes neina viso grozio perteikt, kai ziedas zemyn svyra. Matytumet kaip as margutes fotkinau lotuliukas.gif Siaip megstu su fotiku padraugaut, tai suprantu kodel leliumai taip fotografavo.
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2012 07 03, 16:10)
O kodel nei vienos 'naturalios' nuotraukos, kur matosi, kad ju ziedeliai nusvire:)?

Tam, kad būtų graži nuotrauka su nusvirusiais žiedeliais, reikia bent minimalaus jų "sąžalynėlio" - o to teks palaukt smile.gif Tyruose vieną stiebelį gražiai nufotografuot ne mano gebėjimams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2012 07 03, 20:12)
Tam, kad būtų graži nuotrauka su nusvirusiais žiedeliais, reikia bent minimalaus jų "sąžalynėlio" - o to teks palaukt smile.gif  Tyruose vieną stiebelį gražiai nufotografuot ne mano gebėjimams ax.gif


AA. Supratau:) Nes man miskines tai del tu svyranciu ziedu ir patinka..smile.gif
Atsakyti
Dar keletas mano vidinio kiemelio foto:
foto 1
foto 2
foto 3
Atsakyti
Bet jau lelijos.... tame fone ohmy.gif ... kažkas nežemiško wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bitule @ 2012 07 09, 22:58)
Bet jau lelijos.... tame fone  ohmy.gif ... kažkas nežemiško  wub.gif


Pritariu. Jau spalva atitaikyta, tai ohoho.
Atsakyti