Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriančios svajonių sodus

Sveikos merginos. Retai as savo trigrasi beikisu, bet , kad bitule prabilo apie piktzoles tai pasisakysiu biskiuka. Nu ka , o gi padariau atradimo, kad kai kurios piktzoles nuostabiai tinka gelynuose. Skamba turbut keistai, bet mano darbo sadas nuostabaus grozio butent piktzoliu susipynusiu su darzelio gelem deka. To pasekme, tai, kad as savo kiemuki leidziu setis ir laisvai augti laukiniam snapuciui, o naslaites po krumais koks geris wub.gif .
Gaila mano telefonas nusibaige, o jame turejau kelias nuotraukas, kaip graziai atrodo margutes tarp dilgeliu.

Mano sodely tai nieko gero, nes lyja pas mus kozna diena. Salta, vejas obelaite ant sono pagulde, darze tik salotos svogunai ir ridikai auga. Paprikoms per salta, baklazanai merdi, agurkai ir morkos nedygsta. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2012 06 11, 18:43)
...kaip graziai atrodo margutes tarp dilgeliu...

thumbup.gif mano akys irgi ilsisi nuo tokių natūralių derinukų wub.gif , bet man atrodo, kad jų grožiui atsiskleisti visgi reikalingas tvarkingesnio plotelio atsvara (vejos gabalėlis, grįsta aikštelė, ar pan.), vienžo grožį reikia eksponuoti. Ne kiekviena akis geba pastebėti dilgėlių žiedus šabakštne biggrin.gif . Todėl kartais ir neatsikratau gėdos jausmo, jei kas užsuka pasidairyti sode blush2.gif
Beje nemažai mano mėgstamiausių augalų, yra užsisėję tiesiog savaime, belieka tik surasti jiems tinkamą vietą bigsmile.gif. O šiais metais užėjo šišas jaukintis laukines mūsiškas varpines žoles bigsmile.gif , kažkaip jos man ne ką prastesnės už užjūrines atrodo, ir žydėjimo metas sakyčiau labai originalus.
Va vienas iš mano eksperimentų.
Kažin kas atsitiko su fotki? Niekur nerandu nuorodos tiesioginiam paveiksliuko įkėlimui g.gif
Atsakyti
QUOTE(bitule @ 2012 06 11, 22:39)
Va vienas iš mano eksperimentų.

Tikrai super atrodo thumbup.gif o mes tik prasinesam su dalgiu per panasias viksvas ir nesulaukiam ju grozio schmoll.gif Nors dabar, kai visas dienas bunu su mazge namie ir kai abi iseinam pasivaiksciot, buna daug laiko zioplinejimams ir apmastymams, tai as irgi pagaunu save stebint laukine augalija, esu atkreipus demesi ir i ivairiausius viksvu kuokstelius, ir i laukines veronikas, ir i kitas pievu geles. Sukulturintos jos turetu atrodyt graziai wub.gif
Na, o simet pas mus, kur maziau puoselejama veja, is kazkur pridygo neitiketinai daug baltu dobiliuku, lyg kas butu specialiai pasejes, o man kaip grazu wub.gif Tegul tik plinta jie ir baltuoja.
Tiesa, vis noriu parodyt kaip palei bordiura apsodinau, man asmeniskai visai graziai suderejo sie abu augalai ir zydejimas sutampa. Jiems uz nugaros geltonziedes vienadienes, o uz ju - melynziedziai pentiniai. http://private.fotki.com/gelynai/tina/ Gyvai kazkaip graziau atrodo, kas mate, sake labai grazu.
Atsakyti
Tina,pas tave kokios vikšruolės buinios, aš tai jas šiemet išroviau, skursta jos smėlingesnėj dirvoj, o va molingoj joms pats tas kaip matau smile.gif
Atsakyti
bitule, mūsiškas viksvinis atrodo thumbup.gif Ir daržiukas tokis civilizuotas, tvarkingas thumbup.gif

tina, tikriausiai pastarieji metai su dukryte namuose atnešė daug pokyčių į kiemą? Geras metas apmąstyti pokyčius, stebėti kiemą ir... įgyvendinti planus. Gal kadu ir pasirodytum savo augalynus... smalsu visgi kaip ten viskas vystosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 06 12, 06:01)
Tina,pas tave kokios vikšruolės buinios, aš tai jas šiemet išroviau, skursta jos smėlingesnėj dirvoj, o va molingoj joms pats tas kaip matau smile.gif

Aha, simet jos kazkokios atsigave. Matyt i nauda kereliu isskirstymas buvo.

QUOTE(leliumai @ 2012 06 12, 09:49)
bitule, mūsiškas viksvinis atrodo  thumbup.gif Ir daržiukas tokis civilizuotas, tvarkingas  thumbup.gif

tina, tikriausiai pastarieji metai su dukryte namuose atnešė daug pokyčių į kiemą? Geras metas apmąstyti pokyčius, stebėti kiemą ir...  įgyvendinti planus. Gal kadu ir pasirodytum savo augalynus... smalsu visgi kaip ten viskas vystosi  blush2.gif

Gal... atpratau cia rodytis. Jau lyg kyla ranka fotkint, bet ai galvoju, kam cia bus idomu. Pokyciu is tiesu daug, bet jie kolkas daugiau man paciai pastebimi. Pamazu pergrupavau daugiamecius augalus, vienameciu neliko pas mane. Taip pat beveik neliko iskasinejamu sezoniniu augalu. Dabar laukiu esamu deriniu suzydejimo. Ypatingai smalsu kaip atrodys tas bordiuras, kai zydes viendienes ir pentiniai. Ir dar - pirmi metai zydes juka wub.gif Kai pamaciau du kylancius ziedstiebius tarp lapu, net nusvitau is laimes. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bitule @ 2012 06 11, 22:39)
thumbup.gif  mano akys irgi ilsisi nuo tokių natūralių derinukų  wub.gif , bet man atrodo, kad jų grožiui atsiskleisti visgi reikalingas tvarkingesnio plotelio atsvara (vejos gabalėlis, grįsta aikštelė, ar pan.), vienžo grožį reikia eksponuoti. Ne kiekviena akis geba pastebėti dilgėlių žiedus šabakštne  biggrin.gif .  Todėl kartais ir neatsikratau gėdos jausmo, jei kas užsuka pasidairyti sode  blush2.gif
Beje nemažai mano mėgstamiausių augalų, yra užsisėję tiesiog savaime, belieka tik surasti jiems tinkamą vietą  bigsmile.gif. O šiais metais užėjo šišas jaukintis laukines mūsiškas varpines žoles  bigsmile.gif , kažkaip jos man ne ką prastesnės už užjūrines atrodo, ir žydėjimo metas sakyčiau labai originalus.
Va vienas iš mano eksperimentų.
Kažin kas atsitiko su fotki? Niekur nerandu nuorodos tiesioginiam paveiksliuko įkėlimui  g.gif

labai labai neblogas wub.gif darziukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrinekuoja: 12 birželio 2012 - 11:04
http://public.fotki....-6196-copy.html
Atsakyti
http://public.fotki....a/100-6594.html
Atsakyti
leliumai, grožių grožis thumbup.gif taip gyva, sodru, na labai labai wub.gif
Atsakyti
Ačiū, Jolaxus 4u.gif

Jei kam kils noras ne tik pagirti, bet ir duoti patarimą, pakritikuoti - mielai prašom - tobulėjimui ribų nėra smile.gif
Atsakyti
Leliumai user posted image, tikra atgaiva atostogų ištroškusiai galvai user posted image...
Kritikos tikėtis beviltiška biggrin.gif



Kad ir pavėluotai, bet labai ačiū visoms už gerus žodžius daržiukui blush2.gif Burokėlių ir juozažolės derinys šiemet perspjauna mano gėlynus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitule: 27 birželio 2012 - 21:41