Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriančios svajonių sodus

Nagrineju, ir is tuopu issirinkau Baltaja tuopa.
pilkai zalsvas medis atrodytu 'nesunkiai' net budamas didelis.

Priesingame, Pietrytiniame kampe auga gluosnis svyruoklis, labai jaukiai. Kontroliuojamas jo aukstis, nes po el.laidais.

trukumas - leidzia dag atzalu.
na bet tu atzalu pilna pas mane - seivamedziu. prakapoju, ir tiek. sodo siekiu tokio 'laisvo' ir nelabai lietuviskai tvarkingo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krisjon: 24 lapkričio 2014 - 23:53
nyksta musu temuke...
na prirasysiu monologu iki 50 psl. ir ka - viskas?...

pirkau dygiaja eglute vazone Kaledoms, tai uzejo proto aptemimas ir paemiau iskart 4 doh.gif :
viena puosimui namie, antra didesne sodinimui pavasari linijoje langas mano - langas kaimyno, ir 2 suformuotus bumbulus.
dar buvo proga gerai kainai, isigijau 7 siulines tujas filiformis, neskiepytas, jau virs 1m aukscio.

Kaledoms jau turiu visas dovanas.
Turbut paskutinieji metai, kai vaikas tiki Pasaka... Nesu tikra, kartais atrodo, kad netiki, o tik labai stengiasi tiketi, labai labai dar nori tiketi... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(krisjon @ 2014 12 09, 00:39)
nyksta musu temuke...
na prirasysiu monologu iki 50 psl. ir ka - viskas?...

pirkau dygiaja eglute vazone Kaledoms, tai uzejo proto aptemimas ir paemiau iskart 4  doh.gif  :
viena puosimui namie, antra didesne sodinimui pavasari linijoje langas mano - langas kaimyno, ir 2 suformuotus bumbulus.
dar buvo proga gerai kainai, isigijau 7 siulines tujas filiformis, neskiepytas, jau virs 1m aukscio.

Kaledoms jau turiu visas dovanas.
Turbut paskutinieji metai, kai vaikas tiki Pasaka... Nesu tikra, kartais atrodo, kad netiki, o tik labai stengiasi tiketi, labai labai dar nori tiketi... unsure.gif

na reikia tave gelbėti, kad nesijaustum monologe mirksiukas.gif
tik apie augmeniją jau nieko labai nepasakysiu - žinai ką darai ir darai kryptingai, tad tik pirmyn 4u.gif
apie Pasaką - palyginus anksti tavo gražuolė pradėjo abejoti, mano mažius dar visiškai įsijautęs į laiškus Kalėdų seniui ir savo norų nevaržo biggrin.gif Dičkė, tiesa, irgi nevaržo, bet ji dar drąsesnė, nes jau puikiai žino su kokiuo Kalėdu seniu reikia derėtis dėl tinkamų dovanų ir drąsiai derasi lotuliukas.gif
Atsakyti
O pas mus tai dar labai smagus laikas wub.gif pas vyresniaja vaiksto nykstukai ir nesa dovanas i kojine biggrin.gif po eglute laukiam dovanu is Kaledu senio. Mazoji tai dar ne ka supranta, bet vaikystes dziaugsmu pilni namai smile.gif
Papildyta:
O del augalu, tai as ziauri tingine patapau blush2.gif Pas mane dar nedengti jie net normaliai. Tikiuos buve salciai nepridare bedos. unsure.gif Reiks susikaupt ir uzdengt pries sekancius salcius. Aplamai tai jau nepamenu ka ir bepirkau kada. Praejo man si karstine. Dabar priziuriu ta, ka turiu. Keli projektai yra mintyse, bet jiems reikia nemazu finansu, tad kazkada ateity...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 09 gruodžio 2014 - 11:13
Ir as jauciuosi nusikaltusi, kad praeita karta krisjon postai virto monologais blush2.gif ...
Tuokart paskaiciau, neturejau laiko plepalams, paskui pamirsau, o kartais is viso jauciuosi aptingus arba pervargus - senatve laugh.gif .
Labai daznai apie atostogas galvoju, o cia jau pirmas pozymis...
Sedziu dabar koja issisukus - igriuvau sode i israutos tujos duobe, tai vargais negalais paradine namo puse truputi apsipuosiau, kad nuo zmoniu sarmata nebutu, o daugiau - snipstas is visu mano planu gavosi. Dievo pirstas nono.gif .

Skaitau krisjon vis pilnejanti augalu asortimenta ir sirdis dziaugiasi, pati prisimenu ta svajoniu sodo kurimo etapa.
Dabar, deja, as jau grizau i realybe - turimu augalu per daug, nebezinau kaip ir kur juos sukisti, pilni patvoriai dar vis atliekamu mastau.gif , toks jausmas, kad sklypas susitrauke, o is tiesu, as jo plota matyt gerokai pervertinau savo vizijose biggrin.gif .
Anksciau reikejo visko, o dabar vis lengviau atsisakau nelabai tinkamu ar patinkamu - atiduodu, parduodu..., kartais net sirdies gilumoj pasidziaugiu, kad kai kas ir neisgyveno, nors tuo metu ir labai gailejo.

Siemet (min po dvieju metu svarstymu) pasisodinau dvi 5,5 m aukscio gudobeles. Nezinau kaip tiksliai lietuviskai ta veisle vadinasi, pazodziui butu gudobele odiniais lapais - Crataegus lavallei 'Carrierei' :

https://www.google.d...a...'carrierei'

Jei tik neuzknis lapu grebimas, nes lapai ju nesmulkus, tai busiu labai laiminga, nes taip norejau bent dvieju lapuociu medziu wub.gif (ne medeliu, o medziu).

Noreciau ir tureciau ka parodyti, bet nebeturiu gero fotiko, tai kazkaip ir upo fotografuoti nebera.

Atsakyti
Smagu tikrai, labas 4u.gif
O as sia sav. atostogauju!
Rytais vaziuoju i Klp 9val. treniruote, paskui prisigalvoju reikalu ir puse dienos tasausi leisdama smulkmenoms...
namu kampai dar nuo kraustymosi laukia ranku.. raminu save, rytoj va jau kibsiu.. smile.gif

QUOTE(jolaxus @ 2014 12 09, 09:16)
žinai ką darai ir darai kryptingai, tad tik pirmyn

apie Pasaką - palyginus anksti tavo gražuolė pradėjo abejoti, mano mažius dar visiškai įsijautęs į laiškus Kalėdų seniui ir savo norų nevaržo Dičkė, tiesa, irgi nevaržo, bet ji dar drąsesnė, nes jau puikiai žino su kokiuo Kalėdu seniu reikia derėtis dėl tinkamų dovanų ir drąsiai derasi

Bet zinok, del augalu, vis tiek labai naudingas koks pastebejimas ar patirties pasidalinimas is salies. 4u.gif
turiu nuostabia galimybe visa sezona stebeti daugybe veisliu dekoratyviniu augalu, stebejau 'pribegom' tik siemet. Sezonas praejo, ir jau rodos nieko nebezinau.

Kaip tavieji sermuksniai? kokiais atstumais sodinai, ne per mazi paskui pasirode? kokio auksco sodinai? kokio dabar yra aukscio, kiek metu praejo?
As pavasari planuoju isigyti Sacharnaja, Likiornaja ir Granatnaja sermuksnius, turbut imsiu is Zagares medelyno.

9m. jau. smile.gif Su Jusu striuke lapus grebem smile.gif Kokio amziaus mazius?
Siemet laiska rase pasidejusi salia zaislu kataloga - nurasinejo lotuliukas.gif
Liepiau parasyti is naujo, vakar vakare laiska prikabino prie Kojines, kad nykstukai pasiimtu ir perduotu seneliui smile.gif
As tuos laiskus i viena vieta taip ir nesu sudejusi, bet ir nenumetusi. stai dabar ikisau i nesiojamo kompo tases kisene unsure.gif

QUOTE(Tina* @ 2014 12 09, 11:12)
O pas mus tai dar labai smagus laikas pas vyresniaja vaiksto nykstukai ir nesa dovanas i kojine

O del augalu, tai as ziauri tingine patapau  Pas mane dar nedengti jie net normaliai. Tikiuos buve salciai nepridare bedos.  unsure.gif Reiks susikaupt ir uzdengt pries sekancius salcius.
Dabar priziuriu ta, ka turiu. Keli projektai yra mintyse, bet jiems reikia nemazu finansu, tad kazkada ateity...

as mulciavau naujai pasodinta tuju gyvatvore kokius 5cm, kadangi saknys buvo stipriai apkarpytos, trumpos. kai naujai pasals, dar ant tu filiformis uzpilsiu.
Pas mus reikia investiciju i gerbuvi - keleliui, takams, tvoroms... Augalams salyginai nedaug, kazkiek medeliu ir krumu, ir viskas.
As pvz visiskai nenoriu vendens telkinio. pakanka juros uz 8km.
Na man baisiai grazu kai sienoje is liuto ar cherubino burnos teka ciurksle i mini telkinuka, bet tai asocijuojasi tik su mazos erdves sodu.

QUOTE(vida777 @ 2014 12 09, 11:39)
Dievo pirstas  nono.gif  .

Skaitau krisjon vis pilnejanti augalu asortimenta ir sirdis dziaugiasi, pati prisimenu ta svajoniu sodo kurimo etapa.
Dabar, deja, as jau grizau i realybe - turimu augalu per daug,

gudobele odiniais lapais - Crataegus lavallei 'Carrierei' :

Jei tik neuzknis lapu grebimas, nes lapai ju nesmulkus, tai busiu labai laiminga, nes taip norejau bent dvieju lapuociu medziu  (ne medeliu, o medziu).

Noreciau ir tureciau ka parodyti, bet nebeturiu gero fotiko, tai kazkaip ir upo fotografuoti nebera.

Kuo greiciau pasveik 4u.gif

Jo, man vis dar truputi svaigsta galva, kad viskas priklauso nuo manes ir is tikruju galiu daryti ka noriu. rolleyes.gif
As manau daugiameciu turiu per daug - ir tai tik po 1 sezono! doh.gif na jie darze gyvena, ir pakrasciuose nereiksminguose. Bandysiu laikytis krypties, kaip kazkada Leliumai pasake: medziai, po to krumai, o po to zoles. Iki pavasario reikia plano medziams ir krumams, kiemo zonu is esmes nekeisim.

Medzziu butinai!, kaip gerai kad pasodinai! Jau is karto jie 5.5m??
Del tu lapu - pas jau dabar ju pakankamai. buvo 3 grebimai po gera valanda.
MB isigijo Stihl kombi sistema - kai prie to paties variklio jungiasi skirtingi prietaisai http://www.ginalas.l...bi-sistema.html
na kol kas yra tik krumapjove blush2.gif , per ziema isigys aukstapjove genejimui, paskui trimeri pakeles grioveliui, o iki kito rudens - ir lapu putikli/siurbeja.

as irgi neturiu fotiko, viska su telefonu fotografuoju.
Mums zinok bus gerai ir su telefonu, rodykis 4u.gif
Ir kitos rodykite 4u.gif
Ir as parodysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krisjon @ 2014 12 09, 18:26)
Ir kitos rodykite  4u.gif
Ir as parodysiu  4u.gif

Pasirodziau truputi, kad jau taip prasei smile.gif Tik gaila, kad fotki labai suprastina nuotraukas. Neliko jokio vaizdo normalaus. Pati pirma nuotrauka alsuoja vidurvasariu. Man asmeniskai siuo metu graziausiai "suskamba" spalvos ir atspalviai mano svajoniu sode.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2014 12 12, 12:45)
Pasirodziau truputi, kad jau taip prasei  smile.gif Tik gaila, kad fotki labai suprastina nuotraukas. Neliko jokio vaizdo normalaus. Pati pirma nuotrauka alsuoja vidurvasariu. Man asmeniskai siuo metu graziausiai "suskamba" spalvos ir atspalviai mano svajoniu sode.

Tina*, nusiunciau AZ, paprasiau prisijungimo duomenu.
nebeprisimenu, nebepavyksta atgaminti.
Papildyta:
O!
atsigavo atmintis, tadau 'fotkes' smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2014 12 12, 12:45)
Pasirodziau truputi, kad jau taip prasei  smile.gif Tik gaila, kad fotki labai suprastina nuotraukas. Neliko jokio vaizdo normalaus. Pati pirma nuotrauka alsuoja vidurvasariu. Man asmeniskai siuo metu graziausiai "suskamba" spalvos ir atspalviai mano svajoniu sode.

Tina*,
labai grazus augalynas, labai labai 4u.gif
dailiai susisaukia bordine lapija - tolumoj medis, gelyne - silokai. wub.gif
Jukos fantastiskai zydi!
Atsakyti
Tavo zodziai kaip balzamas sielai smile.gif aciu 4u.gif megstu "juodus" augalus, o juos komponuot ne taip lengva. Be to per eile metu ir bandymu pagaliau ismokau, kad ne viska, kas grazu gali sukisti i viena maza sklypeli. Noret galima daug, o deres ne viskas.
Atsakyti
Tina,labai gražu pas tave wub.gif

krisjon,smagu bus ir po tavo kiemą pasižvalgyti 4u.gif

Sobieska,nutilusi visai 4u.gif

smagu jus skaityti 4u.gif

pati nieko naujo parodyti neturiu,nelabai moku ką - tai kaip išeina taip 4u.gif
Atsakyti
pamirsau slaptazodi, i nieka negaliu paveizėti blush2.gif .
Atsakyti