Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriančios svajonių sodus

krisjon, kaip smagu skaityt, kad pildosi svajones. Net neabejoju, kad pas tave bus labai grazu.
Atsakyti
QUOTE(krisjon @ 2013 12 06, 15:37)
Na, jei i tema, tai mano zona dabar 5 (esu prie Palangos).
27a. kieme:
balos ivaziavimo keliuke, netolygi 'veja',
valgomi:
kelios aukstauges ir kelios zemauges subrendusios (bet nesenos) obelys su nukritusiais obuoliais, keturos slyvos, dvi aukstos tresnes raudona ir geltona, dar kazkas du/turbut vysnios,
is nevalgomu:
keli perauge kadagiai, kelios kelimetrines tujos, berzas prie ivaziavimo, keli spuogeliai/bile kaip ismetyti modernesni mazi spygliuociai, 1buksmedis 80cm , 1maza forzitija, 3 trimetriniai i auksti/ploti jazminai, gluosnis svyruoklis, didelis juodauogis seivaMedis, puse smile.gif dideles egles (el.laidai..). Aplink sklypa trimetrine kaukaziniu slyvu gyvatvore.
Stai toki turiu augalu uki smile.gif, kurio mano rankos dar neliete.

Planuoju darysiu taip:
Ziema - smulku sklypo plana, suinventorizuoti jame kas yra, zonuoti, suderint su MB interesais.
Tikriausiai ir kelis variantus sodo planu..

Ateinanti sezona:
Issikuopt,
Stebeti ir issiaiskinti sklypo klimata ir suprasti ar tikrai tai, kas suplanuota, tiks, koreguot,
Jei pjaut - tai tik tai, del ko akivaizdu ir nekyla abejoniu.
Del grozio - siek tiek vazonu reikalu, o Augalynus tik planuoti/delioti. Isirengti daigininka/ augalu saugykla.

Ka manot?
Dekosiu uz visas Jusu mintis, pastabas ir tt.  4u.gif

Vis dar maloniai stebiuosi, kad va stai turiu visas galimybes kurti savo svajoniu soda smile.gif

buvo labai nuobodus laikas, kada cia taves paskutiniais metais nebuvo.
Aciu Dievui uz tuos tavo 27a., nes su arais gerokai padidejo ir tikimybe, kad tu cia ilgiau uzsibusi lotuliukas.gif .
Nieko mes tau naujo neberidursim prie tavo planu... Planuok, eigoje bus viskas geriau matyti.
Mano patirtis sako:
1.planavimas kaip ir svajones, yra malonumas, kurio negalima is saves atimti smile.gif ;
2.konkretumas ir realumas ateina su laiku ir pagyvenus;
3.viska "teisingai is anksto suplanuoti" gali tik pasalinis zmogus, kuris tuo, ka suplanavo, nesinaudos. Kai darai pats sau, niekada nesigaus teisingai ir is karto. O ir nereikia nei stengtis, nei noreti is karto. Rezultatas ateina su laiku - jis turi buti isgyventas wub.gif .
Pirmiausia daryk tai, kas beveik 100 % aisku, o po to paaiskes ir sekantys ejimai...

Mano teisingiausios mintys, pasirodo, buvo tos, kurios atejo pirmiausiai, kai dar net namo nebuvo. Matyt todel, kad dar galva buvo sviezia, ivairiom mintim neperkrauta, nes kuo ilgiau i ta pati taska ziuri ir galvoji, tuo labiau neaisku.
Intuicija kartais buna labai gera patareja.

p.s. o del sidabrines kuojos skaldos, is karto prisiminiau - dabar tai krisjon apsidziaugs hihihi.gif .
Atsakyti
Dekui, Tina* smile.gif

Oho, kokia atmintis, Vida777 del sid/kuojos vejos lotuliukas.gif
Pamaloninai smile.gif
Vat vat, tai ir sakau, kad pirma sezona stengsiuos nepradeti arti dirvonu smile.gif
siaip, net nieko nedarant, siltuoju sezonu labai veslu, zalia ir visai grazu.

Orai visa savaite tokie, kad negali iskisti nosies net tu obuoliu nusirinkti nuo zemes doh.gif o kaip tik atostogavau.
Einu chaoso mazint rolleyes.gif
Atsakyti
Su Sventemis, merginos 4u.gif

turiu dar nepasodintu svoguniniu smile.gif tokie rudeniski orai bus kaip tik smile.gif
Atsakyti
Ir as visas visas su Sventem - ir su praejusiom, ir su ateinanciom 4u.gif !!!!

Nugi kaip palengvejo, kad kas ne kas, o Krisjon dar svoguniniu zemen nesukiso biggrin.gif . Ir as dar ne visas sukisau blush2.gif , pasiklausau oru prognoziu, kad vis dar siluma pranesa... ir neskubu doh.gif .
Atsakyti
Sveikutės, su šventėm visas ir praėjusiom ir ateinančiom. Kad jūsų sodai visad derėtų, kad jūsų gėlės niekad nevystų 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Mano svogūninės tvarkingai nuo spalio vidurio gyvena dirvoje. O žiema šia esu visai patenkinta, mėgstu tokį orą.
Atsakyti
Tai svogunelius planuoju pasodinti sausio 1d. biggrin.gif turiu kelis dekor.cesnakus ir puskinijas.
dar esu prikaisiojusi nemazai vazoneliu jacintu, ir netoliese pas gimines siltnamy laikau, vis dar neuzberti durpem, svoguneliai jau lenda, bet dar per mazai sviesos kad dabar prazydint...
jergau, juk ir pas mane dabar yra siltnamis, perdziuves ir pilnas balandru doh.gif
dar pries savaite apejau iki pakrasciu savo sklypo, net juokas sueme, pasirodo jis kur kas didesnis nei as maciau is pirmo ir antro zvilgsnio lotuliukas.gif pilni pakrasciai sabakstynu, kaip tikram kaime biggrin.gif

Ir man patinka tokia silta ziema smile.gif. Kai salta, pajuryje vejas pasidaro kiaurai veriantis, nemalonus labai.

zinot, net seklas mano kontoroj nenustojo pirkti smile.gif
Atsakyti
Ar girdit, kaip atšuoliuoja? user posted image Linkiu jums visoms pagauti savo žirgą ir pasičiupti savo laimės pasagą!
Tik nepamirškit, kad atviroji pasagos dalis turi būti viršuje ir dar kažkur buvau radusi teoriją, kad pasagą reikia kbinti virš durų, orientuotų į vakarus, šiaurės vakarus ar šiaurę. Tik taip ji aktyvuos teigiamą energiją. Na bet mūsų būreliui energijos atrodo netrūksta, nežiūrint, kad čia užklystam gerokai rečiau. Gal visos paslapča tas pasagas jau seniai turim pasidžiovę cool.gif
Na o šiųmetinė žiema kol kas ir man patinka tik kažkur gelmėse nerimastingos mintys sklando, ar nebus taip, kad ji visvien dar savo nagučius parodys ir paskui pavasario lauksim iki gegužės pabaigos unsure.gif Bet prieš gamtos užmojus nepapūsi, lauksim ir sužinosim. Gerų visoms metų!user posted image
Atsakyti
Sveikos,sveikos,sveikos bigsmile.gif ...su tarpušvenčiu visas

O aš pikta ant tokios žiemos, pamatytumėt, kas pas mane pievoj darosi doh.gif Kurmių kupstų diametras tikrai siekia 50 cm.ir jų nemažai verysad.gif Visai nuleidau rankas, rodos puoselėjau purškiau, tręšiau, o tie bjaurybės viską suakėjo.Kas jiems šiemet pasidarė, būdavo kupstukas vienas kitas, pagaudavom porelę tų bjauraščių...itariu keršija, visus kaimo kurmius susikvietę.
Pasagą turiu, žinau jos "vartojamąsias savybes" todėl gan tikslingai pakabinta...garaže...bet manau nuo to jos galios nesuprastėja, na dabar bus proga perkabint į išorinę pastato pusę, nes kaip ne kaip vėl gyvūno metai artėja, o norėjosi taip žmoniškai pagyvent biggrin.gif

krisjon, kaip aš džiaugiuosi už tave, kiek veiklos tau bus, tik viską fiksuok "prieš" ir "po"...na ir aišku mus stebink mirksiukas.gif
Atsakyti
As ir noriu visoms palinketi paciu geriausiu metu, kad tokiu butu dar nebuve biggrin.gif

Is tiesu labai smagu paskaityt jusu mintis po tokios ilgos tylos pauzes. Ir krisjon smulkiu ataskaitu pasiilgau. Ech kaip smagiai cia plepedavom senais gerais laikais.

Mano pacios gelynai del pateisinamu priezasciu antram plane smile.gif visko tik mainu ir galvoju kaip pasidaryt tinginio soda. Laisva minute jau noris ilsetis, o ne raveti, raveti raveti...
Atsakyti
Su nauja pradžia! Kad ateinantys metai atneštų mums dar daugiau naujų atradimų, išsipildžiusių vilčių ir ramybės jausmo širdyje...
user posted image
Atsakyti
Kokie grazus sveikinimai, linkejimai 4u.gif
Linkiu ir as mums visoms geru metu smile.gif

QUOTE(sobieska @ 2013 12 31, 09:46)
   krisjon, kaip aš džiaugiuosi už tave, kiek veiklos tau bus, tik viską fiksuok "prieš" ir "po"...na ir aišku mus stebink  mirksiukas.gif

rimtai, reik praeiti su fotiku kieme, kol ziema naguciu neparode, kaip sako Jolaxus.
Namo vidu fotkinau kai isikraustem - uoj, ''TV3 pagalbos'' laidai gedos nepadare butu ka radom po buvusio gyventojo lotuliukas.gif

Uzjauciu del tu kurmiu verysad.gif

Bitule,
turbut savo sodo serksnas toks grazus? wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krisjon: 02 sausio 2014 - 03:51