Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriančios svajonių sodus

QUOTE(Knifofija @ 2013 09 07, 21:09)
Turėsi erdvės kūrybai, baltai pavydžiu, dabar daryčiau viską kitaip,

na, jei pavyks, tada... jei ir mazas plotas butu 6a sodu - bet MANO, gyvenimui duotu dziaugsmo daug smile.gif
nesvarbu kur, pas mane bus daug lapu.
del dideliu medziu- dabar kai esu izengusi i 5 desimti, nebeturiu pasirinkimo raut-sodint-laukt kol uzaugs. Taikysiuos maksimaliai prie to ka rasiu.

QUOTE(vida777 @ 2013 09 07, 22:32)
Dirbu as tik sezona nuo vasaros pabaigos iki Velyku - negaliu be papildomo laisvo laiko gyventi.

idealu sodininkui!
mano kruvis tiesiogai priklauso nuo sodininku aktyvumo bangu, tai visi pavasariai parduoti.
Papildyta:
Nusiziurejau blizguji ersketi mazom uogytem, jos laikosi iki kitu metu lapu, na lapeliai tokie irgi smulkus,
idomu, ar kvepia kai zydi.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2013 09 08, 11:42)
neissigalvok, pas tave patys graziausi augalai, ko tu dar nori  biggrin.gif ?

Knifofija, kazi ar stiebine alyva galima butu giliau i zeme ikisti, nes palei saknis kamienas kazkoks negraziai nuauges. Siaip tai zinau, kad medeliu negalima pergiliai pasodinti, bet alyva.....  g.gif
Esu nusiziurejusi `MADAME LEMOINE“ arba `BEAUTY OF MOSCOW“.

Geriau nereikia, nes gali pradėti poskiepis želti kaip krūmas iš apačios
Atsakyti
Po tokios grazaus savaitgalio tebesiilsi turbut visos smile.gif
Sobieksa tai ne tik auksaranke pasirodo, bet ir lakstingala wub.gif
Atsakyti
QUOTE(krisjon @ 2013 09 11, 20:26)

Sobieksa tai ne tik auksaranke pasirodo, bet ir lakstingala  wub.gif

...nu nu nu tiktai... biggrin.gif

Savaitgalį veselę atlaikiau 3 dienų, tai šį penktadienį sugrąžtus atbūsiu ir sugrįšiu blaiviom smegenim į šeimą pabazarint, dabar kuopiu namus, taip tuščia paliko visas dėžes išvežus, bet dulkių kalnai doh.gif , reiktų imt atostogas g.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 09 11, 19:58)
...taip tuščia paliko visas dėžes išvežus, bet dulkių kalnai doh.gif , reiktų imt atostogas g.gif

ka tu iskraustei bigsmile.gif ? sunu apzenijai ?
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2013 09 12, 12:49)
ka tu iskraustei  bigsmile.gif ? sunu apzenijai ?

Nugis baik taip grubiai juokaut blink.gif ...draugų 27 metų vaikėzą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2013 09 12, 11:49)
Pas mus labai paplitusi laukine dygioji slyva (Prunus spinosa).

grazu thumbup.gif

Mano nuziuretoj isigyti sodyboj is triju pusiu apsodinta suaugusia kaukaziniu slyvu siena.
uogos dera vienoj pusej - kur palikti negeneti medziai, po jais zemutinis aukstas - priauge seivamedziu jaunu.
dvi sienos - genimos, 2-3m aukscio.
Teks palikt, man patinka - visiskas privatumas siltuoju sezonu, juk ne vienkiemis.
svajoju nors dar ne mano smile.gif
Atsakyti
Ot vėžlienė doh.gif klasės susitikimą pamiegojau... tik ant tuščių butelių , tskant... biggrin.gif
Nu, bet jau kaip akys prašviesėjo seniai regėtus vardus išvydus wub.gif
Krisjon, sveika sugrįžus clap.gif baisiai džiaugiuosi už tave 4u.gif , o dar tie 27a.... tas naujų galimybių jaudulys, smalsu kuria linkme suksi...
Tina*, sveikinimai wub.gif tik perdaug nenumažink gėlynų, kad rūtoms vietos nepritrūktų biggrin.gif
Vida777, smagu, kad svajonės pildosi wub.gif prisipažinsiu, kad jau užmačiau akies krašteliu būsimą arbatos namelį klasikos temoj ir telieka paliudyti, kad iš tiesų viskas teisingiau nei teisingai biggrin.gif Gal pasidemonstruok plačiau, juk tikrai jau yra ką mirksiukas.gif
Sobieska, turbūt neateis ta diena, kai nebesistebėsiu Tavo kūrybingumu ir tempais bigsmile.gif O jau pelėėėėėėdaaaaaa wub.gif wub.gif
Knifofija, lobis tie seni medžiai 4u.gif gelmė ateina su amžiumi... (aišku būna, kad amžius ateina ir vienas biggrin.gif , bet čia tikrai ne apie Tavo sodą).
Jolaxus, kaip artima, tai ką parašei drinks_cheers.gif . Galvoju, kad tai yra dėsninga sodininkavimo stadija, kai nebestrykčioji kaip ant įkaitintos keptuvės, bet gali pamatyti grožį paprastuose dalykuose, kad ir balandoje... nenuostabu, kad ši būsena jau aplankė aplinkos temų pradininkę, turbūt visos judam ta pačia kryptimi ax.gif

Vienužodžiuapkabinuvisas friends.gif ir labai tikiuosi, kad žiemos vakarai sugins mus visas visas (smth, leliumai, ir kitos aūūūūūūūūū listen.gif ) prie kompiuterių dažniau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bitule @ 2013 11 03, 21:26)
Ot vėžlienė doh.gif  klasės susitikimą pamiegojau...  tik ant tuščių butelių , tskant...  biggrin.gif
Nu, bet jau kaip akys prašviesėjo seniai regėtus vardus išvydus  wub.gif

sviesos spindulelis apniukusiuoj padangej.... oro_buckis.gif

p.s. dabar jau ramiau - visos paklydeles aveles rodos vietoj biggrin.gif thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2013 11 04, 14:47)
sviesos spindulelis apniukusiuoj padangej....  oro_buckis.gif

biggrin.gif aha spindulėlis, kvadratiniame metre vos išsitenka tongue.gif . Visas saulės lopas lotuliukas.gif

Nugi papasakokit kas įdomesnio jūsų kiemuose vyksta, mestelkit kokių vaizdų dūšiai grožio išsiilgusiai bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Simta metu pas jus nesilankiau. Pas mane pokyciai jau ivyko. Rezultate turiu skalda vietoj baisios zoles ir du nedidelius gelynelius, o vakar nugenejau rozes. Dar vis zydejo ir pumpurus krove, bet gana jau joms, laikas ilsetis. Jeigu kas nors dar prisimena ragane Montana ant tvoros, tai jos jau nebeliko. Vietoj jos namo siena lipa raudonziedis sausmedis. Tai va tiek pokyciu pas mane. Imeskit kokiu rdeniniu foto ax.gif As gi labai gerai prisimenu kaip pas jus grazu ax.gif
Atsakyti
Oho, sidabrijekuoja, tai pas tave is esmes viskas pasikeite!
ir labai pritariu skaldai vietoj vargses zoles 4u.gif

Man labai miela merginos, kad dziaugiates del manes. wub.gif
As ir pati negaliu atsidziaugt, kad isdrisau pradeti viska is naujo, ir lygiai po 3 metu galiu pasakyti:
jau kelios dienos esu 'naujoj' SAVO (!!! thumbup.gif ) troboj su zliugsinciais pakrasciais kieme smile.gif.
''Ksaveras'' talzo pastoges, bet musu kaime rodos dar nieks nenuvirto ir stogai sveiki... bet zvakes del visa ko paruostos smile.gif
Namie po kraustymosi chaosas, bet anksciau ar veliau pazabosiu ji.

Na, jei i tema, tai mano zona dabar 5 (esu prie Palangos).
27a. kieme:
balos ivaziavimo keliuke, netolygi 'veja',
valgomi:
kelios aukstauges ir kelios zemauges subrendusios (bet nesenos) obelys su nukritusiais obuoliais, keturos slyvos, dvi aukstos tresnes raudona ir geltona, dar kazkas du/turbut vysnios,
is nevalgomu:
keli perauge kadagiai, kelios kelimetrines tujos, berzas prie ivaziavimo, keli spuogeliai/bile kaip ismetyti modernesni mazi spygliuociai, 1buksmedis 80cm , 1maza forzitija, 3 trimetriniai i auksti/ploti jazminai, gluosnis svyruoklis, didelis juodauogis seivaMedis, puse smile.gif dideles egles (el.laidai..). Aplink sklypa trimetrine kaukaziniu slyvu gyvatvore.
Stai toki turiu augalu uki smile.gif, kurio mano rankos dar neliete.

Planuoju darysiu taip:
Ziema - smulku sklypo plana, suinventorizuoti jame kas yra, zonuoti, suderint su MB interesais.
Tikriausiai ir kelis variantus sodo planu..

Ateinanti sezona:
Issikuopt,
Stebeti ir issiaiskinti sklypo klimata ir suprasti ar tikrai tai, kas suplanuota, tiks, koreguot,
Jei pjaut - tai tik tai, del ko akivaizdu ir nekyla abejoniu.
Del grozio - siek tiek vazonu reikalu, o Augalynus tik planuoti/delioti. Isirengti daigininka/ augalu saugykla.

Ka manot?
Dekosiu uz visas Jusu mintis, pastabas ir tt. 4u.gif

Vis dar maloniai stebiuosi, kad va stai turiu visas galimybes kurti savo svajoniu soda smile.gif
Atsakyti