Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriančios svajonių sodus

Vis norejau parasyt, bet galvoju gal jau tema issiseme visam laikui. O buvo laikai kai perdien po kelis psl. priplepedavom.

sobieska, nuostabus tavo darbai wub.gif

As pati sukuos tarp dvieju vaikuciu. Sodui laiko lieka labai mazai. Jau kuris laikas net nauju augalu neperku ir esamus mazinu...
Atsakyti
Sveikutės, kaip smagu, kad tema atgyja, pasiilgau visų. oro_buckis.gif

Aš kaip visada rudeniniame lėkime. Mugės, daržo gėrybės ir t.t.

Sobieska, tavo darbuose atsirado taip ilgai mano lauktas subtilumas, nebeliko perkrovimo. Darbeliai tiesiog tobuli. thumbup.gif O aš kai ko vis laukiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Knifofija: 06 rugsėjo 2013 - 10:34
na skubu ir aš "prisiduoti" biggrin.gif esu gyva, tik per darbus matyt visiškai išsigydžiusi nuo priklausomybės socialiniams tinklams lotuliukas.gif darbe facebook'ą blokuoja, tai tas visai dūsta be mano dėmesio, o SM tik retkarčiais užmetu akį, tiesiog nelieka laiko šitam reikalui doh.gif
lauko darbuose panašiai kaip Tina*, mažinu apsukas, atsisakinėju nuo naujų pasiūlymų ir prapešu kai kuriuos senus atradimus. Įžvelgiu netgi savo asmenybėje tam tikrus pokyčius - taip jau sumažėjo vartojimo manija, taip jau pasidarė dzin, ką apie mane pagalvos, kaip mane įvertins. Tiesiog perėjau į tą palaimingą būseną mėgautis kiekviena minute, kai tik galiu tai daryti ir nesuku galvos, kad dulkės nenupūstos nuo kažkurio kampo ar gėlyną balanda "papuošė" cool.gif
gal čia klimaksas ant slenksčio, o aš svaigstu apie susitaikymą su savimi hihihi.gif
Atsakyti
Telepatija biggrin.gif !!!!!!!!!!!
Dar vakar taip stipriai apie visas mus galvojau, kad net foto (kurias turiu issisaugojusi) su pasimegavimu ir prisiminimais perziurejau.
Mes labai (kiek podarbinis laikas leidzia) intensyviai lauke ariam, sejam, akejam... Inerjerai vasara man nerupi, tai - ziemos uzsiemimas.
Vaikstau jau kai kur ant nuosavos zoles tarsi po persiska kilima wub.gif - galvojau, kad niekad to momento nebesulauksiu.
Sobieska, man penktadienis - pati laukiamiausia diena, zinau, kad veja pjausiu lotuliukas.gif . Va lekiu jau pjauti, nes diena svilina vel iki +30 doh.gif (nebekenciu karscio, matyt irgi klimaksas) .

As dar bitules pasiilgau.........
Atsakyti
Parasiau posta vos ne kiekvienai, ir sugebejau ji prarasti ot doh.gif
luztu, ateisiu kita diena 4u.gif
Atsakyti
Paskendau konservatorijoj. Užvakar avietės, vakar šaltalankiai, šiandien burokėliai, ryt burokėlių pakartojimas. Vos spėju suktis. O kur dar pasiruošimas mugėms. Taip ir lekia mano rudens dienelės. Vakarop lėksiu į baseiną, noriu bent kiek atsipalaiduot. O jei orai nepaves, tai gal nušausiu ryt iki palangos, atsisveikint su jūra.
Atsakyti
Oho, Knifofija, sukas kaip bite!
as zinot irgi jau pradedu jausti kad arteja branda prie tokios veiklos..
jei busit Klp, turbut bus muge Frezijoj, jei tik gakesiu butinai uzsuksiu 4u.gif

Sobieska,
kiekviena tavo darba FB ziuriu wub.gif didziausias susizavejimas tokiomis auksinemis rankelemis!

Tina*, tai dvi mergytes, ar neklystu? blush2.gif
as ir noreciau dar, bet tos venos ir kilogramai... bet jau reik apsisprest, nes terminai spaudzia biggrin.gif

Vida777, kaip butu idomu pamatyti, ka sukurei sode! bigsmile.gif su tamstos tikslingu nuoseklumu turetu buti labai teisinga ten viskas wub.gif
I darba isbegai?

Jolaxus,
jei toj pacioj kontoroj esi vis dar, komandiruotej galetume papietaut ar kavos mirksiukas.gif
retai, bet uzvaziuoju i savo senaji darba prie tavo kaimo smile.gif, visgi butent Tavo buvo pirmasis stumtelejimas prie dabartines mano veiklos, dekinga esu 4u.gif

Pas mane 'vsio snacialo', pakeitus klimata, atsinaujino visas gyvenimelis, tsknt smile.gif
Jei sekme lydes, busiu nusiziuretu 27a seimininke... noriu ir svajoju stipriai, nes svajones turi tendencija issipildyti smile.gif
naujas B, nauji kg (nes vaiksciot nebereikia, ant ranku nesioja), nauji dviraciai, reikia ir nauju aru.
Bliudu igudziu neapleidau.
3 sezonus praleidusi ant asfalto, pamegau mint pedalus, na taip konkreciai mint, viena kita simta km.. smile.gif
skraidyma biski praretinau, buvau cia metus saudymu uzsiemusi, na bet moteriai labiausiai reikia ne adrenalino, o stabilumo, tai arai cia sudetu visus taskus ant i.

ryt keliames pora seimynu i ana kranta su dvirkom ir turistine manta, dienele pasilepint biggrin.gif vasarele palydet..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krisjon: 07 rugsėjo 2013 - 20:37
QUOTE(krisjon @ 2013 09 07, 21:31)
Oho, Knifofija, sukas kaip bite!
as zinot irgi jau pradedu jausti kad arteja branda prie tokios veiklos..
jei busit Klp, turbut bus muge Frezijoj, jei tik gakesiu butinai uzsuksiu 4u.gif

Sobieska,
kiekviena tavo darba FB ziuriu  wub.gif didziausias susizavejimas tokiomis auksinemis rankelemis!

Tina*, tai dvi mergytes, ar neklystu?  blush2.gif
as ir noreciau dar, bet tos venos ir kilogramai... bet jau reik apsisprest, nes terminai spaudzia biggrin.gif

Vida777, kaip butu idomu pamatyti, ka sukurei sode! bigsmile.gif su tamstos tikslingu nuoseklumu turetu buti labai teisinga ten viskas  wub.gif
I darba isbegai?

Jolaxus,
jei toj pacioj kontoroj esi vis dar, komandiruotej galetume papietaut ar kavos  mirksiukas.gif
retai, bet uzvaziuoju i savo senaji darba prie tavo kaimo smile.gif, visgi butent Tavo buvo pirmasis stumtelejimas prie dabartines mano veiklos, dekinga esu  4u.gif

Pas mane 'vsio snacialo', pakeitus klimata, atsinaujino visas gyvenimelis, tsknt smile.gif
Jei sekme lydes, busiu nusiziuretu 27a seimininke... noriu ir svajoju stipriai, nes svajones turi tendencija issipildyti smile.gif
naujas B, nauji kg (nes vaiksciot nebereikia, ant ranku nesioja), nauji dviraciai, reikia ir nauju aru.
Bliudu igudziu neapleidau.
3 sezonus praleidusi ant asfalto, pamegau mint pedalus, na taip konkreciai mint, viena kita simta km.. smile.gif
skraidyma biski praretinau, buvau cia metus saudymu uzsiemusi, na bet moteriai labiausiai reikia ne adrenalino,  o stabilumo, tai arai cia sudetu visus taskus ant i.

ryt keliames pora seimynu i ana kranta su dvirkom ir turistine manta, dienele pasilepint biggrin.gif vasarele palydet..

Prei Frezijos turėčiau būt, nebent kas nutiktų. Būsiu kaip visada prie įėjimo į kolegiją.
Turėsi erdvės kūrybai, baltai pavydžiu, dabar daryčiau viską kitaip, perdarymui jau ir laiko ir įdėjimų neužtenka. Viską suryja mano kelionės. šiemet buvau Baltarusijoj ir Maskvoj. Spalio galė irgi šviečiasi viena kelionė, bet dar patylėsiu, kad nebūčiau per anksti pasigyrus.
Atsakyti
QUOTE(krisjon @ 2013 09 07, 21:31)
Tina*, tai dvi mergytes, ar neklystu?  blush2.gif
as ir noreciau dar, bet tos venos ir kilogramai... bet jau reik apsisprest, nes terminai spaudzia biggrin.gif

Jap smile.gif svajojom apie broli, bet gavos kas gavos biggrin.gif siaip fainulka mazoji, gera, rami. Kad tik neprisigyrus doh.gif

krisjon, smagus pokyciai thumbup.gif
Atsakyti
Jauciuosi kaip kokiam klases susitikime po 30-ties metu. Tiek visokiu naujienu... thumbup.gif
Rodytis nu nera ka, nes niekur galai nesuvesti - visur po gabaliuka, po ruozeli, daug kur vis tai tam, tai anam palikta, o norisi visko tobulai (devynis kartus sodinu, desimta - palieku augti biggrin.gif ).
MB dabar murija arbatos nameli, bet stogas turbut paliks kitamet. Tai va taip visur - puse lupto, puse skusto blush2.gif .
Labai sutinku su Knifofija, kad su laiku visko norisi kitaip. O as taip nelinkusi radikaliems pokyciams, todel is karto stengiuosi kiek imanoma kas netinka, trukdo ar prie dusios nelimpa, kuo greiciau perdaryti. Iskart po pirmojo pasivazinejimo zoliapjove jau ne vienas augalas buvo perstumtas.

Krisjon, labai dziaugiuosi del taves, tikrai wub.gif .
Dirbu as tik sezona nuo vasaros pabaigos iki Velyku - negaliu be papildomo laisvo laiko gyventi.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2013 09 07, 23:32)
Jauciuosi kaip kokiam klases susitikime po 30-ties metu. Tiek visokiu naujienu...  thumbup.gif
Rodytis nu nera ka, nes niekur galai nesuvesti - visur po gabaliuka, po ruozeli, daug kur vis tai tam, tai anam palikta, o norisi visko tobulai (devynis kartus sodinu, desimta - palieku augti  biggrin.gif ).
MB dabar murija arbatos nameli, bet stogas turbut paliks kitamet. Tai va taip visur - puse lupto, puse skusto  blush2.gif .
Labai sutinku su Knifofija, kad su laiku visko norisi kitaip. O as taip nelinkusi radikaliems pokyciams, todel is karto stengiuosi kiek imanoma kas netinka, trukdo ar prie dusios nelimpa, kuo greiciau perdaryti. Iskart po pirmojo pasivazinejimo zoliapjove jau ne vienas augalas buvo perstumtas.

Krisjon, labai dziaugiuosi del taves, tikrai  wub.gif .
Dirbu as tik sezona nuo vasaros pabaigos iki Velyku - negaliu be papildomo laisvo laiko gyventi.

Su laiku ateina nauji augalai, kiti norai, kiti pomėgiai. Prieš 20 metų net negalėjau pagalvoti, kad bus tokia augalų gausa. Bet dabar didelius medžius gaila raiti... Štai ir stabdau save.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2013 09 08, 07:05)
Su laiku ateina nauji augalai, kiti norai, kiti pomėgiai. Prieš 20 metų net negalėjau pagalvoti, kad bus tokia augalų gausa. Bet dabar didelius medžius gaila raiti... Štai ir stabdau save.


neissigalvok, pas tave patys graziausi augalai, ko tu dar nori biggrin.gif ?

Knifofija, kazi ar stiebine alyva galima butu giliau i zeme ikisti, nes palei saknis kamienas kazkoks negraziai nuauges. Siaip tai zinau, kad medeliu negalima pergiliai pasodinti, bet alyva..... g.gif
Esu nusiziurejusi `MADAME LEMOINE“ arba `BEAUTY OF MOSCOW“.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 08 rugsėjo 2013 - 11:02