Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriančios svajonių sodus

oho, veiksmas vyksta bigsmile.gif
sidabrinekuoja, manau kad tie akmenukai kaip tik mulčo vaidmenį atliks, tad ko gero visai verta pilti. Na nebent pagalvočiau apie patį patį viduriuką, ties kamienu. Tiesiog jei vasara kaitri būtų ir skalda gautų tiesioginės saulės, tai ji tikrai stipriai įkaista, žinau pagal savo pietvakarinį namo pakraštį, ten gali kankaną šokt iš karščio kai užpleškina saulė skaldą biggrin.gif aišku reikėtų įvertint augalus - veigėlė krūmas, tai savaime šešėlį pošakniui padaro, gal obelis jautresnė galėtų būti, na o raganei gal arčiau šaknų galima kitokio mulčo, ne tokio kaistančio papilti, pvz. pamulčiuoti medžio žieve. Štai tokie mano pasvarstymai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2013 02 05, 23:16)
As irgi laukiu kas naujo pavasari nosis iskis. O vasara teks padaryt mazute pertrauka nuo sodo darbu ax.gif

Tina*, sveikinimai 4u.gif thumbup.gif
tai žiopla doh.gif tik dabar užmačiau liniuotę senesniuose postuose - tavo mažoji atžalėl augs ne viena, fantastika wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Dekui wub.gif

Kaip tavieji vaikuciai beauga? Jau turbut palieka laiko tavo pomegiams? Ar baseina jau pagal paskirti vasara naudosit?

O idomu kaip mazasis Sobieskiukas? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 05 vasario 2013 - 22:25
QUOTE(Tina* @ 2013 02 05, 23:23)
Dekui  wub.gif

Kaip tavieji vaikuciai beauga? Jau turbut palieka laiko tavo pomegiams? Ar baseina jau pagal paskirti vasara naudosit?

O idomu kaip mazasis Sobieskiukas?  smile.gif

oi mano chebra jau ūgtelėjo, dičkei už poros savaičių 16, mažiui prieš pora savaičių "stuktelėjo" labai daaug - visi 5 biggrin.gif Net leidau sau atsipalaiduoti nuo tų "inkarų" ir nusipirkau abonementą į vandens parką, tai per savaitę bent kartą apleidžiu šeimą, užsuku paplaukioti, kad tie sobieskos jau minėti lašiniai visai neužvaldytų lotuliukas.gif sobieska, marš jau tirpinti lašinių, jau saulė beveik žeme ritinėjasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Fainai atsipust. as kolkas laisva laika turiu tik nuo 22 val. vakaro iki kol miegot uzsimanau doh.gif O taip tai maza uodegyte perdien is paskos - mama nupiesk, mama paduok, mama, mama, mama doh.gif smagiai gyvenu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2013 02 05, 23:20)
oho, veiksmas vyksta bigsmile.gif
sidabrinekuoja, manau kad tie akmenukai kaip tik mulčo vaidmenį atliks, tad ko gero visai verta pilti. Na nebent pagalvočiau apie patį patį viduriuką, ties kamienu. Tiesiog jei vasara kaitri būtų ir skalda gautų tiesioginės saulės, tai ji tikrai stipriai įkaista, žinau pagal savo pietvakarinį namo pakraštį, ten gali kankaną šokt iš karščio kai užpleškina saulė skaldą biggrin.gif aišku reikėtų įvertint augalus - veigėlė krūmas, tai savaime šešėlį pošakniui padaro, gal obelis jautresnė galėtų būti, na o raganei gal arčiau šaknų galima kitokio mulčo, ne tokio kaistančio papilti, pvz. pamulčiuoti medžio žieve. Štai tokie mano pasvarstymai 4u.gif
[b]Papildyta

Aciu 4u.gif As tai labiausiai pergyvenu del vandens. Galvoju kaip tie augalai dregme pasiims per plevele ir akmenukus.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2013 02 05, 22:37)
Fainai atsipust. as kolkas laisva laika turiu tik nuo 22 val. vakaro iki kol miegot uzsimanau  doh.gif O taip tai maza uodegyte perdien is paskos - mama nupiesk, mama paduok, mama, mama, mama  doh.gif smagiai gyvenu  biggrin.gif

Sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Greit turėsi dvi uodegytes wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2013 02 05, 23:37)
Fainai atsipust. as kolkas laisva laika turiu tik nuo 22 val. vakaro iki kol miegot uzsimanau  doh.gif O taip tai maza uodegyte perdien is paskos - mama nupiesk, mama paduok, mama, mama, mama  doh.gif smagiai gyvenu  biggrin.gif

Tinute, sveikinimai didziausi 4u.gif .Lengvo tau nesiojimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2013 02 05, 22:03)
Pas mane jau narcizai ir hiacintai islinde, tai ir as is ziemos miego budinuos. Pernai vasara visai apsileidau, bet siemet visokiu pokyciu nusimato (jeigu tik viskas bus gerai). Tai, kaip ten su ta skalda, ar patarsit? Jeigu po tais dideliais augalais bus akmenukai ar jie isgyvens, ar reikia palikt ploteli laistymui?

Gali drąsiai pilt skaldą, pas jus gi karščių nebūna didelių, tik rinkis smulkesnę, ją lengviau prižiūrėt. Apie 1 metų kieme turėjau vidutinio smulkumo skaldą, tai suvargdavau su klevų sėklom, o štai kaimynai buvo pasipylę smulkios, tai nušluodavo ir viskas, o man jau reikėjo iš tarpelių rankiot.
Atsakyti
Dar karta aciu uz sveikinimus. Taip, birzelio 24 numatyta antra uodegyte arba uodegutis biggrin.gif Sitas metu laikas, kai trumpiausios naktys, man pats paciausias wub.gif

Knifofija, kaip ivertintumet sia ziema augalu atzvilgiu? pagal mane ji visai nebloga. Sakau gal nebus nuostoliu pavasari. Pries salcius pasnigo, daznu pazliugimu nebuvo, o cia ziurek ir pavasaris ne uz kalnu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 05 vasario 2013 - 23:11
QUOTE(Knifofija @ 2013 02 05, 23:49)
Gali drąsiai pilt skaldą, pas jus gi karščių nebūna didelių, tik rinkis smulkesnę, ją lengviau prižiūrėt. Apie 1 metų kieme turėjau vidutinio smulkumo skaldą, tai suvargdavau su klevų sėklom, o štai kaimynai buvo pasipylę smulkios, tai nušluodavo ir viskas, o man jau reikėjo iš tarpelių rankiot.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Ahoi, Tinačka, reikia Lietuvai žmonių, r e i k i a.....sveikinu, šaunuolė, kad priėmei gerą sprendimą-trumpas tarpas thumbup.gif

O mano Sobieskiukas, jau tikras Sobieskinas-baisiai mandras, užsispyręs iki negaliu, rupūžiokas ko nori tą pasiekia, bet kiek mums nervų kainuoja doh.gif ...skorpionas, tuom viskas ir pasakyta. smile.gif
Vyresnėlį (už 2 sav.18 stuktels)meilės kamuoja, turi priklausomybę nuo telefono, baramės, bet kas iš to-prieš vėją nepapūsi...vasarą išsilaikys juodą diržą...jeeee bus tikslas pasiektas, vis lengviau bus į KKĮ įstot, nes mokslai tai kaip ir nilabaiiii, mažu per paskutinius metus pasistengs, viliuosi...jei ne tai Я уеду жить в Лондон biggrin.gif ...parduosim butą, bus babkių, jam juk jau nereiks-užsidirbs meleoną, mus senukus išlaikys biggrin.gif

Varysiu šiandien balto užkloto medžiams pirkt, pernai taip pavyko apsisaugot, kad anei vieno spyglio rudo neradau, vasario pradžioj savo spygliuotą florą šildysiu

Pas mane smulki skaldelė, tarp augalų (ne kažin kiek, bet prie židinio jos yra)...nukritusius lapus rankom išgrėbuoju, dar kokį spygliuką nukeliu, o visa kitą palieku...supūna...pavasarį pažarstau tarpusavy, dar papildomai kokį maišioką išpilu ant viršaus dėl grožio...taip ir toliau gėrimės


O čia mano veikinėjimai...jei įdomu
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 02 06, 08:28)
<...>
Vyresnėlį (už 2 sav.18 stuktels)meilės kamuoja, turi priklausomybę nuo telefono, baramės, <...>

na manosios dar nekamuoja meilės, tai dar džiaugiuosi, bet vakar pasigyrė, kad sužinojo, ką draugės jai dovanos gimtadieniui - klasioką supakuotą dovanų dėžėj biggrin.gif įtariu, jau matyt poruoti (-s) bando lotuliukas.gif
dar istorją pasakojo iš kažkokios X pamokos, kai klasę suskirstė grupelėmis ir davė X užduotis, jų grupelei teko išgyvenimo negyvenamoj saloj užduotis, jie turėjo susidėlioti planą, pasiskirstyti kas kokius darbus privalės atlikti, apsirašyti veiklos taisykles, tai manoji pakliuvo į grupelę viena su keliais bernais, o tie pabandė prastumti taisyklę "moterys saloje vaikšto nuogos", o mokytojai iškėlė klausimą "ar galima daugintis? " lotuliukas.gif seksualiai susirūpinę paaugliai, kad juos kur galai doh.gif
o kompiuteris, telefonas ir manosios aistros, tačiau kartais po pamokų prižiūri kaimynės metų amžiaus kūdikį kaip valandinė auklytė, tai kai pasiūliau riboti tą biznį, sakau, gal tu mokykis daugiau, tai ji pareiškė, kad "ten nuėjus aš daugiau mokausi, kol mažius miega, nes namie tuo pačiu metu prie kompo prasėdėčiau" gerai, kad bent pripažįsta tą savo priklausomybę doh.gif
Atsakyti