Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriančios svajonių sodus

Tai vis keliaujat rudeni. Fainai thumbup.gif O ten tas tornadas rimtai buvo taip susisukes? blink.gif Del zuvyciu, tai mus vienoj Kretos pakrantej jos uzpuole buvo lotuliukas.gif

Del mano ikelto vaizdelio - man cia irgi pasirode, kad skirtingu fakturu pilna unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2012 11 02, 20:40)
Tai vis keliaujat rudeni. Fainai  thumbup.gif O ten tas tornadas rimtai buvo taip susisukes?  blink.gif  Del zuvyciu, tai mus vienoj Kretos pakrantej jos uzpuole buvo  lotuliukas.gif

Del mano ikelto vaizdelio - man cia irgi pasirode, kad skirtingu fakturu pilna  unsure.gif

ryte prieš išvykstant, kai prasinešė virš jūros ir salų. Kol nubėgau fotiko, sumažėjo per puse ir nutolo.
Atsakyti
Mane tai siurpai krecia nuo klimato kaitos anomaliju. Kain kiek mes cia temsim dar, kai taip sparciai progresuoja panasus reiskiniai g.gif I ka dabar Niujorkas panasus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2012 09 06, 21:41)
Merginos, matėt vakardienos "Rasų" numerį wink.gif



QUOTE(bitule @ 2012 09 06, 22:26)
Matėm, matėm  bigsmile.gif
Knifofija   thumbup.gif , na bet ir stebuklų turit prikaupusi  wub.gif



Sveikos, o gal internete kur butu galima pamatyti su vaizdais? isivaizduoju kad ispudinga wub.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Sveikos visos, brangiosios ir jusu brangieji bei artimieji! Su artejanciais Naujaisiais newyear.gif !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

user posted image

Atsakyti
Sveikos merginos. Ateinu su klausimu. Galvojam pilt skalda kiemely, nes po sios lietingos vasaros supratom, kad nieko su zole mums nesigaus schmoll.gif . Jeigu vasara normali zole net ir laistoma labai silpna, o jeigu tokia lietinga kaip siemet buvo, tai turim pelke kieme doh.gif . Norim vejos plota ispilt skalda, paliksim tik rozyneli, neliesim raganes, obels ir veigeles (jeigu dar kas mano kiema prisimenat ax.gif ) Tik nezinau ar turetume palikt ploteli neuzdengtos zemes po ragane (Montana), obelim ir veigele g.gif
Iskart dekoju uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
O as kaip tik pastarosiomis dienomis intensyviai apie jus visas galvojau kur esat dinge smile.gif temute numirus visiskai.
Atsakyti
Žiemojam, planuojam pavasario darbus. Kaifuojam nuo tinginystės.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2013 02 05, 20:38)
Žiemojam, planuojam pavasario darbus. Kaifuojam nuo tinginystės.

.... thumbup.gif dar nuo savęs dadedu...auginam lašinius, kad būtų ką pavasarėjant išbarstyt biggrin.gif

Šiaip, man tai trūksta paroj kokių 5 valandų doh.gif

...dar labai laukiu pavasarį išlendant mano naujų augintinių-česnakų-užuomazgų rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 05 vasario 2013 - 19:57
QUOTE(Tina* @ 2013 02 05, 19:46)
O as kaip tik pastarosiomis dienomis intensyviai apie jus visas galvojau kur esat dinge  smile.gif temute numirus visiskai.

Pas mane jau narcizai ir hiacintai islinde, tai ir as is ziemos miego budinuos. Pernai vasara visai apsileidau, bet siemet visokiu pokyciu nusimato (jeigu tik viskas bus gerai). Tai, kaip ten su ta skalda, ar patarsit? Jeigu po tais dideliais augalais bus akmenukai ar jie isgyvens, ar reikia palikt ploteli laistymui?
Atsakyti
As irgi laukiu kas naujo pavasari nosis iskis. O vasara teks padaryt mazute pertrauka nuo sodo darbu ax.gif
Atsakyti