Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriančios svajonių sodus

QUOTE(vida777 @ 2012 10 27, 16:00)
na, trinkeles paciam lietis, tai jau man panasu i savizudyste  doh.gif  . Kai trinkeliu sitoks didelis pasirinkimas, nemanau, kad pats gali kazka labai geriau sugalvoti.

Na, bet kai gaunas pigiau, tai ir sukas zmones cia taip LT. Ne is gero gyvenimo patys jas lieja.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2012 10 27, 23:32)
Na, bet kai gaunas pigiau, tai ir sukas zmones cia taip LT. Ne is gero gyvenimo patys jas lieja.

na, jei daug pigiau gaunasi, tada gal ir verta.
As irgi labai taupi ir ne uz tai, kad lengva ranka savo pinigus kito kisenen kisti smile.gif .

Betgi vistiek, pats liedamas kazi ar isgausi tokias spalvas ir atspalvius kaip gamyklines g.gif .

Pas mane dabar dilema kuo padengti terasa ir balkona. Palikta ~1cm aukscio kaip plytelems, bet ieskau ir alternatyvu.
MB siulo lieti is marmuro , kad butu vientisas pavirsius, bet manes tas "pakrantes" vaizdas kazkodel nevilioja. Nebent tai butu tokie smulkus akmeneliai kaip atsijos, kad nebesimatytu tos akmens fakturos ax.gif .


Atsakyti
Gaila, neturiu nuotraukos po ranka, nes atrodo tikrai graziai. Kitas klausimas kaip atlaikys musu slapiuosius ir saltuosius sezonus namudinis darbas.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2012 10 27, 16:00)
na, trinkeles paciam lietis, tai jau man panasu i savizudyste  doh.gif  . Kai trinkeliu sitoks didelis pasirinkimas, nemanau, kad pats gali kazka labai geriau sugalvoti

QUOTE(vida777 @ 2012 10 28, 12:20)
Betgi vistiek, pats liedamas kazi ar isgausi tokias spalvas ir atspalvius kaip gamyklines

QUOTE(Tina* @ 2012 10 28, 13:53)
Gaila, neturiu nuotraukos po ranka, nes atrodo tikrai graziai. Kitas klausimas kaip atlaikys musu slapiuosius ir saltuosius sezonus namudinis darbas.

Tai čia viskas vyko prieš kokį desėtką metų, kai ir pasirinkimas minimalus, ir kainos kosminės buvo tongue.gif, tai tikrai apsimokėjo pačiam dirbėti. Dabar apie saviveiklą galvoju tik todėl, kad nieko patinkamo ir įperkamo pardavime nerandu verysad.gif
Brolio namudinės laiko ir atrodo nieko ne prasčiau nei pirktinės, jau ne viena ir ne kelios žiemos. Bet jis ir betoną gerino plastifikatoriais, vibravo, tad turbūt beveik išlaikė gamyklinę technologiją.
QUOTE(vida777 @ 2012 10 27, 16:00)
Kazkaip bijau, kad taisyklingos formos ir ivairaus formato plokstes neatrodytu pas tave per moderniai (lyginu su tomis, kur i pieva sudetos)  g.gif .

Beje, ka tu planuoji daryti su trinkelemis vejoje prie tvenkinelio?

Vat aš irgi dėl šito dar abejoju g.gif
Vejoj pasibarsčiusias trinkeles taip ir paliksim, nes čia ką nors judinti jau būtų savižudybė lotuliukas.gif . Dar vejoj yra ir daugiau pabetonuotų lopų (kurie reikalingi mano kompozicinei vizijai), ir man tas savadarbis betonas kol kas visai nieko. Tai ir mąstau, kaip čia didžiuosius kiemo dangos plotus prie to priderinus g.gif
QUOTE(vida777 @ 2012 10 27, 16:00)
Tai kad tavo pageidaujamasis Salix beveik nesiskiria nuo S.purpurea  biggrin.gif .

Skiriasi biggrin.gif , purpurea toks "skystesnis", rosmarinifolia gražiau atrodo nekarpytas biggrin.gif
QUOTE(vida777 @ 2012 10 28, 12:20)
MB siulo lieti is marmuro

O, koks įdomus bigsmile.gif
Tik kažin ar gerai atrodys aukštai iškeltoj terasoj g.gif, jis man toks "žemiškas". Nebent nuosekliai pereitų į takelių dangą, t.y. ji būtų iš tos pačios medžiagos, kas turbūt nelabai įmanoma g.gif . O gal?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitule: 28 spalio 2012 - 18:37
Na Bitule, aš pritariu dėl tos baisios trinkelių spalvos - pas mane irgi tokia melsvai purvinai pilka, su amžiumi tik prastėja vaizdas, o dar dėmės... Bet kas dėl saviveiklos - jai ryžčiausi tik žinodama technologiją (panašu, kad esat išbandę ir pasitvirtino). Tik reikės nemažai padirbėt prie formų paišymo, aš pamaniau, gal link kraštų didesnes, o į centrą mažesnių primaišyt? Aišku, bendro vaizdo nesimato, tik tas gabaliukas. Bet dabar bent jau kol tavo betoninės plokštės naujs, jų spalva kur kas šiltesnė, jaukesnė. Tik ar nesusipurvins su amžiumi g.gif
Gal kartais žinai pelkinio karklo (Salix rosmarinifolia) aukštį? nes vienur rašo 0,2-1 m, kitur 0,5-2,5 m. Suprantu, kad karpomas, betgi koks tas nekarpytas aukštis? g.gif Gal kuri auginate?
Atsakyti
Susidaro vaizdas jog kalbate apie tradicines pilkos spalvos trinkeles, bet dabar ju tokia gausybe - spalvos, formos. As manau, kad mes pas save desim tikrai ne pilkas. O kas liecia devejimasi, tai tie betono lakstai taip pat sekmingai keis spalvas, trupes, bei igers demes.

Kas liecia sava gamyba, tai mano sesers vyras gamino pagal tokias pat technologijas. Jie ten gilinos, skaite, susirankiojo iranga ir stampavo tas trinkeles.
Atsakyti
QUOTE(bitule @ 2012 10 28, 18:31)
Tik kažin ar gerai atrodys aukštai iškeltoj terasoj  g.gif, jis man toks "žemiškas". Nebent nuosekliai pereitų į takelių dangą, t.y. ji būtų iš tos pačios medžiagos, kas turbūt nelabai įmanoma  g.gif . O gal?

tai vat, kad tie smulkus akmeneliai man nei prie ko. Nebent ta paaukstinta terasa butu kokio vidurzemio stiliaus ir apmuryta sienele, t.y. uzdara, tada gal ir taip, o pas mane ji niekaip i aplinka neisipaiso.
Man ir betoninis pavirsius labai grazu, kai gerai nuglaistytas ir dar su pigmentu, bet cia musu nuomones su MB kol kas nesutampa wink.gif . Dziaugiuos bent, kad pavesinei issikovojau, jog betona paliktu, o tai buvo isisvajojes ir ten tuos akmenelius lieti.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2012 10 28, 23:36)
Susidaro vaizdas jog kalbate apie tradicines pilkos spalvos trinkeles, bet dabar ju tokia gausybe - spalvos, formos. As manau, kad mes pas save desim tikrai ne pilkas. O kas liecia devejimasi, tai tie betono lakstai taip pat sekmingai keis spalvas, trupes, bei igers demes.

Kas liecia sava gamyba, tai mano sesers vyras gamino pagal tokias pat technologijas. Jie ten gilinos, skaite, susirankiojo iranga ir stampavo tas trinkeles.



As tikiuosi mane kas nors pataisys, bet kiek as susiduriau, tokios subtilios spalvu gamos betoniniu trinkeliu kaip pas vida, Lt nemaciau. (Bet jei kas mate, tai netylekit, ka:) ) Teoriskai suo, praktiskai nevaiksto. Kazkaip taip:) Spalvu yra, bet jos tokios ghm.

Del tu betonu ploksciu, tai man rodos juk neisrandam gi dviracio. Betonas gan stipriai paplitus medziaga:) Betonines plokstes takeliams irgi nera kazkas, ka isrado bitule. Ir jei galvoti, kad pas lenkus yra panasus klimatas, tai galima kliautis gal ju patirtimi? Nes susidaro ispudis, kad su mazosios arch. gaminiais jie kaip ir toleliau pasistumeje, t.y. didesne rinka, didesnis pasirinkimas.
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2012 10 29, 08:44)
Nes susidaro ispudis, kad su mazosios arch. gaminiais jie kaip ir toleliau pasistumeje, t.y. didesne rinka, didesnis pasirinkimas.

atsizvelgiant i augalu populiacija, manau, kad Lenkijos klimatas (kaip kurioje dalyje) yra siek tiek svelnesnis, nei LT. Bet betonas, tai ne koks Prunus ar Salix medelis biggrin.gif .
O kad PL rinka ir pasiula didesne, nes jiems yra kur su savo rinka plestis, tai tikrai.
Viena diena, D buvo iseigine, nuvaziavom su MB i PL. Zinoma, mes buvom netoli Vokietijos sienos. Tai ka jus manot, statyb. centruose daugiau girdejom kalbant vokiskai, nei lenkiskai. O ir pardavejai beveik visi kalba vokiskai. Jau nekalbu apie kainas ir asortimenta, lyginant su Vokietija.
Atsakyti
Ziuriu kompiutery tvarka jau reik daryt. Buvau issisaugojus vienus trinkeliu gamintojus, bet dabar jau neatgaminu ar tai butent sie. Pas juos visokiausiu spalvu yra: http://www.brikers.lt/brugis

O kas liecia Lenkija, tai jau taip. Kas liecia statybines medziagas, tai tikrai apsimoka is ten pirkti.

Cia dar visokiu idomiu sprendimu yra: http://www.dangossistemos.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 29 spalio 2012 - 11:43
Butu idomu isgirsti jusu nuomone apie toki "laiptu skyles" paslepima: http://private.fotki...do-spalvos.html Tiesiogiai nekeliau, nes perfotkinta is zurnalo.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2012 11 02, 19:43)
Butu idomu isgirsti jusu nuomone apie toki "laiptu skyles" paslepima: http://private.fotki...do-spalvos.html Tiesiogiai nekeliau, nes perfotkinta is zurnalo.

Visai nieko.

Įkėliau keletą foto iš kelionės į Maltą.
Atsakyti