Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriančios svajonių sodus

Sian kovosiu su kurkliais bash.gif Vakar nukando du petuniju jau paaugusius krumelius isodintus i zeme umn.gif Daiginau daiginau i se tau cry.gif
Atsakyti
Kokias geles vadina alisiukais? kartais ne lobuliarijas? jau tie ukiski turgelio pavadinimai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2012 05 15, 10:59)
Kokias geles vadina alisiukais? kartais ne lobuliarijas? jau tie ukiski turgelio pavadinimai  schmoll.gif

Lobularia maritima (Alyssum maritima)
Atsakyti
Gal galit patarti koki neauksta gelyte kuri zydetu visa vasara ax.gif Noriu gelyno krastus apsodinti... Bet labai neauksto.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2012 05 15, 12:30)
Lobularia maritima (Alyssum maritima)

Didelis didelis dekui, nes man cia buvo galvosukis visa savaitgali. Kvaila, kad nepirkau daigeliu schmoll.gif Juk ji irgi vazonuose auginama, svyra? Reiktu cia rokoko konsultacijos, ji asas sioj vietoj.
Papildyta:
Prisiziurejom 'Sodo spalvose' kompoziciju, tai nesimiega nei man, nei mamai, nei sesei naktim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2012 05 15, 14:42)
Didelis didelis dekui, nes man cia buvo galvosukis visa savaitgali. Kvaila, kad nepirkau daigeliu  schmoll.gif Juk ji irgi vazonuose auginama, svyra? Reiktu cia rokoko konsultacijos, ji asas sioj vietoj.
Papildyta:
Prisiziurejom 'Sodo spalvose' kompoziciju, tai nesimiega nei man, nei mamai, nei sesei naktim  lotuliukas.gif

Šiaip ji nesvyranti, bet jei tankiau susodinsi ie arčiau prie vazono krašto, tai išsvirs per kraštus.
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 05 15, 13:26)
Gal galit patarti koki neauksta gelyte  kuri zydetu visa vasara  ax.gif Noriu gelyno krastus apsodinti... Bet labai neauksto.

tai sita lobularija miritima butu kaip tik, zydi kol nusala, o balta spalva sviecia is tolo:

http://www.google.de...6LYPKsgaSms3LCQ

Veliau pati pasiseja is seklu.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2012 05 15, 07:52)
Labai normalu.

Aciu 4u.gif , nuraminot
Atsakyti
Kaip manot ar ziuresis ji tarp dvieju raudonu palergoniju?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2012 05 15, 18:57)
Kaip manot ar ziuresis ji tarp dvieju raudonu palergoniju?

ar lobularija?
man tai nelabai, jei kalbi apie vazonus. Ju panasi augimo forma, abu augalai sudaro kupsto forma - bus labai nuobodi kompozicija:

user posted image

o cia iremintas gelynas:

user posted image
Atsakyti
Taip, apie lobuliarija kalbu. Labai graziai atrodo apvade ji thumbup.gif
Atsakyti
aha tikrai ispudngai... manau jei ir i kompozicija ja idejus tik siek tiek butu grazu. Pagyvintu.Tik kur Vida parode, tai jos labai daug, ji visa vaizda uzgozia.Ir jei jau ideta geltona spalva, tai man ishkart melyna/violetine prasosi... arba be geltonos...daugiau zalumos ir kur ne kur balta...
Siaip man patinka makaluzes su daug spalvu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 16 gegužės 2012 - 09:03