Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriančios svajonių sodus

QUOTE(Knifofija @ 2012 08 08, 20:25)
Gaila man linų, bet manau dar penketą metelių jie tau dygs toje vietoje  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  O prie linų reikėjo įvest žydrų ir tamsiai mėlynų pentinių guotą, būtu ir spalvinė ir faktūrinė atsvara, priekyje stambiažiedį pentinių, jis kaip tik linų aukščio ir manu būtum turėjus superinį derinuką. O dar lelijos tarp linų  wub.gif

Mergikės į Kauno mugę botanikos sode ( rugpjūčio 31 rugsėjo 1-2 dienomis), atvešiu superinę naujieną. Feelings grupės flioksų trijų spalvų. Žydi tris mėnesius, dabar skleidžiasi ir žydi praktiškai iki užšalimo, žiedai net nepanašūs į fliokso. Dar turėsiu perovskijos "Blue spike" ir kaip visada vieną kitą smulkmenėlę alpinariumams.

Aha, ir man linų gaila, taip gerai jie lelijų ryškumą „atskiedė“. Pas mane jie taip ir nesudygo. Gal žinot, kur jų galima įsigyt Viniuje? Būt geriau ne sėklom, o daigeliais.
Knifofija, gal kada buvosit Vilniuj su stebuklingais flioksais? smile.gif Gal jų nuotrauką turit?
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2012 09 05, 11:05)
Jau senokai atnaujintas tas mano albumas. Pradzioj buvo kazkoks azartas viska uzfiksuot  smile.gif Dabar jau subujoje augalai, kai kuriu atsisakiau (kardeliai, jurginai). Kai ka ir naujo grazaus turiu. Vat simet is Knifofijos isigijau labai grazu flioksa 'Pure feelings' ir perovskija, kuri ziemoja pas mus. Ilgai ziurejau i si augala ir laukiau patvirtinimu apie jos isgyvenima musuose.  Is Vokietijos nusipirkau keleta labai dailiu viksvu, kaip graziai jos dabar plevena vasaros pabaigoj. Tikiuos neisals ziema. taip pat neatsidziaugiu eziuolemis, pirktomis is kolekcionieriu.
O keramzito fone augalai is tiesu atskleidzia savo visa grozi. Jis toks neutralus. Nesukelia akims jokiu papildomu "triuksmu", neblasko demesio. Panaudot gelyne ji sugalvojau, kadangi juo beriu savu kaktusu kolekcijos vazoneliu virsu ir pastarieji is tiesu graziai ir tvarkingai atrodo.
As taip pat nemegstu 'piktzolynu', kurie dabar labai persami. Zavi tvarkingi, spalvingi gelynai, pakankamai grieztos formos.

Tina, gal išduosi, kur pirkai baltą ežiuolę? blush2.gif
Perovskija pas mane jau treti metai, tik vienas trūkumas - labai išvirsta, parišti reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zmogs: 05 rugsėjo 2012 - 11:25
QUOTE(zmogs @ 2012 09 05, 12:28)
Aha, ir man linų gaila, taip gerai jie lelijų ryškumą „atskiedė“. Pas mane jie taip ir nesudygo. Gal žinot, kur jų galima įsigyt Viniuje? Būt geriau ne sėklom, o daigeliais.
Knifofija, gal kada buvosit Vilniuj su stebuklingais flioksais? smile.gif Gal jų nuotrauką turit?
Papildyta:

Tina, gal išduosi, kur pirkai baltą ežiuolę?  blush2.gif
Perovskija pas mane jau treti metai, tik vienas trūkumas - labai išvirsta, parišti reikia.

Vilniuj būsiu rugsėjo 14-15-16 dienomis Kairėnuose. Flioksų atvešiu, bet tikrai nedaug. Prieš keletą puslapių buvau sudėjus nuorodas flioksų. ežiuolę baltą turiu "Crazy white" žema iki 30 cm, bet jau žiedų milijonas.
Atsakyti
QUOTE(zmogs @ 2012 09 05, 12:28)
Tina, gal išduosi, kur pirkai baltą ežiuolę?  blush2.gif

Mano balta eziuole vadinas 'White swan'. Pirkau ja Kaune, kur prie Senuku lauko augalu aikstele.

Noriu parekomenduot dar viena augintoja be musu sauniosios Knifofijos, Vilmos ir Vysniausku. Tai: http://www.dariausge...logas.php?id=17
Pas ji yra superiniu eziuoliu. Kiek esu pirkus is jo augalu - tiesiog puikus ir be priekaistu. Yra pas ji perliuku.
Ypatingai grazi eziuole ‚Fatal Attraction‘. Simet jau zydi pas mane wub.gif

Tiesa, o gal tu klausei apie ‘Coconut Lime’, si irgi balta. Ja pas Vysniauskus pirkau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 05 rugsėjo 2012 - 16:37
QUOTE(Knifofija @ 2012 09 05, 13:55)
Vilniuj būsiu rugsėjo 14-15-16 dienomis Kairėnuose. Flioksų atvešiu, bet tikrai nedaug. Prieš keletą puslapių buvau sudėjus nuorodas flioksų.  ežiuolę baltą turiu "Crazy white" žema iki 30 cm, bet jau žiedų milijonas.

Super. Ar galiu į Kairėnus „užsakyti“ tą baltą ežiuolę, man kaiptik žemesnės pakraščiui reikia. Ir flioksą, jei gerai supratau, tai „Pure feelings“, toks nenusakomos spalvos?
Atsakyti
QUOTE(zmogs @ 2012 09 05, 17:54)
Super. Ar galiu į Kairėnus „užsakyti“ tą baltą ežiuolę, man kaiptik žemesnės pakraščiui reikia. Ir flioksą, jei gerai supratau, tai „Pure feelings“, toks nenusakomos spalvos?

Ok užsirašau.
Atsakyti
Merginos, matėt vakardienos "Rasų" numerį wink.gif
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2012 09 06, 21:41)
Merginos, matėt vakardienos "Rasų" numerį wink.gif


Ne, gal isduok nekankinus i ka reik atkreipt demesi:)
Atsakyti
Matėm, matėm bigsmile.gif
Knifofija thumbup.gif , na bet ir stebuklų turit prikaupusi wub.gif
Atsakyti
Reiks butinai nusipirkt 'Rasas' bigsmile.gif
Atsakyti
Perskaiciau straipsni ir aisku uzsimaniau gvazdiko "Green day". Knifofija, gal turit bent mazulyti kereli pardavimui? flirt.gif Ir dar grazi Heucherella 'Brass Lantern" wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2012 09 10, 00:11)
Perskaiciau straipsni ir aisku uzsimaniau gvazdiko "Green day". Knifofija, gal turit bent mazulyti kereli pardavimui?  flirt.gif Ir dar grazi Heucherella 'Brass Lantern"  wub.gif

Žinoma, kad atsiras tau daigelis.
Atsakyti
Dabar rudeni tai turbut nebus kaip i Kauna perduot? g.gif
Atsakyti