Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriančios svajonių sodus

man akmenu etapas manau nepraeis niekad.man jie grazu visur.
kaip gali kaitaliotis poziuris ,nebent neturint savo nuomuones.
Atsakyti
Cia labai daug buvo kalbeta apie tai, o sode nuolat vyksta pokyciai, su jais keitiesi ir pats mirksiukas.gif Ech, jei paskaitytumet visas musu temas, kokiu cia tik diskusiju nera buve smile.gif
Atsakyti
[quote=lingomina,2012 08 03, 14:58]
[quote=smth1,2012 08 03, 11:34]

[quote=vida777,2012 08 03, 12:26]
dekoju uz patarimus,as visada isklausau kitu nuomuone,o padarau savaip.
del akmenu ir man dar klausimas nebaigtas.kai issiples daugiau geles ,gali but kad ju nebereiks.bet kolkas jie man patinka.cia nuotraukos is birzelio,dabar daug zaliau
o beto pagal juos pasodinta daug pavasariniu geliu.o svarbiausia ju paskirtis,sulaiko slaita.o kai geles nusala man visai grazu juoda zeme su akmenimis.na o jei kada saus tokia mintis ,kad akmenu nereik ,surinkti juos nesunku,nereikalingus slepiu po sliauziancia tuja salimais,ten ju jau daug.
[/quote]

Tai ner ko aiskintis, darykit kaip norisi ir be lisnu patarimu. Tik as is praeito posto supratau, kad kazko neramu, kazkas akiu neglosto, kad 'gal pageres, kai akmenis uzdengs geles'. Tai jau dabar ir nebesuprantu, ar jums patinka, ar nepatinka. Bet tai nesvarbu:)
Papildyta:
QUOTE(lingomina @ 2012 08 03, 15:41)
man akmenu etapas manau nepraeis niekad.man jie grazu visur.
kaip gali kaitaliotis poziuris ,nebent neturint savo nuomuones.


Labai naturalus procesas yra poziurio ir nuomones keitimas. Ir visai nebutina savo nuomone apie viska tureti, manau:)
Atsakyti
pirmiausia pasakysiu ne i ta tema pakliuvau doh.gif .
esu issisaugojusi kelias temas aplinkos tvarkymo ir paklydau.
bet visai idomu ir pas jus cia.nors ir norit ibrukt man savo nuomuones
as pasilieku prie savosios.akmenys bus ,tik norejau pasitart kaip jie atrodo paziurejus is salies.nes ir man kazkas nesiziuri.
ir galiausiai gavosi pasitariau pati su savim,
nes neatsirado megstanciu akmenis.
jei nepasiulysit nezdintis ax.gif dar noreciau pasidometi,kaip atskiriate darza nuo sodo.gelemis?tvora?ar dar kaip?
as pasodinau tuju tvorele3m,vienoj pusej bus darzas o kitoj pusej is kiemo galvoju
padaryti gelyna.jau be akmenu.
nes visur uzsiversti akmenim ir man butu perdaug.
Atsakyti
QUOTE(lingomina @ 2012 08 04, 14:53)
ir galiausiai gavosi pasitariau pati su savim,
nes neatsirado megstanciu akmenis.

ne akmenų nemėgimo problema čia, o kaip jie panaudoti. Jei būtų akmenys stambūs, gražiai sugrupuoti, jų saikingai, sulauktumėte visai priešingos reakcijos. Kritika reikia priimti kaip galimybę tobulėti, o ne reaguoti į ją asmeniškai mirksiukas.gif Sėkmės Jums kuriant savąjį svajonių sodą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2012 08 07, 08:23)
ne akmenų nemėgimo problema čia, o kaip jie panaudoti. Jei būtų akmenys stambūs, gražiai sugrupuoti, jų saikingai, sulauktumėte visai priešingos reakcijos. Kritika reikia priimti kaip galimybę tobulėti, o ne reaguoti į ją asmeniškai  mirksiukas.gif Sėkmės Jums kuriant savąjį svajonių sodą 4u.gif



ne ka jus schmoll.gif as sita kritika apsvarsciau g.gif .ir siek tiek pertvarkiau.

tik situos vertinimus as palaikiau kaip pavyda,
ar baime konkurencijos,tik ne asmeniskumu mirksiukas.gif

ir dar mielai apie daug ka padiskutuociau bigsmile.gif
Atsakyti
As tik noriu jusu paklausti ar matet cia rasanciu zmoniu kuriamus sodus? Manot jie galetu pavydeti g.gif daugumos sodu vaizdus yra publikave specializuoti zurnalai, kai kurie dirba apzeldinimo srityje, kai kurie sioje srityje baige nemazus mokslus. Manau jums tik norejo duoti vertinga patarima.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2012 08 08, 14:54)
As tik noriu jusu paklausti ar matet cia rasanciu zmoniu kuriamus sodus? Manot jie galetu pavydeti  g.gif daugumos sodu vaizdus yra publikave specializuoti zurnalai, kai kurie dirba apzeldinimo srityje, kai kurie sioje srityje baige nemazus mokslus. Manau jums tik norejo duoti vertinga patarima.

drinks_cheers.gif

Leidžiu pasivaikščioti po savo valdas,kad įsitikintų, jog akmenis aš ne myliu, bet juos dievinu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lingomina @ 2012 08 08, 14:47)
tik situos vertinimus as palaikiau kaip pavyda,


Net norėdama turbūt nesugebėčiau...nes nėra ko užpavydėt biggrin.gif

Kol dar žydi spėjau įsiamžint...Knifofija...LIETUVIŠKAI NERAŠYSIU biggrin.gif

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 08 rugpjūčio 2012 - 14:20
QUOTE(Tina* @ 2012 08 08, 14:54)
As tik noriu jusu paklausti ar matet cia rasanciu zmoniu kuriamus sodus? Manot jie galetu pavydeti  g.gif daugumos sodu vaizdus yra publikave specializuoti zurnalai, kai kurie dirba apzeldinimo srityje, kai kurie sioje srityje baige nemazus mokslus. Manau jums tik norejo duoti vertinga patarima.



tame ir reikalas kad daugelis cia ,sioje srityje yra daug pasieke,
ir jiems pikta kad tarp ju maisosi koks nieko neismanantis zmogiukas
ir bando kazka daryt.
zmoniu psihologija as ismanau.
vertingu patarimu sakot ?
kuris cia skaitesi vertingas.
Atsakyti
QUOTE(lingomina @ 2012 08 08, 15:32)
tame ir reikalas kad daugelis cia ,sioje srityje yra daug pasieke,
ir jiems pikta kad tarp ju maisosi koks nieko neismanantis zmogiukas
ir bando kazka daryt.
zmoniu psihologija as ismanau.
vertingu patarimu sakot ?
kuris cia skaitesi vertingas.



O ko mums pykt. 4u.gif Jus tik kurkite, tobulekite! Viso sio teminio ratelio vardu sakau jums, mes tik UZ, kad zmones noretu, kurtu, dometusi, lavetu ju skonis ir pasidarytu ismananciais.
Atsakyti
QUOTE(lingomina @ 2012 08 08, 15:32)
tame ir reikalas kad daugelis cia ,sioje srityje yra daug pasieke,
ir jiems pikta kad tarp ju maisosi koks nieko neismanantis zmogiukas
ir bando kazka daryt.
zmoniu psihologija as ismanau.
vertingu patarimu sakot ?
kuris cia skaitesi vertingas.

Na, jei jau jūs nesugebat pastebėt vertingų patarimų, o tik matot pasvydą, gal jūs ne ten pataikėt ????
Atsakyti
a , nebesikandziosit lotuliukas.gif
Atsakyti