Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriančios svajonių sodus

Mergikės, reikia pagalbos, pamenate, prieš keletą metų buvot kažkuri įkėlusi takelio foto, toks tiesus, o šalia eina vingiuotas, vis persipindamas su tiesiuoju takeliu, man rodos ir trinkelių spalva skirtinga uvo. Pernai virusas išvalgė visą mano informaciją, dabar kaip be rankų. Daug ir mano asmeninių foto dingo.
Atsakyti
Latviuko rekomenduota 'Charles de Gaulle' wub.gif

Pasiule vietoj issalusios 'Meinzer Fastnacht'.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2012 07 17, 17:53)
Bitule wub.gif
Neapsakomas ramybės ir harmonijos jausmas apima žiūrint į Tavo kiemo vaizdus. Turi nepaprastą gebėjimą pajausti erdvę, kurti taip, jog galvoje bežiūrint sukasi vis ta pati mintis - "genialumas slypi paprastume". Tavo kiemas turi ypatingą jausmą, kuris slypi už gražaus vaizdo. Tai aš vadinu sodu "su dvasia". Retam drėbteltas talentas sukurti "netuščius" jausmo pojūčiu sodus smile.gif Žaviuosi ir neatsižaviu smile.gif Super!!!


labas ax.gif ax.gif ax.gif
,senai cia besilankiau,bet vis uzsuku ideju pasikopijuoti.
ir vis kazkas man nesigauna g.gif
labai idomiai cia isreisket minti.
gal is ties ne kiekvienam duotas toks sugebejimas
,sukurti,pajusti,padaryti harmoninga soda,aplinka.
kazkur skaiciau reikia laiko tam ir gausis rezultatas.
idomu per kiek laiko sukuret tokias grazias aplinkas.
as antra vasara tvarkaus,bet dar nelabai kas gavos.
Atsakyti
QUOTE(lingomina @ 2012 07 31, 17:05)
labas  ax.gif  ax.gif  ax.gif
,senai cia besilankiau,bet vis uzsuku ideju pasikopijuoti.
ir vis kazkas man nesigauna g.gif
labai idomiai cia isreisket minti.
gal is ties ne kiekvienam duotas toks sugebejimas
,sukurti,pajusti,padaryti harmoninga soda,aplinka.
kazkur skaiciau reikia laiko tam ir gausis rezultatas.
idomu per kiek laiko sukuret tokias grazias aplinkas.
as antra vasara tvarkaus,bet dar nelabai kas gavos.



Antra vasara tai cia net ne pradinukas;) Cheer up. Po 10 galesi sakyti,kad neseniai pradejau sodininkaut.
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2012 07 31, 18:52)
Antra vasara tai cia net ne pradinukas;) Cheer up. Po 10 galesi sakyti,kad neseniai pradejau sodininkaut.



o tada dar yra vilties kad kas nors gausi g.gif
as norejau per viena vasara viska padaryti,
ir sedeti grazioj aplinkoj rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lingomina @ 2012 07 31, 19:39)
o tada dar yra vilties kad kas nors gausi g.gif
as norejau per viena vasara viska padaryti,
ir sedeti grazioj aplinkoj rolleyes.gif

Kai kuriais vaizdais galima džiaugtis jau ir antrą vasarą, o nuolat tobulinant tokių vaizdų kas vasarą daugėja smile.gif Sėkmės!
Atsakyti
QUOTE(lingomina @ 2012 07 31, 19:39)
o tada dar yra vilties kad kas nors gausis g.gif
as norejau per viena vasara viska padaryti,
ir sedeti grazioj aplinkoj rolleyes.gif

jei sodas tik didesnis uz balkona, tai galima ir po metu rezultatu sulaukti, bet jei sodinsi medzius ir krumus, tai nelabai.
Vieniems grazu pievele su keliais augaliukais ir zydinciomis gelemis (ka galima per metus pasiekti), kitam norisi seno dvasingo sodo smile.gif .
Kad sukurti harmoninga soda, reikia vizijos, o dar labiau - geros vaizduotes. Kitaip, net ir nuo paveiksliuko ne kiekvienam iseis nukopijuoti verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2012 08 01, 20:42)
jei sodas tik didesnis uz balkona, tai galima ir po metu rezultatu sulaukti, bet jei sodinsi medzius ir krumus, tai nelabai.
Vieniems grazu pievele su keliais augaliukais ir zydinciomis gelemis (ka galima per metus pasiekti), kitam norisi seno dvasingo sodo  smile.gif .
Kad sukurti harmoninga soda, reikia vizijos, o dar labiau - geros vaizduotes. Kitaip, net ir nuo paveiksliuko ne kiekvienam iseis nukopijuoti  verysad.gif .



mano sodas yra nemazas,bet nenaujas,yra senu medziu,krumu,juos noriu palikt
,tik nauju obelu pasodinom,ir siokiu tokiu gelynu noriu padaryti ,nedideliu bet su daug geliu.ir darzu.tam manau daug laiko nereikia.o su fantazija kolkas nesigauna.bet priejau tokios isvados reik palaukti kol viskas suaugs.lapai pridengs akmenis.tada
bus kitas vaizdas.arba as pati priprasiu prie nauju vaizdu.
Atsakyti
QUOTE(lingomina @ 2012 08 02, 21:57)
mano sodas yra nemazas,bet nenaujas,yra senu medziu,krumu,juos noriu palikt
,tik nauju obelu pasodinom,ir siokiu tokiu gelynu noriu padaryti ,nedideliu bet su daug geliu.ir darzu.tam manau daug laiko nereikia.o su fantazija kolkas nesigauna.bet priejau tokios isvados reik palaukti kol viskas suaugs.lapai pridengs akmenis.tada
bus kitas vaizdas.arba as pati priprasiu prie nauju vaizdu.



O tai kur problema tada? Daug geliu tureti juk ne problema?

Kol suaugs daugiametes, tarpuose galima seti vienmetes ( aguonas, rugiageles, kvapuji tabaka ir t.t.) ir sodinti dekoratyvia lapija turincias darzoves - salotas, nasturtas, mangoldus, del aukscio kukuruza, saulegrazas. Turesi greita rezultata.

P.S. Paziurejau tavo albuma. Netiks patarimai, jei pas tave alpinariumai:)
Na gal akims pasidziaugti neleidzia tie akmenys, isdelioti taip, kaip isdelioti. Nieko neprarasi ju atsisakydama. Alpinariuminiai augalai greitai pleciasi, del juodos zemes ploteliu ner ko sukt galvos.
Pati graziausia nuotrauka is albumo - rasakila ir viendiene prie namo sienos. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smth1: 03 rugpjūčio 2012 - 10:42
QUOTE(lingomina @ 2012 08 02, 20:57)
reik palaukti kol viskas suaugs, lapai pridengs akmenis...

dabar ir as paziurejau tavo albuma. Tu teisi - labai reikia, kad kas tuos akmenis uzdengtu doh.gif , tik kad tie lapai ne viszaliai - kaip pakavosi akmenis kai lapu nebus g.gif ?
Mano patarimas irgi butu kada nors, kai augaliukai bus labiau suzele, tu akmenu is viso atsisakyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 03 rugpjūčio 2012 - 11:29
[quote=smth1,2012 08 03, 11:34]

[quote=vida777,2012 08 03, 12:26]



dekoju uz patarimus,as visada isklausau kitu nuomuone,o padarau savaip.
del akmenu ir man dar klausimas nebaigtas.kai issiples daugiau geles ,gali but kad ju nebereiks.bet kolkas jie man patinka.cia nuotraukos is birzelio,dabar daug zaliau
o beto pagal juos pasodinta daug pavasariniu geliu.o svarbiausia ju paskirtis,sulaiko slaita.o kai geles nusala man visai grazu juoda zeme su akmenimis.na o jei kada saus tokia mintis ,kad akmenu nereik ,surinkti juos nesunku,nereikalingus slepiu po sliauziancia tuja salimais,ten ju jau daug.
Atsakyti
As irgi megstu daryt savaip, bet akmenu etapas pas mane jau praeitas. Cia kaip kokios stadijos, visas turi pereit, kad judetum i prieky. Klausydamas patarimu gali greiciau, mokydamasis is savo klaidu - leciau.
Atsakyti