Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriančios svajonių sodus

Rašiau, rašiau ilgiausią litaniją apie sodo filosofiją, kol SM numiro doh.gif, matyt tai ženklas būti lakoniškai biggrin.gif
QUOTE(smth1 @ 2012 07 12, 12:56)
Man atrodo, kad mano noras gelyna paversti kulturine pieva rutuliojasi teisinga linkme, taciau aplinkiniams dar reikia ta paaiskinti. smile.gif

Kokia pažįstama būsena blush2.gif blush2.gif Bet kartais pagalvoju - ar verta aiškinti(s)? Nebent tikslas būtų auklėti mases biggrin.gif
QUOTE(smth1 @ 2012 07 12, 12:56)
Paaiskinimus randu du : kardinaliai vaizda keicia ‘stuburo’ keitimai. Pacios kiemo strukturos, dangu, mazosios architekturos. Tam reikia investiciju gerokai didesniu. Ir laiko. Antro paaiskinimo reik ieskot psichologijoje. Matyt as palengva brestu, augu, keiciuosi. Sodas ta atspindi. Ir turbut viskas vyksta ‘gilyn’, o ne ‘platyn’.  Bet neatsisakau nei  lazdos, nei ubago terbos, nes niekad nezinai kaip viskas gali suktis. 

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tos atrodytų "smulkmenos" be galo svarbios sodo veidui. Matyt dėl to ir kainuoja atitinkamai biggrin.gif
Branda, mano galva, tai gebėjimas visų pirmiausia visame kame (ar sriubos puode, ar žvaigždėtame danguje, ar daržo lysvėje) įželgti visumą, sistemiškumą, veikimo prinipus. Visa kita tik detalės...

p.s. atleisk, kad vakar taip nesusiklostė blush2.gif viliuosi kitą kart labiau pasiseks...
Atsakyti
[quote=bitule,2012 07 13, 01:11]
Rašiau, rašiau ilgiausią litaniją apie sodo filosofiją, kol SM numiro doh.gif, matyt tai ženklas būti lakoniškai biggrin.gif

Kokia pažįstama būsena blush2.gif blush2.gif Bet kartais pagalvoju - ar verta aiškinti(s)? Nebent tikslas būtų auklėti mases biggrin.gif


As labiau turiu omeny ne tai, kad reikia paaiskinti, kad tai grazu or smth, bet kad nera tokio vaizdo kur jau aisku ir be aiskinimu butu 'kas cia'.


p.s. atleisk, kad vakar taip nesusiklostė blush2.gif viliuosi kitą kart labiau pasiseks...



Neatsiprasinek, tikrai nieko tokio.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2012 07 12, 23:19)
sikart esi ypac atvira ir nuosirdi, o tavo postas vercia susimastyti. Man tokios mintys tiesiog krenta i sirdi  4u.gif  ...
Visada buvau tokios nuomones, kad visko pagrindas ir varomoji jega yra pati sodo filosofija, o zinios apie augalus padeda tik pasiekti geresni rezultata.
Taigi, tavo filosofines mintys labai ikvepiancios. Kaip ir gyvenime, taip ir sode - pirmiausia reikia susivokti  rolleyes.gif .

Nors as visada viska turiu apsvarstyti iki smilkmenu (kaip ir priklauso Svarstyklei), bet kiekviena karta pastebiu, kad sodo planavimas mane ismusa is veziu, o intuicija i tas vezes sugrazina  ax.gif .

Visada vadovaujuosi intuicija ir tik po kurio laiko randu paaiškinimą teorijoj. Štai tik amžina laiko stoka. Daug ką reikia koreguoti pas mane. Šiemet išroviau šermukšnį, nes jau lipo ant buko. Atkeliaus naujas, jau užsakytas, apsigyvens kitoje sodo pusėje.
Dėl stuburo, tai jį koreguoju, kas keletą metų, savaime ateina noras ir laikas ir viskas tada vyksta su pagreičiu. Niekam nieko nesiaiškinu, juk man gyventi toje aplinkoje, kurią susikuriu.

Grįžau iš kelionės, fantastiška, reportažas ir pasakojimas po savaitgalio, vis laiko stoka.
Atsakyti
Knifofijos reportažo belaukiant 4u.gif ...
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitule: 16 liepos 2012 - 23:26
Niekaip nesuspėju susisukti, darbininkė užgėrė, tai visur tekina lekiu, darbas darbą veja.
Atsakyti
QUOTE(bitule @ 2012 07 17, 00:23)
Knifofijos reportažo belaukiant  4u.gif ...
user posted image
user posted image



O kaip roze graziai pergole lipa!
Atsakyti
Bitule wub.gif
Neapsakomas ramybės ir harmonijos jausmas apima žiūrint į Tavo kiemo vaizdus. Turi nepaprastą gebėjimą pajausti erdvę, kurti taip, jog galvoje bežiūrint sukasi vis ta pati mintis - "genialumas slypi paprastume". Tavo kiemas turi ypatingą jausmą, kuris slypi už gražaus vaizdo. Tai aš vadinu sodu "su dvasia". Retam drėbteltas talentas sukurti "netuščius" jausmo pojūčiu sodus smile.gif Žaviuosi ir neatsižaviu smile.gif Super!!!
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2012 07 17, 09:13)
Niekaip nesuspėju susisukti, darbininkė užgėrė, tai visur tekina lekiu, darbas darbą veja.

4u.gif
QUOTE(smth1 @ 2012 07 17, 10:45)
O kaip roze graziai pergole lipa!

Stengiasi išvengti kelionės į anapilį, atidirbinėja biggrin.gif Bet jaučiu,kad čia gali būti maksimumas ax.gif viršaus turbūt nepasieksim. Pernai rudenį buvo išleidusi ilgiausius botagus, ir nors žiemai klojau ant žemės, pavasarį teko nemažai nurėžti verysad.gif
QUOTE(leliumai @ 2012 07 17, 17:53)
Bitule wub.gif
Neapsakomas ramybės ir harmonijos jausmas apima žiūrint į Tavo kiemo vaizdus. Turi nepaprastą gebėjimą pajausti erdvę, kurti taip, jog galvoje bežiūrint sukasi vis ta pati mintis - "genialumas slypi paprastume". Tavo kiemas turi ypatingą jausmą, kuris slypi už gražaus vaizdo. Tai aš vadinu sodu "su dvasia". Retam drėbteltas talentas sukurti "netuščius" jausmo pojūčiu sodus smile.gif Žaviuosi ir neatsižaviu smile.gif Super!!!

Leliumai, ačiū blush2.gif , bet daug, oi daug chaoso mano kieme. Kolekionavimo periodas nepraėjo be pasekmių. Švarinuosi labai po truputį, ir žiauriai lėčiau nei norėtųsi. Bet tikėkimės laikas sutvarkys daug ką biggrin.gif
Atsakyti
O as pasirodysiu su paskirais ziedeliais. Augalais, kurie sia vasara mane ypatingai dziugina.

Pirmus metus prazydusi juka wub.gif
user posted image

Lelijos:
user posted image

Ežiuolės:
user posted image
Ypatingai grazi, tiesiog sviecia is toli 'Fatal Attraction':
user posted image
Atsakyti
Tina*, gražuolė juka wub.gif

Keletas vaizdų iš mano sodelio:
foto 1
foto 2
foto 3
Atsakyti
Įkėliau keletą foto į albumą.
Atsakyti
leliumai, jau kompozicija su cesnaku, nai nai wub.gif As kaip tik galvoju savuosius iskelt, tai pasisemsiu patirties is tavojo derinuko.
Papildyta:
Knifofija, kelione thumbup.gif
Atsakyti