Įkraunama...
Įkraunama...

Tonų klausymas gimdymo metu

Apklausa: kaip jums klausė (74 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Stovint, net pavaikscioti galejau. Tas vyko priemimo skyriuje, kur patikrina pries priimdami i gimdymo skyriu. Paklause kokia 15-20 minuciu, visa ta laika stovejau. Veiksmas vyko UK.
Papildyta:
QUOTE(Loveco @ 2012 09 12, 13:19)


Antro gimdymo metu, kadangi neskubėjau į ligoninę ir atvažiavau su 9 cm, matavo tonus man sąrėmiaujant ir jau stumiant, kai stovėjau pasilenkusi, arba pasikabinusi vyrui ant kaklo per sąrėmį. Tokioj pozoj ir kaklelį patikrino, jokių gulėjimų nebuvo, (būtų paprašę- būčiau "mandagiai" pasiuntusi) smile.gif Lovoje praleidau tik keletą minučių per visą gimdymą smile.gif


Saunus gimdymas thumbup.gif Neiprasta ir smagu girdeti apie judejimo ir skirtingu gimdymo pozu laisve Lietuvos ligonineje. Daugiau taip! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man klausė ir gulint, ir sėdint turkiškai, ir sėdint ant kamuolio, ir stovint, ir vaikštant biggrin.gif
Atsakyti
pradzioje klause gulint, bet man jau sunku buvo, tai paprasius kad leistu sedint labai buvo nepatenkinti, bet leido
Atsakyti
Gulint. Man geriau buvo gulėt nei vaikšiot smile.gif
Atsakyti
man per gimdymą 2 kartus klausė tonų paprašė atsigulti jei nelabai sunku įsitaisyti kaip patogiau (man buvo šonu), nes labai greitai pas mane atsidarinėjo kaklelis (per 1 val. su trupučiu atsidarė nuo 5 cm iki galo, o atvykau be skausmingų sąrėmių su 5 cm į Santariškes), o šiaip vaikštinėjome po palatą su vyru ir juokavome su akušere bei gydytoja (kai vis užeidavo)
Atsakyti
Gulint... Laimei, kad matavo tik kartą iki pagimdant, nežinau, kaip būčiau tvėrusi tuos matavimus gulėdama ant nugaros, neįmanoma buvo gulėti tokioje padėtyje smile.gif
Atsakyti
Gulint, bet kaip begulejau, visaip buvo blogai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(skuba3 @ 2013 11 20, 18:09)
Gulint, bet kaip begulejau, visaip buvo blogai doh.gif


Va ir pas mane tas pats buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LasiukeUK @ 2013 07 07, 14:44)
Stovint, net pavaikscioti galejau. Tas vyko priemimo skyriuje, kur patikrina pries priimdami i gimdymo skyriu. Paklause kokia 15-20 minuciu, visa ta laika stovejau. Veiksmas vyko UK.

pagal paskutinius protokolus JK jau nebeklauso ir priemime. Priemimo metu klauso taip pat tik su dopleriu. Po to su tuo pačiu dopleiru kas 15 minučių jeigu atidarymas daugiau negu penki cm ir kas 5 min per stumimą.

Tai gi JK jeigu gimdymas vyksta sklandžiai su diržais aplamai tonų nebeklauso. Naudoja rankinį prietaisą, kuris netrukdo mamos judėjimo laisvei.

Atsakyti
Mazylio GN matavo su rankiniu prietaisu, judejau kaip norejau ir kiek norejau thumbup.gif
Atsakyti
gulint, nors buvau klausinėjama vis ar nenoriu ant šono biggrin.gif
Atsakyti
Santariškėse priėmime klausė gulint ir net kelis kartus paklausė ar nenosiu ant šono, bet kadangi jaučiausi gerai man tiko ir gulint. Jau gimdykloj su diržais prie pilvuko pritaisė belaidžius tuos du blynelius. Galėjau laisvai judėti, net ir į WC su jais ėjau biggrin.gif
Atsakyti