Įkraunama...
Įkraunama...

Tonų klausymas gimdymo metu

Apklausa: kaip jums klausė (74 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Gimdziau KKGN, tai is pradziu gulejau ant nugaros kol nebuvo jokio diskomforto. Sustiprejus saremiams jau guliausi ant sono, nes taip buvo patogiausia, stovint sukosi galva smile.gif
Atsakyti
AK klause gulint ant nugaros ir ant sono, leido paciai rinktis kaip patogiau smile.gif
Atsakyti
Kadangi visa gimdyma praleidau lovoje, tai toniukus klause man gulint ant nugaros. Man diskonforto nebuvo guleti ant nugaros.
Atsakyti
Man visą nėštumą nebuvo problemų gulėti ant nugaros, tai ir gimdymo metu tonų klausė taip gulint.
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2012 07 16, 07:21)
Kadangi visa gimdyma praleidau lovoje, tai toniukus klause man gulint ant nugaros. Man diskonforto nebuvo guleti ant nugaros.


o kodel visas gimdymas lovoje? neleido vaikscioti ar pati taip rinkaisi? g.gif
Atsakyti
man liepė gulėt ant nugaros ir nejudėt visą laiką, nes atseit vis pabėgdavo toniukai jeigu tik biškį pasisukiodavau iš skausmo... doh.gif ir po to sunkiai pagaudavo...o po kiek laiko išvis staiga dingo...darė skubų cp
Atsakyti
pirmo gimdymo (KKGGN) metu matavo tonus kas 4 valandas ,gulint ant šono, bet aš kategoriškai reikalavau vaikščioti, nes skausmas buvo klaikus gulėt, nesvarbu, kaip. Tai leisdavo atsistot su tais davikliais.

Antro gimdymo metu, kadangi neskubėjau į ligoninę ir atvažiavau su 9 cm, matavo tonus man sąrėmiaujant ir jau stumiant, kai stovėjau pasilenkusi, arba pasikabinusi vyrui ant kaklo per sąrėmį. Tokioj pozoj ir kaklelį patikrino, jokių gulėjimų nebuvo, (būtų paprašę- būčiau "mandagiai" pasiuntusi) smile.gif Lovoje praleidau tik keletą minučių per visą gimdymą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loveco: 12 rugsėjo 2012 - 14:56
QUOTE(Ievukinas @ 2012 06 19, 14:43)
man Mazylio gimdymo namuose matavo tonus gulint ant nugaros,bet paskiau pasidarydavo bloga,ir guldavau ant sono,siaip irgi negalejau ilgai gulet,silpna budavo


kai aš su kas 3-5 min reguliariais sąrėmiais lygiai 37 sav prisistačiau į mažylio GN (pirmas gimdymas), mane priėmė po valandos, paguldė ant nugaros be jokios pagalvėlės ar paaukštinimo lovos, ir VALANDAI išėjo. Grįžo gydytoja, ir sako, nieko tu čia negimdai, kaklelis 1 cm, eik į dienos stacionarą....
tą valandą prisimenu kaip mirties tašką, nes atrodė, kad padusiu, o pasiklaust, ar galiu ant šono, ar dar kaip- tiesiog nebuvo KIENO...buvom su vyru vieni sad.gif Kitą dieną nuėjau į KKGN, ten viskas priešingai buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2012 09 12, 15:19)
pirmo gimdymo (KKGGN) metu matavo tonus kas 4 valandas ,gulint ant šono, bet aš kategoriškai reikalavau vaikščioti, nes skausmas buvo klaikus gulėt, nesvarbu, kaip. Tai leisdavo atsistot su tais davikliais.

Antro gimdymo metu, kadangi neskubėjau į ligoninę ir atvažiavau su 9 cm, matavo tonus man sąrėmiaujant ir jau stumiant, kai stovėjau pasilenkusi, arba pasikabinusi vyrui ant kaklo per sąrėmį. Tokioj pozoj ir kaklelį patikrino, jokių gulėjimų nebuvo, (būtų paprašę- būčiau "mandagiai" pasiuntusi) smile.gif Lovoje praleidau tik keletą minučių per visą gimdymą smile.gif



drinks_cheers.gif man tas pats - treciakart gimdant matavo tik gulint ant sono (man sunku buvo isstoveti visa laika, nes gimdymas truko 3 paras, akyse zalia buvo.. doh.gif ) arba stovint, bet paskui daktare nueme visus tuos laidus ir pasake - niekam cia nebereikia kankintis,viskas gerai su vaikeliu, jau gimdom..
Atsakyti
man klause gulint ant nugaros, per saremius ir apskritai, man nugaros visai nemaude, tad buvo nesunku guleti ant nugaros. net gera buvo pagulet smile.gif
Atsakyti
Man gulint smile.gif o kokioj padėty,ar ant nugaros,ar ant šono nevadovavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nala24 @ 2012 05 09, 11:20)
O kaip pati,jautet,ar buvo kas negerai,ar ne? Nes as pvz ziuriu kad KLP jau ten iprtosi paguldyti gimdyve apraizgyti laidais ir gulek kaip nori,jau ne viena pazistama gimde,ir visoms lygiai tas pats ir dar megejai paskatint,nes gulint ilgai viskas uztrunka ir veikla suleteja doh.gif  o dar vadinasi gimdziau toj gimdykloj kur tipo naturalus gimdymai be gydytojo doh.gif  biggrin.gif  blink.gif

gal nuo akuseres priklauso, man matavo kas kazkiek laiko po kazkiek minuciu gulint ant sono, o kai nematavo man daugiau norejosi lovoje guleti, bet akusere skatino lipti lauk ir vaikstineti po palata, dar vezimeli iveze pasiramstymui, bet didelio noro man nebuvo vaikscioti, daugiau lovoje gulejau
Atsakyti