Įkraunama...
Įkraunama...

Tonų klausymas gimdymo metu

Apklausa: kaip jums klausė (74 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveikos

Kažkada diskutavom, kad ligoninėje mamoms kartais yra sunku ištverti tonų matavimą, nes jos yra verčiamos gulėti ant nugaros. Kai kurios mamos rašė, kad joms gulėti nereikėjo, akušėrės matavo tonus mamai sėdint ant kamuolio arba tupint... Norėjau paklausti, kiek mamų galėjo negulėti per tą procedurą ir kuriose ligoninėse dėl to yra įmanoma susitarti smile.gif
Atsakyti
Na bent jau mano patirtis tokia,kad matavo gulint ant nugaros,nors sakiau,kad uzspaudzia nerva,tai imdavo trukti oro doh.gif veliau,matyt lele pasisuko,tai liepe atsigulti ant kairiojo sono,nes kitaip nesigirdejo,apie sedint ar stovint,nebuvo ne kalbos verysad.gif Viskas vyko KLP GN.
Atsakyti
KKGN niekas neguldė. galėjau ar ant kamuolio tupėt, ar klūpėt įsikibus į lovos kraštą - žodžiu, man patogiai.
Atsakyti
7 valandas gulejau ant sono doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Man pirmų dviejų gimdymų metu irgi tik gulint ant nugaros arba šonu tonus klausė, vaikščiot, sėdėt jokiu būdu neleido..Trečiąkart labai norėjau išvengti to gulėjimo, todėl sąrėmius prakentėjau namie vaikščiodama, vonioje gulėdama, į GN atvažiavau su pilnu atsidarymu (nesididžiuoju tuo, ne pavyzdys, tik pati nesitikėjau, kad taip bus), tai nebebuvo laiko, tonus trumpai patikrino priimamajame man sėdint, o gimdykloje vėl guliausi ant nugaros, bet ir pagimdžiau per 5 min..
Atsakyti
O tai tuos tonus klauso iki pat gimdymo, visu saremiu metu? blush2.gif Nes pries septynis metus, kai gimdziau man regis niekas nieko neklause arba nebeprisimenu, nes ne tas galvoj buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Klaipėdos GN prieš mano norą ant nugaros guldė tik tada, kai kitaip nesisekė vaiko toniukų "pagauti", jie trūkinėjo. Kitais kartais (net ir tos pačios akušerės priežiūroje) užrašant galėjau gulėti ant šono, ramiai sėdėti... Komplikuoto gimdymo atveju man tonus užrašinėjo nuolat, normalių 1-2 kartus po kokias 10 minučių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltike: 08 gegužės 2012 - 12:40
QUOTE(Kitte @ 2012 05 08, 13:35)
O tai tuos tonus klauso iki pat gimdymo, visu saremiu metu? blush2.gif Nes pries septynis metus, kai gimdziau man regis niekas nieko neklause arba nebeprisimenu, nes ne tas galvoj buvo lotuliukas.gif


bent jau AK, visų mano gimdymų metu tai taip, tonius fiksuodavo nuo atėjimo į gimdyklą iki stangų, kartą net iki pat vaikelio užgimimo..
Atsakyti
QUOTE(Cansado @ 2012 05 08, 13:58)
bent jau AK, visų mano gimdymų metu tai taip, tonius fiksuodavo nuo atėjimo į gimdyklą iki stangų, kartą net iki pat vaikelio užgimimo..


Aciu, zinosiu, kad i ligonine nereikia skubeti blush2.gif
Atsakyti
Man KLP GN klause nuo atvykimo iki stumimo jau doh.gif nemazai laiko truko penkiolika valandu blink.gif
Atsakyti
gimdžiau KLP GN, tai klause nuo atejimo iki vaiko gimimo, bet kaip akušiarė sake, ziuri pagal situacija, jai viskas gerai, tai laiks nuo laiko paklauso.
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2012 05 08, 22:42)
gimdžiau KLP GN, tai klause nuo atejimo iki vaiko gimimo, bet kaip akušiarė sake, ziuri pagal situacija, jai viskas gerai, tai laiks nuo laiko paklauso.

O kaip pati,jautet,ar buvo kas negerai,ar ne? Nes as pvz ziuriu kad KLP jau ten iprtosi paguldyti gimdyve apraizgyti laidais ir gulek kaip nori,jau ne viena pazistama gimde,ir visoms lygiai tas pats ir dar megejai paskatint,nes gulint ilgai viskas uztrunka ir veikla suleteja doh.gif o dar vadinasi gimdziau toj gimdykloj kur tipo naturalus gimdymai be gydytojo doh.gif biggrin.gif blink.gif
Atsakyti