Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 18 tema

Apklausa: Kiek Lt vidutiniškai išleidžiate kosmetikos gamybai per mėnesį? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Truputeli isiterpsiu blush2.gif ar taukmedzio sviestas tikrai turi tureti toki specifini tarsi seno parugusio pieno kvapa g.gif gavau indeli kazkoki neaisku, lyg panaudotas doh.gif
Atsakyti
[quote=Rima44,2012 05 10, 12:31]
del cetyl alcohol as ji naudoju daugiau plauku balzamui daryti smile.gif
[/quote]

ir kaip ? O bandei su kitais emulsikliais? Kokie pranasumai? Nenuplaunama darai, ar nuplaunama ?
[/quote]
as pagal si darau http://naturaltouch....u_actu/3-1-0-72
kiekviena karta keiciu tai svieta tai alieju ,eterinius,ir priedus,be pats principas tas biggrin.gif
nesimetau jau doh.gif sampuna galutinai ,ta kur asta buvo imetus darausi,o balzama sita
nuplaunu as ax.gif ai sikarta dar to kondicionuojancio emulsiklio plaukams idejau tai gavosi tirstesnis bet ir geras biggrin.gif nes tie man plaukai doh.gif pries 8 metus buvau kaip nomeda trumpi trumpi ax.gif tai dabar ka sutinku ilgiau nemate, klausia kiek mokejau uz priauginima biggrin.gif
kaukiu kiek prisidarau ,aliejais kiek bandziau tepti ,nenori tie mano plaukai tu papildymu g.gif
duonos kauke gal tik reikalinga g.gif bet kaip neslenka ir tik kas pusmeti pas kirpeja tenka lankytis ir taip nebutinai ax.gif ir ja patingiu pasidaryti blush2.gif
Papildyta:
[quote=loja5,2012 05 10, 13:02]Truputeli isiterpsiu blush2.gif ar taukmedzio sviestas tikrai turi tureti toki specifini tarsi seno parugusio pieno kvapa g.gif gavau indeli kazkoki neaisku, lyg panaudotas doh.gif
[/quote]
man tokio kvapo neprimena g.gif
o kaip teko pauostyti 25kilu deze wub.gif kvapas nerealus buvo neisigaraves gal g.gif
nes po kila taip nekvepia nors tas pats tiekejas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 10 gegužės 2012 - 12:09
[quote=zydrem,2012 05 10, 14:07]

8 metus buvau kaip nomeda trumpi trumpi tai dabar ka sutinku ilgiau nemate, klausia kiek mokejau uz priauginima

thumbup.gif

reiks ir man isbandyti sita Alioniuko recepta, pamenu merginos ji labai gyre.
Tik kur dabar tu metu gauti g.gif
Atsakyti
merginos, prasau pagalbos!! nesuprantu kas pasidare mano lupoms ir aplink jas doh.gif beprotiskai sausos, serpetoja, degina, tempia, negaliu isbuti be lupu balzamo..
naudoju pati savo gamybos (sviestmedis,kiti aliejai, biciu vaskas, benzoino ea ir pan..), vakarais pritepu sviestmedzio, bet vistiek lupos kaip po karo, taip nemalonu.... doh.gif nebezinau ne ka daryti..
Atsakyti

reiks ir man isbandyti sita Alioniuko recepta, pamenu merginos ji labai gyre.
Tik kur dabar tu metu gauti g.gif
[/quote]




O man nelabai tiko tas balzamas.. g.gif gal kad porą ingridientų buvau pakeitus.
na bet čia pagyrų jis susilaukė, tai reiks iš naujo pabandyt pasidaryt:)

beje, mergaitės..norėčiau pasidaryti kokį stipriai drėkinantį serumą su hialiuronu ir alijošiumi. Bet nelabai sumąstau, kokį sugalvot. Gal kas esat ką gaminusios? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Murka* @ 2012 05 10, 13:34)
merginos, prasau pagalbos!! nesuprantu kas pasidare mano lupoms ir aplink jas doh.gif  beprotiskai sausos, serpetoja, degina, tempia, negaliu isbuti be lupu balzamo..
naudoju pati savo gamybos (sviestmedis,kiti aliejai, biciu vaskas, benzoino ea ir pan..), vakarais pritepu sviestmedzio, bet vistiek lupos kaip po karo, taip nemalonu.... doh.gif  nebezinau ne ka daryti..


aš esu su savo pirmuoju lūpų balzamu prisižaidusi, kai į jį įlašinau eterinio aliejaus lašelį. man labai išsausino lūpas, aš tepiau dar daugiau balzamo, negalvodama, kad čia jis ir yra kaltas..ir vos nenukepinau lūpų taip bežaisdama..
dabar visiškai nededu eterinių į balzamus, nemanau, kad lūpoms to reikia..
negali ir tau nuo to būt? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta_pasta_prakasta: 10 gegužės 2012 - 12:38
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 05 10, 13:40)


beje, mergaitės..norėčiau pasidaryti kokį stipriai drėkinantį serumą su hialiuronu ir alijošiumi. Bet nelabai sumąstau, kokį sugalvot. Gal kas esat ką gaminusios?  smile.gif




as darau toki rolleyes.gif ir perdaryta pagal mane bet...http://naturaltouch.ucoz.net/load/veidui/paakiu_fliuidas_be_emulsikliu/1-1-0-75
si karta dariau su melyniu ir spanguoliu aliejais thumbup.gif tepu vakate pries krema man labai wub.gif o drauge ryte tepa sake net kremo jei nereikia po to biggrin.gif


rima as pas bobute stotes turgui pirkau metas smile.gif treciadieniais ji lygtais nedirba g.gif bet visokiu geriu ten turi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2012 05 10, 13:02)
Truputeli isiterpsiu blush2.gif ar taukmedzio sviestas tikrai turi tureti toki specifini tarsi seno parugusio pieno kvapa g.gif gavau indeli kazkoki neaisku, lyg panaudotas doh.gif

Neturėtų tokio kvapo būti, turi jis kvapą, bet nepanašus į parūgusį, man visai malonus, kartais net pasiilgstu, kai ilgiau nenaudoju smile.gif
Ar yra ant indelio galiojimas?
Aš prieš porą metų esu "užsirovusi" taip : užsakiau vienoj lietuviškoj firmoj internetu, tai išsižiojau kai tą pačią dieną vakare atvežė gana brangų sviestmedį ( organinis, toks pilkas, daugiau tokio ir neteko pirkti), o jis po kelių mėn. ėmė ir prasmirdo ( panašiai kaip rašote). Aišku, ant indelio jokių datų nebuvo... schmoll.gif
Triukšmo nekėliau, bet daugiau iš ten nieko neperku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 10 gegužės 2012 - 12:53
QUOTE(Murka* @ 2012 05 10, 13:34)
lupos kaip po karo, taip nemalonu.... doh.gif  nebezinau ne ka daryti..

Pirmiausia - nebetepk kuo tepei. Gal benzoinas, gal vaškas, gal sviestmedis tau netinka, užsisuko mechanizmas, kai kuo daugiau riebalų tepi, tuo labiau sausėja. Drėkinančiu veido kremu pasitepk, jei labai sausėja, levandų EA jei turi lašeliu, reikia nuramint uždegimą, priemonėm su alijošium, pantenoliu. Man lūpoms nuostabiai tinka rožės, absoliutas ir jų vaškas su cupuasu sviestu sumaišytas. Tik va balzamų naudoju mažai, nes nesausėja, o gal todėl nesausėja, kad riebalais neperkraunu g.gif Jei neturi kokio kito aliejaus be sviestmedžio, gali paprasto sviesto vandens vonelėj išsilydyt, šildyt kol taps visai skaidrus, ir tą kas bus viršuj, susipilt į indelį, o apačioj liks pieno baltymai, vanduo. Žodžiu, ghi sviesto išsivirt ir juo tept. Jį su EA galima maišyt jei norisi. Bet aš tepčiau levandom neatskiedus ant drėgnos odos. Kūno odą nuostabiai drėkina palmarosų, imbierinių citrinžolių EA, ant lūpų nebandžiau 4u.gif Stebėk nuo ko pagerės, jei pvz. nuo levandų - tepk pirmas dienas dažnai, kas dvi-tris valandas.
Bet svarbiausia nebenaudok savo priemonių, panašu kad tau išsivystė kontaktinis dermatitas, ką pasigaminai sutepk rankoms, kojoms. Gal kokį naują lūpdažį įsigijai? Irgi gali būt priežastis 4u.gif
Atsakyti
[/quote]
aš esu su savo pirmuoju lūpų balzamu prisižaidusi, kai į jį įlašinau eterinio aliejaus lašelį. man labai išsausino lūpas, aš tepiau dar daugiau balzamo, negalvodama, kad čia jis ir yra kaltas..ir vos nenukepinau lūpų taip bežaisdama..
dabar visiškai nededu eterinių į balzamus, nemanau, kad lūpoms to reikia..
negali ir tau nuo to būt? g.gif
[/quote]
na nezinau, abejoju, kadangi ilasinau vos laseli benzoino ea, ir beto seniau to nera buve... tad ir nesuprantu kame problema, maniau gal is vidaus kazkas, nes girdejau jog trukstan b grupes vitaminu lb ant lupu pasijaucia, sutrukineja kampuciai ir pan. pradejau gerti vitaminus, bet vistiek tas pats... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murka*: 10 gegužės 2012 - 13:02
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 05 10, 13:48)
Neturėtų tokio kvapo būti, turi jis kvapą, bet nepanašus į parūgusį,  man visai malonus, kartais net pasiilgstu, kai ilgiau nenaudoju  smile.gif 
Ar yra ant indelio galiojimas?
Aš prieš porą metų esu "užsirovusi" taip : užsakiau vienoj lietuviškoj firmoj internetu, tai išsižiojau kai tą pačią dieną vakare atvežė gana brangų sviestmedį ( organinis, toks pilkas, daugiau tokio ir neteko pirkti), o jis po kelių mėn. ėmė ir prasmirdo ( panašiai kaip rašote). Aišku, ant indelio jokių datų nebuvo... schmoll.gif
Triukšmo nekėliau, bet daugiau iš ten nieko neperku

Galiojimas yra 2012 10 10, parasytas ranka unsure.gif zodziu uzsitepiau ant veido, po to nusivaliau, negaliu uostyt tokios smarves lotuliukas.gif tiesiog daugiau ten nieko neuzsisakinesiu, stai cia pirkau
http://naturela.lt/s...medzio-sviestas
Atsakyti
QUOTE(Murka* @ 2012 05 10, 14:01)
[ vistiek tas pats... doh.gif

Dėl vitaminų jau pati sau atsakei. Be niekur nieko taip nebūna!!! Dar vienas kaltininkas gali būt pienligės grybelis burnoj, jei gėrei antibiotikų, streso daug, nuovargis ir t.t. Tada su soda paskalauk, pavalyk. 4u.gif Dar vienas gėris - medetkų CO2(labai mažai į kokį bazinį riebalą) ar fitolis gali būti tavo atvejui.
Lūpos labai jautrios, bet tepiaus grynais eteriniais, ne ištisai, kai reikėjo, nenusideginau. Atsirenku kas tinka. Mano naujas (bent man) atradimas - tept vietoj dezodoranto ant nupraustos pažastų odos po lašą ar pusę lašo, kelis išbandžiau. Nebereikia jokių dezodorantų gamintis, gal mikrobus išnaikinau ir nebesigamina smarvė g.gif Nes vakar šlamučiais pasitepiau, tai iki šiandien veikia (juos užuodžiu), vakar man jų kvapas per stiprus buvo, reikės nebent atskiestus naudot. Neutraliausias ir efektyvus ant mano odos rozmarinų CO2, jų pačių kvapo mažai, o nuo prakaito gerai veikia. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 10 gegužės 2012 - 13:26
QUOTE(Murka* @ 2012 05 10, 12:34)
merginos, prasau pagalbos!! nesuprantu kas pasidare mano lupoms ir aplink jas doh.gif  beprotiskai sausos, serpetoja, degina, tempia, negaliu isbuti be lupu balzamo..
naudoju pati savo gamybos (sviestmedis,kiti aliejai, biciu vaskas, benzoino ea ir pan..), vakarais pritepu sviestmedzio, bet vistiek lupos kaip po karo, taip nemalonu.... doh.gif  nebezinau ne ka daryti..


As nebedeciau eteriniu, lanolinas, pantenolis, alijosius pagelbetu 4u.gif

QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 05 10, 12:48)
Neturėtų tokio kvapo būti, turi jis kvapą, bet nepanašus į parūgusį,  man visai malonus, kartais net pasiilgstu, kai ilgiau nenaudoju  smile.gif 
Ar yra ant indelio galiojimas?
Aš prieš porą metų esu "užsirovusi" taip : užsakiau vienoj lietuviškoj firmoj internetu, tai išsižiojau kai tą pačią dieną vakare atvežė gana brangų sviestmedį ( organinis, toks pilkas, daugiau tokio ir neteko pirkti), o jis po kelių mėn. ėmė ir prasmirdo ( panašiai kaip rašote). Aišku, ant indelio jokių datų nebuvo... schmoll.gif
Triukšmo nekėliau, bet daugiau iš ten nieko neperku


Man irgi sviestmedis nerealaus kvapo, bet pradzioj, kol buvau "zalia tose naturaliose priemones", tai smirdejo. Sakau gal siaip zmogui nepatinka kvapas... g.gif nors is kitos puses jei galiot baigia po 4-5 men, tai jau ant sugedimo ribos jis .
Parasykit nors pageltonintai, is kur nepirkt, kur negerus parduoda, kad netektu susimaut 4u.gif

QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 05 10, 13:20)
Dėl vitaminų jau pati sau atsakei. Be niekur nieko taip nebūna!!! Dar vienas kaltininkas gali būt  pienligės grybelis burnoj, jei gėrei antibiotikų, streso daug, nuovargis ir t.t. Tada su soda paskalauk, pavalyk. 4u.gif Dar vienas gėris - medetkų CO2(labai mažai į kokį bazinį riebalą) ar fitolis gali būti tavo atvejui.
Lūpos labai jautrios, bet tepiaus grynais eteriniais, ne ištisai, kai reikėjo, nenusideginau. Atsirenku kas tinka.  Mano naujas (bent man) atradimas - tept vietoj dezodoranto ant nupraustos pažastų odos po lašą ar pusę lašo, kelis išbandžiau. Nebereikia jokių dezodorantų gamintis, gal mikrobus išnaikinau ir nebesigamina smarvė g.gif Nes vakar šlamučiais pasitepiau, tai iki šiandien veikia (juos užuodžiu), vakar man jų kvapas per stiprus buvo, reikės nebent atskiestus naudot. Neutraliausias ir efektyvus ant mano odos rozmarinų CO2, jų pačių kvapo mažai, o nuo prakaito gerai veikia.  4u.gif



Wooow, liux mintis, bandysiu ir as. Jauciu manuka, arbatmedis, levanda veiktu irgi neblogai. Slamuciai turi baktericidiniu savybiu?



Kokia ideja kilo man, pasidalinsiu biggrin.gif nebandet nei viena i krem idet vitamino D? Siandien maziui lasini i burnyte, issitepliojo barzdele, tai ir kilo tokia mintis. Gi jis odoj gaminamas, kaip kazkuri raset- po saules voniu is odos riebalu pasisavinamas i organizma. Gal visai nieko butu taip papildyt jo atsargas? Kazi neturi jis kokio negerro poveikio?
Atsakyti