Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 18 tema

Apklausa: Kiek Lt vidutiniškai išleidžiate kosmetikos gamybai per mėnesį? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(zuvyte26 @ 2012 05 09, 20:04)

AZ Nr. 1 nebandžiau, kai susipirkinėjau ingredientus, temoj buvo kalba kad su šituo emulsikliu sunkiai susikalba merginos, tai ir nepirkau.
Olive Douceur mėgstu, man dienai vasarai jis labai patinka, jau pasakojau, po juo mano oda "nedūsta". Kofeiną gali naudoti visam veidui, tikrai galima, vasarai net labai naudinga, buvau skaičiusi ir temoj pasakojus, kad jis kažkiek turi antikancerogeninį poveikį. Tiesiog pirmam kartui dėk minimumą. Su Ester de sucre dar negaminau... doh.gif Pasiskaityk Alioniuko receptus su juo, buvo pasakojus ponybes kaip jį naudoti, turi kaprizėlių jei gerai pamenu.
Kažką su santykiu supainiojai. 7proc. emulsiklio/13 riebalų ir 80 hidrolatų ar kaip? 7 emulsiklio daugoka. g.gif

Rima44, 4u.gif Thymus zygis sinonimas Spanish thyme, ispaniškas čiobrelis, retenybę turi. bigsmile.gif Nebuvau ispanijoje, tai mano kolekcijoje tokio nėr biggrin.gif Lietuvoj auga Thymus serpyllum, paprastasis čiobrelis (lyg ir daugiausia timolio ir korvakrolio), ir Thymus vulgaris, vaistinis čiobrelis, auginamas soduose, daržuose, tik chemotipo nežinau - eterinių nemanau kad kas gamina, nesukaupia mūsų šaltos vasaros metu augalėliai tiek daug gėrių kaip pietuose, o atkeliavęs pas mus iš pietų. Kažkuri iš merginų buvo rašius, kad ir citrininio čiobrelio augimvietę yra aptikus.

Prie prienligės galiu parašyt receptą iš S. Battaglia knygos ( jis cituoja iš Worwood V. The fragrant pharmacy) - kol kas nereikėjo, nebandžiau.
5 lašai vokietijos ramunėlių (german chamomile)
5 lašai levandų
5 lašai arbatmedžio
sulašinti į 100g. acidophilus jogurto ir gerai išmaišyti. Naudoti "į ten" užpylus ant tampono, apiplovimui, kai labai daug išskyrų, stiprus niežulys. Galima aišku daryt mažiau, po lašą į 20g jogurto. Kitas būdas - jogurtą dar atskiesti vandeniu, tada sulašinti EA, ir praplauti viduj kartą per dieną. Bet visada reikia kartu stiprint imunitetą ir pašalint priežastį jei įmanoma. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 09 gegužės 2012 - 20:50
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 05 09, 21:37)
  Prie prienligės galiu parašyt receptą iš S. Battaglia knygos ( jis cituoja iš Worwood V. The fragrant pharmacy) - kol kas nereikėjo, nebandžiau.
  5 lašai vokietijos ramunėlių (german chamomile)
  5 lašai levandų
  5 lašai arbatmedžio
sulašinti į 100g. acidophilus jogurto ir gerai išmaišyti. Naudoti "į ten" užpylus ant tampono, apiplovimui, kai labai daug išskyrų, stiprus niežulys. Galima aišku daryt mažiau, po lašą į 20g jogurto. Kitas būdas - jogurtą dar atskiesti vandeniu, tada sulašinti EA, ir praplauti viduj kartą per dieną. Bet visada reikia kartu stiprint imunitetą ir pašalint priežastį jei įmanoma. 4u.gif

as is kazkur turiu toki recepta prasiplovimui:
220 ml vandens
saukstelis sodos
arbatmedzio EA (tik kiek - neuzsirasiau)
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 05 09, 20:37)
  Olive Douceur  mėgstu, man dienai vasarai jis labai patinka, jau pasakojau, po juo mano oda "nedūsta". Kofeiną gali naudoti visam veidui, tikrai galima, vasarai net labai naudinga, buvau skaičiusi ir temoj pasakojus, kad jis kažkiek turi antikancerogeninį poveikį. Tiesiog pirmam kartui dėk minimumą.
  Kažką su santykiu supainiojai. 7proc. emulsiklio/13 riebalų ir 80 hidrolatų ar kaip? 7 emulsiklio daugoka. g.gif


Būtent dėl kofeino antikancerogeninio poveikio ir sumaniau dėti jo į kremą. Santykius rašiau be emulsiklių. Dėl procentų tai netesingai surašiau, ėmiau 20 ml kaip lygų 100 proc. biggrin.gif Gal aiškiau taip bus 7 ml aliejų ir 13 ml hidrolato + visi kiti priedai. O kiek dėti emulsiklio skaičiuosiu iš AZ info wacko.gif p.s. labai nepatinka, kad prancūzų k. nemoku, o google vertėjas nekompetetingas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 09 gegužės 2012 - 21:24
QUOTE(zuvyte26 @ 2012 05 09, 22:23)
Būtent dėl kofeino antikancerogeninio poveikio ir sumaniau dėti jo į kremą. Santykius rašiau be emulsiklių. Dėl procentų tai netesingai surašiau, ėmiau 20 ml kaip lygų 100 proc.  biggrin.gif  Gal aiškiau taip bus 7 ml aliejų ir 13 ml hidrolato + visi kiti priedai. O kiek dėti emulsiklio skaičiuosiu iš AZ info wacko.gif p.s. labai nepatinka, kad prancūzų k. nemoku, o google vertėjas nekompetetingas biggrin.gif

as daryciau taip kazkaip biggrin.gif http://www.aroma-zon...livedouceur.asp
5% Emulsinimo vaškas alyvuogių Sweetness-1g
20% augalinis aliejus Sezamų-4g
74,4% vandens-14,88g
0,6% Konservatorių Cosgard 0,12g

vandens pamazinciau nes priedus deciau g.gif



Atsakyti
biggrin.gif Man vakare su matematika sunku, bet tada gausis maždaug taip, jei 20g 100proc., tai 7g aliejų bus 35proc., 13 hidrolato 65, įvertinus kad dar dėsi emulsiklio, priedų, procentukai sumažės, bet ir 30 proc. aliejų vasarai rieboka. g.gif Olive Douceur "darbinis" diapazonas platus, emulsiklio gali būti nuo 3( reikia papildomai ksantano) iki 10proc., aliejų nuo 10 iki 30. Tau aliejų gaunasi maksimumas, žieminis variantas sausai odai, jei lengvinsi dėdama minimumą emulsiklio, gali būt nestabilus, nesusijungs visi aliejai. Priedus receptą susidarinėjant riebaluose tirpius sumuok su riebalais, vandeninius ektraktus - su hidrolatu, formulę susivesk į 100proc, įskaičiuok ir kofeiną (ne vanduo ir ne riebalas, bet vis tiek procentą reikės susiskaičiuot),tada viskas gausis. 4u.gif
Googlo vertėjas šveplas, bet kokia laimė kad yra, nes ir aš prancūzų nelabai (nors aroma-zonoj jau beveik ir suprantu biggrin.gif )
http://translate.goo...mYE07smC-4RJB8A
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 09 gegužės 2012 - 22:37
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 05 09, 23:34)

Googlo vertėjas šveplas, bet kokia laimė kad yra, nes ir aš prancūzų nelabai (nors aroma-zonoj jau beveik ir suprantu biggrin.gif )
http://translate.goo...mYE07smC-4RJB8A

biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
norejau paklausti kur perkat cetyl alcohol, ne viename recepte ji maciau... smile.gif
Papildyta:
gal galima cetyl alcohol pakeisti kitkuo plauku balzame? busiu dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2012 05 10, 10:38)
norejau paklausti kur perkat cetyl alcohol, ne viename recepte ji maciau... smile.gif
Papildyta:
gal galima cetyl alcohol pakeisti kitkuo plauku balzame? busiu dekinga  smile.gif



Aisku , kad galima, pvz BTMS arba emulsikliu kondicionieriumi (juos galima ir kartu naudoti).
O cetyl alcohol dazniausiai naudoju kremams kartu su kitais emulsikliais , o plaukams nebandziau
perku AZ
http://www.aroma-zon...olcetylique.asp
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 05 09, 22:34)
biggrin.gif  Man vakare su matematika sunku, bet tada gausis maždaug taip, jei 20g 100proc., tai 7g aliejų bus 35proc., 13 hidrolato 65, įvertinus kad dar dėsi emulsiklio, priedų, procentukai sumažės, bet ir 30 proc. aliejų vasarai rieboka.  g.gif Olive Douceur "darbinis" diapazonas platus, emulsiklio gali būti nuo 3( reikia papildomai ksantano) iki 10proc., aliejų nuo 10 iki 30. Tau aliejų gaunasi maksimumas, žieminis variantas sausai odai, jei lengvinsi dėdama minimumą emulsiklio, gali būt nestabilus, nesusijungs visi aliejai. Priedus receptą susidarinėjant riebaluose tirpius sumuok su riebalais, vandeninius ektraktus - su hidrolatu, formulę susivesk į 100proc, įskaičiuok ir kofeiną (ne vanduo ir ne riebalas, bet vis tiek procentą reikės susiskaičiuot),tada viskas gausis. 4u.gif

Dėkui, zydrem, už receptuką wink.gif
Kaip gaila, kad reiks mažinti aliejus, nes nutariau bent po 1 ml pilti savo odai tinkančius abrikosų kauliukų, vynuogių sėklų, lazdyno riešutų ir labai norėjau daugiau dėti Bacuri sviesto.
Na reiks persidaryti receptą. Dėkui tau labai labai, Agnė/Ramutė. Ką aš be tavęs daryčiau. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2012 05 10, 11:28)
Dėkui, zydrem, už receptuką wink.gif
Kaip gaila, kad reiks mažinti aliejus, nes nutariau bent po 1 ml pilti savo odai tinkančius abrikosų kauliukų, vynuogių sėklų, lazdyno riešutų ir labai norėjau daugiau dėti Bacuri sviesto.
Na reiks persidaryti receptą. Dėkui tau labai labai, Agnė/Ramutė. Ką aš be tavęs daryčiau. wink.gif

na ten ne receptukas o pagal AZ kaip ganimti su tuo emulsikliu yra ir pavyzdys kur aliejine dalis didesne imecia nuoroda ax.gif


del cetyl alcohol as ji naudoju daugiau plauku balzamui daryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2012 05 10, 11:28)

Be manęs atsakytu kuri nors kita 4u.gif Jei ketini daryt du kremukus, nakčiai gali kiek riebesnį, dienai lengvesnį, o aliejus išskirstyk, vienus į vieną, kitus į kitą - net su tokiu pat emulsikliu gali gaut du visai skirtinguskremus, pvz. viename abrikosai (lengvi) plius bacuri šiek tiek (veidui su sviestais geriau nepadaugint), kitame kiti. 4u.gif
Atsakyti
del cetyl alcohol as ji naudoju daugiau plauku balzamui daryti smile.gif
[/quote]

ir kaip ? O bandei su kitais emulsikliais? Kokie pranasumai? Nenuplaunama darai, ar nuplaunama ?
Atsakyti