Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 18 tema

Apklausa: Kiek Lt vidutiniškai išleidžiate kosmetikos gamybai per mėnesį? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Atsiskaitinėti banko kortele, Basttet, jokių pavedimų nereikia. Galima pavedimais, bet tikrai niekaip neverta... Kortelėje esančius litus nuskaičiuoja oficialiu kursu, 3,4528 LT už eurą. biggrin.gif
Atsakyti
Po vonios dar dregna oda tepu alieju misiniu, kaip bazini imu kokiu nors riesutu arba simondsiju ir ilasinu po kelis lasus eteriniu. Gal patarsite man ko galeciau dar prideti, kad labiau stangrintu? Oda sausa, jautroka.
Atsakyti
Vat, kas buna, kai nesusiduri su tarptautiniais pavedimais biggrin.gif Gerai, kad daug susimetusiu mamu buvo- tai tik po 2lt/prekei suma padidejo visiems blush2.gif
Gyveni ir mokais- ir aciu, kad mokintis padedate biggrin.gif 4u.gif
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 06 21, 19:18)
Atsiskaitinėti banko kortele, Basttet, jokių pavedimų nereikia. Galima pavedimais, bet tikrai niekaip neverta... Kortelėje esančius litus nuskaičiuoja oficialiu kursu, 3,4528 LT už eurą. biggrin.gif

Atsakyti
Kai pirmą kartą pirkau, nuspaudžiau ne tą mygtuką ir nenorėdama pasirinkau atsiskaitymą pavedimu. Tai parašiau jiems, kad suklydau, nenoriu taip(grįžti nesigauna nuo to žingsnio), anuliavo užsakymą, susikroviau kitą dieną prekes iš naujo ir susimokėjau kortele. Dabar labai atidžiai žiūriu, kurį taškutį pasirinkti... Geriečiai jie biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 21 birželio 2012 - 20:43
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 06 21, 20:18)
Atsiskaitinėti banko kortele, Basttet, jokių pavedimų nereikia. Galima pavedimais, bet tikrai niekaip neverta... Kortelėje esančius litus nuskaičiuoja oficialiu kursu, 3,4528 LT už eurą. biggrin.gif

Tik patikslinu/pasitikslinu: paskutinį kartą man nuskaičiavo pagal pirkimo negrynais kursą (SEB). Tiesa, kai buvo rezervavę, tai iš viso nereliai aukštu kursu buvo paskaičiavę, kažkur 3,61.
Kažkaip anksčiau nesigilindavau, irgi manydavau, kad oficialus kursas, o va paskutinį kartą pasiskaičiavau ax.gif
Atsakyti
Einu banko tikrint...
Tikrai ne oficialiu, bet gal nuo kortelės tipo priklauso keitimo kuras. Man paskutinis 3,4594. Kiekvienam banke matyt irgi gali skirtis, taip kad patikslint reikia, - išsiaiškinkit banke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 06 22, 11:40)
Einu banko tikrint...
Tikrai ne oficialiu, bet gal nuo kortelės tipo priklauso keitimo kuras. Man paskutinis 3,4594. Kiekvienam banke matyt irgi gali skirtis, taip kad patikslint reikia, - išsiaiškinkit banke 4u.gif

Oi nesigąsdinkit, vėl netiksliai išsireiškiau: rezervavo didesniu kursu, bet nuskaičiavo pagal tos dienos pardavimo negrynais kursą, t.y. kažkur 3,46 lt.
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 06 22, 10:40)
Einu banko tikrint...


rezervuoja visa laika didesniu kursu doh.gif bet nuskaiciuoja tos dienos ,nemanau kad eura disesniu nei 3,4528 oficeliu tos dienos , gali nuskiaciuoti g.gif



alioniuk pasidariau tavo veido valikli riebesniai odai thumbup.gif ir tas tonikas laiba superinis is cia http://naturaltouch....nkinys/1-1-0-96 thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi galvojau, kad eurais nuskaičiuoja oficialiu. Pasikėliau net popierius, radau vienos kortelės sutartį - nuskaičiuoja oficialiu tos dienos negrynųjų pinigų pardavimo kursu (SEB). SEB turiu ir eurais kortelę, pirkau su ja AZ irgi, tai visai nesąmonė gavosi, brangiau negu litų kortele būčiau atsiskaičius, daugiau jos nebeliečiu... Tai ir sakiau apie litus ten anksčiau, na apie kursą nugrybavau, pasitaiko biggrin.gif AZ negalima PayPal atsiskaityti, kur leidžia, tai ta sistema apmoku, tik ten reikia irgi pakeist kursą į banko nustatytą, ne paties PayPal. Kartais kai netingiu paskaičiuoju, tai būna įvairiai, iš UK būna labiau apsimoka pasikeist atsiskaitymo valiutą ir apmokėt eurais, o kartais geriau gaunasi svarais (pasiskaičiuoji sumą abiem valiutom, pasiverti į litus pagal tos dienos kursą). biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 22 birželio 2012 - 10:10
Nu gana apie bankus mad.gif Taigi patarkit kuom man skūrą pastangrint. Senstanti moteriškė prašo pagalbos, o jos nereguoja... verysad.gif
Atsakyti
Vien aliejais ir EA nesustangrinsi, pagyvenus moteriške 4u.gif Aš, kaip kita gerooookai pagyvenus moteriškė, galiu pasakyti, kad ir kremu nesustangrinsi, bet kremas jau bus geriau. Mankštelė, kad ir kaip tingisi, plaukimas(nėr geriau) arba šiltas-šaltas dušo masažas, rankomis masažas, masažuokliais, skysčių apykaitą reikia susireguliuoti, jokių gazuotų gėrimų, druskos su saiku (daug druskos kūno šveitimui ar į vonią), daug daržovių vakarienei... Sveikas žarnynas, reguliarus valymasis... Reikia rankoves pasiraitoti ir kibti į darbą. Ievulytė ką tik rašė, ką dėjo pilvukui stangrinti - viskas ir jums tinka. Sudrėkint kuo geriau reikia, tada standės kartu. Aliejai to nepadaro, net patys brangiausi, bet alyvuogių su kuo nors pamaišytų (nors aš jomis vienomis veidą masažuoju, sako kūnui nelabai patogu būna naudoti, nes veliasi į gumulus. Man taip nebuvo, bet taip girdėjau) masažą labai rekomenduoju. Galit va pasiskaityt dermatologės atsakymus ir pačios kas rūpi paklaust, apie stangrumą lyg ir neklausta dar... Sau nekuriu kremų kūnui specialiai stangrinimui - viską man kremas turi daryti, pirmiausia drėkinti, raminti, atstatyti, palaikyti odą sveiką, tada ji ir neglemba... Uždegimo mažinimas svarbu, nes amžiaus pakitimai odoje dabar jau vertinami ir kaip tam tikras uždegiminis procesas. Neįsižeiskit prašau... Truputį juokauju, kol kitos raganaitės puotai ruošiasi 4u.gif
http://projektai.del...a.d?id=58932311
Atsakyti
Matai, o aš kaip tik galvojau kad natūralūs aliejai geriau už kremus g.gif Viršsvoriu nesiskundžiu, medžiagų apykaita, berods irgi normali, tik kad oda sausa (bet tokia visą gyvenimą buvo) o dabar dar kai prdėjo po truputį raukšlėtis, galvoju, gal biškį pristabdyt galima būtų. Dėkui, pasiskaitysiu ankstesnius postus. Gaila, kad nėra panacėjos biggrin.gif Pasitepei - ir vėl aštuoniolikinė...
Papildyta:
O tiesa, dar paklausiu - kai kurių EA (mirtų, mirų, ciberžolių) aprašymuose skaičiau, kad būtent jie labai stangrina odą, kiti netgi liftingo efektą turi. Tai juos ir galima pridėti prie to aliejaus kuriuo odą tepi? Ar geriau tada į kremą įmaišyti?
Papildyta:
O gal kas nors apsiimtų man pagaminti kremo? Gal būt kažkas iš jūsų teikia tokią paslaugą? Būčiau dėkinga smile.gif
Atsakyti