Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 18 tema

Apklausa: Kiek Lt vidutiniškai išleidžiate kosmetikos gamybai per mėnesį? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(zydrem @ 2012 06 12, 15:37)
biggrin.gif
na man patogiau ir steriliau saukstu nei su pirstu biggrin.gif
o jei supilciau i indeli su pompa ir nelaikyciau šaldytuve tai ir išsispaustu ax.gif
reiketu tu vakuminiu indeliu uzsipirkti,labai patogu butu,ir viska isnaudotum ir mikrobu neuznestum biggrin.gif


aš tai jau seniai nebeperku indeliųsmile.gif man draugai, bendradarbiai suneša:)
visokių visokiausiųsmile.gif neleidžia sąžinė pirkti, kai tiek daug plastmasės ir taip aplinkui mėtosi:)
Atsakyti
Merginos, ka patartumet itin sausai odai? Koki sviesta ar aliejuka naudot? Dabar naudojamas kremas su agurkliu seklu aliejumi ir hialurono rugstim - jis nuramina dermatito isberta oda, bet sausumas lieka. Ir dar, kad tiktu nestukei nestuke.gif
Atsakyti

Sveikos, gal kas darėtės jazmino žiedų hidrolatą, norėčiau paklausti kokia turi būti jo spalva? man gavosi šviesiai geltona, jei gerai suprantu turi būti bespalvis verysad.gif
Atsakyti
4u.gif visom 4u.gif
Sugalvojau pasidaryti paakiu krema su kofeinu, ir radau siuos love eco receptus. Pastebejau, kad visuose naudojamas roziu hidrolatas. Galite paaiskinti, kodel butent sis hidrolatas? jis tinkamiausias paakiu odai? (ar jis geriausiai veikia su kofeinu? blush2.gif ).
Atsakyti
QUOTE(2Ditute @ 2012 06 13, 22:29)
Sveikos, gal kas darėtės jazmino žiedų hidrolatą, norėčiau paklausti kokia turi būti jo spalva? man gavosi šviesiai geltona, jei gerai suprantu turi būti bespalvis verysad.gif

man gavosi bespalvis nors labai daug dejau jazminu ,vanduo net ne visus buvo apsemes g.gif
Atsakyti
QUOTE(2Ditute @ 2012 06 13, 22:29)
Sveikos, gal kas darėtės jazmino žiedų hidrolatą, norėčiau paklausti kokia turi būti jo spalva? man gavosi šviesiai geltona, jei gerai suprantu turi būti bespalvis verysad.gif


Manasis irgi buvo bespalvis, bet dariau tik iš žiedlapių. Jei darėtė iš žiedų, tai gal spalvos suteikė kuokeliai, kurie palietus žiedą rankas nudažo geltonai mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramzetė: 14 birželio 2012 - 08:30
QUOTE(2Ditute @ 2012 06 13, 22:29)
Sveikos, gal kas darėtės jazmino žiedų hidrolatą, norėčiau paklausti kokia turi būti jo spalva? man gavosi šviesiai geltona, jei gerai suprantu turi būti bespalvis verysad.gif


Man kartais hidrolatas būna gelsvas, kai verdant į lėkštutę, į kurią laša hidrolatas prigėga nuoviro. Nežinau ar aiškiai parašiau.
Atsakyti

Ačiū už mintis, dėjau visus žiedus, net rankos buvo geltonos, gal todėl gelsvos spalvos? O tai dabar man jį reikia išpilt g.gif ?
Atsakyti
Kam išpilt, naudok, geltonas tai geltonas - svarbu kad tik nesugestų, va bus kartu ir įdegio efektas biggrin.gif Jei supelys ar surūgs, tada ir išpilsi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Basttet @ 2012 06 13, 21:47)
4u.gif visom  4u.gif
Sugalvojau pasidaryti paakiu krema su kofeinu, ir radau siuos love eco receptus.  Pastebejau, kad visuose naudojamas roziu hidrolatas. Galite paaiskinti, kodel butent sis hidrolatas? jis tinkamiausias paakiu odai? (ar jis geriausiai veikia su kofeinu?  blush2.gif ).

Aš taip pat žiūrėjau šiuos receptus, bet kadangi rožių hidrolato neturėjau, kuo puikiausiai tiko rugiagėlių hidrolatas. Tik man labai netiko paakių odai ksantanas - tempė odą schmoll.gif Dabar gaminu su Olive Douceur ir neatsidžiaugiu. Kiek skaičiau receptų - tai paakių odai labiausiai tinka rugiagėlių arba rožių hidrolatai. Rožių vanduo klasika - jaunina, atstato odos elastingumą, tinka brandžiai odai. Rugiagėlių hidrolatas labai švelnus odai, ją ramina, bet kartu pagerina odos tonusą, taip pat jaunina odą. Nepatingėkit, paskaitykit AN ar KN hidrolatų aprašymus. Tikrai daug ko sužinosite wink.gif
Jeigu gamiamas kremas su turtingais priedais - hialiurono r., Q10, skvalanu, augaliniais keramidais ir pan., tai galima naudoti ir distiliuotą vandenį vietoj hidrolato.

Nemanau, kad yra kažkoks ryšys tarp konkretaus hidrolato ir kofeino g.gif

Pati kofeiną dedu ir į drėkinamąjį dieninį kremą. wink.gif
Atsakyti
Sveikos. smile.gif

Aš turiu tokį klausimą, noriu padaryti vaikams kremuką nuo saulės, turiu ir cinko oksido, ir titano dioksido. Tik vat neteko niekada tų ingridientų naudoti, juos reikia ištirpinti vandeny/hidrolate ar suberti pačioj pabaigoj? Su aliejais/vandenine dalim viskas aišku, kiti priedai taipat bet vat būtent dėl cinko oksido ir titano dioksido iškilo klausimas. smile.gif

Beje gal turit kokių receptų kremams nuo saulės? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Refresh @ 2012 06 14, 13:10)
Beje gal turit kokių receptų kremams nuo saulės? smile.gif

vienas receptas čia

Gal kitos pasiūlys daugiau. Pati negaminu su oksidais. Pasikliauju natūralia aliejų apsauga - man labai patinko Palominos blog'e esantis aliejukų mišinys: kokosų aliejus, alyvuogių aliejus, sviestmedžio sviestas, šaltalankių aliejus. Tik savo riebiai odai vietoj alyvuogių al. pyliau makadamijų aliejaus.

Atsakyti