Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 18 tema

Apklausa: Kiek Lt vidutiniškai išleidžiate kosmetikos gamybai per mėnesį? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
biggrin.gif Jei tamsiai laikyt, nebūtini tamsinti butelaičiai. Jau pernai reklamavau, kad man (net dezinfekuot nebereikia, tik verdančiu vandeniu vidų perpilu) labiausiai pasiteisino nuo stipriųjų gėrimų tara... ax.gif Etiketes nuplaunu, ir viskas... Ir net visai gražių būna. 4u.gif
Man labiau už stiklainiukus patinka kad kaklas ne toks platus, jei kelis kartus atidarinėji, švariau, mažiau su oru kontaktuoja, ir tas kur sugedo tai ne tokioj taroj buvo, va... doh.gif
Atsakyti
Oi, dar vieną labai gerą tarą pamiršau paminėt - neišmetu nuo Perrier mineralinio butelių, jie tokie mielai gražūs, tamsaus žalio stiklo, su metaliniu užsukimu... Irgi hidrolatus, fitolius pilu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 06 11, 14:34)
ateinu su klausimu biggrin.gif
vienoj internetinei parduotuvei radau toki ale recepta nuo uodu
tik niekaip nesuprantu kam reikalingas skystas muilas g.gif ir kaip tas alieju tam vandeni pasiskirto  g.gif
blush2.gif

Pasigaminkite purškiamą skystį. Pusę šaukštelio nimo aliejaus į 1 litrą vandens, keletas lašų natūralaus skysto muilo, ir eterinių aliejų mišinio. Supilkite į puškiamą butelį. Natūrali apsauga nuo uodų ir kitų vabzdžių.


gal ta muilas kaip eteriniu tirpiklis? as nedeciau, man fee muilas nenuplaunamas ant odos, kad ir koks mazas procentas jo ten butu smile.gif siaip eterinius logiskiausia aliejuje sulasint ir tuomet viska i vandeni supilt g.gif

QUOTE(2Ditute @ 2012 06 11, 22:05)
Sveikutės, labai reikia ūkiško patarimo blush2.gif : labai užsimaniau pasigaminti naminių hidrolatų, tik jiems supilti specialių tamsintų buteliukų neturiu, gyvenu provincijoj, tai kol atsiųs praeis daug laiko doh.gif . Kur galėčiau praktiškiau susipilti naminius hidrolatus?
Iš anksto ačiū už patarimus smile.gif



norejau sakyt stiklainiukus folija apsuk, bet ziuriu geresniu patarimu su buteliais gavot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2012 06 12, 11:00)
gal ta muilas kaip eteriniu tirpiklis? as nedeciau, man fee muilas nenuplaunamas ant odos, kad ir koks mazas procentas jo ten butu smile.gif siaip eterinius logiskiausia aliejuje sulasint ir tuomet viska i vandeni supilt  g.gif
norejau sakyt stiklainiukus folija apsuk, bet ziuriu geresniu patarimu su buteliais gavot  4u.gif

as ir taip pagalvojau, bet kazkaip man nelabai toks eteriniu tirpinimas doh.gif biggrin.gif


aha agne/ramute thumbup.gif visokiu taru prirase
Atsakyti
Gal kas nors pasidalins vaizdo foto patirtimi, koks puodas su dubenėliu gariausiai tiko naminio hidrolato gamybai. Vis dar norėčiau patobulinti šį naminį mechanizmą. g.gif
Atsakyti
Merginos jau tikrai ne viena gaminotes Astos sampuna. Jis sutirsteja?
As pasigaminau konsistencija gavos net skystesne nei noretusi ir kazkaip nepagalvojus supyliau i buteliuka. Kita diena pagaliuku krapsciau doh.gif Nors patiko labiau nei turetas kietas ar is baziu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrele_s: 12 birželio 2012 - 13:29
QUOTE(redazuka @ 2012 06 12, 13:52)
Gal kas nors pasidalins vaizdo foto patirtimi, koks puodas su dubenėliu gariausiai tiko naminio hidrolato gamybai. Vis dar norėčiau patobulinti šį naminį mechanizmą.  g.gif

Aš darau Zepter puoduose. Į dugną dedu apverstą lėkštutę, ant viršaus gilesnę lėkštutę, o uždengiu Zepter dubeniu, kuris tinka kaip dangtis. Įpilu šalto vandens, kartais dedu ledukų, kartais nededu, kai tik vanduo dubenyje sušyla, vis keičiu šaltu. Iš lėkštutės taip pat vis išpilu hidrolatą.
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2012 06 12, 13:52)
Gal kas nors pasidalins vaizdo foto patirtimi, koks puodas su dubenėliu gariausiai tiko naminio hidrolato gamybai. Vis dar norėčiau patobulinti šį naminį mechanizmą.  g.gif

as BERGHOFF didelim puode ,o ant virsau uzdedu lekste tokia didesne turiu tai ji labai gerai "prilimpa"

QUOTE(ausrele_s @ 2012 06 12, 14:28)
Merginos jau tikrai ne viena gaminotes Astos sampuna. Jis sutirsteja?
As pasigaminau konsistencija gavos net skystesne nei noretusi ir kazkaip nepagalvojus supyliau i buteliuka. Kita diena pagaliuku krapsciau doh.gif Nors patiko labiau nei turetas kietas ar is baziu


man ir sutirsteja ,as dedu i indeli ir su sauksteliu nuo vaistu imu biggrin.gif
pašildykit ir perpilsite mirksiukas.gif

sekanti karta reiks nufotkinti kaip atrodo g.gif gal
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 12 birželio 2012 - 13:39
siandien kap tik ir ruosiuos sildyt kad perpilt, bet galvoju jusu paklausiu, gal ten kas ne taip gavos. Kaip matau viskas o.k. Pamenu, kad kazkada Asta buvo rasius, jog daro toki pirstu kabinama, tai cia turbut tas pats rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrele_s @ 2012 06 12, 14:28)
Merginos jau tikrai ne viena gaminotes Astos sampuna. Jis sutirsteja?
As pasigaminau konsistencija gavos net skystesne nei noretusi ir kazkaip nepagalvojus supyliau i buteliuka. Kita diena pagaliuku krapsciau doh.gif Nors patiko labiau nei turetas kietas ar is baziu


Sveika:)
na jis tikrai patirštėja šiek tiek, jei ne iki galo ištirpinamas scs ir sci. Bet tikrai ne tiek, kad paskui su šaukštuku reiktų kabinti g.gif
aš tai susipilu į indelį su pompa, pas mane ir gaunasi tokia standartinio šampūno konsistencija. Gal tiesiog pas jus daugiau vandens nugaruoja begaminant ir mažesnė jo dalis lieka g.gif
Atsakyti
Gal ir nugaravo...Gaminau labai nedideli kieki pabandymui. Faktas tas, kad man jis patiko, bet i buteliuka daugiau nebepilsiu, reiks galvot kita tara. BTMS dejau 7%gal per daug? g.gif o putokliai berods gerai istirpo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrele_s: 12 birželio 2012 - 14:27
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 06 12, 14:59)
Sveika:)
na jis tikrai patirštėja šiek tiek, jei ne iki galo ištirpinamas scs ir sci. Bet tikrai ne tiek, kad paskui su šaukštuku reiktų kabinti g.gif
aš tai susipilu į indelį su pompa, pas mane ir gaunasi tokia standartinio šampūno konsistencija. Gal tiesiog pas jus daugiau vandens nugaruoja begaminant ir mažesnė jo dalis lieka  g.gif

biggrin.gif
na man patogiau ir steriliau saukstu nei su pirstu biggrin.gif
o jei supilciau i indeli su pompa ir nelaikyciau šaldytuve tai ir išsispaustu ax.gif
reiketu tu vakuminiu indeliu uzsipirkti,labai patogu butu,ir viska isnaudotum ir mikrobu neuznestum biggrin.gif
Atsakyti