Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 18 tema

Apklausa: Kiek Lt vidutiniškai išleidžiate kosmetikos gamybai per mėnesį? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Virejeles 4u.gif Sakykit, o yra atitinkamu priemoniu nestuminem pigmentinem demem mazinti, naudoti profilaktiskai, ar cia vienas is reiskiniu, su kuriuo nepakovosi? g.gif
Atsakyti
Pradejus eiti bandymu ir eksperimentavimo keliu atsirado tokia mintis/klausimas: ar yra kur nors (jei nera- gal butu tikslinga sia info i pirma psl deti) vienoje vietoje surasyta, ko KATEGORISKAI NEGALIMA daryti/maisyti ir t.t. gaminant naturalia kosmetika. (kaip pvz nepilti greifrutu ekstrakto i gaminius su ksantanu) blush2.gif
Gal musu forumo ismintingiausios gali pasidalinti sia auksine bandymu patirtimi?

p.s. man lb idomu, ar pvz galima deti ksantano i gamini su emulsikliu, jei pvz konsinstencija buna per skysta?

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Basttet @ 2012 06 09, 21:55)


p.s. man lb idomu, ar pvz galima deti ksantano i gamini su emulsikliu, jei pvz konsinstencija buna per skysta?

4u.gif

Esu taip dariusi, gaminys patirštėja, bet konsistencija daug geresnė kai iš anksto vandeninę dalį ksantanu sutirštini smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Manyka @ 2012 06 09, 14:24)
Virejeles 4u.gif  Sakykit, o yra atitinkamu priemoniu nestuminem pigmentinem demem mazinti, naudoti profilaktiskai, ar cia vienas is reiskiniu, su kuriuo nepakovosi? g.gif

Naudok kremus su vit C, Q10, saugokis saulės. Bet nėštumo metu atsirandančios dėmės – hormoninės, bent aš su jomis kovą pralaimėjau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2012 06 09, 21:05)
Naudok kremus su vit C, Q10, saugokis saulės. Bet nėštumo metu atsirandančios dėmės – hormoninės, bent aš su jomis kovą pralaimėjau  unsure.gif

Ajej.. Bet VitC gal bent kiek jas pasviesina, ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2012 06 10, 07:59)
Ajej.. Bet VitC gal bent kiek jas pasviesina, ar ne? g.gif

"Tamsiuoju" metų periodu efektyviai išblukina rūgštinė kosmetika, pavasarį-vasarą jos negalima naudoti. Bet pašvietus saulutei senos dėmelės vėl mikliai išlenda. smile.gif
Atsakyti
Ką dabar parašysiu, vertinkit kritiškai ir tikrinkit pačios 4u.gif Nėščioms ir vaikams patarinėti tikrai labai bijaus 4u.gif
Dėmės atsiranda nebūtinai hormoninės. Nėščiosios organizmui tenka dirbti ir valytis už du. Todėl man atrodo, kad ne pro šalį truputį pagelbėti kepenims. Nedaryti iš to gydymo, nevartoti gydomosiomis dozėmis, ilgai, daug ir intensyviai - bet kartkartėm pagerti šlamučių arbatos, kartais dilgėlių truputį, vietoj įprastos juodos ar žalios arbatos - kokių švelnių, nedraudžiamų nėščioms žolelių. Kiekvieną žolę pasitikrikit, ar neturit kokių ligų, problemų, kada jos negalima vartoti. Antroj nėštumo pusėj labai rekomenduojamos avietės, jų stiebų, lapų, uogų arbata.
Aš pati su vandeniu kai nepamirštu išgeriu ir vyrui (ypač jei sunki diena po vakarykštės...) įlašinu 1-3 lašus EKOLOGIŠKO (būtinai, nes citrinas labai purškia chemikalais) citrinų eterinio aliejaus. Jis suaktyvina, normaliai veiklai pažadina kepenis. Plačiau apie tai KN pasiskaitykit arba K. Shnaubelto knygose. 4u.gif
Atsakyti
Jau nepamenu, kas žadėjo kvepalų gamyboje naudoti Izopropil miristatą. Kažin ar pasiteisino jis kaip kvapo fiksatorius ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Basttet @ 2012 06 09, 21:55)

as kaip gaudavau naujas prekes visa laika uzsiklijuodvau lipnia etikete ir ten pasasydavau kur tirpsta,kam naudoti,kiek naudoti ir t.t.
as karta bisabolio ilasina i vandeni biggrin.gif nezinau kaip man ten susisviete blush2.gif na bet jau galvoj istrigo kad tik aliejui jis tirpsta biggrin.gif



kas del tu nestumo metu atsiradusiu demiu doh.gif
kaip laukiasi ilindau i braskiu lysve tai zole israuti tai uoga nuskinti ax.gif ir po tokiu mano darbu is karto karto atsirado keletas demiu, saule kaip tik spigino is priekio ,net nepagalvojau kokia kepuraite uzsidet veidui apsaugoti doh.gif
ziemos metu kaip ir buvo jos nelabai matomos ,bet tik saulei pabuvau be apsauginio kremo ir vel jos islindo doh.gif
dabar pasidriusi krema su cinku,titanu ,tamanu avieciu al,kaip ir nieko g.gif

Atsakyti
QUOTE(Basttet @ 2012 06 09, 21:55)

p.s. man lb idomu, ar pvz galima deti ksantano i gamini su emulsikliu, jei pvz konsinstencija buna per skysta?

4u.gif

Taip, galima smile.gif aš taip visuomet darau, nes man labiausiai tinkantys/patinkantys kremukai gaunami gan skystos konsistencijos, be ksantano įkorporavimo tai būtų kaip skystimėliai losjonai smile.gif. Rekomenduojamas ksantano kiekis (pagal AZ) 0.2-0.3 %, bet aš kartais net mažiau pvz 0.15 dedu ir patirština. Dedu prieš šildant į vandeninę dalį.
Atsakyti
4u.gif As sumakulinau, o paskui pagalvojau- "blyn, gal situ dvieju dalyku negalima kartu naudoti" lotuliukas.gif blush2.gif
QUOTE(neringa.jn @ 2012 06 09, 22:05)
Esu taip dariusi, gaminys patirštėja, bet konsistencija daug geresnė kai iš anksto vandeninę dalį ksantanu sutirštini smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Tendre @ 2012 06 10, 15:46)
Taip, galima smile.gif aš taip visuomet darau, nes man labiausiai tinkantys/patinkantys kremukai gaunami gan skystos konsistencijos, be ksantano įkorporavimo tai būtų kaip skystimėliai losjonai smile.gif. Rekomenduojamas ksantano kiekis (pagal AZ) 0.2-0.3 %, bet aš kartais net mažiau pvz  0.15 dedu ir patirština. Dedu prieš šildant į vandeninę dalį.

Papildyta:
Joa, su etiketem- gera mintis 4u.gif nes kartais norisi "cia ir dabar" ir nera laiko begti prie PC ir ziureti, kur kas ka gali blush2.gif
QUOTE(zydrem @ 2012 06 10, 15:05)
as kaip gaudavau naujas prekes visa laika uzsiklijuodvau lipnia etikete ir ten pasasydavau  kur tirpsta,kam naudoti,kiek naudoti ir t.t.


Gal ka galite patarti, kokie EA- kontaktinei alergijai gydyti? Be marokinių ramunėlių EA yra dar kokie veiksimgi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Basttet: 10 birželio 2012 - 21:00
Aromatinių ravensarų (ravensara aromatica) mažina alergines organizmo reakcijas, naudojant ilgesni laiką susiformuoja organizmo atsparumas įprastiems alergenams. Nenaudoti vaikams iki 3m.

Dalinuosi teorija, o ne praktika 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo redazuka: 10 birželio 2012 - 21:32
4u.gif vakar KN info skaiciau, tai siaip lyg ir neblogas EA (ne vien tik alergijai gydyti)blush2.gif
QUOTE(redazuka @ 2012 06 10, 22:30)
Aromatinių ravensarų (ravensara aromatica) mažina alergines organizmo reakcijas, naudojant ilgesni laiką susiformuoja organizmo atsparumas įprastiems alergenams. Nenaudoti vaikams iki 3m.
Dalinuosi teorija, o ne praktika 4u.gif


Radau toki str.- Pasidaryk pats. Hidrolatas
Kas nors destiliavote augalus tokiu budu? blush2.gif
Atsakyti