Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 18 tema

Apklausa: Kiek Lt vidutiniškai išleidžiate kosmetikos gamybai per mėnesį? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(zydrem @ 2012 06 07, 09:03)
alioniuko zinutes istrauka
Alantoinas+D-pantenolis+bisabololas - stipri trijule raminanti oda.
dar prideciau alavijo gelio,ramuneliu etrinio g.gif

dekui o kuo butu galima pakeisti bisabololas? bei gal dar koks ea tinka be ramuneliu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tu.man.pasakyk @ 2012 06 07, 16:57)
dekui o kuo butu galima pakeisti bisabololas? bei gal dar koks ea tinka be ramuneliu? g.gif

na neturite tai neturite mirksiukas.gif
as turiu isisaugojus tokius eterinius tai jus pasirinkit ka turit g.gif
Nudegimai:

ramunėlių (germaniškųjų, romaniškųjų), gvazdikėlių, eukaliptų rutulinių, pelargonijų, šlamučių, lavandinų, levandų (varpinių, tikrųjų), medetkos, niaouli, arbatmedžių, kraujažolių.


Suskilinėjusi ir įtrūkinėjusi oda:

Peru balsam, Toru balsam, benzojinės dervos, miros, pačiulių, santalų.Niaoulių



Šunvotės, pūliniai, pūslelės:

bergamotės, ramunėlių (germaniškų, romaniškų), eukaliptų rutulinių, galbaninių ferulų, šlamučių, lavandinų, levandų (varpinių, tikrųjų), citrinų, mastikos, niaoulių, kvapiųjų šalavijų, arbatmedžio, čiobrelių, terpentino.
Atsakyti
Šiandien pamačiau, kad žydi laukinės morkos bigsmile.gif Kiek žinau, hidrolatas gaminamas iš jų sėklų. Tai kaip suprantu, dar reikia palaukti, kol subrandins sėklas. O radau parašyta, kad galima skinti rugpjūtį - rugsėjį blink.gif Tada suabejojau, kad tai ne laukinės morkos. O gal kokia kraujažolė, na bet jos žiedai skiriasi. Kraujažolės stambesnės kekės ir žiedai.

Jei galit apšvieskit, kas šiuo metu gali žydėti - kraujažolė ar laukinės morkos? blush2.gif

Gal žinote, ar laukinių morkų žiedai turi kokių gerų savybių odai? Gal tada ištrauką pasigaminčiau. rolleyes.gif Nors googlindama nieko neradau verysad.gif
Atsakyti
Ten greičiausiai žydi builiai ir garšvos, morkoms ankstoka. Viską iš morkų galima gamintis, ir hidrolatus, ir fitolius, tinktūras. Google pažiūrėk kaip kiekvienas atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 06 07, 17:16)
Ten greičiausiai žydi builiai ir garšvos, morkoms ankstoka. Viską iš morkų galima gamintis, ir hidrolatus, ir fitolius, tinktūras. Google pažiūrėk kaip kiekvienas atrodo 4u.gif

Tikriausiai bus garšvos sad.gif Bet man labai žiedai panašūs į morkų blush2.gif Bet lapai tai ne kaip garšvų, tada bus builiai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 07 birželio 2012 - 17:24
QUOTE(Murka* @ 2012 06 07, 14:56)
as taip pat ea naudoju ir del poveikio, bet pvz veido kremams stengiuos det man smirdanciu ea minimaliai arba isvis nedeti biggrin.gif  vat kokiu ylang, levandu, morku ea tai skaniai kvepia, bet jau pvz kokiu rozmarinu, arbatmecio ir pan kvapo negaliu pakesti... tad ir klausiu kokiu dar yra kvepianciu EA?

kaip minejo -viskas labai individualu mirksiukas.gif nes ka isvardinot, kur pakest negalit -man asmeniskai patinka kvapai biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėl kvapų tikrai nieko nedrįstu siūlyti, kiekvienam kiti patinka. Jei yra galimybė, geriausia nueit į KN išsibandyti, išuostyti. Kremams pakvėpinti juk galima ne tik EA, bet ir absoliutus, atarus naudoti, ten tokių kvapų yra, kad kvepalų nebesinori... CO2 kai kurie ir odai labai naudingi, ir kvepia nuostabiai. biggrin.gif
Žodžiu, kvepiančių EA yra labai daug, visų neišvardinsiu biggrin.gif
Atsakyti
o del kvapo man ir hidrolatu pakanka smile.gif jazminas, nerolis ir citrinine verbena-nieko daugiau galetu nebut smile.gif
Atsakyti
sveikos,

Norėjau paklausti, kur dar be aromanatural gauti DHA??? Noriu pasigamint kremuką greitai, bet žiūriu, kad neturiu DHA.... Mergaitės, būsiu labai dėkinga už info. (Beje, gal kuri vilnietė galėtų man parduoti 5-7g DHA???) Ech ir kaip aš neapsižiūrėjau..... doh.gif unsure.gif g.gif
Atsakyti
Grįžtu prie jazmino temos. Kadangi didelių kiekių mieste nėra jazminų, tai norėčiau pasigaminti fitolį arba ištrauką trigliceriduose. Širdis linksta ties pastarojo varianto. Tiesiog mažiau sunaudojama žaliavos smile.gif Man taip gražu žydintys jazminų krūmai, kad gaila juos visus apgnaibyti sad.gif

Kaip manote, ar verta gamintis jazmino ištrauką ar geriau odai tiktų fitolis?

Iš anksto dėkoju už atsakymą wink.gif

p.s. pasigaminau labai lengvus drėkinamuosius vasarai kremukus sau ir sesei. Negaliu atsidžiaugti. Tikriausiai labai tinka Olive Douceur emulsiklis. Jungiau 16 % aliejų/sviestų su 75 % hidrolato. Be to Aloniuko jau senai naudojama arrow root pudra man tikras atradimas vasaros sezonui.
Atsakyti
biggrin.gif Noriu atsakyti kad nežinau ką sakyti, Zuvyte26 ! 4u.gif
Nes nežinau ką odai duos jazminai, kurių žiedų galim lietuvoj pasiskinti. Absoliutai gaminami visai iš kito augalo, kitos šeimos, kitos rūšies, pagal jų savybės negalima vertint mūsiškių jazminų, kurie yra hortenzinių šeimos. Skaičiau kad iš mūsiškių žiedų vantas daro - vadinas galima naudot, gerai, bet stebuklingų savybių odai nežinau ar bus. Pasidaryk ko tau labiau reikia, ką daugiau naudoji. Man naminiai hidrolatai patinka, nes pinigėliai pasitaupo... Kur perkam jazminų hidrolatus - jie iš to kito jazmino nei mūsų darželiuose auga.
http://www.up.lt/str...article_id=2445
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 08 birželio 2012 - 14:30
QUOTE(Manyka @ 2012 06 07, 14:32)
Kvapu namuose yra tokie trys stendai vien tik ea. Tos levandos vos ne desimt rusiu, nuo smirdancios skuduru (man) iki svajoniu provanso aromato. Ciobreliu vel visa eile. Citrusiniu - trys eiles. Merginos cia gyre pelargonija, ylanga, as pauoscius vos nenukritau.
Viskas ziauuuriai individualu:-)  4u.gif


ylang ylang ea sunaudojau tik savo vyriskio kosmetikai, nes man jis atsiduoda tuo aromatu kur pas dantistus smirda tongue.gif ir visuose misiniuosi jis irgi pramusdavo tokiu medicininiu kvapu. o hidrolatas nieko, nors irgi stengiuosi su kuo nors maisyt

is aromantic pirkau testerius bakterijoms ir grybeliams skaiciuot, atejo laiku bet ant to testerio nepaziurejau galiojimo laiko ir jis pasibaige pries koki menesi. kazi ar ji panaudojus dar gerai rodys? g.gif
http://www.aromantic...nt-combi-uk.htm
Atsakyti