Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 18 tema

Apklausa: Kiek Lt vidutiniškai išleidžiate kosmetikos gamybai per mėnesį? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Gal atsirastu norinčių pagaminti krema? Oda jautri, raustanti, sausa. lauksiu pasiūlymų į AZ.
Jei ne čia parašiau nepykit blush2.gif
Atsakyti
labas,gal kuri turit koki nesudetinga kremuka nuo nudegimu? vakar bedarydama cukraus vaska,dar karstu vasku netycia apsipyliau koja ir toj vietoj nuslupo oda.nedidelis lopinelis
Atsakyti
QUOTE(tu.man.pasakyk @ 2012 06 07, 09:54)
labas,gal kuri turit koki nesudetinga kremuka nuo nudegimu? vakar bedarydama cukraus vaska,dar karstu vasku netycia apsipyliau koja ir toj vietoj nuslupo oda.nedidelis lopinelis

alioniuko zinutes istrauka
Alantoinas+D-pantenolis+bisabololas - stipri trijule raminanti oda.
dar prideciau alavijo gelio,ramuneliu etrinio g.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 06 03, 20:24)
gal kuri bandet daryti jazminu hidolata g.gif pradeda zydeti gal apskabyt reiketu g.gif


Sveikos, 4u.gif
praėjusiais metais prisiskabiusi žiedlapių dariausi jazminų hidroliatą. Mano veidukui tiko ir patiko, bet tikėjausi, kad kvapas bus skanesnis ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu pabandyti užsisakyti iš AZ. Niekaip nerandu, kur reikėtų užsiregistruoti. Per kiek laiko atsiunčia?
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2012 06 07, 12:57)
Sveikos, noriu pabandyti užsisakyti iš AZ. Niekaip nerandu, kur reikėtų užsiregistruoti. Per kiek laiko atsiunčia?

Merginos kooperuojasi čia bendram siuntimui, o jei nori pati darytis užsakymą, tai reikia registruotis AZ puslapyje. Man atsiunčia maždaug per savaitę ir problemų dar neturėjau (tfu, tfu, tfu biggrin.gif ), bet kai kurios merginos skundžiasi, kad delsia surinkti užsakymą, o ir kurjeris kartais "grybauja". Turbūt, tai laimės dalykas ax.gif
Atsakyti
mergaites , patarkit:) beveik visi bandyti EA man smirda, astrus kvapas ir trenkia lyg vaistais kokiais, o taip noretusi kremus "pakvepinti". patiko kvapas Ylangu, kokie dar EA yra kvapnus, o ne "trenkiantys" astriai ir vaistais???
Atsakyti
QUOTE(Murka* @ 2012 06 07, 14:45)
mergaites , patarkit:) beveik visi bandyti EA man smirda, astrus kvapas ir trenkia lyg vaistais kokiais, o taip noretusi kremus "pakvepinti". patiko kvapas Ylangu, kokie dar EA yra kvapnus, o ne "trenkiantys" astriai ir vaistais???

ilgainiui dauguma nebesmirda biggrin.gif


as ea dedu ne del kvapo, o del poveikio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2012 06 07, 14:48)
ilgainiui dauguma nebesmirda biggrin.gif
as ea dedu ne del kvapo, o del poveikio 4u.gif

as taip pat ea naudoju ir del poveikio, bet pvz veido kremams stengiuos det man smirdanciu ea minimaliai arba isvis nedeti biggrin.gif vat kokiu ylang, levandu, morku ea tai skaniai kvepia, bet jau pvz kokiu rozmarinu, arbatmecio ir pan kvapo negaliu pakesti... tad ir klausiu kokiu dar yra kvepianciu EA?
Atsakyti
Radau idomu straipsniuka apie losijona sokoladiniam idegiui http://www.5braskes....s.d?id=58874877
Ka jus manot apie toki losijona, ar actas nesureaguos su saules spinduliais, juk tai visgi rugstis?
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2012 06 07, 15:48)
ilgainiui dauguma nebesmirda biggrin.gif
as ea dedu ne del kvapo, o del poveikio 4u.gif

drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Murka* @ 2012 06 07, 14:56)
as taip pat ea naudoju ir del poveikio, bet pvz veido kremams stengiuos det man smirdanciu ea minimaliai arba isvis nedeti biggrin.gif  vat kokiu ylang, levandu, morku ea tai skaniai kvepia, bet jau pvz kokiu rozmarinu, arbatmecio ir pan kvapo negaliu pakesti... tad ir klausiu kokiu dar yra kvepianciu EA?

Kvapu namuose yra tokie trys stendai vien tik ea. Tos levandos vos ne desimt rusiu, nuo smirdancios skuduru (man) iki svajoniu provanso aromato. Ciobreliu vel visa eile. Citrusiniu - trys eiles. Merginos cia gyre pelargonija, ylanga, as pauoscius vos nenukritau.
Viskas ziauuuriai individualu:-) 4u.gif
Atsakyti