Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 18 tema

Apklausa: Kiek Lt vidutiniškai išleidžiate kosmetikos gamybai per mėnesį? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(neringa.jn @ 2012 06 03, 21:16)
Nusipirkau gelisucre bet dar nieko nepagaminau su juo, sekantį kremą ir aš planuoju su juo daryti.
Iš jazminų hidrolato nedariau, bet pernai gerokai apskabiau erškėtrožes, puikus hidrolatas buvo, nuo pirktinio nesiskyrė. Vėliau nurinkau ir vaisius- erškėtuoges, sumaliau, pertryniau per sietelį kad neliktų sėklų ir užsišaldžiau indukuose. Visą žiemą turėjau superinę bazę kaukėms ax.gif .

as ir ji jau senokai turiu bet tik http://naturaltouch....serija/1-1-0-88 naktiniui geliui naudojau ax.gif snd varciau AN puslapi ten naujienose skystas emulsiklis smile.gif tai man kaip zirafai kol daejo kad cia tas pat doh.gif ir prie jo receptukas pridetas biggrin.gif

Atsakyti
O jus ta gelisucre (Skysta emulsikli) pirkot AZ? (AZ kazkodel man klaidas meta- nieko negaliu perziuret). blush2.gif
QUOTE(zydrem @ 2012 06 03, 21:53)
as ir ji jau senokai turiu bet tik http://naturaltouch....serija/1-1-0-88 naktiniui geliui naudojau  ax.gif snd varciau AN puslapi  ten naujienose skystas emulsiklis smile.gif tai man kaip zirafai kol daejo kad cia tas pat  doh.gif ir  prie jo receptukas pridetas  biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Basttet @ 2012 06 04, 23:13)
O jus ta gelisucre (Skysta emulsikli) pirkot AZ? (AZ kazkodel man klaidas meta- nieko negaliu perziuret).  blush2.gif

http://www.aroma-zon...mulsifiants.asp
http://www.aroma-zon...t_gelisucre.asp
Atsakyti
Parveze vakar MB dilgeliu. Tiek dziovintu nereikes. O sultis turbut tik su sulciaspaude arba mesmale galeciau issispaust g.gif Neturiu nei to, nei to. Gal dar kaip spaudziat?
Atsakyti
Aciu 4u.gif dabar, matau, kad jau ir man randa be visokiu "Erreur renvoyée par le serveur" doh.gif ax.gif
QUOTE(zydrem @ 2012 06 05, 00:42)

Atsakyti
QUOTE(ausrele_s @ 2012 06 05, 06:38)
Gal dar kaip spaudziat?

Maliau mėsmale ir rankom spaudžiau, kad daugiau išsispaustų ant tarkių vandens(distiliuoto, hidrolato) truputį pyliau. Bandyk smulkiai peiliu pakapot, geriausia tada būtų akmeninės grūstuvėj sugrūst ar inde kočėlu, mėsos plaktukėliu, tada skysčio užpilt trupučiuką, dar pagrūst ir spaust, ant to kas liks- vėl skysčio, pagrūst ir spaust. Mačiau internete tokias žolėms, fitoliams pvz., tirščiams nuspaudinėt spaudykles, praverstų ir man... Presas toks, bet neturiu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 05 birželio 2012 - 08:40
Skubus klausimas- mano mazoji nesekmingai "paskraide"- nubrozdinta barzda ir dantena aplink dantuka sumusta. Zaizda is karto patepiau kajeputu EA (Jusu rekomenduotuoju, tik dar iskilo klausimas- kaip daznai ir po kiek ji galima tepti vaikui?). Paskui internete radau, kad kajeputos ir dantu skausma gydo- bet ar ji galima tepti vaiko burnyte (prie to pacio- gal ir dygstanciu dantu skausma galima apmalsinti kokiu EA?). blush2.gif
Atsakyti
Dygstančio dantuko skausmui malšinti - keiptauninių ramunėlių EA, patepti dantenas, malšina skausmą ir tinimą.
Kaip dažnai tepti vaikui - jau sakiau, šiaip ką kur sužinojau, vis tiek labai nemėgstu vaikams siūlyt. Patepkit kelis kartus per dieną, žiūrėkit kaip reaguoja. Burnos priežiūrai EA Nr. 1 yra lauras, bet dėl vaikų nežinau... Bruknuolės burnai tinka, gana skanios (nes pvz. mira irgi gerai, bet karti), tačiau su vaikais visko reikia mini dozėm. Gykit 4u.gif
Atsakyti
Aciu, Agnė/Ramutė, zinau, kad su vaikams ipatingai atsargiai reikia rinkti EA, todel Jusu ir klausiu patarimo, siuo "opiu klausimu" blush2.gif

QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 06 05, 16:18)
Dygstančio dantuko skausmui malšinti - keiptauninių ramunėlių EA, patepti dantenas, malšina skausmą ir tinimą.
Kaip dažnai tepti vaikui - jau sakiau, šiaip ką kur sužinojau, vis tiek labai nemėgstu vaikams siūlyt. Patepkit kelis kartus per dieną, žiūrėkit kaip reaguoja. Burnos priežiūrai EA Nr. 1 yra lauras, bet dėl vaikų nežinau... Bruknuolės burnai tinka, gana skanios (nes pvz. mira irgi gerai, bet karti), tačiau su vaikais visko reikia mini dozėm. Gykit 4u.gif

4u.gif
Atsakyti
Dar burnoje žaizdelėms tinka varpinės levandos. Jei turit, galit vaikui kad būtų drąsiau tept atskiedus 1:4 arba 1:5 soluboliu, bet žaizdos geriau gal lašeliuku gryno. Ką mokė mus per paskaitas KN: pirma bandyt viską ant savęs, ant rankos, tada, jei naudosit burnytėj - savo burnoj, ir tik tada, kai matysis kas kaip, matysit ar pakenčiama, bandyt vaikui. Jei trumpai nudegina,nieko tokio, jei greit praeina. 4u.gif
Atsakyti
Aciuuuuu thumbup.gif 4u.gif
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 06 05, 17:53)
Dar burnoje žaizdelėms tinka varpinės levandos. Jei turit, galit vaikui kad būtų drąsiau tept atskiedus 1:4 arba 1:5 soluboliu, bet žaizdos geriau gal lašeliuku gryno. Ką mokė mus per paskaitas KN: pirma bandyt viską ant savęs, ant rankos, tada, jei naudosit burnytėj - savo burnoj, ir tik tada, kai matysis kas kaip, matysit ar pakenčiama, bandyt vaikui. Jei trumpai nudegina,nieko tokio, jei greit praeina.  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(ausrele_s @ 2012 06 05, 06:38)
Parveze vakar MB dilgeliu. Tiek dziovintu nereikes. O sultis turbut tik su sulciaspaude arba mesmale galeciau issispaust g.gif Neturiu nei to, nei to. Gal dar kaip spaudziat?

Aš sumaliau virtuviniu kombainu, peiliuku mėsai smulkinti, užpyliau truputį distiliuoto vandens ir nusunkiau 4u.gif
Neturint aparatų sunkiau. Bet lyg mačiau jus muilo temoje, jei taip – tikrai turite blenderį, su juo susmulkinkite kiek įmanoma dilgėles mirksiukas.gif
Atsakyti