Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 18 tema

Apklausa: Kiek Lt vidutiniškai išleidžiate kosmetikos gamybai per mėnesį? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Griztu pagirti astos_pastos sampuno thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Gera konsistencija (nei per skystas, nei per tirstas), labai gerai putoja ir plaukam patinka smile.gif SCS ir SCI kaitinau vandens fazeje, sujungus fazes ilgiau nei iprastai reikejo pamaisyti, kad SCS ir SCI istirptu. Tik pilant ant ju vandeni reiketu iskart maisyti, nes kai susoka i dideli gumula sunkiau istirpinti.
Tik del dilgeliu nuoviro recepte norejau pasitikslinti - ar ten dilgeliu hidrolatas? ar tiesiog dziovintos dilgeles distiliuotam saltam vandenyje palaikytos? ar karstu vandeniu uzpiltos?
Alioniuko obuoliu acto balzamas plaukam irgi puikus thumbup.gif

Griztant prie fitoliu ir ju maceravimo ant saules, tai maceruojant nedideli kieki rudo stiklo indeliuose, as neslepiau taros papildomai. Dabar uzpyliau didesni kieki skaidraus stiklo inde, tai idejau ji i ruda popierini maiseli ir sauletomis dienomis maceruojasi lauke saulekaitoje ant akmenelio, praeidama papurtau.
Kas rusiskai skaitot, galite cia apie fitoliu gamyba pasiskaityti:
http://www.forum-aro...ms/topic69.html

Raso, kad inda ir i kokia dezute galima istatyti.

O nukosus zaliava macerata filtruojate, dekantuojate? unsure.gif As tik per merliuka keliaguba nukosiu ir palieku nusistoveti. Neturiu filtru kavos, bet jei jie sulaiko tas dugno drumzles, tai gal vertetu isigyti g.gif
Atsakyti
del Alioniuko balzamo su actu kurios daret gal galit pasakyt: as vietoj kondicionuojancio emulsiklio 1g (1,8ml) ir cetyl alcohol 4ml dejau BTMS ir emulsini vaska, galejo pasikeist balzamas nes man truko riebumo, atrodo kad nieko ant plauku nebuciau dejus... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2012 05 29, 15:37)
Jei norit jungtis, kooperuotis, rašykit skelbimų temoje.

"ūs turėtumėte suprasti tokios bendravimo formos, kaip forumas, specifiką ir jos skirtumą nuo pokalbių/chat'o. Forume visos žinutės saugomos neapibrėžtą laiką, o chat'e jos egzistuoja tik keletą valandų. Todėl forume priimta rašyti žinutes, kurios yra įdomios ne keletą minučių (ypač atskiriems dalyviams), bet komentarus, kuriuos bus įdomu skaityti visiems lankytojams ir po kelių mėnesių/metų nuo jų parašymo."

atsiprasau bet niekaip nerandu kur galeciau rasti tema del kooperavmosi siutimuisi is AZ. gal galit padet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2012 05 30, 22:39)
del Alioniuko balzamo su actu kurios daret gal galit pasakyt: as vietoj kondicionuojancio emulsiklio 1g (1,8ml) ir cetyl alcohol 4ml dejau BTMS ir emulsini vaska, galejo pasikeist balzamas nes man truko riebumo, atrodo kad nieko ant plauku nebuciau dejus... g.gif
Papildyta:

atsiprasau bet niekaip nerandu kur galeciau rasti tema del kooperavmosi siutimuisi is AZ. gal galit padet  4u.gif

Užsakymams kooperuojasi čia biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Gutka @ 2012 05 30, 22:39)
atsiprasau bet niekaip nerandu kur galeciau rasti tema del kooperavmosi siutimuisi is AZ. gal galit padet  4u.gif

Užsakymams kooperuojasi čia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2012 05 30, 22:45)
Užsakymams kooperuojasi čia  biggrin.gif
Papildyta:

Užsakymams kooperuojasi čia  biggrin.gif

Mamulkos, ka galima sumakaluoti vaikams nuo saules? Gal aviečių ir tamanų alieju sumaišyti su sviestmedžių sviestų, kad gautusi kremukas, o ne aliejus? Ar pakaks apsaugos? Ne labai aš tais "dioxidais" pasitikiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2012 05 30, 21:39)
del Alioniuko balzamo su actu kurios daret gal galit pasakyt: as vietoj kondicionuojancio emulsiklio 1g (1,8ml) ir cetyl alcohol 4ml dejau BTMS ir emulsini vaska, galejo pasikeist balzamas nes man truko riebumo, atrodo kad nieko ant plauku nebuciau dejus... g.gif




o kam emulsinio vasko dejot g.gif as karta dariau tik su BTMS dejau 2,5g gal g.gif gavosi kaip visada skirtumo nepastebejau
Atsakyti
ACIU krepsytei uz paprotinima apie uzsakymu kooperavimasi 4u.gif o apie recepta ten raso kondicionuojantis emulsiklis ir cetyl alkohol ( radau nete Cetyl Alcohol - emulgatorius, kuris tirština ir formuoja losjonus) tai ir pakeiciau kuo turejau smile.gif zodziu matyt sveistas sviestuotas gavosi biggrin.gif kazkaip nedarius esu ir pagalvojau kad vieno neuzteks biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas galyt palyginti kvapus bei savybes Citrinžolių ea (Cymbopogon citratus (pirkau KN, bet jau baigiasi)) ir Citrinžolių (Cymbopogon flexuosus) iš AZ?
Atsakyti
Merginos sakykit, kaip panaikinat is indelio, kuriam gaminot, neem aliejaus kvapa (smarve)? Jau kelis kart ploviau ir ne viena diena praejo, o indelis man pelesiu atsiduoda doh.gif jau kaip ir reikia kremuka gamintis - atidelioju, nes vis dar man smirda. Visa kita naudojau vienkartinius ir ismeciau, o to sugraduoto indelio gaila ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrele_s: 01 birželio 2012 - 12:08
QUOTE(ausrele_s @ 2012 06 01, 13:07)
Merginos sakykit, kaip panaikinat is indelio, kuriam gaminot, neem aliejaus kvapa (smarve)? Jau kelis kart ploviau ir ne viena diena praejo, o indelis man pelesiu atsiduoda doh.gif jau kaip ir reikia kremuka gamintis - atidelioju, nes vis dar man smirda. Visa kita naudojau vienkartinius ir ismeciau, o to sugraduoto indelio gaila ax.gif

Įdėkit sodos ir acto. Reik ilgokai palaikyti. Išplauti ir procedūrą pakartoti. Vėdinti lauke vėjuota dieną. Pavirinti jei buteliukas stiklinis.
Atsakyti
Ką jūs patartumėt, t.y. kurį variantą pasirinkti. Turiu dilgėlių miltelių ir noriu nuovirą pasidaryti.
Internete randu 2 būdus:
1. Dilgėlių miltelius užpilti H2O ir laikyti 24 val. tamsiai, vis pamaišant. Po to nukošti.
2. Dilgėlių miltelius užpilti verdančiu H2O ir palaikyti 10-15 min. Tada nukošti.
Tačiau esu radusi, kad jūs užverdate vandenį ir subėrę miltelius virinate 7-10 min. Taip pat, kad naudojate tam ne tik vandenį, bet ir obuolių actą.
Man įdomu, kuriuo būdu išlieka daugiau dilgėlių miltelių gydomųjų savybių, ar virinimas tam nepakenkia? Gal šaltuoju būdu laikant užpiltus miltelius ne taip greitai genda nuoviras? blush2.gif
Atsakyti
tegul nesupyksta admin, bet tikrai labai gera nuoroda ir reikalinga informacija, kuri bus idomi naujoms "naturalistems" ir po n. metu smile.gif As pvz. taip pat nezinojau, kaip is tos AZ atsisiuti, dabar merginos uzrode labai gera psl. kuriame mes jau toliau ir "chat`insim" 4u.gif
Labai noriu pasigaminti kietaji sampuna, o SCS Lietuvoje pirkti nera sad.gif (ar as blogai ieskau? blush2.gif )
Tiesa, sudetyje yra inulinas- cia irgi is AZ siunciates, ar pvz naudojate "Akolina"? (sudetis: Vienoje kapsulėje yra Inulino 500 mg.)? rolleyes.gif

QUOTE(Gutka @ 2012 05 30, 21:39)
atsiprasau bet niekaip nerandu kur galeciau rasti tema del kooperavmosi siutimuisi is AZ. gal galit padet  4u.gif

Atsakyti
Augalinio inulino kosmetikai yra AZ (ir aromantic uk turi, bet jų atsiuntimas brangokai gaunasi), ir visokių kitokių priedų kas juos naudot nori...
http://translate.goo...WpOs161--W74Azg

Dilgėlių miltelius, zuvyte26 - įvairiai gali gamint, aš nebandžiau su džiovintom žolėm, nuovirais, užpilais. Tik su spiritinėm, hidroglicerininėm tinktūrom, su sultim šviežiom. Mergaitės rašė, kad šaltas užpilas mažiau raugina kosmetiką ir labai gerai pritraukia, tik palaikyt šaldytuve reikia ilgiau. Kiekvienas būdas "paima" iš augalo kitas medžiagas - šaltu(ar karštu) vandeniu užpiltos atiduoda vandeny tirpias, aliejum užpiltos džiovintos - aliejuje tirpias, ir t.t. Karštu aš neplikyčiau, daug ką suardo, bet - kaip kam patinka. Norint maksimalaus augalo poveikio, galima derint kelis būdus - naudot ir vandeninėj daly, pvz. užpilą, ir aliejinėj, karštu ar šaltu būdu pasidarytą fitolį, ir jei yra dar to augalo eterinį ar CO2. Kaip pasidaryt hidroglicerininę, Alioniuko bloge atrodo yra, ji čia visas išmokė 4u.gif Šiaip kol dilgių sezonas, visaip gali išbandyt, to gėrio tai netrūksta, jei kam reikia - atvažiuokit pasiraut biggrin.gif
Atsakyti