Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 18 tema

Apklausa: Kiek Lt vidutiniškai išleidžiate kosmetikos gamybai per mėnesį? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Refresh @ 2012 05 27, 15:57)


Sudėtis buvo tokia - Sviestmedžio sv. 6 gr., Šaltalankių al. 0,5 gr., medetkų fitolis 3 gr., kokosų al. 5 gr., migdolų al. 2 gr., baltasis bičių vaškas 2 gr., distiliuotas vanduo 15 gr., alavijų gelis 10 lašų, cinko oksidas 2 gr., pačiulių EA 2 lašai.



koki cia alaviju geli naudojate blush2.gif kad lasais eina paskaicioti g.gif



man nuo isutimu labai gerai padedavo taukmedis isuktas su aliejais ir prideta priedu,cinko,alantoino,pantenolio,bisabolio ,o eteriniu tik arbatmedzio ir lavandu po pora lasiuku ilasindavau i 100ml kieki
Papildyta:
QUOTE(Rima44 @ 2012 05 26, 10:32)

Agne/Ramune, sitas tavo atradimas tikrai nerealus  smile.gif  Isbandziau su rozmarinu CO2, tai , kaip toje reklamoje - "gaivus kvapas 24 val" . Vis laukiau, kol prasimus prakaito kvapas, bet iki vakaro taip ir nesulaukiau . Ir gamint nieko nereikia ir poveikis superinis  thumbup.gif . panaudosiu savaitele sita, paskui slamucius bandysiu.
Aciu labai uz toki gera atradima!

kaip tycia jo ir neturiu doh.gif turesiu kantriai laukti kito apsipirkimo biggrin.gif
Atsakyti
Tokį buvau nusipirkusi:

http://www.love-eco....products_id=200

Jis buteliuke su dozatoriumi, tai ir turėjau omeny tuos 10 lašų, tik tie lašai tokie dideli, tiršti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrele_s @ 2012 05 26, 20:19)
drinks_cheers.gif As taip pat pradejau naudoti thumbup.gif o pati net nebuciau pagavojus ax.gif

Tik atsargiai ax.gif , anksčiau buvau šito reikalo fanatė, bet po kurio laiko sureagavo oda kaip į pirktinį dezodorantą - niežėjimu ir limfmazgių sukietėjimu (aišku nedideliu, bet man užteko) blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 27 gegužės 2012 - 18:42
Saule/Guoda dekui, kad mus perspejot. 4u.gif Jus ivairiais eteriniai aliejais tepetes? ar butent rozmarinu CO2. Skaiciau kad rozmarinu CO2 gali dirginti oda. As kolkas ea tepuos.
Atsakyti
QUOTE(ausrele_s @ 2012 05 27, 20:28)
Saule/Guoda dekui, kad mus perspejot. 4u.gif  Jus ivairiais eteriniai aliejais tepetes? ar butent rozmarinu CO2. Skaiciau kad rozmarinu CO2 gali dirginti oda. As kolkas ea tepuos.

Naudojau įvairius eterinius, rozmarinų CO2 taip pat, tai dabar tiksliai ir nepasakysiu, į ką sureagavo g.gif , bet ilgesnį laiką panaudojus gali nudeginti net EA, kurie labiausiai tiko (žinau pavyzdį, kai riešo odą nudegimo levandų EA, kurį tepdavo vietoj kvepalų; dar kitai merginai nudegino arbatmedžio EA pateptas plačiau negu spuogelis, nors prieš tai jį plačiai nauodjo be pasekmių ir t.t.) blink.gif
Kituose formuose rašo, kad kas porą mėn. daro 10-14dienų pertrauką, kai visai nenaudoja EA (visose priemonėse), aš bandau tai daryti, ne visada išeina. O EA dabar naudoju tik praskiestus baziniuose aliejuose smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 27 gegužės 2012 - 19:39
http://www.youtube.c...;feature=relmfu
Visuomet buvo smalsu, kaip gi atrdo AZ is vidaus rolleyes.gif
Atsakyti
Man kol kas degino tik čili pipirai, bet tai normalu. biggrin.gif Ruošiuos pasidaryt purškiamą "dezodorantą" iš EA, atskiestų soluboliu, ir vandens. Keičiu, netepu tuom pačiu. Neskaičiuoju dienų ar savaičių, šiandien pasitepiau frankincense su morkų sėklų EA, patiko irgi. Netepu ant sausos odos (pažastų), ant sausos nebent riešą pabandymui, susipažinimui su kvapu. Aš irgi esu skaičius, kad arbatmedis nudegino, aromaterapeuto Baudoux receptas buvo naudotas, jo forume. Ir nors jį daug kas neskiestą tepa, man jis grubus atrodo, nėra mano favoritas tai jau tikrai. Šiaip iš esmės pritariu, kad bet kas gali nudeginti, netikti. Vyrui tepiau padidėjusius alkūnės limfmazgius eteriniais, pagerėdavo kai patepdavau. Man nelabai patinka skiesti aliejum, bet čia tik mano gal tokia oda. Tada jau man kremo reikia, kaip EA atskiedėjo. Levandos galėjo nudeginti, jei buteliuke buvo nebedaug, su daug oro, jos kaip ir citrusai, kai kurie spygliuočiai, gali oksiduotis, ir tada kas ten susidaro(peroksidai? ne chemikė aš blush2.gif ) gali deginti. Tokių pasenusių ant odos nebenaudoti, skalbiniams aromatizuot, grindis plaunant it t.t.
Kiekvienos mūsų oda skirtinga. Jei limfmazgiai nuo EA padidėjo, aišku nebereikia grynais tepliotis. Man kol kas viskas gerai, tepu vienu-dviem lašais. Jei nuo ko nors bus blogai - irgi pasakysiu, kad žinotumėt ko pasisaugot. Bet gal mano tikrai beveik raganiška nuojauta suveikia, niekuo, kuo besitepliojau, nei karto odos nesuerzinau. Aišku, cinamonu ar gvazdikėliais grynais ir nesitepiau... g.gif 4u.gif Šiaip viską linkus naudoti mažom koncentracijom, tik su eteriniais man taip niekaip nepavyksta, ir nebesistengiu... biggrin.gif
Atsakyti
As irgi planuoju gamintis purskiama. Labiau vyrui net nei sau. Nes jis eteriniai tai nesiteps. O as tepuos ne kasdien. Negausiai prakaituoju, tai kai vesesnes dienos man nieko nereikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2012 05 27, 22:19)
http://www.youtube.c...;feature=relmfu
Visuomet buvo smalsu, kaip gi atrdo AZ is vidaus  rolleyes.gif



Galiu pasigirti, buvau ten pernai vasara. smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,
šiandien man iškilo egzistencinis klausimas lotuliukas.gif kaip čia yra, ar aš kažkaip blogai skaičiuodavau, kad pvz. kad ir čia kodėl emulsiklio nurodyti procentai ir g. pagal lentelę nesutampa su žemiau jų pateiktame recepte? Gi ir toji lentelė ml ir kremo receptas skaičiuojamas ml, čia jau nereikia atsižvelgti į galutinio gaminio tankį..
Tai kur tiesa, gi 2 g emulsiklio daug ką reiškia?.. doh.gif
Atsakyti
Parašiau kad sutampa, tik paskui suvirškinau kad procentai 8, gramai 6... Matyt klaida, turbūt gramais teisingiau vadovautis... 4u.gif
Pagalvojau ir paskaičiavau. Procentais gaunasi 100, o kur gramais - gaminama 100ml., o produktų gaunasi 80g. Va ir visa matematika, viskas kaip ir teisingai, mililitrais gaunasi daugiau, bet irgi ne šimtas ml. Žodžiu, bent šitoj vietoj - ir gramais, ir procentais maždaug teisingai 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 28 gegužės 2012 - 23:10

 i 
Jei norit jungtis, kooperuotis, rašykit skelbimų temoje.

"ūs turėtumėte suprasti tokios bendravimo formos, kaip forumas, specifiką ir jos skirtumą nuo pokalbių/chat'o. Forume visos žinutės saugomos neapibrėžtą laiką, o chat'e jos egzistuoja tik keletą valandų. Todėl forume priimta rašyti žinutes, kurios yra įdomios ne keletą minučių (ypač atskiriems dalyviams), bet komentarus, kuriuos bus įdomu skaityti visiems lankytojams ir po kelių mėnesių/metų nuo jų parašymo."
Atsakyti