Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 18 tema

Apklausa: Kiek Lt vidutiniškai išleidžiate kosmetikos gamybai per mėnesį? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Jau kelintą kartą bandau darytis kremuką (kakavos sviestas, abrikosų kauliukų al, palmių sviestas, sviestmedis, emulsinis vaškas, vanduo, hidrolatas, ea, vit E) bet visuomet kremas gaunasi kaip ir putėsių formos, neišeina padaryti vientisos masės (be oro burbuliukų), gal žinote kas gali būti netaip? Gal reikia dėti daugiau emulsinio vaško? Ar jo kiekis netuti įtakos kremo tekstūrai? g.gif
Atsakyti
Jurgute, man taip buvo kai per smarkiai išplakdavau. smile.gif Po kiek laiko dar permaišykite ir oro burbuliukai dings.
Atsakyti
QUOTE(Basttet @ 2012 05 23, 00:23)
O kuri nors darete fitoli is morku? Kuri morkos dalis i alieju dedama?  blink.gif

AZ rašo, kad jų maceratas iš šviežių morkų šaknų.

Procédé d’obtention : Macération de Carotte biologique dans de l'huile de Tournesol biologique puis enrichissement à l'extrait naturel de Carotte biologique
(biologinių morkų maceravimas saulėgrąžų aliejuje ir praturtintas natūraliu bio morkų ekstraktu)
Organes mis en macération : Racines fraîches (kuri dalis maceruota: šviežios šaknys)

Aš dariau (ir skaičiau kitų maceratų aprašymus) iš apžiovintų ir smulkintų pačių morkų, t.y. šaknų. ax.gif
Atsakyti
Kremus plaktuvėliu plaku kol šilti, iki ima darytis tokie drebučiai. Tada pabaigiu šaukšteliu arba AZ plaktuvėlio kur yra toks antgalis - skeltas pagaliukas. Man irgi buvo, kai labai sąžiningai plakiau pieno putų plaktuvėliu iki atšalo, ir gavau tokius putėsius. Žodžiu, reikia išplakt gerai, bet pieno putų plaktuvas oro įneša, kartu reikia ir atsargiai, ir nekiloti jo, kad mažiau oro prigaudytų. 4u.gif
Apie dezodorantus, kas netingėsit pasiskaitykit, toks info "paruoštukas"
http://articles.merc...20524_DNL_art_1
Vat iš aš panašiai elgiuos, plaunu muilu ir tepu eteriniais. Ir viskas... 4u.gif
Atsakyti
Ar kasnors galit papasakot kaip turetu but istikruju.. dariau krema po skutimosi sudetis:
7 ml. alieju
28 ml hidrolatu
0.25 gr. aluno
0.18 alantoino
1.1 ovem 1000
1 cetilo alkoholio
Nesusijunge. Jauciu, kad blogai pasirinkau emulsiklius, alunas viska prarugstino ir gal delto nesusijunge? neturiu su kuo PH pamatuoti.. Ar siaip cia kas stipriai nedera?
Atsakyti
Aciu visoms atsakiusioms 4u.gif
QUOTE(krepsyte @ 2012 05 23, 21:27)
AZ rašo, kad jų maceratas iš šviežių morkų šaknų.

Procédé d’obtention : Macération de Carotte biologique dans de l'huile de Tournesol biologique puis enrichissement à l'extrait naturel de Carotte biologique
(biologinių morkų maceravimas saulėgrąžų aliejuje ir praturtintas natūraliu bio morkų ekstraktu)
Organes mis en macération : Racines fraîches (kuri dalis maceruota: šviežios šaknys)

Aš dariau (ir skaičiau kitų maceratų aprašymus) iš apžiovintų ir smulkintų pačių morkų, t.y. šaknų.  ax.gif


Papildyta:
Agnė/Ramutė 4u.gif
Sudomino sakinys: <<"Crystal" deodorant stones....>> cia apie aluno akmenelius? blink.gif blush2.gif

QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 05 24, 10:23)
Kremus plaktuvėliu plaku kol šilti, iki ima darytis tokie drebučiai. Tada pabaigiu šaukšteliu arba AZ plaktuvėlio kur yra toks antgalis - skeltas pagaliukas. Man irgi buvo, kai labai sąžiningai plakiau pieno putų plaktuvėliu iki atšalo, ir gavau tokius putėsius. Žodžiu, reikia išplakt gerai, bet pieno putų plaktuvas oro įneša, kartu reikia ir atsargiai, ir nekiloti jo, kad mažiau oro prigaudytų. 4u.gif
  Apie dezodorantus, kas netingėsit pasiskaitykit, toks info "paruoštukas"
http://articles.merc...20524_DNL_art_1
  Vat iš aš panašiai elgiuos, plaunu muilu ir tepu eteriniais. Ir viskas... 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2012 05 24, 19:26)
Ar kasnors galit papasakot kaip turetu but istikruju.. dariau krema po skutimosi sudetis:
7 ml. alieju
28 ml hidrolatu
0.25 gr. aluno
0.18 alantoino
1.1 ovem 1000
1 cetilo alkoholio
Nesusijunge. Jauciu, kad blogai pasirinkau emulsiklius, alunas viska prarugstino ir gal delto nesusijunge? neturiu su kuo PH pamatuoti.. Ar siaip cia kas stipriai nedera?

Matau neatsakė niekas. Aiškiau kai procentais pasiverti. Tu matyt dalinai emulsiklio procentą maždaug per pusę. Manyčiau, trūksta šiek tiek Olivem, nes cet.a. tik "bendradarbiavimo", papildomas emulsiklis-tišrtiklis, aliejus su vandeniu nelabai jungia. Ir aliejų nedaug, "ant ribos", su Olivem1000 3 proc. olivem ir 20 proc. aliejų nerekomenduojama, pas tave olivem gaunasi 2,6 proc., aliejų apie 19proc. Pridėk trupučiuką aliejų (4-6proc, apie 1,65-2,47ml), Olivem apie 0,74 (2proc.)-0.92g(2.5proc.), sušildyk, ištirpink Olivem su aliejais, pašildyk tą kas nesigavo ir iš naujo suplak. Turėtų būt gerai. Jei nori skystesnio, olivem nepadaugink, nes jau cet. alk. tirštins, bet su labai mažai irgi gali nesigaut, tai manau kad apie 2 proc. pridėt reiktų. Nelabai moku derint emulsiklius, pasiskaityt dar man reikia šioj vietoj irgi gerokai... ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 25 gegužės 2012 - 07:49
QUOTE(Basttet @ 2012 05 07, 21:05)
Tikrai butu smagu, jei blogeryje daugiau informacijos is sio forumo atsirastu- visom butu lengviau ieskoti ir rasti smile.gif wordpress leidzia rasyti keliems zmonems- tada nukristu nasta nuo vieno asmens peciu+ tikrai atsirastu daug ir naudingos informacijos vienoje vietoje smile.gif Jei sudomino, galiu padeti su kurimu ir useriu priskirimu- viskas free smile.gif  4u.gif

nespėju su jumis doh.gif buavau pametus temą, o dabar tiek perskaityt nėra kada...

Aš irgi norėčiau, kad būtų daugiau informacijos.. Pradedant kremų darymo pradžiamoksliu, eterinių aliejų nauda, baigiant įvairių priedų savybėmis ir pan. Bet niekam nėra tiek laiko smile.gif Netgi vienas internetinis puslapis siūlė mums bendrauti, tik turėjom daugiau info paskelbt, bet vis tiek nepaskelbėm... doh.gif

Blogą pildo gal 7 merginos...
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 05 25, 08:48)
Matau neatsakė niekas. Aiškiau kai procentais pasiverti. Tu matyt dalinai emulsiklio procentą maždaug per pusę. Manyčiau, trūksta šiek tiek Olivem, nes cet.a. tik "bendradarbiavimo", papildomas emulsiklis-tišrtiklis, aliejus su vandeniu nelabai jungia. Ir aliejų nedaug, "ant ribos", su Olivem1000 3 proc. olivem ir 20 proc. aliejų nerekomenduojama, pas tave olivem gaunasi 2,6 proc., aliejų apie 19proc. Pridėk trupučiuką aliejų (4-6proc, apie 1,65-2,47ml), Olivem apie 0,74 (2proc.)-0.92g(2.5proc.), sušildyk, ištirpink Olivem su aliejais, pašildyk tą kas nesigavo ir iš naujo suplak. Turėtų būt gerai. Jei nori skystesnio, olivem nepadaugink, nes jau cet. alk. tirštins, bet su labai mažai irgi gali nesigaut, tai manau kad apie 2 proc. pridėt reiktų. Nelabai moku derint emulsiklius, pasiskaityt dar man reikia šioj vietoj irgi gerokai... ax.gif  4u.gif


Aciu 4u.gif Be aluno tokiom proporcijom puikiai gaudavosi, netgi hidrolato truputi daugiau pilant.. Va kas buna nedasiziurejus iki galo cool.gif Siandien gal bandysiu is naujo.
Atsakyti
Mano naujas (bent man) atradimas - tept vietoj dezodoranto ant nupraustos pažastų odos po lašą ar pusę lašo, kelis išbandžiau. Nebereikia jokių dezodorantų gamintis, gal mikrobus išnaikinau ir nebesigamina smarvė g.gif Nes vakar šlamučiais pasitepiau, tai iki šiandien veikia (juos užuodžiu), vakar man jų kvapas per stiprus buvo, reikės nebent atskiestus naudot. Neutraliausias ir efektyvus ant mano odos rozmarinų CO2, jų pačių kvapo mažai, o nuo prakaito gerai veikia. 4u.gif



Agne/Ramune, sitas tavo atradimas tikrai nerealus smile.gif Isbandziau su rozmarinu CO2, tai , kaip toje reklamoje - "gaivus kvapas 24 val" . Vis laukiau, kol prasimus prakaito kvapas, bet iki vakaro taip ir nesulaukiau . Ir gamint nieko nereikia ir poveikis superinis thumbup.gif . panaudosiu savaitele sita, paskui slamucius bandysiu.
Aciu labai uz toki gera atradima!
Atsakyti
QUOTE(Rima44 @ 2012 05 26, 10:32)
Agne/Ramune, sitas tavo atradimas tikrai nerealus  smile.gif  Isbandziau su rozmarinu CO2, tai , kaip toje reklamoje - "gaivus kvapas 24 val" . Vis laukiau, kol prasimus prakaito kvapas, bet iki vakaro taip ir nesulaukiau . Ir gamint nieko nereikia ir poveikis superinis  thumbup.gif . panaudosiu savaitele sita, paskui slamucius bandysiu.
Aciu labai uz toki gera atradima!

drinks_cheers.gif As taip pat pradejau naudoti thumbup.gif o pati net nebuciau pagavojus ax.gif
Atsakyti
Sveikos. smile.gif
Taip nėra laiko sėdėti ir skaityti, o taip reikia informacijos. (Su vaikais pabuvojom sanatorijoj ir iš jos atsidūrėm ligoninėj. Viena su plaučių uždegimu, kitas su viduriavimu ir dar daug visokių bėdų)
Kadangi mažylis gausiai viduriavo, paraudo užpakaliukas. Vyras išleido mane namo, o aš ėmiausi kremuko gamyba iššutimui mažinti ir .... nežinau ar nekokia nuotaika ar kas, kremas nelabai pavyko. Noriu paklaust ką netaip įdėjau.

Sudėtis buvo tokia - Sviestmedžio sv. 6 gr., Šaltalankių al. 0,5 gr., medetkų fitolis 3 gr., kokosų al. 5 gr., migdolų al. 2 gr., baltasis bičių vaškas 2 gr., distiliuotas vanduo 15 gr., alavijų gelis 10 lašų, cinko oksidas 2 gr., pačiulių EA 2 lašai.

Kremukas gavosi skystas, sunkiai tepasi ant odelės, šiandien atsiskyrė vanduo sau, likusi masė sau. Kurioje fazėje reikėjo dėti cinko oksidą, aš buvau įsitikinusi kad jį reikia gale įmaišyti.
Atsakyti