Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 18 tema

Apklausa: Kiek Lt vidutiniškai išleidžiate kosmetikos gamybai per mėnesį? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Liurda @ 2012 05 18, 22:30)
O kiek BTMS reikia deti? Noriu isbandyti si recepta  4u.gif
Ir ar 15 lasu Kosgard nepermazai tokiam dideliam kiekiui sampuno?  g.gif



Sveika, BMTS vieną kartą dėjau 10g, kitą kartą 15g.
O konservanto stengiuosi kuo mažiau dėti, supilstau į mažus buteliukus šeimai ir greit susinaudoja. Jei daryčiau tokį kiekį tiktai sau, tai dvigubai daugiau dėčiau cosgard:)
Atsakyti
aaa, jie gaminami "kietais" smile.gif as maniau, kad perkate kazkoki kieta sampuna ir ji "pritobulinate" blush2.gif

QUOTE(ausrele_s @ 2012 05 20, 08:47)
Senose temose buvo placiai aptarinejami (as ten ir radau)ir i bloga yra ideta kazkas.  4u.gif Man irgi kieti visai nieko, galva neniezti smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Basttet @ 2012 05 20, 09:16)
aaa, jie gaminami "kietais" smile.gif as maniau, kad perkate kazkoki kieta sampuna ir ji "pritobulinate"  blush2.gif

Jis gaminamas iš AZ perkamų komponentų: pagrindas Sodium coco sulfate + surfactant SCI, pridedant proteinų, šilko miltelių, D-pantenolio, aliejukų, eterinių, augalų miltelių ir t.t. gaunasi kieta plytelė.
Technologija aprašyta AZ, yra senesnėse mūsų temose tikslūs receptai įdėti 4u.gif
Atsakyti
Aha, radau receptus 4u.gif , tik ar tu ingredientu LT neparduoda- reikia is AZ siustis? blink.gif

QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 05 20, 09:33)
Jis gaminamas iš AZ perkamų komponentų: pagrindas  Sodium coco sulfate + surfactant SCI, pridedant proteinų, šilko miltelių, D-pantenolio, aliejukų, eterinių, augalų miltelių ir t.t. gaunasi kieta plytelė.
Technologija aprašyta AZ, yra senesnėse mūsų temose tikslūs receptai įdėti  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Basttet @ 2012 05 20, 12:41)
Aha, radau receptus  4u.gif , tik ar tu ingredientu LT neparduoda- reikia is AZ siustis?  blink.gif

Aš bent SCS ir SCI radau tik AZ
Atsakyti
laba 4u.gif

perskaiciau pora kartu bet net nezinau ka ir pasakyti biggrin.gif g.gif
http://www.balsas.lt...nti-veido-krema
labiausiai istrigo kiauliu taukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 05 20, 22:58)
perskaiciau pora kartu bet net nezinau ka ir pasakyti biggrin.gif  g.gif

Aš irgi. Nu linksma ir tiek, gera dienos pradžia. Kiaulių taukai gal ir neblogas visai daiktas, ypač žiemą, tepdavosi mūsų močiutės, ir mums oda nenusilups nuo jų tai jau tikrai. Bet apie akis taukais? Ir ar gali gautis kremas jautriai odai vien su stearino rūgštim? Reikėjo kažką parašyti, tai ir parašė. Siaubiakas biggrin.gif 4u.gif Geras payzdys, kaip reikia atsirinkt informaciją... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 05 20, 08:00)
Sveika, BMTS vieną kartą dėjau 10g, kitą kartą 15g.
O konservanto stengiuosi kuo mažiau dėti, supilstau į mažus buteliukus šeimai ir greit susinaudoja. Jei daryčiau tokį kiekį tiktai sau, tai dvigubai daugiau dėčiau cosgard:)

Aciu 4u.gif

Merginos pasipasakokit, kaip zolytes/gelytes maceruojat mirksiukas.gif
Nauja zaliava auga, tuoj vel visos puls bijunu, rozuniu ziedus skabyti biggrin.gif

As medetku ir levandu ziedus tamsaus stiklo indukuose (120 ml) uzpyliau capryliu. Menesi laiko panesiojau nuo vienos sauletos palanges, ant kitos, papurtydavau. Zaliavos nekeiciau, nes maceratas ir taip labai grazios oranzines spalvos patapo (daug tamsesnis nei medetku maceratas is AZ). Kiekis nedidelis, tai pagaulejau perkosineti zaliava. Medetku maceratas palyginti svarus, su pipete reikiama kieki pasisemiau kremuka gaminant, o is levandu ziedu labai daug siuksliu doh.gif
Kaip perkosinejat maceratus? Skaiciau vienam amerikietiskam forume, kad pasiteisino moteriska pedkelne smile.gif nes merliukas ir kavos filtrai daug macerato sugeria, plius ziedlapiuose jo lieka, tai biski gaila, ypac, kai nedideli kieki pasigamini.
Atsakyti
sveikos, merginos,

nepykit, jei truputi ne i tema.
Gal kuri pakomentuos ar apsimoka sita aromaterapine veido sauna isigyti : http://kartu.lt/viln...auna-prietaisas
tikslas butu inhialiacijoms. pasiskambinus konsultante nieko nezino: klausiu ar galima ea pilti. sako ne, tai as sakau, kaip ji gali buti aromaterapine ? kas zinot kokiu principu veikia ? ta prasme ipili silto vandens ir ea ir burbuliuoja ?
aciu is anskto.
ar neapsimoka ? nes mano vaikai daznai koseja, laringitai visokie. tai noreciau praktikuoti ae garinimui, bet ne virs puodo, norisi komforto smile.gif elektrini inhialiaoriu jei ka as turiu, bet ten ea negalima naudoti.

klausiu cia, nes jusu nuomone man vertingiausia 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Geriau nusipirk už tuos pinigėlius kokybiškų EA. Net į puodą su verdančiu vandeniu EA nereikia lašint, žūna, suirsta vertingos medžiagos. Vandens šilto ( ne karšto) vonelė tam tinkamiausia, 40-50 laipsnių. Ir vaikai nenusidegins, ir EA nesuirs. Čia kam reikia veido valymui gal ir yra prasmės, nenaudoju tokių daiktų, negaliu labai ką pasakyt. 4u.gif
Ir aromalempą nusipirkau. pribrendau... Na geri tie mano eteriniai, gaila gadint su žvakute, suprantu kad per karšta, teks su laidu susitaikyt... Galėtų gi būti su elementais...
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2012 05 21, 09:25)
Aciu  4u.gif

Merginos pasipasakokit, kaip zolytes/gelytes maceruojat  mirksiukas.gif
Nauja zaliava auga, tuoj vel visos puls bijunu, rozuniu ziedus skabyti  biggrin.gif

As medetku ir levandu ziedus tamsaus stiklo indukuose (120 ml) uzpyliau capryliu. Menesi laiko panesiojau nuo vienos sauletos palanges, ant kitos , papurtydavau.

blink.gif O aš maniau, kad ištraukas reikia laikyti tamsiai ir vėsiai. Aš prieš porą dienų užpyliau capryl'iu petražoles ir laikau tamsiai kambario temperatūroje.
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2012 05 21, 18:38)
blink.gif O aš maniau, kad ištraukas reikia laikyti tamsiai ir vėsiai. Aš prieš porą dienų užpyliau capryl'iu petražoles ir laikau tamsiai kambario temperatūroje.

Yra skirtingos nuomonės: kartais laiko tiesioginiuose saulės spinduliuose (ypač kur šiltesni kraštai), rusaičių forumuose esu prisiskaičiusi; indelių nedangsto, palieka atvirus, skaidriam stikle; išeina irgi gerai 4u.gif
Aš netyčia šiemet palikau GS užpilą išėmus iš šaldytuvo ant saulėtos palangės, tai net nustebau, koks karštas buvo indelis pastovėjęs porą valandų; tiesa, buvo tamsiam maišelyje įpokuotas. Užskaičiau už šildymo etapą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 21 gegužės 2012 - 17:55