Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 18 tema

Apklausa: Kiek Lt vidutiniškai išleidžiate kosmetikos gamybai per mėnesį? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
4u.gif
Savo saldytuve radau Emu taukus, kuriuos pirkau, kai mazajai buvo stiprus issutimas. Ar Jus juos naudojote kokiuose nors mixuose? Galvoju, gal juos galima panaudoti kokiems kremams, ar dar gresnei kudikio odeles apsaugai sukurti? rolleyes.gif
Beje, dar toks seimyninis klausimas- kaip Jusu MB reagavo, kai Jus tik pradejote dometis naturalia kosmetika? Maniskis ragais ir nagais priesinasi- vakar uztepiau Alioniuko bloge rasta fiksavimo priemone (Beje, super thumbup.gif priemone - ACIU! net nemaniau, kad is tokiu paprastu priemoniu kazkas gausis (zinoma, dadejau ksantano, bet vien tik del malonesnio pojucio) tai jis pasake, kad bet koki tauka uztepus ant plauku atrodys taip pat, ir jokie mano bandymai ta paniegti ejo perniek lotuliukas.gif zinoma, cia grynai del pasipriesinimo naujai versmei seimoje lotuliukas.gif
Atsakyti
Basttet, MB nenaudoja nieko ką gaminu aš. Jis net dantų pastą iš principo perka Blen-a-med ir nenaudoja manosios laugh.gif (Aš perku ekologišką, nedarau.)
Žodžiu, sunku su vyrais tikrai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Basttet @ 2012 05 17, 22:37)
kaip Jusu MB reagavo, kai Jus tik pradejote dometis naturalia kosmetika?

biggrin.gif
paklause kazkada kiek cia viskas kainuoja biggrin.gif doh.gif liepiau nesikisti ,nes as i jo garaza nekisu nosies biggrin.gif
kas del naudojimo g.gif nelabai jam kazka ir darau biggrin.gif reiktu sumeistauti koki balzama po skutimo ir pasakyti kad pirktinis tai naudos ir bus patenkintas biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif as irgi taip galvoju, kad jeigu natur produkta ipylus i koki naudojamos firmos indeli- naudotu ir dar liaupsintu, kaip gerai pradejo jie gamint biggrin.gif lotuliukas.gif reiks kada eksperimenta toki ir atlikt- tik prakusiu siek tiek daugiau, nei lupu balzamo, ar fiksavimo priemones daryme rolleyes.gif blush2.gif
QUOTE(zydrem @ 2012 05 17, 22:52)
biggrin.gif
paklause kazkada kiek cia viskas kainuoja biggrin.gif  doh.gif liepiau nesikisti ,nes as i jo garaza nekisu nosies biggrin.gif
kas del naudojimo  g.gif nelabai jam kazka ir darau  biggrin.gif reiktu sumeistauti koki balzama po skutimo ir pasakyti kad pirktinis tai naudos ir bus patenkintas biggrin.gif


Papildyta:
o as jau maniau, kad tik mano toks pirmykstis ax.gif bigsmile.gif

QUOTE(Refresh @ 2012 05 17, 22:48)
Basttet, MB nenaudoja nieko ką gaminu aš. Jis net dantų pastą iš principo perka Blen-a-med ir nenaudoja manosios laugh.gif (Aš perku ekologišką, nedarau.)
Žodžiu, sunku su vyrais tikrai biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 05 17, 22:52)
biggrin.gif
paklause kazkada kiek cia viskas kainuoja biggrin.gif  doh.gif liepiau nesikisti ,nes as i jo garaza nekisu nosies biggrin.gif
kas del naudojimo  g.gif nelabai jam kazka ir darau  biggrin.gif reiktu sumeistauti koki balzama po skutimo ir pasakyti kad pirktinis tai naudos ir bus patenkintas biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif man tas pats..viskas smirda, viskas negerai, bet va jau koks geras yra nivea kremas, kokia gera yra blend-a-med biggrin.gif

ir kai pradeda bumbėt, kad masę pinigų išleidžiu dėl kažkokių teplionių, tai kartais net ir pykt pradedu:)
Atsakyti
biggrin.gif Na man paprasčiau, greit galiu vyrą sutramdyt, nes jam mano kremukus naudot reikia (žvynelinė), ir dar jis medžioja - tai dėl pinigų irgi neturi argumentų prieš, juk kiek kainuoja šautuvas, džipukas medžioklei, kuras ir t.t., ir laikas žinoma irgi... Bet vis tiek manęs buteliukams pavyduliauja, kad aš prie kompo ar knygose įlindus. Ką padarysi, tokiu hobiu užsikrečia labai maža dalis vyrų... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Basttet @ 2012 05 17, 21:37)

Beje, dar toks seimyninis klausimas- kaip Jusu MB reagavo, kai Jus tik pradejote dometis naturalia kosmetika?

mano tai priprates biggrin.gif nes pas mane ir nerimo priemoniu, ir dekupazo, ir dar floristiniu lotuliukas.gif tai dar kosmetikos gamybai rados -nelabai ir nustebo lotuliukas.gif tik paklause cia kada ar apsimoka -sakiau -aisku -ir psio biggrin.gif mielai naudoja jam gaminama po skutimosi reikaliuka biggrin.gif pabaigia ir dar praso -reiskias ok thumbup.gif
tik kai jau apsiimu krema ir t.t. gamint, jis dukrai sako -mama vel raganauja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Basttet @ 2012 05 17, 23:37)
4u.gif
Beje, dar toks seimyninis klausimas- kaip Jusu MB reagavo, kai Jus tik pradejote dometis naturalia kosmetika?

Na, maniškis, vadinasi, "tolerantiškiausias" iš visų biggrin.gif Jis tik baburba kokios čia vėl "barmatuchos" pridarei arba nuo tavo muilo man galvą niežti, bet kadangi namuose daugiau tokios paskirties priemonių kaip ir nelabai yra, tai naudoja, kol neprigirebia pirktinės lotuliukas.gif

Oi, kol parašiau, pasirodo, ir tolerantiškesnių, geriau dresuotų atsirado lotuliukas.gif

Merginos, šiandien duše pradėjo kirbėti mintis: o jei pavyktų suorganizuoti susibūrimą namuose (čia aš apie tą idėją, vystytą prieš kelis puslapius). Gyvenu name, liepos mėnesį didžiosios dukros ruošiasi į stovyklą, vyras į komandiruotę, o mažiausioji dukra gal sutiks važiuoti pas močiutę. Mano žinioje būtų visas namas su terasa ax.gif Gal po darbo galima būtų susibėgti? Ar mažokai laiko, nepatogus? Tiesa, namas Vilniaus priemiestyje blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krepsyte: 18 gegužės 2012 - 07:32
QUOTE(Basttet @ 2012 05 17, 22:37)
Beje, dar toks seimyninis klausimas- kaip Jusu MB reagavo, kai Jus tik pradejote dometis naturalia kosmetika? Maniskis ragais ir nagais priesinasi- vakar uztepiau Alioniuko bloge rasta fiksavimo priemone (Beje, super  thumbup.gif  priemone - ACIU! net nemaniau, kad is tokiu paprastu priemoniu kazkas gausis (zinoma, dadejau ksantano, bet vien tik del malonesnio pojucio) tai jis pasake, kad bet koki tauka uztepus ant plauku atrodys taip pat, ir jokie mano bandymai ta paniegti ejo perniek  lotuliukas.gif zinoma, cia grynai del pasipriesinimo naujai versmei seimoje  lotuliukas.gif

Maniskis koki pusmeti bambejo ir i ta puse net neziurejo. Po to pasalo rankas ir pats pasiprase kuom nors patept. Po to nebebamba, bet nepasakyciau kad ka ir naudoja. Baigiasi jo samunas,, sakau viskas sitas buteiukas paskutinis, baigsis naudosi mano darytus, tai ziuriu taupo biggrin.gif Nors mane vis pagiria, kad plaukai ilgiau buna nesusiriebalave, kad veidas lygesnis. Bet pats nesirįzta pereit prie natur... doh.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif prajuokino, nes daugelis Jusu pasakojimo detaliu mums yra labai pazistamos (del vyru) lotuliukas.gif Del to sampuno taupymo- maniskis dabar ir praustis sampunu pradejo, kai as natur muilus sudejau biggrin.gif Dar kazkaip pakencia skysta muila is muilo riesutu daryta- bet, manau, tik todel, kad prireikus nusipraust rankas nieko daugiau nebera lotuliukas.gif sake atskirai nuo musu naudos blend-a-med`us ir panasia chemija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Basttet @ 2012 05 18, 08:50)
lotuliukas.gif prajuokino, nes daugelis Jusu pasakojimo detaliu mums yra labai pazistamos (del vyru)  lotuliukas.gif Del to sampuno taupymo- maniskis dabar ir praustis sampunu pradejo, kai as natur muilus sudejau biggrin.gif Dar kazkaip pakencia skysta muila is muilo riesutu daryta- bet, manau, tik todel, kad prireikus nusipraust rankas nieko daugiau nebera  lotuliukas.gif sake atskirai nuo musu naudos blend-a-med`us ir panasia chemija  thumbup.gif

gal galite pasidalinti receptu? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 05 18, 09:14)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  man tas pats..viskas smirda, viskas negerai, bet va jau koks geras yra nivea kremas, kokia gera yra blend-a-med biggrin.gif

maniskio lygiai tokia pati nuomone apie si krema:), nors po truputi pratinasi prie kvapu ir netgi kai kas kvepia:)
Atsakyti