Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 18 tema

Apklausa: Kiek Lt vidutiniškai išleidžiate kosmetikos gamybai per mėnesį? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(zuvyte26 @ 2012 05 16, 16:06)
Atsinešu į čia šį klausimuką. Noriu petražolių ištrauką pasigaminti. Man tik vienas neaiškumas iškilo - petražoles reikia išdžiovintas  užpilti capryl'iu?  blush2.gif

Aliejinės ištraukos - su džiovintais augalais, glicerininėms - spiritinėms augalai gali būti ir švieži ir džiovinti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 16 gegužės 2012 - 16:55
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 05 16, 16:54)
Aliejinės ištraukos - su džiovintais augalais, glicerininėms - spiritinėms  augalai gali būti ir švieži  ir  džiovinti  4u.gif

Dėkui mirksiukas.gif
Kaip supratau dauguma renkatės AZ, KN ir AN parduotuves. O kokia kokybė EA, hidrolatų, aliejų love-eco parduotuvės?
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 04 20, 00:05)

kauke nuo pleiskanu:
* neem 10g
* obuolių actas 20ml
* vanduo 20ml
* ksantanas 1,5ml
* D-pantenolis 0,5ml
* arbatmedžio eterinis aliejus 6lašai
* levandų eterinis aliejus 6lašai
   
Neem aliejus siame recepte svarbiausias kovotojas su pleiskanomis, kvapas kaukes siaubingas  doh.gif , bet padeda

sampunas nuo pleiskanu:
* Base moussante Douceur (AZ) 120g
* berzo lapu hidrolatas (savo gamybos) 80g
* neem aliejus 3g
* neem sausas ekstraktas 2g
* aluno milteliai 2g
* ksantanas iki norimos konsistencijos
* pieno rugstis 10lasu
* levandu/arbatmedzio EA

Sesuo paprase kazka nuo pleiskanu sumeistraut. Ziuriu, kad siai kaukei ir sampunui beveik viska turiu. Norejau paklausti ar cia nereikia jokio emulsiklio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2012 05 16, 11:16)
ok, Aknicare apie ji vadinas 4u.gif mano mama dermatologe -tai visokiu naujienu vis gauna pabandyt ax.gif ir esu daug isbandzius sitai bedai..labai daug... vis zadu ji normalu kieki nupirkt, nes nepigus daiktas doh.gif  -kol kas tik is meginuku ax.gif bet tikrai man veiksmingas 4u.gif gal kam pades irgi 4u.gif
nes kol kas vien natur priemones, deja, neveiksmingos sad.gif o taip noreciau... bet kai problema realiai yra gi ne odoj, o kur kas gyliau -tai daug sudetingiau viskas 4u.gif
ten ir sudedamosios dalys yra -gal imanoma pasigamint kazka pan g.gif

Sudėtyje esanti salicilo rūgštis, išgauta iš gluosnio žievės, t.y. natūrali, naudojama ir natūraliuose, eco kremuose spuogams gydyti, odai valyti ir balinti, bet tokių priemonių geriau nenaudoti kai saulė aktyvi 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2012 05 16, 21:18)
Sudėtyje esanti salicilo rūgštis, išgauta iš gluosnio žievės, t.y. natūrali, naudojama ir natūraliuose, eco kremuose spuogams gydyti, odai valyti ir balinti, bet tokių priemonių geriau nenaudoti kai saulė aktyvi 4u.gif .

Gal galėtumėte pakomentuoti plačiau blush2.gif ... ta prasme ar gluosnio "aspirinas" didina odos jautrumą UV, kaip pavyzdžiui jonažolė?
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2012 05 16, 12:16)
ok, Aknicare apie ji vadinas 4u.gif mano mama dermatologe -tai visokiu naujienu vis gauna pabandyt ax.gif ir esu daug isbandzius sitai bedai..labai daug... vis zadu ji normalu kieki nupirkt, nes nepigus daiktas doh.gif  -kol kas tik is meginuku ax.gif bet tikrai man veiksmingas 4u.gif gal kam pades irgi 4u.gif
nes kol kas vien natur priemones, deja, neveiksmingos sad.gif o taip noreciau... bet kai problema realiai yra gi ne odoj, o kur kas gyliau -tai daug sudetingiau viskas 4u.gif
ten ir sudedamosios dalys yra -gal imanoma pasigamint kazka pan g.gif

Buvau vakar užbėgusi į vaistinę, bet turėjo tik normalų įpakavimą ir jokių mėginukų, deja, jie neturi ir negauna... ir niekada neturėjo schmoll.gif Turbūt "paprasti" žmonės turės rizikuoti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2012 05 17, 07:20)
Buvau vakar užbėgusi į vaistinę, bet turėjo tik normalų įpakavimą ir jokių mėginukų, deja, jie neturi ir negauna... ir niekada neturėjo  schmoll.gif Turbūt "paprasti" žmonės turės rizikuoti doh.gif  lotuliukas.gif

na, tai meginukus vaistines retai dalina 4u.gif tik kaina jo nelabai man patinka visumoj 4u.gif uztat paciai noris kazka ispest panasaus ax.gif 4u.gif nes siaip mano oda inoringa, ji misri, biski tu priemoniu panaudojus iskart serpetoja doh.gif o va cia -nu idealiai -tfu tfu tfu -spuogai akivaizdziai greitai traukias, gija, bala, bet odyte nei serpetoja nieko thumbup.gif aisku, as taupau -tepu tik tas vietas ax.gif biggrin.gif nors raso, kad ir kaip makiazo pagrindas aceit tinkamas -reiskias visam veidui 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(neringa.jn @ 2012 05 16, 20:18)
Sudėtyje esanti salicilo rūgštis, išgauta iš gluosnio žievės, t.y. natūrali, naudojama ir natūraliuose, eco kremuose spuogams gydyti, odai valyti ir balinti, bet tokių priemonių geriau nenaudoti kai saulė aktyvi 4u.gif .

aciu 4u.gif laiko turputi daugiau turedama -eisiu pasinagrinet issamiau 4u.gif
o tepuos as vakarais pries miega -tai gal nieko ta saule ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Visas akis baigiu pražiūrėti, bet niekaip nerandu, o gal nėra....
AZ titano dioksido?
Cinko oksido tai radau.
Atsakyti
QUOTE(Refresh @ 2012 05 17, 15:31)
Sveikos. Visas akis baigiu pražiūrėti, bet niekaip nerandu, o gal nėra....
AZ titano dioksido?
Cinko oksido tai radau.

buvo kalbeta kad neturi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 05 17, 15:32)
buvo kalbeta kad neturi 4u.gif

Ačiū. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 05 17, 08:20)
Gal galėtumėte pakomentuoti plačiau  blush2.gif ... ta prasme ar gluosnio "aspirinas" didina odos jautrumą UV, kaip pavyzdžiui jonažolė?

Nežinau, kas yra gluosnio aspirinas. Kalbu apie salicilo rūgštį. Kosmetikos priemonėse nenurodama salicilo rūgšties kilmė, gal ji būna ir sintetinė, o gal iš gluosnio, čia labiau chemijoje pasikausčiusios pasakytų. Kosmetikos gamybai skirtose parduotuvėse būna salicilo rūgšties, nurodant, kad ji gauta iš gluosnio žievės. Bet tai yra rūgštis ir todėl visur perspėjama apie odos jautrumą saulei naudojant tokias priemones, nors riebiai, užterštai odai tai puiki kremų sudėtinė dalis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Refresh @ 2012 05 17, 15:31)
Sveikos. Visas akis baigiu pražiūrėti, bet niekaip nerandu, o gal nėra....
AZ titano dioksido?
Cinko oksido tai radau.

Parduoda tyrelę ricinos aliejuje http://www.aroma-zon...atage_blanc.asp 4u.gif
Atsakyti