Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 18 tema

Apklausa: Kiek Lt vidutiniškai išleidžiate kosmetikos gamybai per mėnesį? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Patricia Mode @ 2012 05 15, 10:19)
Man idomu, ar bandete verbenu EA? Ar malonus kvapas? Ar pajutote raminanti poveiki, ar padeda esant nemigai, stresui (tokias savybes nurodo AZ)? g.gif

Man labai nepatiko verbenų hidrolato kvapas ( ir visai šeimai blink.gif ), tai ir nepabandžiau, bet EA kvapas turi skirtis nuo hidrolato smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 05 15, 10:56)
Man labai nepatiko verbenų hidrolato kvapas ( ir visai šeimai blink.gif ), tai ir  nepabandžiau, bet EA kvapas turi skirtis nuo hidrolato  smile.gif


Aciu uz atsakyma. Vis tik surizikuosiu, nes AZ apibudina verbenu EA kvapa kaip "soft, fresh, lemon", tai gal ir patiks rolleyes.gif
Atsakyti
Verbenos EA turės šiek tiek citrinos kvapo, patiks-nepatiks skonio reikalas. Tik vasarai, jei ant odos kokiu nors būdu naudosit, atsargiai, didina jautrumą UV.

Saule/Guoda, tu buvai teisi dėl Kunzea, vienoj iš savo knygų visgi atkasiau, kad kunzejos sinonimas kanuka (šitą pavadinimą gyvai girdėjau iš jogos mokytojo, tokiam kontekste maždaug - "kanuka poveikis stipresnis negu manuka ir kitų arbatmedžių", ir taip man tas pavadinimas įstrigo kad siaubas, bet dėl poveikio tai dar nieko nesakau, neištyrinėjau nei paties ea tiek išsamiai nei jo aprašymų įvairiuose šaltiniuose). 4u.gif
Atsakyti
kokius aliejus pasirinkti darant masazus nuo celiulito? mastau apie migdolu, abrikosu....ar neapsiriksiu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Murka* @ 2012 05 15, 11:59)
kokius aliejus pasirinkti darant masazus nuo celiulito? mastau apie migdolu, abrikosu....ar neapsiriksiu? smile.gif


As manyciau, kad nuo celiulito didziausia esme turi eteriniai aliejai, jei tai masazinis aliejus, bei kofeinas, kokie liekninantys ekstraktai is az, eteriniai, jei tai kremas. jeigu darysit masazini alieju, rinkitesdaugumoj lengvesnius, skvarbesnius aliejus, kad giliau isigertu, bei nedideli procenta sunkesniu, kad ilgiau oda masazuotumet, butu slydimo efektas. Abrikosai su migdolais tinka, as imciau tik didesni procenta abrikosu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 05 15, 11:45)
Saule/Guoda, tu buvai teisi dėl Kunzea, vienoj iš savo knygų visgi atkasiau, kad kunzejos sinonimas kanuka (šitą pavadinimą gyvai girdėjau iš jogos mokytojo, tokiam kontekste maždaug - "kanuka poveikis stipresnis negu manuka ir kitų arbatmedžių", ir taip man tas pavadinimas įstrigo kad siaubas, bet dėl poveikio tai dar nieko nesakau, neištyrinėjau nei paties ea tiek išsamiai nei jo aprašymų įvairiuose šaltiniuose). 4u.gif

Aš irgi ieškojau, štai ką atradau: "Kunzea ericoides is the new scientific name for kanuka while Leptospermum scoparium remains the name for manuka. (Recent PhD research by Peter de Lange has recognised several new species of Kunzea previously included with kanuka watch this space!) ",
o AZ kunzea - Kunzea ambigua, bet taip pat iš Australijos ( Tasmanijos);
įdomu, ar ta pati, nes ji atstovauja vyrišką energijos pradą (yang), o fragonija - moteriškos ( ing)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 15 gegužės 2012 - 15:48
biggrin.gif Kaip sekliai biggrin.gif Trys mirtenių (oi galva, vakaras, keturi su fragonija) šeimos skirtingi augalai, Manuka (daugumai tikrai žinoma), dvi Kunzejos - ta Kanuka ir iš AZ, Fragonija taip pat viena iš mirtenių.
http://en.wikipedia....ermum_scoparium
http://en.wikipedia....unzea_ericoides
http://en.wikipedia..../Kunzea_ambigua
Fragonijos wikipedijoj nerandu kažkodėl, bet čia būna neblogi aprašymai, truputį gal plačiau negu AZ
http://www.sunrosear...exd.asp?id=1478
Ir aš apie jų poveikį prisiskaičius nusipirkau, bet taip ir neatėjo eilė panaudoti...

Vakar sumakalavau draugės dukrai ir savo sūnui purškalą nuo spuogų. O kaip su lengvais kremukais, žinau ką į jį dėčiau, žinau kas aknei negalima, bet bijau pakenkt mergaitei, tik vaistais tepasi su antibiotikais ir benzoyl peroxide. Nepablogina situacijos pvz. Olivem1000 su tamanais, lengvais aliejais, nuo spuogų aktyvais ir EA, ar galima nors pamažu vaistų atsisakyt? Gal kuri turit patirties? Sūnui tai mano kremų nereikia, nenaudoja, negaliu išbandyt, kai labiau paberia, aš be baimės grynu EA mišiniu po dušo ištepu kai leidžiasi, ir ramu būna kurį laiką... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 15 gegužės 2012 - 19:31
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 05 15, 19:58)
biggrin.gif  Kaip sekliai biggrin.gif Trys mirtenių šeimos skirtingi augalai, Manuka (daugumai tikrai žinoma), dvi Kunzejos - ta Kanuka ir iš AZ, Fragonija taip pat viena iš mirtenių.
http://en.wikipedia....ermum_scoparium
http://en.wikipedia....unzea_ericoides
http://en.wikipedia..../Kunzea_ambigua
Fragonijos wikipedijoj nerandu kažkodėl, bet čia būna neblogi aprašymai, truputį gal plačiau negu AZ
http://www.sunrosear...exd.asp?id=1478
  Ir aš apie jų poveikį prisiskaičius nusipirkau, bet taip ir neatėjo eilė panaudoti...

 

Ačiū, aš irgi visokių nuorodų priknisau, net apie šitų medžių giraičių sodinimą Tasmanijoje ax.gif
Labai gerai šią žiemą naudojau fragonią vietoj arbatmedžio įsisenėjusiam peršalimui ir tonzilitui gydyti, švelnesnė negu arbatmedis, labai patiko, tai kai buvo nuolaida užpirkau dar smile.gif
O dėl tų dviejų kunzea - iš AZ turiu, o kur tą kitą pirkti nerandu, iš Australijos nesisiųsiu (tik ten radau), o tikriausiai ir nebūtina ji man, tik smalsumas kamuoja biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 15 gegužės 2012 - 19:20
Atleiskit, kad trukdau savo eiliniais klausimais. Tiesiog kuo greičiau turiu išsiaiškinti, kas sudaro pagrindą gaminant veido/kūno prausiklius (gali tekti užsakymą daryti ryt-poryt). Taip pat ir šampūnų gamyba sudomino.
Įsigijau Mousse de Babassu, Douceur de Coco. Ar pagaminti veido prausikliui dar reikalinga kokia papildoma priemonė? Nes receptuose, kurių tikrai labai mažai, randu paminėta Mouse de sucre. Kaip suprantu bazę reikia parūgštinti, pridėti priedų ir pan. Esu nusižiūrėjusi Agne/Ramutė receptuką iš blog'o, bet tiek visko neturiu blush2.gif
O gal paprasčiau pirkti AN Ekologišką šampūno/prausiklio bazę? Kartais AZ nėra analogiško produkto? Gal tai šis Base moussante Douceur?
Iš anksto didelis AČIŪ. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 15 gegužės 2012 - 20:14
QUOTE(zuvyte26 @ 2012 05 15, 21:06)
Kartais AZ nėra analogiško produkto? Gal tai šis Base moussante Douceur?
Iš anksto didelis AČIŪ.  4u.gif

Turėtų būti tas pats.
biggrin.gif Nenormalūs mano receptai, tas prausiklis pavyko gal penktu bandymu, ko tik nebuvau prisigalvojus... Alioniuko receptai lengviau įgyvendinami, pas ją pasižiūrėk dar.
Su šampūnais nepatarsiu, pati sunkiai susišneku. Kur visai patiko, atsiskyrė vanduo... Paplakdama sunaudosiu, bet nieko gero. Trečias šampūno-prausiklio bandymas dušui visai gerai, iš tos Base mousante Douceur bazės dar su Consistance, bet iki tokio kad visai man patiktų jam dar toli... Veidui iš bazės ir De sucre pasidarysi. Babasu nors AZ duoda net receptų priemonėms kurių nereikia nuplauti, bet man jis labai sausino odą, po mažai dedu, kad nejausčiau. Kai baigsiu (negreit tas bus) šito nebepirksiu. Nėr blogas, tiesiog ne man. Nebent įvaldysiu dušo priemonių gamybos meną ir sūnui įtiksiu, tai jis sunaudoja neįsivaizduojamus kiekius biggrin.gif
Atsakyti
Tyrineju internete esancia informacija, ir radau toki apsaugos nuo saules recepta:
1 Tbs zinc oxide
1 1/2 tsp light sesame oil
1 Tbs rosewater

Method:

Mix together the zinc oxide and sesame oil. Heat the mixture gently, using a double boiler, and stir well to mix. Remove from heat and slowly add the rosewater, as you continue stirring. Allow to cool completely, and store in a clean container with a tight lid, in the fridge. Yield: 2 oz. Keeps: Up to 10 days in the fridge.

Minejote, kad apsauga nuo saules efektyvesne kremo pavidale, taciau cia, kaip suprantu, is aliejaus ir hidrolio nesigaus kremo... g.gif
Ar tokio tipo apsauga nuo saules bus efektyvi? ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(Basttet @ 2012 05 15, 22:10)
Tyrineju internete esancia informacija, ir radau toki apsaugos nuo saules recepta:
1 Tbs zinc oxide
1 1/2 tsp light sesame oil
1 Tbs rosewater

Method:

Mix together the zinc oxide and sesame oil. Heat the mixture gently, using a double boiler, and stir well to mix. Remove from heat and slowly add the rosewater, as you continue stirring. Allow to cool completely, and store in a clean container with a tight lid, in the fridge. Yield: 2 oz.  Keeps: Up to 10 days in the fridge.

Minejote, kad apsauga nuo saules efektyvesne kremo pavidale, taciau cia, kaip suprantu, is aliejaus ir hidrolio nesigaus kremo...  g.gif
Ar tokio tipo apsauga nuo saules bus efektyvi? ohmy.gif

1 a.š. cinko +1,5 a.š. aliejaus tai turėtų būti košelė, ja teptis galima, bet ( bent aš taip manau) - būsi balta kaip geiša biggrin.gif , ir dar manau: rožių vanduo bus atskiroj frakcijoj g.gif
o cinko oksidą tai plačiai aptarėm - vienas iš dviejų mums prieinamų fizinių filtrų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 15 gegužės 2012 - 22:02