Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 18 tema

Apklausa: Kiek Lt vidutiniškai išleidžiate kosmetikos gamybai per mėnesį? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
o kur fitosterolius perkat?
Atsakyti
Alioniuk didelis dekui uz toki issamu komentara. 4u.gif Manau jis mums visoms pravers

Aidar AZ yra mirksiukas.gif
Atsakyti
As radau tik kazkoki kremini maisyta su kazkuo
tai cia sitas?

jo, as nerealiai dekinga merginoms, nes pagaliau isitikinau, kad tai dehidratacija, o ne jokia akne, ne sausa ir t.t., kaip man eile metu ne viena osmetologe irodinejo. Sukisau pinigu abilekiek, o rezultato jokio.... sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidar: 13 gegužės 2012 - 19:30
Jei galėčiau, pasiųsčiau jums milijoną tulpiųsmile.gif

Agne/Ramute, pabandžiau praustis su eteriniais, tai esu nerealiai patenkinta - geriausias metų atradimas man thumbup.gif ta proga užsimaniau atidžiau nagrinėti aromaterapiją, nes šiaip tai mano žinios joje ne pačios geriausios:) norėčiau kokios knygos, gal gali ką nors patarti:)?

Beje, draugė turėtų greitu laiku leliuko susilaukti ir užsiprašė priemonių. Tik deja šioj strity aš irgi nelabai pažengusi. Peržiūrėjau AZ receptus, bet ten tik vienas kitas..gal jūs kokių turit išbandžiusios?smile.gif
Atsakyti
Jusu deka, merginos, kiekviena diena man- atradimas 4u.gif Aciu, aciu, aciu 4u.gif notworthy.gif
Labai man nusibodo Jusu klausineti 'kvailu" klausimu, todel noriu paprasyti, kad atsiustumete nuorodas tu puslapiu, is kuriu pacios mokinotes, kad taip pat senciausi ziniu ir tikruju, o ne isgalvotu "savo tiesu", saltiniu 4u.gif nes puslapiu daug, bet kaip ir sakete- daug disinformacijos paskelbta pasauliniame voratinklyje doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Basttet: 13 gegužės 2012 - 20:33
Labai dėkui už tokį išsamų dehidratuotos odos aprašymą. Tik man skaitant kilo toks klausimas kuo "zmogaus sebumas" skiriasi nuo "lipidų". As galvojau, kad tai tas pats, t.y. riebalai ? g.gif
Gal kas žinot ?
Atsakyti
Lipidai, jei teisingai supratau Alioniuko tekste, turėti minty grubiai tariant riebalai, žmogaus kūne ar aliejuose, o sebumas - daugiau nei riebalai, tai odos išskiriami riebalai, kuriuos ji gaminasi kad "susiteptų" kaip automobilis alyva, kartu ten susimaišo prakaitas, kitos medžiagos, kurias oda pašalina apsišvarindama, odos atplaišėlės, tai tas riebaliukas, kuris padengia viršutiniausią sluoksnį. Vienokia to paties žmogaus sebumo sudėtis bus galvos odoje, kita - veido, dar kita kūno. Maždaug taip... Panašu, bet ne tas pats lipidai ir sebumas. Sutrikus medžiagų apykaitai odoje, sutrinka sebumo gamyba - gali būt per daug, ar per mažai. Čia kitos paaiškins geriau. 4u.gif
Dėl literatūros - mes visos skaitom iš visur, kai pagausiu sūnų, pristatysiu kad atidarytų man Margolinos knygą, nesugebu aš, nors ir programėlių prisiunčiau. doh.gif
Turiu K. Schnaubelto kaip šitam sąrašėly pirmą knygą, skaitau nuo pradžių iki galo, nuo galo iki pradžios, skersai išilgai, nereali knyga. Aš irgi pradėjau nuo P. Davis "Aromaterapija nuo A iki Z", ten angliškas aromaterapijos supratimas, atsargesnis, su daugiau taisyklių ir apribojimų, draudimų. Prancūzai kur kas drąsesni, tik gaila, nemoku tos kalbos, AZ (parduotuvėje) kur yra receptai - tai ten prancūzijos aromaterapijos asų kūriniai. Schaubeltas pats vokietis, chemikas, ir artimesnis prancūziškam požiūriui. Daugiau jo kūrinių nesiperku, nes laukiu lietuviškai, tada matysiu, ar dar ko man iš jo kūrybos trūksta, ar jau pakaks... Lietuviškai jau spausdinama, jei neklystu, "Advanced aromatherapy..." iš vokiškos,platesnės negu angliška redakcijos padarytas vertimas.
http://www.amazon.co.....hnaubelt Ph.D.
Ne apie aromaterapiją, bet apie mediciną, papildus, labai daug ką daktaro J.Mercola puslapis, esu užsiprenumeravus naujienlaiškį, kas aktualu ir kiek spėju, pasiskaitau. Jis sveiko, ekologiško gyvenimo būdo propaguotojas, garsenybė amerikoje, man jo požiūris daug kur artimas, kartais atrodo, kad seniai taip galvojau, tik suformuluoti nemokėjau, neturėjau galimybės susipažinti su tais tyrimais. Turi jis ir kritikų, ginčytinas jo požiūris į skiepus, man irgi matosi komerciškumas (gamina, prekiauja papildais ir t.t.), tiesiog imu iš jo tai, kas man tinka, ir nekreipiu dėmesio į tai, kas mano gyvenimui neturi jokios reikšmės... Ten, jei randat tikrai aktualią temą, verta paskaityt komentarus - juos rašo ne pagiežingi tautiečiai, bet dažnai medikai, mokslininkai, diskutuoja, oponuoja autoriui, papildo - o man tai visada patinka, kelios nuomonės. Žodžiu, visur reikia atsirinkti ir nepult aklai.
mercola.com
Aromaterapijos kursuose KN labai gyrė Maggie Tisserand "Aromatherapy for women", kad ten geri, paprasti, gyvenime patikrinti metodai, jie abu su vyru profesionalūs aromaterapeutai - paprastutė, plonytė knygelė, nusipirkau naudotą, nebrangi. Beje, ji rašo (cituoju), kad :"oils which I use regularly on my children are:lavender, geranium and rose"
Ievulyte, man neatidarė tavo nuorodos, gal kitas kompas leis. Turi augalai fitohormonų, ir net pirmosios kontraceptinės tabletės buvo pagamintos išskyrus fitohormonus iš augalo, ne iš gyvūno. 1936 Japonijoje iš Dioscorea villosa (Dioscorecae šeima), angl. Wild Yam, nežinau kaip lietuviškai, išskirtas diosgeninas, dioscino skilimo produktas, jo atradimas nuvedė prie progesterono sintezės (info iš Encyclopedia of herbal medicine, Andrew Chevallier). To augalo negalima naudoti nėščiosioms, vartojančioms hormonų preparatus, bet nedraudžiama jo antispazminio, antiuždegiminio, antireumatinio poveikio panaudoti vyrams. Niekur nemačiau atskirai receptų berniukams ir mergaitėms, būna vaikams bendrai. Bet - kas gali žinoti - gal kada ir bus sukurti atskiri, subtilesni, labiau pritaikyti. Yra požiūris, kad ir tie "tikrieji", gydytojų skiriami vaistai turėtų būti atskiri vyrams ir moterims, nes mes skirtingi. Bet taip labai viskas komplikuojasi iki begalybės. Tada ir daržoves, vaisius reiktų skirti,kurie sveikiau vyrams, kurie moterims... Bet rusų forumuose skaičiau kažką apie fitohormonus ir aš,
seniai,nesureikšminau,nesikonspektavau. Galbūt jų medikai atliko detalesnius tyrimus.
Dabar tiek, kitas savo kelias knygas galėsiu trumpai aptart vėliau - kas yra kas mano akimis. Aišku, tai subjektyvu... Ir kam ko reikia, viena norės visko paprastai ir aiškiai, surašytų formulių, o man norisi, kad mane užvestų ant kelio ir toliau galėčiau viską spręsti, daryti, kurtis aš pati savo poreikiams. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 05 14, 10:07)
  Dėl literatūros - mes visos skaitom iš visur, kai pagausiu sūnų, pristatysiu kad atidarytų man Margolinos knygą, nesugebu aš, nors ir programėlių prisiunčiau. doh.gif
 

Jei turit tą programėlę WinDjView - spauskit ant WinDjView.exe; atsidaro pilkas langas; tada viršuj - File - Open - pasirenkat, kokią knygą norit atsidaryti ir spaudžiam ant jos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 14 gegužės 2012 - 10:42
Agne/R, ar knygas atsisiunčiate iš Amazon?
Atsakyti
Taip, siunčiaus iš amazon, jei naudota pigesnė, tai pirkau geros būklės naudotas, kitas pirkau naujas. Kai kas pigiau gaunasi iš JAV per tarpininkes, kurios ypač brangios, bet šiaip iš UK greičiau (nors ir jie kartais nurodo, kad knyga yra JAV, kaip pasitaikys) 4u.gif
Atsakyti
Aciu, Agnė/Ramutė, kad radote laiko issamiai pasidalinti saltiniais- dabar reiks ieskotis ir skaitinetis- ACIU!!!!!! thumbup.gif 4u.gif
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 05 14, 10:07)
  Dėl literatūros -......

Atsakyti
Man idomu, ar bandete verbenu EA? Ar malonus kvapas? Ar pajutote raminanti poveiki, ar padeda esant nemigai, stresui (tokias savybes nurodo AZ)? g.gif
Atsakyti