Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 18 tema

Apklausa: Kiek Lt vidutiniškai išleidžiate kosmetikos gamybai per mėnesį? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Ievulyte @ 2012 05 12, 17:35)
Kazi ar yra koks svelnus budas eteriniais uzkirst kelia ligoms, kad ir dabar sloguoju baisiausiai, o maziuko atskirt nuo manes ner galimybiu (abu ligoninej gulim, slaugau mazuliuka), tai bijausi kad dar nuo manes negautu zarasu. Kazi gal jam pauostut kokio arbatmedzio duot karts nuo karto, ar gvazdikeliu, dar kazko? Kolekcija turiu didziule, tik laiko ja realizuot nedaug  blush2.gif

Nors aš ne Agnė/Ramutė, parašysiu, ką žinau:
kūdikiukui uostyti neduokite eterinių, geriau užlašinti ant vatos ir padėti šalia. tinka arbatmedis , eukaliptas ( kurie švelnesni - radia, smithi), levanda, ravintsara

Gal daugiau parašys kitos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 12 gegužės 2012 - 17:11
Taip, kūdikėliui EA neduokit uostyt, jam per stipru, kur nors netoli ant vatytės užteks, kaip Saulė/Guoda sakė. O jūs apie naudojimą duše pasiskaitykit KN, ten viskas smulkiai paaiškinta, ir imunitetą kartu sau pasistiprinsit. Nuo slogos patarė mirtų EA, aplink nosį galit tept grynu jūs pati, labai gerai atlaisvina, na pasikniskit KN puslapyje, daug gerų patarimų ir receptų ten yra, lietuviškai tai pati geriausia ir išsamiausia informacija, mokytis ir mokytis dar man šimtas metų iki to lygio
http://aromata.lt/kv...eto-stiprinimui
(tik Hysopus oficinalis var. Decumbens turėtų būti)
http://aromata.lt/kv...i-nuo-persalimo
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 05 12, 14:11)
Įdomu, kodėl patinka mažesnis CE arba BTMS procentas? Pažiūrėjau Alionuko receptus :
su BTMS butu taip:
BTMS 2,1%
cetyl alcohol 4,2%

su kondicionuojanciu emulsikliu:
kondic.emulsiklio 2,4%
cetyl alcohol 4,8%,

tai sudėjus CE + CA išeina net 6,3-7,2%, o pas mane viso 4%.
Ar tikrai tas CA toks gėris? Man asmeniškai jis nelabai patinka, labai retai dedu tik į rankų ar kojų kremus


man asmeniskai su CA balzamai lengvesni, negu vien su BTMS smile.gif . Jei kalbeti apie plaukus, tai cetyl alcohol veikia ne tik kaip tirstiklis, jis papildomai kondicionuoja plauka, pagerina jo struktura, apgaubia plauka vandeniui atsparia plevele. Cetyl alcohol ieina i dauguma emulsikliu: BTMS, Nr1, Nr2, olive duoceur. Sudetyje nurodo cetearyl alcohol - o tai cetyl + stearyl alcohol (jei gerai prisimenu tai 50%/50%).
Papildyta:
QUOTE(Ievulyte @ 2012 05 12, 14:35)
Kazi ar yra koks svelnus budas eteriniais uzkirst kelia ligoms, kad ir dabar sloguoju baisiausiai, o maziuko atskirt nuo manes ner galimybiu (abu ligoninej gulim, slaugau mazuliuka), tai bijausi kad dar nuo manes negautu zarasu. Kazi gal jam pauostut kokio arbatmedzio duot karts nuo karto, ar gvazdikeliu, dar kazko? Kolekcija turiu didziule, tik laiko ja realizuot nedaug  blush2.gif


as savo sunui islipdziau is balto molio (kuris pats greitai sustingta) ivairiu formu akmenuku. Ant akmenuko uzlasinu EA, ir padedu jam i kisene (siaip ir pati tokius akmenukus nesioju blush2.gif ), arba padedu salia lovos, kai miega. Kvapas sklinda praktiskai tik jam. Jei persala dazniausiai uzlasinu arbatmedzio, neturiu didelio EA asortimento ax.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 05 12, 18:21)

as savo sunui islipdziau is balto molio (kuris pats greitai sustingta) ivairiu formu akmenuku. Ant akmenuko uzlasinu EA, ir padedu jam i kisene (siaip ir pati tokius akmenukus nesioju  blush2.gif ), arba padedu salia lovos, kai miega. Kvapas sklinda praktiskai tik jam. Jei persala dazniausiai uzlasinu arbatmedzio, neturiu didelio EA asortimento  ax.gif

kaip idomu 4u.gif
vis ziuriu i situos pakabukus,ir raso kad uzlasinti eteriniu ir nuo ligu,uodu ar siaip g.gif reikes nupirkti ax.gif
user posted image
Atsakyti
Aciu Agnei/Ramutei ir Saulei/ Guodai uz atsakymus, reiks ant vatytes palasint, jauciu koki arbatmedi imsiu- placiausias prieszarazinis veikimo spektras 4u.gif

Alionuk, super mintis su akmenuku, reiks kada pabandyt thumbup.gif


Beje kazkada skaiciau tokia minti apie levandu etrinio aliejaus netikima berniukams. Ar yra logikos? Gal kuri placiau zinot? Atseit del poveikio hormonu sistemai g.gif
Atsakyti
Aciu Saule/Guoda 4u.gif
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 05 11, 23:24)
KAJEPUTAS - Melaleuca leucadendron cajuputii  (viena iš sudėtinių dalių  CINEOLE - 55-60%)
ARBATMEDIS - Melaleuca alternifolia                (viena iš sudėtinių dalių  CINEOLE - 2-3%);
  ir t.t. 
Biocheminė sudėtis  skirtinga  -  tai skirtingų augalų eteriniai  4u.gif


Kiek cia geru patarimu ir nuorodu prisigaudau- tik speju skaityti ir "ryti" blush2.gif
Papildyta:
as situos irgi maciau, man jie irgi patiko del mobilumo 4u.gif
QUOTE(zydrem @ 2012 05 12, 19:15)

vis ziuriu i situos pakabukus,ir raso kad uzlasinti  eteriniu ir nuo ligu,uodu ar siaip g.gif  reikes nupirkti ax.gif  
user posted image


Beje, vis tyrineju ta pirmaji puslapi ir pagalvojau, ar tik sios musu forumo dalyves turi blogus: Palominos blog’as /Bryylos blog'as /Alioniuko blog'as ? Gal ir kitos musu protingosios forumietes turi savo blogus? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Basttet: 12 gegužės 2012 - 22:39
QUOTE(Basttet @ 2012 05 12, 23:36)

Beje, vis tyrineju ta pirmaji puslapi ir pagalvojau, ar tik sios musu forumo dalyves turi blogus: Palominos blog’as /Bryylos blog'as /Alioniuko blog'as ? Gal ir kitos musu protingosios forumietes turi savo blogus?  rolleyes.gif

jei ir turi tyli nieko nesako biggrin.gif
man patinka alioniuko ir palomos puslapiai wub.gif receptai su gramais ,kaip gaminti aprasyta thumbup.gif kas pradeda dometis kosmetikos gaminimu tai labai padeda,o kaip pramoksti gali ir pati jau kazka susikurti
o kitus kur teko pavartyti schmoll.gif na kiek per visagali google eina surasti,bet nezinau ar lankosi cia tu puslapiu kurejos biggrin.gif galima butu bent procentus parasyti kiek ko deta pvz. bet gal cia paslaptis biggrin.gif o gal taip mato konkurencija biggrin.gif jei neskelbia pilnos recepturos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 05 12, 18:21)
man asmeniskai su CA balzamai  lengvesni, negu vien su BTMS  smile.gif . Jei kalbeti apie plaukus, tai cetyl alcohol veikia ne tik kaip tirstiklis, jis papildomai kondicionuoja plauka, pagerina jo struktura, apgaubia plauka vandeniui atsparia plevele. Cetyl alcohol ieina i dauguma emulsikliu: BTMS, Nr1, Nr2, olive duoceur. Sudetyje nurodo cetearyl alcohol - o tai cetyl + stearyl alcohol (jei gerai prisimenu tai 50%/50%).


Ačiū už atsakymą 4u.gif
Man CE patinka daug labiau, paskutiniu metu BTMS beveik nenaudoju, nes gaminiai su juo padengia plaukus apsunkinančia plėvele, man atrodo, kad būtent dėl CA sudėtyje g.gif
Kiek žiūrėjau į jūsų nurodytus emulsiklius, tai į jų sudėtį įeina ne cetyl alkohol, o cetearyl alkohol, t.y. CA yra labai mažai.
Aš bandžiau naudoti viename iš paskutiniu metu maišytų rankų kremų cetearyl alkohol vietoj CA ( kurį naudodavau anksčiau), tai man daug labiau patiko tekstūra ir poveikis.
Pabandysiu panaudoti daugiau, kad geriau pajusti, kuo skiriasi cetyl alkohol ir cetearyl alkohol kremuose ax.gif
Atsakyti
Man irgi sie blogai thumbup.gif nes as ta, kuri "pradeda dometis". Analizuoju, skaitau, searchinu blush2.gif
QUOTE(zydrem @ 2012 05 12, 23:55)
jei ir turi tyli nieko nesako biggrin.gif
man patinka alioniuko ir palomos puslapiai wub.gif receptai su gramais ,kaip gaminti aprasyta thumbup.gif kas pradeda dometis kosmetikos gaminimu tai labai padeda,o kaip pramoksti gali ir pati jau kazka susikurti
o kitus kur teko pavartyti schmoll.gif  na kiek per visagali google eina surasti,bet nezinau ar lankosi cia tu puslapiu kurejos biggrin.gif    galima butu bent procentus parasyti kiek ko deta pvz. bet gal cia paslaptis biggrin.gif o gal taip mato konkurencija biggrin.gif jei neskelbia pilnos recepturos doh.gif

Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 05 12, 23:55)
jei ir turi tyli nieko nesako biggrin.gif
man patinka alioniuko ir palomos puslapiai wub.gif receptai su gramais ,kaip gaminti aprasyta thumbup.gif kas pradeda dometis kosmetikos gaminimu tai labai padeda,o kaip pramoksti gali ir pati jau kazka susikurti

drinks_cheers.gif thumbup.gif
As kai jau kazka planuoju gamintis, Palomonos, Alioniuko blogus perziuriu, savo uzrasus, tada jau ziuriu ka spintelej turiu ir po tau jau gamyba rolleyes.gif Kolkas dazniausiai bezdzioniauju blush2.gif

Agnė/Ramutė jusu postai superiniai. Daugybe patnaudingu nuorodu thumbup.gif Skaitau ir vis galvoju, is kur jus tiek visko randat? Vakar isbandziau ta veido masaza. Patiko smile.gif Skaiciau visas temas, bet kazkaip anksciau neuzfiksavau tokios nuorodos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Basttet @ 2012 05 12, 23:59)
Man irgi sie blogai  thumbup.gif nes as ta, kuri "pradeda dometis". Analizuoju, skaitau, searchinu  blush2.gif


drinks_cheers.gif ir as tokia pati.. Tik dar ir prisispausdinu ir namie vel analizuoju, planuoju, nuo kurio recepto galiu pradet bandyt:-):-) dbr kol kas pirmauja losiono skutimuisi (nebeprisimenu, kurios mergaites:( ir medetku kremo is bio-akademijos receptai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 05 12, 17:07)
Ir mane viena palmaroza erzina, duše kartais naudoju mišinį lauras plius palmaroza plius niaoulis, ar dar kas, iš akies, lašų neskaičiuoju  (niaoulis, kanuka, arbatmedis -visi  mirtenių šeimos augalai, malaleuka lotyniškai, manuka irgi mirtenių šeimos, bet ne malaleuka, o leptospermum scoparium). Lauras man labai patinka, ir vienas ir su kuo nors, tik gaila negalima ištisai naudoti.


Ar ta kanuka - tai Kunzea ambigua? Labai įdomiai apie ją ir santykį su fragonija rašo AZ http://www.aroma-zon...e_he_kunzea.asp
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 13 gegužės 2012 - 09:11