Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 18 tema

Apklausa: Kiek Lt vidutiniškai išleidžiate kosmetikos gamybai per mėnesį? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Manyka @ 2012 05 12, 09:50)
.
Kai receptuos randu parasyta, kad plakti su plaktuveliu, galvoju, jus juk ne apie paprasta morengu mikseri kalbat, tiesa?

http://www.pirk.lt/p...bomann-ms-344-/
arba http://www.aroma-zon...essoire_fra.asp

as pirkau urmo miesteli pieno putu plaktuveli uz 12lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 05 12, 08:58)
as pirkau urmo miesteli pieno putu plaktuveli uz 12lt thumbup.gif

Oi, geruuulis!!! :-) Oi, ačiūūū!!! :-) Man taip ir sukosi mintis apie jį, tik va vyras išjuokė. Neišmanėlis:-)
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2012 05 12, 10:09)
Oi, geruuulis!!! :-) Oi, ačiūūū!!! :-) Man taip ir sukosi mintis apie jį, tik va vyras išjuokė. Neišmanėlis:-)

lotuliukas.gif oi tie vyrai doh.gif jei uzmato kad miltelius/emulsiklius gramais sveriu kokiu komentau isgirsti galima doh.gif lotuliukas.gif
gerai, kad kraunamus elementus turiu biggrin.gif
Atsakyti
sakykit, čia toks pats plakiklis, taip?
http://www.ebay.com/...=item41581ec227

tuomet dar pigesnis, tik palaukt, kol atsiųs, reiks smile.gif

Atsakyti
Sveikos. blush2.gif

Esi visai zalia kosmetikos gamyboje,todel nepykit,jei mano klausimai pasirodys kvaili.xD


Labai uzsikabliavau ant rasulo molio,ieskau kur kokiais kiekiais ir optimaliausia kaina galeciau isigyti-kol kas maciau kad parduoda po 50 g arba 100g. Man atrodo,kad tai labai menkas kiekis,ar as klystu?kokiam laikui tokio mazdaug uztenka?

Beje,gal esate pastebejusios,kur labiausiai apsimoka ji pirkti?

rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 05 11, 14:20)
o kaip su dušo želėm, prausikliais kūnui? 

Dar radau dušo gelio iš bazių receptą:

Base moussante Douceur-20
Base moussante Consistance-10
Douceur de Coco 3
Mousse de Sucre 3
Mousse de Babassu 6
Glicerinas 2,5
Ricinos al. (sulfat) 1 + EA
Proteinai
Vanduo - iki 100
Anksčiau tokį darydavau, čia be jokių kondicionierių ir rūgščių, reikia tik pabandyti dėl sausinimo ( pažiūrėti, kas tiktų individuliai), manau, kad galima dėti daugiau aliejų ar drėkiklių, bet šiaip labai patogus, greit susimaišo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 12 gegužės 2012 - 11:16
QUOTE(buda @ 2012 05 12, 11:39)
Sveikos. blush2.gif

Esi visai zalia kosmetikos gamyboje,todel nepykit,jei mano klausimai pasirodys kvaili.xD
Labai uzsikabliavau ant rasulo molio,ieskau kur kokiais kiekiais ir optimaliausia kaina galeciau isigyti-kol kas maciau kad parduoda po 50 g arba 100g. Man atrodo,kad tai labai menkas kiekis,ar as klystu?kokiam laikui tokio mazdaug uztenka?

Beje,gal esate pastebejusios,kur labiausiai apsimoka ji pirkti?

rolleyes.gif

Kvapu namuose yra pirkti rasulo/gasulo molio ivairiais kiekiais - 50 g, 0,5 kg, 1 kg, 10 kg (cia)
Atsakyti
Ačiū, Saule/Guoda, šiandien užsiimsiu gamybom, išseko visokios atsargos, ir žinoma bandysiu dušo želę. Kaip ir šampūnas, su emulsikliu ir cetyl alkohol ji turbūt bus neskaidri, kaip pastebėjai, bet man kaip Alioniukui norisi BTMS ar kond. emulsiklio naudot mažesnį procentą, tai gal dėsiu ir to ir to, na kaip susišvies...

Dėl konferencijos - aš už visokias, kokias pavyktų susiorganizuot. Jei Alioniukas sunkiai gali "gyvai" dalyvauti, gal susibėgt kitoms ir ją kompu "prisijungti", aišku datą reikia derint iš anksto. Man labai patiktų gyvai pabendrauti, ir gaminius būtų galima pasirotyt, išsičiupinėt, pasibandyt, smalsu gi nežmoniškai biggrin.gif 4u.gif Vasaros metu, tai kokiam Vilniuje geru oru net parke galima susitikt, pasiimt nešiojamą kompą, mobilų internetą, turiu diktofoniuką tai ir įsirašyt galima. 4u.gif

Aidar 4u.gif Dehidratuota oda - būklė, ilgalaikių įvykių/veiksmų pasekmė, kažkiek tavo organizmo prigimties nulemta, nesisprendžia iškart, nėra priemonės kad patepsi ir viskas susitvarkys. Tai ne uodo įkandimas, kurį gali patept varpine levanda, keiptaunine ramunėle, praeis tinimas, niežėjimas ir nieko nebereikės daryt. Svarbu labai, kaip ir kiek prausiesi, kuo, ypač jei kalbi apie dehidratuotą veido odą. Oda nesukurta prausimui, kuo mažiau ploviklių ant jos, tuo geriau. Net natūralus, gerietis gasulo molis gali sausint. Eksperimeto dėlei, pasičiupinėk kokia tavo oda - kaip imdama žiupsniuką druskos suimk dviem pirštais ant riešo vidinės, išorinės pusės, apatinio žandikaulio - kokio storumo susiima? Jei ploniukas (kaip ir mano), keli mm, tavo oda plona, ji greičiau sausės, bus jautesnė, jei pusė cm ar tiesiog toks vaizdas, kad oda nesusiima, keliasi kartu su apatiniais sluoksniai, tai ji stora, dažniausiai riebesnė/normali (tokią kaip pati vadina"krokodilo" odą turi viena draugė, ji gali kremu teptis, gali nesitept, oda ne tokia jautri, mažiau raukšlėjasi). Dehidratuota gali būti ir riebi oda, tada jai tiesiog trūksta drėgmės. Jei tau greit kemša poras, jei gydai aknę - galėjo tos priemonės nusausinti. Ieškok priežasties, gal kalta kokia lėtinė liga, oda ypač sausėja jei yra problemų su skydliauke, kepenimis, plaučiais, inkstais, žarnynu... Sausins dideli kavos kiekiai, alkoholis. Saulė - nedidelis pasideginimas odą normalizuoja, daug sausina ir sendina. 10-15 min. be apsaugos, tik su kremu ar aliejum pasitepus gali puikiai aptvarkyt spuogus ir sureguliuot sebumo gamybą, sumažins uždegimą, nes saulei veikiant odoje gaminasi ne tik vitaminas D, bet ir uždegiminių procesų reguliatorius fermentas katelicidinas (angl. cathelecidin). Apsauga nuo saulės sausina, dar labiau sausina kol ją nugramdai valymas, geriau nešiot kepuraitę su snapeliu, skrybėlaitę (gi visos holivudo žvaigždės kepurėtos), tepamos apsaugos be kalbų reikia nebent pietuose arba baltaodėms snieguolėms. Fizinis aktyvumas - irgi drėkins odą, du-tris kartus per savaitę nors keliolika minučių aktyvios veiklos, kad širdelė padirbėtų ir oda paraustų, su krauju reikalingos medžiagos atbėgs ten, kur jų labiausiai reikia, ir drėkins geriau negu išgerti penki litrai vandens. Maistas, poilsis -viskas svarbu... Tai, ką užtepam, labai maža dalis prasiskverbia giliau negu viršutinis raginis odos sluoksnis. Jo drėkinimas (dar svarbiau neišsausinimas) neduos tokio efekto kaip vidinis, bet drėkint reikia... Siūlyčiau pasigamint drėkinantį serumą (neriebalinį, kaip miceliniai vandenukai, tik aktyvai ir EA, CO2), praturtintą gėriais visokiais pagal savo odos tipą, juo pasitept nusiprausus NENUŠLUOSTYTĄ odą, tada lengvu, porų nekemšančiu aliejumi ir pasidaryt veido masažą. Nušausi du zuikius- priemonės geriau įsigers ir kraujotaka suaktyvės. O prieš aliejų užtepta priemonė šiokį tokį barjerą aliejui duos. Man aliejai nekemša porų, bet vis tiek jų ant veido nemėgstu, tai po masažo truputį palaikius nusiplaunu drungnu vandeniu, tada tepu toniku ir kremu. Masažas gal buvo temoj aptarinėtas, bet gi ne visos viską skaito, įkelsiu nuorodą (tai japonų masažuotojos metodika, Tanaka masažas, bet rusės mergaitės filmukas man aiškesnis, originalą galit pažiūrėt angliškai, ir manau nereikia taip tampyt veido kaip ta rusaitė, pirštai turi daugiau skysti). Masažo aliejų susimaišau keletui kartų iš kelių aliejų ir pridedu EA pagal norą, kaitalioju.
http://www.youtube.c...feature=related http://www.youtube.c...feature=related
Ieškok ir atrasi, kas tau tinka. Sakei, nepatiko emulsikliai, jautėsi riebumas - gal tiesiog reikia lengvesnių aliejų, mažiau emulsiklio, kitokių formulių. Kūno odai palmarozų ea daro stebuklus, ir visi eteriniai, kuriuos galima naudot duše. Jie sureguliuoja odos procesus, už šitą atradimą esu be galo dėkinga Kvapų namams ( tai Kurto Schnaubelto metodika, kažkada šiemet turi atsirast jo knyga lietuvių kalba, labai laukiu ir čia visoms rėksiu kad pirktumėt, kai tik bus biggrin.gif ). Mano kūno oda irgi sausa, bet apie 20 lašų eterinio per visą kūną - ir odos netraukia, galiu kremu net nebesitept, jei tingiu. Galima maišyti kelis, kad labiau patiktų kvapas ar norint keleriopo poveikio.
Nu, einu gamint 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 12 gegužės 2012 - 13:49
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 05 12, 12:43)

Kūno odai  palmarozų ea daro stebuklus, ir visi eteriniai, kuriuos galima naudot duše. Jie sureguliuoja odos procesus, už šitą atradimą esu be galo dėkinga Kvapų namams ( tai Kurto Schnaubelto metodika, kažkada šiemet turi atsirast jo knyga lietuvių kalba, labai laukiu ir čia visoms rėksiu kad pirktumėt, kai tik bus biggrin.gif ). Mano kūno oda irgi sausa, bet apie 20 lašų eterinio per visą kūną - ir odos netraukia, galiu kremu net nebesitept, jei tingiu. Galima maišyti kelis, kad labiau patiktų kvapas ar norint keleriopo poveikio.
  Nu, einu gamint 4u.gif  biggrin.gif


Agne/Ramute,

aciu uz issamu komentara.

palmaroza man irgi atradimas, bet vienos jos kvapas mane po kiek laiko ima erzinti. po ilgu bandymu, atradau misinuka su ja - saldziuju apelsinu:palmarozos:petitgrainu ea santykiu 4:3:1. beje petitgrainu gali ir maziau reiket, priklausomai nuo gamintojo kad nepermustu nes jie mane vieni irgi erzina, o tokiam misiny labai tinka

o siaip man su kvapu maisymu nesiseka, sedi koks 10 buteliuku visokiu eksperimentu ir net jei is pradziu nieko, pastovejus nei vienas nebepatinka schmoll.gif

isbandziau, rozmarinu ea vienas lasas vietoj dezodoranto veikia fantastiskai, zymiai geriau negu bet koks naminis ar ekologiskas thumbup.gif
Atsakyti
Ir mane viena palmaroza erzina, duše kartais naudoju mišinį lauras plius palmaroza plius niaoulis, ar dar kas, iš akies, lašų neskaičiuoju (niaoulis, kanuka, arbatmedis -visi mirtenių šeimos augalai, malaleuka lotyniškai, manuka irgi mirtenių šeimos, bet ne malaleuka, o leptospermum scoparium). Lauras man labai patinka, ir vienas ir su kuo nors, tik gaila negalima ištisai naudoti.
Bet šlamučių EA veikė tikrai stipriau už rozmariną, jie taip pat antiseptikas, visi eteriniai turi tokį poveikį, tik vieni stipresnį, kiti silpnesnį ir skirtingus blogius veikia. Matyt, šlamučių poveikis gavosi suminis - ir dezinfekuoja, ir sutraukia, veikia vėsinančiai, regeneruojančiai, taigi prakaituoja mažiau, tyrinėjaus, čiupinėjaus pažastis, sausutėlės buvo (bet nebuvo ir labai karšta, nesportavau) 4u.gif Ir dezodoruojantis poveikis nuo EA laikui bėgant stiprėja, odos mikroflora ir mikrocirkuliacija keičiasi į gera 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 12 gegužės 2012 - 16:09
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 05 12, 14:43)
Ačiū, Saule/Guoda, šiandien užsiimsiu gamybom, išseko visokios atsargos, ir žinoma bandysiu dušo želę. Kaip ir šampūnas, su emulsikliu ir cetyl alkohol ji turbūt bus neskaidri, kaip pastebėjai, bet man kaip Alioniukui norisi BTMS ar kond. emulsiklio naudot mažesnį procentą, tai gal dėsiu ir to ir to, na kaip susišvies...



Įdomu, kodėl patinka mažesnis CE arba BTMS procentas? Pažiūrėjau Alionuko receptus :
su BTMS butu taip:
BTMS 2,1%
cetyl alcohol 4,2%

su kondicionuojanciu emulsikliu:
kondic.emulsiklio 2,4%
cetyl alcohol 4,8%,

tai sudėjus CE + CA išeina net 6,3-7,2%, o pas mane viso 4%.
Ar tikrai tas CA toks gėris? Man asmeniškai jis nelabai patinka, labai retai dedu tik į rankų ar kojų kremus
Papildyta:
QUOTE(BlueFire @ 2012 05 12, 16:42)
Agne/Ramute,

aciu uz issamu komentara.

palmaroza man irgi atradimas, bet vienos jos kvapas mane po kiek laiko ima erzinti. po ilgu bandymu, atradau misinuka su ja - saldziuju apelsinu:palmarozos:petitgrainu ea  santykiu 4:3:1. beje petitgrainu gali ir maziau reiket, priklausomai nuo gamintojo kad nepermustu nes jie mane vieni irgi erzina, o tokiam misiny labai tinka


Ačiū už mintį 4u.gif
Mane viena palmaroza irgi erzina, ir petitigreinas (ne visi) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 12 gegužės 2012 - 16:09
Agne/Ramute, labai idomu skaityt jusu komentarus. Reiks ir man pabandyti grynus ea vietoj dezodoranto. Jus raset duse ea naudojat, tai i sampunus, balzamus ar kuna grynais trinat (muiluota), ar tiesiog slapia... Gal galit placiau blush2.gif beje apie palmarozos jauninamaji poveiki skaiciau, eteriniai ir ju panaudojimas siaubingai mane domina, todel ir jusu postus ryte ryju biggrin.gif o koki palmarozu poveiki jus pajutot? kolkas nera galimybiu man gilintis smarkiau, turiu isipareigojimu maziems zmogeliuksciams biggrin.gif

Kazi ar yra koks svelnus budas eteriniais uzkirst kelia ligoms, kad ir dabar sloguoju baisiausiai, o maziuko atskirt nuo manes ner galimybiu (abu ligoninej gulim, slaugau mazuliuka), tai bijausi kad dar nuo manes negautu zarasu. Kazi gal jam pauostut kokio arbatmedzio duot karts nuo karto, ar gvazdikeliu, dar kazko? Kolekcija turiu didziule, tik laiko ja realizuot nedaug blush2.gif
Atsakyti