Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 18 tema

Apklausa: Kiek Lt vidutiniškai išleidžiate kosmetikos gamybai per mėnesį? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 05 11, 17:05)
Skystą ar gabalinį pirkot?
Skystas turėtų būti su KOH , o gabalinis su NaOH virtas, savybės skiriasi  smile.gif Viršriebis kartais būna parašytas ( superfat )



skysta pirkau..apziurejau buteliuka, ilindau i sio gamintojo puslapi: nera riebumo parasyta schmoll.gif Surasyti tik aliejai ieinantys i sudeti.

Ar esate pati bandziusi su gabaliniu Castile muilu daryti sampuna?

Gerai, kad tas Castile muilas labai gerai duso zeles darymui arba skysto muilo darymui tinka...Neprapuls 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2012 05 11, 14:26)
Deja, konferencijos ne man. Labai jau prastas interneto ryšys pasienyje. verysad.gif
Nebent tas konferencijas galima įrašyti ir vėliau peržiūrėti.


na taip, greitis turetu buti pakankamas, i irasyti konferencijos negalima
Atsakyti
QUOTE(JurgiukasR @ 2012 05 11, 18:14)
skysta pirkau..apziurejau buteliuka, ilindau i sio gamintojo puslapi: nera riebumo parasyta  schmoll.gif Surasyti tik aliejai ieinantys i sudeti.

Ar esate pati bandziusi su gabaliniu  Castile muilu daryti sampuna?

Gerai, kad tas Castile muilas labai gerai duso zeles darymui  arba skysto muilo darymui tinka...Neprapuls  4u.gif

Tikrasis castile muilas turi būti 100% alyvuogių, tai jis tikrai šampūnams netinka, neparašėte, kokia sudėtis pirkto muilo g.gif
Man asmeniškai iš viso netinka plaukų plovimui muilai su alyvuogėmis.
O šampūnus aš darau tik iš specialiai virto šampūninio skysto muilo (ten sudėtis iš aliejų , tinkamiausių plaukams, nėra papildomų riebalų, jie dedami skiedžiant skystą muilą kartu su kitais priedais - keratinais, šilko milteliais, D-pantenoliu, eteriniais aliejais ir t.t.), bet apie tai rašom muilo temoj smile.gif
Tik nesupratau, kam iš Castile muilo kažką daryti - jis pats savaime švelniausias muilas, tinkantis net vaikučiams, pakanka įlašinti ramunėlių ar levandų EA 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 11 gegužės 2012 - 17:35
QUOTE(alioniukas @ 2012 05 11, 15:04)
vandenukas nera blogai, jei fazes neatsiskyre, bet jei kas karta reikia suplakti kad susijungtu - nera gerai (jei yra emulsiklis, o ne siaip dvifazis gaminys). Nes tada emulsiklis kaip atsyras komponentas tepasi ant odos.
Del guaro ir ksantano reikia pabandyti, sunku pasakyti ar tiks jusu odai ar ne  rolleyes.gif , jei naudoju kremuose, tai dedu labai maza kieki, kad nebutu ryskios pleveles ir i kruopelytes ant veido nesusisuktu  smile.gif


fazes neatsiskyre, jis vientisas, tiesiog skystas.
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 05 11, 17:32)
Tikrasis castile muilas turi būti 100% alyvuogių, tai jis tikrai šampūnams netinka, neparašėte, kokia sudėtis pirkto muilo  g.gif
Man asmeniškai iš viso netinka plaukų plovimui muilai su alyvuogėmis.
O šampūnus aš darau tik iš specialiai virto šampūninio skysto muilo (ten sudėtis iš aliejų , tinkamiausių plaukams, nėra papildomų riebalų, jie dedami skiedžiant skystą muilą kartu su kitais priedais - keratinais, šilko milteliais, D-pantenoliu, eteriniais aliejais ir t.t.), bet apie tai rašom muilo temoj  smile.gif
Tik nesupratau, kam iš Castile muilo kažką daryti - jis pats savaime švelniausias muilas, tinkantis net vaikučiams, pakanka įlašinti ramunėlių ar levandų EA  4u.gif



Tai taip, toks ir tas darymas is Castile muilo, kai prilasini eteriniu alieju ar kokio glicerino. As ji pirkau isbandyti butent sampuno darymui, stai ir viskas.
Aciu labai uz nuomuones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidar @ 2012 05 11, 15:49)
fazes neatsiskyre, jis vientisas, tiesiog skystas.


tada taip ir naudociau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 05 11, 15:52)
tada taip ir naudociau  smile.gif


Tai as taip ir naudoju, tik parupo kodel taip atsitiko. Negaliu didelio procento alieju naudoti.
Nu dziaugiuosi bent tuo, kad pagaliau radau emulsikli tinkanti mano kaprizingai odai.
Dar vat su dregme sukovot kazkaip reikia.
Nu pasidalinkit kas nors patirtim kaip sukovot su dehidratacija... smile.gif Aciu is anksto smile.gif
Atsakyti
Man idomus klausimas kilo ivedus kajeputu EA i search - vienoje svetaineje man ismeta ji kaip "arbatmedzio EA", pagal aprasyma irgi lyg tinka "odos pažeidimams: įtrūkimams, įpjovimams, nubrozdinimams, nudegimams, vabzdžių įgėlimams, alerginiam bėrimui, herpesui." Bet ar kajeputos=arbatmedzio EA? blush2.gif

QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 05 11, 14:20)
  Mėlynėms, sumušimams, patinimams gerai ne tik arnika, bet ir šlamučiai, galima juos atskiesti, gerai veikia ir labai mažom koncentracijom, nors nedirgina, nejautrina ir gryni (aišku, tik tikri ir geros kokybės). Žaizdas, nubrozdinimus galima valyti, tepti grynu kajeputų EA, dezinfekuoja, randai mažiau susidaro, žaizda nepūliuos. Ant atvirų žaizdų  negalima tept su aliejais ar vandenim, geriau ant tos vietelės keli lašai gryno EA. 4u.gif Mišinukai su aliejais, kremukai tik tada, kai jau šašelis užsideda 4u.gif

Aidar, viską kartu dar trupučiuką pašildyt pamėgink


Papildyta:
ideja del konferencijos man patiko 4u.gif
QUOTE(alioniukas @ 2012 05 11, 18:27)
na taip, greitis turetu buti pakankamas, i irasyti konferencijos negalima

Atsakyti
QUOTE(Basttet @ 2012 05 11, 21:15)
Man idomus klausimas kilo ivedus kajeputu EA i search - vienoje svetaineje man ismeta ji kaip "arbatmedzio EA", pagal aprasyma irgi lyg tinka "odos pažeidimams: įtrūkimams, įpjovimams, nubrozdinimams, nudegimams, vabzdžių įgėlimams, alerginiam bėrimui, herpesui." Bet ar kajeputos=arbatmedzio EA?  blush2.gif


KAJEPUTAS - Melaleuca leucadendron cajuputii (viena iš sudėtinių dalių CINEOLE - 55-60%)
ARBATMEDIS - Melaleuca alternifolia (viena iš sudėtinių dalių CINEOLE - 2-3%);
ir t.t.
Biocheminė sudėtis skirtinga - tai skirtingų augalų eteriniai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 11 gegužės 2012 - 22:30
Sakykit, ar pirkot kas peel off kaukę iš A-Z? Ar ji nulupama, gerai inkštirus ištraukia? ax.gif
Atsakyti
Labas rytas, Saule/Guoda, Alioniuk, Agne/Ramune ačiū už patarimus, bandysiu taisytis smile.gif
Atsakyti
Labas rytas visoms raganaitems 4u.gif
Skaitau jusu pokalbius, nagrineju receptus, azartas kyla, akys puciasi, tuoj ir seiles ims tysti!
Labai noriu pati pabandyti pasigaminti kremuku, tik dar l.daug klausimu kyla tiek del kiekiu matavimo, tiek del paties gaminimo proceso.

Uztat noriu kai ko paklausti.. Visai taip neidomiai..
Kai receptuos randu parasyta, kad plakti su plaktuveliu, galvoju, jus juk ne apie paprasta morengu mikseri kalbat, tiesa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manyka: 12 gegužės 2012 - 08:52