Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

[quote=Karolinan80,2012 10 21, 09:51]
Pas mane zidinuku rado tik kaklo srity,galva sveika... tad manau kad turetu kazka pamatyti.. rolleyes.gif
[/quote]
o kokie tau simptomai buvo?
[/quote]

Pirma karta tai du menesius rankos pirstai patirpe buvo, paskui staigiai galunes "nusalo", ir deginantis niezejimas. Po to jau kazkaip jie silpnejo ir praejo savaime...
Atsakyti
QUOTE(Baltupyte @ 2012 10 21, 21:11)
Silver, o kaip tas cholesterolis atsiliepia kraujagyslėms, ar neatsiras tada kitos ligos, juk sakoma, kad cholesterolis užakina kraujagysles, iš to visokie infarktai, insultai? Štai skandinavai paskutiniu metu labai liesai maitinasi, sako, sumažėjo pas juos kraujagyslių ligų. Tai kaip čia yra  g.gif


Nezinau is kur emei ta info, bet as radau stai ka: citata is straipsnio "Skandinavijos šalyse pastaruoju metu išpopuliarėjo dieta, siūlanti vartoti mažai angliavandenių, užtat daug riebalų, tarp jų - sviesto."
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2012 10 21, 20:29)
Problema NE CHOLESTEROLYJE, o tai, kad valgant sociuosius riebalus kartu valgoma ir daug energetiniu angliavandeniu (vaisiai, kruopos, ledai, kepiniai, miltai, šokoladas, saldainiai ir t.t.), o taip pat vartojama per daug polinesociuju ir mononesociuju rugsciu (Zuvu taukai, semenu, saulegrazu ir kt. aliejai)
Taigi, valgant tai kas reikia ir atsisakant tai kas kenksminga , labai paprastai galime susigrazinti sveikata.
Manau paprasciau yra pabandyti, nei ieskoti kvailu argumentu, kodel to neturetum daryti.

Supratau, ačiū 4u.gif
Dėl skandinavų neprisigalvoju, mano draugė lietuvė jau labai seniai ten gyvena, sakė, kad suomiai ėmėsi tokios pieno produktų liesinimo programos biggrin.gif Ir pati, kai atvažiuoja, savo mergaitėms ieško 1 proc. pieno ir pan., nes kitaip nevalgo jos doh.gif Nežinau, kaip kitose skandinavų šalyse, bet Suomijoj taip yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 10 21, 22:55)
Silver, as klausau, bet man gyvenime tiek kniso prota (labai ir nuosirdziai atsiprasau uz issireiskima), kad as jau mazai kuo tikiu. Todel esu bjauri ir prasau viska pagrysti, tokia mano skorpioniska natura.
As pati visada sakiau, kad sviestas butinas, pati valgau ir sviesta, ir lasini sudyta kapoju. Cukraus visai nevartoju  schmoll.gif  Kiausiniai tik kaimiski, mesyte irgi. Nu pyrago gabaliuka (pacios kepta) kartais padarau grieka, bet tik gabaliuka  doh.gif  labai pro reta  blush2.gif  As labai visokias zoles megstu, salotos, kalafijora zalia kertu, morka. Zuvyte tik uosvio sugauta  wub.gif  Zodziu... Va kaimiska suri siandien parsiveziau, ozkos pienuko, mociutes daryta, sviezia, riebu, bet siaip pieno produktu nemegstu  schmoll.gif  Ir moliuga parsitempiau kaime auginta  wub.gif Ziuresim, bandysim  bigsmile.gif


Viskas gerai LumiLumi, bet pati rasai, kad pyraga (nesvarbu , kas ji kepe) vis dar valgai. Taigi cukru vartoji. Be to, maNAU IR KRUOPAS KAI KURIAS VALGAI?! Bulves? Vaisius? Tai tas pats cukrus tik kitoje formoje.
Be to, dar labai svarbu kaip tu ta ekologiska mesyte valgai? T.Y. KAIP JA RUOSI IR KIEK laiko kaitini. PAKITUSIAME BALTYME SVEIKATOS NEIESKOK.
Del surio ir kitu pieno produktu, tai atskira istorija. Be to, koks jis geras, Jis tiek pat gali buti zalingas. Tai priklauso nuo apdirbimo, jame esanciu nepageidaujamu medziagu ar net metabolzimo bukles. Tam tikrais atvejais organzimas paprasciausiai neistengia jo virskinti.
Ir dar kenksmingi gali buti, net tokie, is pirmo zvilgsnio nekalti produktai, kaip morkos, moliugas, buokeliai. Tai yra del to, kad yra zmoniu, kurie nesugeba isisavinti karotino is augalines kilmes produktu. Todel didesni kiekiai siu darzoviu taip pat gali butu kai kuriu bedu priezastimi.
Esame girdeje apie brokoliu, kaliaropiu, kopustu, kalafijoru ir kt. kopustiniu seimos augalu nauda musu organizmui. Bet ar bent vienas zino, kaip jie veikia musu skydliauke? http://iodine4health...genic_foods.htm O kiek skydliauke svarbi musu imuninei sistemai ir apskritai visam organizmui, manau visi zinote. (Jei ne, pasiskaitykite. Info interenete ir ne tik, pilna)
Todel visus kopustinius valgykim tik patroskintus ir saikingai.

Lumi Lumi, ir ne tik tau, ne vienas gydytojas tu argumentu nesusakys, o didzioji dalis ju net nezino apie tai.. O kam ... ? Gi, yra be gales vaistu, kurie "padeda" ir dar vykdoma begales moksliniu tyrimu ir bus daug nauju, ""dar geresniu" kurie dar efektyviau slopins simptomus, bet ..... bet negydys, deja.
Kam tai naudinga? Tau? man? Na, jau tikrai ne mums.
Nauju pacientu - melziamu karvyciu jiems reikia nuolat ir kuo ju bus daugiau, tuo jiems bus geriau...


Papildyta:
QUOTE(Silver79 @ 2012 10 22, 09:08)
Viskas gerai LumiLumi, bet pati rasai, kad pyraga (nesvarbu , kas ji kepe) vis dar valgai. Taigi cukru vartoji. Be to, maNAU IR KRUOPAS KAI KURIAS VALGAI?! Bulves? Vaisius? Tai tas pats cukrus tik kitoje formoje.
Be to, dar labai svarbu kaip tu ta ekologiska mesyte valgai? T.Y. KAIP JA RUOSI IR KIEK laiko kaitini. PAKITUSIAME BALTYME SVEIKATOS NEIESKOK.
Del surio ir kitu pieno produktu, tai atskira istorija. Be to, koks jis geras, Jis tiek pat gali buti zalingas. Tai priklauso nuo apdirbimo, jame esanciu nepageidaujamu medziagu ar net metabolzimo bukles. Tam tikrais atvejais organzimas paprasciausiai neistengia jo virskinti.
Ir dar kenksmingi gali buti, net tokie, is pirmo zvilgsnio nekalti produktai, kaip morkos, moliugas, buokeliai. Tai yra del to, kad yra zmoniu, kurie nesugeba isisavinti karotino is augalines kilmes produktu. Todel didesni kiekiai siu darzoviu taip pat gali butu kai kuriu bedu priezastimi.
Esame girdeje apie brokoliu, kaliaropiu, kopustu, kalafijoru ir kt. kopustiniu seimos augalu nauda musu organizmui. Bet ar bent vienas zino, kaip jie veikia musu skydliauke? http://iodine4health...genic_foods.htm O kiek skydliauke svarbi musu imuninei sistemai ir apskritai visam organizmui, manau visi zinote. (Jei ne, pasiskaitykite. Info interenete ir ne tik, pilna)
Todel visus kopustinius valgykim tik patroskintus ir saikingai.

Lumi Lumi, ir ne tik tau, ne vienas gydytojas tu argumentu nesusakys, o didzioji dalis ju net nezino apie tai.. O kam ... ? Gi, yra be gales vaistu, kurie "padeda" ir dar vykdoma begales moksliniu tyrimu ir bus daug nauju, ""dar geresniu" kurie dar efektyviau slopins simptomus, bet ..... bet negydys, deja.
Kam tai naudinga? Tau? man? Na, jau tikrai ne mums.
Nauju pacientu - melziamu karvyciu jiems reikia nuolat ir kuo ju bus daugiau, tuo jiems bus geriau...


Ir dar apie "BAUBA"CHOLESTEROLI

Ryšys tarp cholesterolio kiekio ir jo koncentracijos kraujyje yra neįrodytas. Priešingai, ne kartą įrodyta, kad cholesterolis maiste ir cholesterolis esantis cholesterolio plokštelėse – du visai skirtingi cholesteroliai. Yra daryti bandymai su sveikais savanoriais, kurie keletą mėnesių vartojo daug cholesterolio turintį maistą, tačiau nė pas vieną nebuvo pastebėtas cholesterolio padidėjimas kraujyje. Atvirkščiai – šalyse, kurių gyventojai badauja ir maisto racione mažai cholesterolio, jo kraujyje randamas padidintas kiekis. Badaujant, esant dideliems fiziniams krūviams, emocinei įtampai ir vartojant nepilnavertį baltymų atžvilgiu maistą aterosklerozė vystosi daug greičiau. Tai buvo aišku ir iki „bumo“ - daugelis fašistinių konclagerių kalinių sirgo sunkia aterosklerozės forma. Skrodimai parodė, kad net pas jaunus kalinius, kurie su maistu negavo cholesterolio, aterosklerozė buvo sunkios formos.
Atsakyti
Paneles kam dare MRT galvos, leido kontrastine medziaga? ar ji nekenkia, nebloga nuo jos ??
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 22, 11:49)
Paneles kam dare MRT galvos, leido kontrastine medziaga? ar ji nekenkia, nebloga nuo jos ??


kiek zinau - nebloga, o ar nekenkia nekelem sau tokio klausimo
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2012 10 22, 10:53)
kiek zinau - nebloga, o ar nekenkia nekelem sau tokio klausimo


Siaubas.. bet ten i visa kuna suleidzia ???
Papildyta:

Pirma karta tai du menesius rankos pirstai patirpe buvo, paskui staigiai galunes "nusalo", ir deginantis niezejimas. Po to jau kazkaip jie silpnejo ir praejo savaime...
[/quote]
kaip jos nusalo? ta prasme ilga laika ir nesusilo ?? o tas deginantis niezejimas tai kur tau niezejo ?? :/
Atsakyti
[quote=Karolinan80,2012 10 22, 12:23]
Siaubas.. bet ten i visa kuna suleidzia ???
Papildyta:

Pirma karta tai du menesius rankos pirstai patirpe buvo, paskui staigiai galunes "nusalo", ir deginantis niezejimas. Po to jau kazkaip jie silpnejo ir praejo savaime...
[/quote]
kaip jos nusalo? ta prasme ilga laika ir nesusilo ?? o tas deginantis niezejimas tai kur tau niezejo ?? :/
[/quote]

bet kitaip nepamatys - ar tas zidinys aktyvus ar ne...

jei nesuprantat kaip nusalo - jums taip nebuvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 22, 10:49)
Paneles kam dare MRT galvos, leido kontrastine medziaga? ar ji nekenkia, nebloga nuo jos ??


Man neleido, bet pas mane zidiniu daug g.gif
Atsakyti
o gal nebutina jo leisti ? jis mane baugina :/ o jei as geriu raminamuosius jokios itakos tam neturi ? smile.gif
Papildyta:
o daro tik galvos MRT ar ir nugara sviecia norint nustatyri IS ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 22, 12:41)
o gal nebutina jo leisti ? jis mane baugina :/ o jei as geriu raminamuosius jokios itakos tam neturi ? smile.gif
Papildyta:
o daro tik galvos MRT ar ir nugara sviecia norint nustatyri IS ? smile.gif


Pasiklauskit pries tyrima, jums viska pasakys. As kai klausiau, sake jei radiologas nieko nematys, bet jam kils itarimu, kad ten kazkas yra, tada leis (istato kateteriuka i rankos vena ir per ji leidzia). Mano palatos draugei dare, tai sake, kad ji pradejo ciaudet (nezinojo, kad alergiska). Galima daryti ir galvos ir stuburo, man nustate tik is galvos. Tai nezinau, kas mano stubure darosi, bet ir nenoriu zinoti ax.gif
Papildyta:
Silver, del skydliaukes, man kazkur pries 4 metus nustate hiperaktyvuma, skyre vaistus, net savaite nepraejo, kaip po ju gerimo as atsiduriau ligonineje, daktarai taip ir nesuprato, kas nutiko, mane isbere dideliais skausmingais nieztinciais guzais, pakilo temperatura, galvojo, kad man sepsis lotuliukas.gif po to vaistai mano iniciatyva keliavo siuksliu dezen, o skydliauke pati susitvarke, pries nepilnus metus dariau tyrima, viskas normoj smile.gif
Atsakyti
[quote=Karolinan80,2012 10 22, 09:23]
Siaubas.. bet ten i visa kuna suleidzia ???
Papildyta:

Pirma karta tai du menesius rankos pirstai patirpe buvo, paskui staigiai galunes "nusalo", ir deginantis niezejimas. Po to jau kazkaip jie silpnejo ir praejo savaime...
[/quote]
kaip jos nusalo? ta prasme ilga laika ir nesusilo ?? o tas deginantis niezejimas tai kur tau niezejo ?? :/
[/quote]

Ta prasme nusalimas tik jautesi, bet jos istikruju buvo normalios smile.gif nieztejo daugiausiai nugara ir nutirpusia ranka....bet nepergyvenciau labai, tiesiog ignoruoji ir paskui ismoksti ju nepastebeti... thumbup.gif
Atsakyti