Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Mane irgi tas virusas paveike doh.gif po steroidu ir reabitacijos koja jau buvo atsistacius po pasilpimo smile.gif Ir stai tau virusas kaip uzpuole pradejo koja skaudetu, vel jauciu viena peda kiek silpnesne doh.gif virusas jau praejo tai db laukiu su koja pagerejimo, pas daktarus neskubu eit, hormonu po men. vel nesinori doh.gif
Atsakyti
Sveikutės, aš ir visą mėnesį vos prašnekėjau, sirgau. Buvo atitirpę viskas ir vėl tirpinėja - ginkmedį dabar geriu su lecitinu.
Aš ir šiaip daug metų įtampoj gyvenau, gal ir nuo to išlindo liga, o tos visos teorijos mąstykit pozityviai ir niekam nieko nepavydėkit ir viskas bus gerai - tai turėjau NIEKADA nesusirgti.
Niekada nesidžiaugiau kito nelaime, nieko nepavydėjau, o padėjau ir padedu kam tik reikia, esu didelė optimistė- psichologinių knygų ir vedlių esu mačiusi taipogi labai daug...taip kad..šypsokimės ir kaip minėjau tokia karma- kitam gyvenime bus l. gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi stengiuosi apie liga lb negalvoti, aisku kai buvo rugseji ataka buvo daug asaru, zliumbiau visur kur tik galejau, o ypac prie daktaru kabineto, nes tik metai kaip sergu ir pries tai viskas kaip ir gerai buvo, o poto staiga vel liga primine apie save doh.gif Bet poto ir vel optimizmas gryzo, vel noras visur skubeti, nuveikti daug darbu smile.gif Kol virusas vel sparnelius patrumpino mad.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 10 18, 14:30)
o poto staiga vel liga primine apie save doh.gif Bet poto ir vel optimizmas gryzo, vel noras visur skubeti, nuveikti daug darbu smile.gif Kol virusas vel sparnelius patrumpino mad.gif

Va va ir man taip biggrin.gif , skaitau tada viską iš eilės ir t.t. ir ypač kai kokioj ligoninėj sutinki kur serga 5 metai ir vos paeina.............. tai tada nei maistas nei mintys atrodo ne ką bepadeda, tiesiog kiekvienam savaip ir tikimės geriausio.
Papildyta:
Norėčiau į soliariumą, bet bijau nes šią vasarą Palangoj 3 dienas kaip pasideginau ir užtirpo viskas..bet sakau gal keliom minutėm nueit, kažkokia net sveikesnė jaučiuosi ne tokia išbalus rolleyes.gif, bet visi daktarai prieš.
Ar jums minėjo, kad negalima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apart: 18 spalio 2012 - 13:43
Na man sake, kad saugotis karscio, nes pas mus atceit ir taip neuronai leciau keliauja, o karstis tipo dar labiau suletina ju kelione iki tikslo, todel savijauta musu prasteja karstoje aplinkoje doh.gif Sake mums atostogoms labiausiai tinka sibiras biggrin.gif As ir anksciau deginausi soliariume ir nemazai, bet po diagnozes bijau eiti scare.gif
Apart, o tu nenori isbandyti savaiminio idegio kremo? arba labambos soliariume nupurskia lygiai savaiminiu idegiu wink.gif As tai kartais kai buna progos nusipurskiu good.gif o siaip veida ir dekolte kasdien su egipto zeme pasitamsinu siek tiek smile.gif vis geriau atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Sutinku, kad negalima karscio, bet ar soliariume karsta? Juk pvz stovimuose yra ventiliatorius, kaip keista g.gif pirtis karsta, vonia karsta nera gerai, bet soliariumas, jis drastiskai nekelia bendros kuno temperaturos, na reiks kada is principo isbandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 10 18, 16:44)
Sutinku, kad negalima karscio, bet ar soliariume karsta? Juk pvz stovimuose yra ventiliatorius, kaip keista  g.gif  pirtis karsta, vonia karsta nera gerai, bet soliariumas, jis drastiskai nekelia bendros kuno temperaturos, na reiks kada is principo isbandyt  biggrin.gif

O as karts nuo karto uzeinu i soliariuma, netikiu, kad mums soliariumo ar saules spinduliai kenksmingi, kaip tik - vitaminas D smile.gif o i pirtis tai neinu, ir voniose nesimaudau - baisus nuovargis atsiranda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaJulijaOna @ 2012 10 19, 10:31)
O as karts nuo karto uzeinu i soliariuma, netikiu, kad mums soliariumo ar saules spinduliai kenksmingi, kaip tik - vitaminas D  smile.gif 

Bet man visi kojų pirštai nutirpo ir pats stipriausias pablogėjimas per 8 metus buvo būtent po 3 dienų atostogų ir deginimosi Palangoj.
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2012 10 19, 10:45)
Bet man visi kojų pirštai nutirpo ir pats stipriausias pablogėjimas per 8 metus buvo būtent po 3 dienų atostogų ir deginimosi Palangoj.

Soliariumas kaip zinome kenkia ir sveikiems zmonems visu pirma del UV spinduliu, o beto Letuvoje soliariumuose lempos tarnauja zymiai ilgiau nei turetu g.gif o ka jau kalbeti apie mus schmoll.gif del karscio tai man praktiskai visuose budavo karsta, tas vejelis nieko nepadeda, nes jis buna karstas doh.gif Tik atsimenu labambos soliariume yra vienas, 2,90 lt minute, vat ten gali net susalti, nes yra gera kondicionavimo sistema, jis lb stiprus, duoda gera idegi lb greitai, bet ir kaina doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruteleee26: 19 spalio 2012 - 11:24
As manau, kad kenkia viskas, kas vartojama nejauciant saiko. Vanduo irgi turi mirtina doze (berods 10 litru per para). Saulej degintis ir as negaliu, karsta, galva isiskausta. I soliariuma anksciau tik ziema nelekdavau, bet kokius du tris kartus ir viskas (ir visada su kremais). Ta UV doze gaunama visur, didele ypac salia vandens telkiniu.
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2012 10 19, 11:45)
Bet man visi kojų pirštai nutirpo ir pats stipriausias pablogėjimas per 8 metus buvo būtent po 3 dienų atostogų ir deginimosi Palangoj.


Nu jo g.gif geriau gal nesideginti saulej, bet soliariumo karts nuo karto jauciu, kad nepakenks, ten taip nekarsta, kaip deginantis pleze.
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 10 18, 15:00)
Na man sake, kad saugotis karscio, nes pas mus atceit ir taip neuronai leciau keliauja, o karstis tipo dar labiau suletina ju kelione iki tikslo, todel savijauta musu prasteja karstoje aplinkoje doh.gif Sake mums atostogoms labiausiai tinka sibiras biggrin.gif :

schmoll.gif nusisnekejimas su sibiru... Kiekvienam veikia siluma ir saule skirtingai. wink.gif pvz maniskiui-tik geriau nuo buvimo saulej, pirty-aisku, ne beprotisko karscio. Bet jis gali laisvai but saulekaitoj, kai as jau dvesiu nuo to doh.gif Todel nepabande nesuzinosit wink.gif Net ir be IS nevisi vienodai tai toleruoja-kaip jau sakiau-pvz as nepakeliu tiesiogines saules-man spaudimas zaskalina nuo to schmoll.gif
Atsakyti