Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Simpatica, o ka konkreciau sportuojate? Labai smalsu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 10 16, 19:34)
Gal yra kas daugiau baseina lanko? Kokie ispudziai? As ziuriu man labai daug energijos atsiranda po uzsiemimo. As einu su ligoniukais, ziuriu nemazai ir su lazdelem, ir vezimukuose, bet vandeni tai kaip zuvys, plaukia, grazu ziuret  ax.gif

as irgi lankiau uzsiemimus vandenyje - vertikalias vonias "Pusyno kelyje", gal kokius 8 men., labai tiko ir patiko, tikrai stipresne jauciausi, dabar vaikstau i judesio terapija (manksta) 2 k./sav., mano darbas irgi sedimas, tai privalau papildomai sportuoti, nes kitaip jauciuosi kaip vieno kaulo, sustingus schmoll.gif judeti mums - labai labai labai thumbup.gif
Atsakyti
siaip pamastymui smile.gif

Kai sušlubuoja sveikata žmogus gali rinktis – prisiminęs priežasties pasekmės dėsnį suvokti, kad ligos neatsiranda iš niekur, kad kiekvienas, net ir menkas kūno negalavimas turi savo priežastį ir norėti surasti bei pašalinti ją. Gali jis ir negalvoti apie jokius dėsnius, neieškoti jokių priežasčių, tiesiog nueiti pas gydytoją ir tikėtis kad jo paskirta tabletė atstatys sveikatą. Nemažai žmonių elgiasi būtent taip.

Kodėl? Tie kurie, taip elgiatės, paklauskite nuoširdžiai savęs – kodėl? Todėl kad jūs nepažįstate patys savo kūno? Todėl, kad manote, kad jūsų kūną gydytojas pažįsta geriau? Anatomiją jis tikrai išmano geriau, ligas , jų diagnozavimą – taip. Stringa kas? Gydymas. Ir tai rodo eilės prie gydytojų kabinetų, tai rodo storos receptų knygelės. Tabletė, deja, sveikatos dažniausiai nesugeba grąžinti, nes negalavimo priežasties ji nešalina, veikia tik simptomus. Ir būdama visiškai neįprasta medžiaga mūsų kūnui, pati provokuoja įvairių simptomų atsiradimą.

Ką mano žmonės apie gydytojus? Kad jie tikrai žino, kokia tabletė ligoniui reikalingiausia ir, kad tabletės veikimą išmano taip, kaip mes perpjauto obuolio sandarą. Ar tai yra įmanoma? Pagalvokite labai gerai, ar gydytojas ir vaistininkas gali žinoti, kaip tiksliai kokia vaistų tabletė suveiks konkrečiame kūne? Suveiks ir gerąja ir blogąja prasme. Jūs juk žinote, kad yra pašalinis vaistų veikimas. Jis yra deklaruojamas anotacijose. Ar skaitote jas? Ar žinote, kad karts nuo karto, kai kurie vaistai yra išimami iš rinkos, dėl pernelyg grėsmingo sveikatai pašalinio poveikio? Ar gali gydytojas, skirdamas vaistus, atspėti, kuris poveikis pasireikš stipriau – norimas, teigiamas, ar nepageidaujamas, žalojantis?????? smile.gif
Atsakyti
Prisidededant prie Silver79 John Virapen - Šalutinis poveikis MIRTIS
Idomi knyga, verta paskaityti mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikiu priezasties - pasekmes teorija, bet blyn, dabar niekaip vis neprisiverciu sveikai maitintis, va katik surijau visa cipsu pakeli su E621 ax.gif mmmm... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaJulijaOna @ 2012 10 17, 20:14)
Tikiu priezasties - pasekmes teorija, bet blyn, dabar niekaip vis neprisiverciu sveikai maitintis, va katik surijau visa cipsu pakeli su E621  ax.gif  mmmm...  ax.gif


As staigiai pakeiciau mityba, is karto po diagnozes, daug kas keliavo siuksliu dezen, dabar dar esu paiesku kelyje, dar nesuprantu iki galo kaip vienas ar kitas produktas veikia mano kuna, bet tikiu, kad rasiu sau tinkanti varianta.
Visgi manau, kad mano atveju liga isprovokavo ir dvasines bedos: didziule savineapykanta ir gailestis sau, geriau negatyva kaip kempine, plius dar patirtas smurtas seimoje nuo mazumes, visu bijojau, be reikalo nepasitikejau savo sugebejimais, bet liga taip spyre uodegon, kad dabar darausi rami, daugiau per diena isdalinu sypsenu, darausi pakantesne ir po truputeli pradedu mylet save thumbup.gif matyt turejau ta knopke "susinaikinimas", kuria pati ir nuspaudziau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 10 17, 22:29)
As staigiai pakeiciau mityba, is karto po diagnozes, daug kas keliavo siuksliu dezen, dabar dar esu paiesku kelyje, dar nesuprantu iki galo kaip vienas ar kitas produktas veikia mano kuna, bet tikiu, kad rasiu sau tinkanti varianta.
Visgi manau, kad mano atveju liga isprovokavo ir dvasines bedos: didziule savineapykanta ir gailestis sau, geriau negatyva kaip kempine, plius dar patirtas smurtas seimoje nuo mazumes, visu bijojau, be reikalo nepasitikejau savo sugebejimais, bet liga taip spyre uodegon, kad dabar darausi rami, daugiau per diena isdalinu sypsenu, darausi pakantesne ir po truputeli pradedu mylet save  thumbup.gif matyt turejau ta knopke "susinaikinimas", kuria pati ir nuspaudziau  biggrin.gif

SAUNUOLE 4u.gif teigiamos emocijos=gera savijauta thumbup.gif
Atsakyti
MB vakar buvo pas gydytoja del aptirpimo, tai isbare, kad sirgdamas (buvom visi infekcija pasigave) ejo i darba... O kai as sakiau, kad pasiimtu nedarbingumo lapeli - tai manim netikejo doh.gif doh.gif doh.gif Tai dabar liepe prednizolona gerti, bet maniskis nenori... nes jau taisosi...

Beja, maniskis su dviraciu vis dar vazineja (nors galva ir labai sukasi), o i baseina eiti negali... sutrinka kraujotaka, labai drebeti pradeda... gal todel, kad jis labai kudas, o svoris vis krenta.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 18 spalio 2012 - 08:09
CICI, jei pats taisosi, tai gal ir nereikia gerti? Man infekcijos fone buvo visa desine puse nutirpus, nuo galvos iki pirstu galu, aisku uzsitese ilgiau nei iprastai visas atitirpimo reikalas, nes karsciavau, bet pajutau, kad pati atitirpineju, tai gydytoja jokiu vaistu nedave, sake susitvarkys pats organizmas.
Gal jusiskiui vanduo per saltas, as einu i nedideli baseina, ten daugiau vaikams plaukti skirtas, vanduo siltesnis, bet man paskui reikia vesiu vandeniu persipilti (turiu riebaliuko, matomai man per silta ) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 10 17, 22:29)
As staigiai pakeiciau mityba, is karto po diagnozes, daug kas keliavo siuksliu dezen, dabar dar esu paiesku kelyje, dar nesuprantu iki galo kaip vienas ar kitas produktas veikia mano kuna, bet tikiu, kad rasiu sau tinkanti varianta.
Visgi manau, kad mano atveju liga isprovokavo ir dvasines bedos: didziule savineapykanta ir gailestis sau, geriau negatyva kaip kempine, plius dar patirtas smurtas seimoje nuo mazumes, visu bijojau, be reikalo nepasitikejau savo sugebejimais, bet liga taip spyre uodegon, kad dabar darausi rami, daugiau per diena isdalinu sypsenu, darausi pakantesne ir po truputeli pradedu mylet save  thumbup.gif matyt turejau ta knopke "susinaikinimas", kuria pati ir nuspaudziau  biggrin.gif

As irgi zinau, kodel mano organizmas pradejo save esti - nervai nervai nervai, vaikui po gimimo nustatyta sirdies yra, 3 men vos nenumire, paskui isopperavio sirdi, dabar jau gerai smile.gif bet vyras tuo metu, kai buvo sunkiausia nelabai padejo, o labiausiai reikejo tos psichologines pagalbos. Tada ir uzkaito parakas manyje ir sprogo tais nutirpimais doh.gif tai va, reik save mylet 4u.gif

Saunuole LumiLumi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaJulijaOna @ 2012 10 18, 09:33)
As irgi zinau, kodel mano organizmas pradejo save esti - nervai nervai nervai, vaikui po gimimo nustatyta sirdies yra,  3 men vos nenumire, paskui isopperavio sirdi, dabar jau gerai  smile.gif  bet vyras tuo metu, kai buvo sunkiausia nelabai padejo, o labiausiai reikejo tos psichologines pagalbos. Tada ir uzkaito parakas manyje ir sprogo tais nutirpimais  doh.gif tai va, reik save mylet  4u.gif 

Saunuole LumiLumi  4u.gif


As sakau, kad smegenys tiesiog pavargo nuo nuolatines itampos ir pasake "gana". Labai dziaugiuosi, kad jusu turteliui viskas gerai 4u.gif Pozityvo, pozityvo ir dar karta pozityvo drinks_cheers.gif
Man MB gerai pasake, kiek cia gali bliauti, gyvenk, o ne lauk to blogiausio, nes taip ir prabegs tas laikas asaru pakalneje, neverta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 10 18, 10:55)
As sakau, kad smegenys tiesiog pavargo nuo nuolatines itampos ir pasake "gana". Labai dziaugiuosi, kad jusu turteliui viskas gerai  4u.gif  Pozityvo, pozityvo ir dar karta pozityvo  drinks_cheers.gif
Man MB gerai pasake, kiek cia gali bliauti, gyvenk, o ne lauk to blogiausio, nes taip ir prabegs tas laikas asaru pakalneje, neverta.  smile.gif

Teisingai pasake thumbup.gif Tik kartais nutinka daug bedu per labai trumpa laika, tad atsitiesti ne taip jau paprasta, bet imanoma smile.gif
Atsakyti