Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(LumiLumi @ 2012 10 10, 20:43)
Del tu vaistuku, prisiminiau, kad norejau pas jus paklausti, kurie geresni. As apie Avonex galvoju, ar kam jie pasitvirtino? Kazkaip del Copaxone tai atbaido tas kasdieninis badymasis, net nezinau kuriu noriu  g.gif  O parenka daktaras ar paciam reik apsispresti?

Kokius vaistus skirti spres neurologu konsiliumas smile.gif ziures pagal simptomus, zidiniu dydi ir issidestyma, bei paumejimu daznuma unsure.gif As naudoju avonexa, siaip jauciausi gana neblogai, salutiniu jau praktiskai nera, bet po metu si rugpjuti turejau paumejima - lengva kojos pareze su ataksiniu sindromu, todel teko leisti steroidus doh.gif daktare sake, jei bus vienas paumejimas per metus tai vaistu nekeis, jei 2 ir daugiau tada skirs stipresnius verysad.gif Spalio pabaigoj man darys galvos MRT, tada ir pamatysim, kas ten po metu darosi g.gif As labai nenoreciau keisti vaistu, nes i savaite karta ir neskausmingi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 10 10, 12:33)
Nebent per pazintis Kauno klinikose uz 250lt galima pasidaryt, tik nezinau kaip ten kas  g.gif



Vilniuje yra IS centras, su siuntimu ten nekainuoja, o be siuntimo tik konsultacija 100lt o tyrimai uz dyka jeigu drausta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 10, 22:06)
Vilniuje yra IS centras, su siuntimu ten nekainuoja, o be siuntimo tik konsultacija 100lt o tyrimai uz dyka jeigu drausta  smile.gif


Klinikose irgi galima nemokamai su siuntimu, bet eile baisiai didele, cia jau kai ekstra reikia, as pati uz pinigelius dariausi, man suorganizavo, nes neaisku kada man butu nustate IS jei buciau eiluteje sedejusi. I organizacines smulkmenas nesigilinau, ne tas tada rupejo.
Siandien parlekiau is baseino. Geeeris! Is pradziu kai islipau tai kojos linko, net issigandau truputi, bet dabar kaip ant sparnu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 10 11, 13:40)
Klinikose irgi galima nemokamai su siuntimu, bet eile baisiai didele, cia jau kai ekstra reikia, as pati uz pinigelius dariausi, man suorganizavo, nes neaisku kada man butu nustate IS jei buciau eiluteje sedejusi. I organizacines smulkmenas nesigilinau, ne tas tada rupejo.
Siandien parlekiau is baseino. Geeeris! Is pradziu kai islipau tai kojos linko, net issigandau truputi, bet dabar kaip ant sparnu  thumbup.gif


o kaip tau pasireiskia simptomai, kad nusprendei tyrtis del sios ligos ?? Eiles tai didziules, skambinausi tia tik lapkricio 18d ;/
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 11, 18:52)
o kaip tau pasireiskia simptomai, kad nusprendei tyrtis del sios ligos ?? Eiles tai didziules, skambinausi tia tik lapkricio 18d ;/


Man liga prasidejo staiga ir audringai, susidvejino regejimas, suparalyzavo kaire aki, po keliu dienu dingo skonis ir nutirpo kaire pilvo puse, be to mete i sonus, paejau tik i drauga isikabinus smile.gif Tai ne tokia baisi ta eile, as panasiai pas neurologa laukdavau, bet man reikejo tyrimo greitai, nes turejau suzinot kas yra, kaip gydyt, reikejo i darba gryzt (deja po diagnozes nebegryzau) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 10 11, 19:09)
Man liga prasidejo staiga ir audringai, susidvejino regejimas, suparalyzavo kaire aki, po keliu dienu dingo skonis ir nutirpo kaire pilvo puse, be to mete i sonus, paejau tik i drauga isikabinus  smile.gif  Tai ne tokia baisi ta eile, as panasiai pas neurologa laukdavau, bet man reikejo tyrimo greitai, nes turejau suzinot kas yra, kaip gydyt, reikejo i darba gryzt (deja po diagnozes nebegryzau)  smile.gif


o siaubas, uzjauciu labai.. o tie tirpimai kaip nutirpo taip ir laikesi kelias dienas? ar tiesiog nutirpo atitirpo ir pns, man tai kojos tirpsta iki keliu, ranka ;/ nugara skauda dilgcioja mazdaug kur mentys. pas neurologa iki lapkricio nera vietos poliklinikoj aisku dar eile tyrimams bus.. o i vilniu kauna iki gruodzio nelb iseis nuvykti, draugui darbas, sezonas prasideda, o viena nenuvaziuosiu :/
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 11, 20:35)
o siaubas, uzjauciu labai.. o tie tirpimai kaip nutirpo  taip ir laikesi kelias dienas? ar tiesiog nutirpo atitirpo ir pns, man tai kojos tirpsta iki keliu, ranka ;/ nugara skauda dilgcioja mazdaug kur mentys.  pas neurologa iki lapkricio nera vietos poliklinikoj aisku dar eile tyrimams bus.. o i vilniu kauna iki gruodzio nelb iseis nuvykti, draugui darbas, sezonas prasideda, o viena nenuvaziuosiu :/


Man tirpimai paprastai laikosi dvi arba tris savaites, paskui praeina viskas smile.gif Jus svarbiausia nesinervuokit, ramiai pabukit, pailsekit 4u.gif
Atsakyti
Mano vyrui uztirpimai pilnai nera niekada praeje... o dabar vos ne visas kunas uztirpes unsure.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2012 10 12, 08:21)
Mano vyrui uztirpimai pilnai nera niekada praeje... o dabar vos ne visas kunas uztirpes  unsure.gif

Labas rytas  4u.gif


na man tai praeina jie, tik patirpsta ir praeina... gal as jau tikria per daug issigalvoju... tik va galva nepraeina uzia joje, kaip koki musiu lizda galvoje tureciau..
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 12, 13:29)
na man tai praeina jie, tik patirpsta ir praeina... gal as jau tikria per daug issigalvoju... tik va galva nepraeina uzia joje, kaip koki musiu lizda galvoje tureciau..


Man visada ziogai galvoje groja ir sirenos kaukia, o po paskutinio paumejimo dar ir burzgimas kaireje ausyje atsirado biggrin.gif
klausykit, o jums gal su kraujotaka kas nors? g.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 10 12, 14:11)
Man visada ziogai galvoje groja ir sirenos kaukia, o po paskutinio paumejimo dar ir burzgimas kaireje ausyje atsirado  biggrin.gif
klausykit, o jums gal su kraujotaka kas nors?  g.gif


gal ir su kraujotaka, nes pastoviai sala kojos ir rankos, ir apskritai visada an salta smile.gif
Atsakyti
Rankos ir kojos pas mane ir visada saltos, o ir salu pastoviai, kazkada klausiau neurorologu, ar tai susije su mano simptomais, sake deja ne sad.gif
Karolina80 gal jus tikrai nesergat IS, bet del kraujotakos as abejoju ar butu tirpimai unsure.gif greiciau galetu buti problemos su stuburu unsure.gif bet ka cia spelioti, reikia issitirti ir bus viskas aisku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruteleee26: 12 spalio 2012 - 17:38