Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(Silver79 @ 2012 10 01, 14:02)

Kai kurie žmonės netoleruoja pieno produktų, nes turi slaptą celiakiją, bet, kai nustoja vartoti grūdinius, po kurio laiko  ši netolerancija išnyksta ir jie tada gali vartoti pieną ir jo produktus.
Todėl grūdinius be gailesčio braukit iš mitybos. BE GAILESČIO !!! Ir net nesidomėkit pakaitalais.



cialiakija yra gliuteno netoliaravimas, o pagal tyrimus mano vyrui gliutenas nepriesas... ax.gif Nors jo vis tiek vengia...
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 10 01, 13:30)

O kad IS susijusi su lipidų apykaita, tikrai yra patvirtinančių tyrimų
http://www.upi.com/H...25681325395754/



Perzvelgiau dar syki tema, aciu uz straipsni, ganetinai idomi teorija, bandysiu po ncbi pasikapstyti 4u.gif

Del pieno, as manau, kaip ir jus. Tiesa sakant, as i pieno puse net paziuret negaliu, atsigeriau vaikysteje, dekui, tada ir buvo bedos su skrandziu, tik tevai nesuprato kame reikalas, prieigos prie informacijos nebuvo. Baigesi pienai, baigesi ir skrandzio bedos ir plauciu uzdegimai.
Atsakyti
Sveiki, mielieji,

Man magnetinis rezonansas rodo zidinukas. Vakar pasidariau tyrimus dar 2, kuriuos Kizlaitiene paskyre (regos sukeltu potencialu kazkoks, ir dopleris), tai abu tyrimai geri - viskas normos ribose. Kizlaitiene klause kaip dabar jauciuos - nieko sakau, nuovargis, adateles kartais buna ir sanarius naktim ziauriai skauda, tai sugalvojo nusiust pas reumatologa ligu ieskot blink.gif

Norejau, mielieji, paklausti, ar butinai tie 2 tyrimai (regos ir dopleris) turi buti blogi, kad patvirtintu issetine skleroze? ta prasme, jei tie tyrimai normos ribose, tai issetines nera? ar jums dare tuos tyrimus?
Papildyta:
Beje, dabar darausi ozonoterapija - sakyciau neblogai, energijos padaugejo smile.gif
Atsakyti
Man kai nustate IS rado nemazai zidiniu, bet diagnozes patvirtinimui dare papildoma tyrima sukeltuosius potencialus ir jis buvo geras, bet vis tiek liga patvirtino sad.gif o jums likvoro tyrimo nedare? jis kartu su MRT patvirtina diagnoze, nors MRT svarbiausias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 10 05, 21:33)
Man kai nustate IS rado nemazai zidiniu, bet diagnozes patvirtinimui dare papildoma tyrima sukeltuosius potencialus ir jis buvo geras, bet vis tiek liga patvirtino sad.gif o jums  likvoro tyrimo nedare? jis kartu su MRT patvirtina diagnoze, nors MRT svarbiausias smile.gif



Nea, man likvoro nedare. Ten kaip suprantu is stuburo ima ji. Na, Kizlaitiene dabar nori, kad pirma nueiciau pas reumatologa, ir jei ka, dar kartos galvos magnetini rezonansa. Man siuo metu ziauriai skauda sanarius, nezinau,kodel, tai prasidejo, kuomet atsalo oras, bet anksciau taip nebudavo.
Ar kam nors taip yra? Ar cia su IS susije??? Dekui uz atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(LinaJulijaOna @ 2012 10 06, 10:32)
Nea, man likvoro nedare. Ten kaip suprantu is stuburo ima ji. Na, Kizlaitiene dabar nori, kad pirma nueiciau pas reumatologa, ir jei ka, dar kartos galvos magnetini rezonansa. Man siuo metu ziauriai skauda sanarius, nezinau,kodel, tai prasidejo, kuomet atsalo oras, bet anksciau taip nebudavo.
Ar kam nors taip yra? Ar cia su IS susije??? Dekui uz atsakymus.

Man buna, kad paskauda kaulus, tai rankos, tai kojos g.gif bet cia neaisku nuo vaistu ar nuo IS unsure.gif likvoras imamas is stuburo smile.gif o kodel jums pradejo itarineti IS? ar buvo kazkokiu neurologiniu simptomu? tiktai 1 zidinuka kolkas rado? Nuo 1 zidinio gal neturetu skaideti kaulu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 10 06, 16:02)
Man buna, kad paskauda kaulus, tai rankos, tai kojos  g.gif bet cia neaisku nuo vaistu ar nuo IS unsure.gif  likvoras imamas is stuburo smile.gif o kodel jums pradejo itarineti IS? ar buvo kazkokiu neurologiniu simptomu?  tiktai 1 zidinuka kolkas rado? Nuo 1 zidinio gal neturetu skaideti kaulu unsure.gif


Nea, ne viena, parasyta, kad daug tu zidinuku butent desineje puseje, magnetinis rezonansas parode. O buvo taip: vasario pab ryte nutirpo desines rankos pora pirstu, kita ryta - dar pora pirstu, visa koja - kaip medine, puse pilvo, tada ejau pas neurologa ir padare magnetini galvos. Man siuo metu nuolat skauda ranku ir koju sanarius doh.gif naktim net prabundu g.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaJulijaOna @ 2012 10 06, 15:08)
Nea, ne viena, parasyta, kad daug tu zidinuku butent desineje puseje, magnetinis rezonansas parode. O buvo taip: vasario pab ryte nutirpo desines rankos pora pirstu, kita ryta - dar pora pirstu, visa koja - kaip medine, puse pilvo, tada ejau pas neurologa ir padare magnetini galvos. Man siuo metu nuolat skauda ranku ir koju sanarius  doh.gif  naktim net prabundu  g.gif

na jei zidinuku yra daugiau, tai tada manau gali kaulus skaudet, bent jau man jauciasi rudeni ir pavasari, kad maudzia ypac ta ranka ir koja, kuri buvo pasilpus sad.gif
O del sukeltuju potencialu tyrimo Kizlaitiene sake, gerai, kad jis nerodo pakitimu, bet delto diagniaze deja nesikeicia, nes pagrindas zidiniai matomi MRT sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 10 06, 16:29)
na jei zidinuku yra daugiau, tai tada manau gali kaulus skaudet, bent jau man jauciasi rudeni ir pavasari, kad maudzia ypac ta ranka ir koja, kuri buvo pasilpus sad.gif
O del sukeltuju potencialu tyrimo Kizlaitiene sake, gerai, kad jis nerodo pakitimu, bet delto diagniaze deja nesikeicia, nes pagrindas zidiniai matomi MRT sad.gif

tai va, as ir taip pagalvojau, kad tie tyrimai tik rodo, kad nera jau taip blogai siuo metu, nu idomiai, kad mane pas reumatologa pasiunte ligu ieskot g.gif
ziuresim, kaip cia toliau bus. aciu uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaJulijaOna @ 2012 10 06, 22:12)
tai va, as ir taip pagalvojau, kad tie tyrimai tik rodo, kad nera jau taip blogai siuo metu, nu idomiai, kad mane pas reumatologa pasiunte ligu ieskot  g.gif
ziuresim, kaip cia toliau bus. aciu uz atsakymus  smile.gif

Na ir gerai, kad siuncia smile.gif Gal jums skauda ne nuo IS, o neurologai visas musu sveikatos bedas daznai nuraso vien tik siai ligai g.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaJulijaOna @ 2012 10 06, 22:12)
tai va, as ir taip pagalvojau, kad tie tyrimai tik rodo, kad nera jau taip blogai siuo metu, nu idomiai, kad mane pas reumatologa pasiunte ligu ieskot  g.gif
ziuresim, kaip cia toliau bus. aciu uz atsakymus  smile.gif


Sveiki, gal daktare nori paziureti ar jums reumatoidinio artrito nera, jis, kaip ir IS, yra priskiriamas prie autoimuniniu susirgimu, o supykusi imunine sistema gali bet kur isisukti g.gif Laikykites, tikimes geriausio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 10 08, 15:17)
Sveiki, gal daktare nori paziureti ar jums reumatoidinio artrito nera, jis, kaip ir IS, yra priskiriamas prie autoimuniniu susirgimu, o supykusi imunine sistema gali bet kur isisukti  g.gif  Laikykites, tikimes geriausio  4u.gif

O zidinukai rodo, kad IS yra? Rado pas mane 1-2ml ir kitas 3-4ml unsure.gif nervuojosi jau dabar, bet nieko dar nezinau verysad.gif Dar ranka kaire nori tirpti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšnytė: 08 spalio 2012 - 13:26