QUOTE(Baltas @ 2012 09 28, 13:15)
Na ir man parasykit apie alternatyvas
Sveiki,
pastebėjau daugelis nori info į asmenines dėžutes, todel rašau čia. Bus proga ta tema padiskutuoti
Gerai,dabar pamėginsiu išaiškinti esmę (kuriai suvokti man prireikė beveik metų
)
Nepasiant visko reikės Išmesti ir pamiršti viską, ką iki šiol tvirtino jūsų gydytojai!!!
Buvo toks labai protingas gydytojas Revici (http://www.revicimedical.com) (pats gyveno virs 100 metu), kuris suvokė, kad žmogus - tai tam tikras bio robotas, kurio sistemoms teisingai veikti reikalingos tam tikros sąlygos, bei turi būti tam tikri parametrai. Jis ištyrė tūkstančius sveikų žmonių, išmatavo jų parametrus ir nustatė, kad bet kokio susirgimo metu ligoniui duodant reikalingas organizmui medžiagas, ir atstačius tuos - t.y. sveiko žmogaus parametrus - visos ligos savaime išnyksta. (taip atsitiko ne tik mano atveju , bet ir daugelio , kurie panoro būti sveiki)
Visa organizmo medžiagų apykaita yra vadinama metabolizmu, o nukrypimai -disbalansais. Yra penkios poros tų pagrindinių disbalansų ( Metabolizmas (pavadinimas kilęs iš graikiško žodžio virsmas, pokytis) medžiagų apykaita, cheminių reakcijų, vykstančių kiekvienoje ląstelėje, visuma. Jo dėka ląstelės gali augti, daugintis reaguoti į aplinką, judėti. Šiuo požiūriu metabolizmas yra gyvybės pagrindas. Medžiagų apykaita susideda iš dviejų priešingų vienas kitam, bet vykstančių tuo pat metu, procesų:
Anabolizmo
Katabolizmo
Visos autoimuninės ligos - ilgalaikio gilaus katabolinio disbalanso pasekmė.
Todėl nereikia gydyti IS, Psoriazės , diabeto ir kt. autoimuninių ligų - reikia tik atstatyti balansą, o ligos (tiksliau disbalanso simptomai - patys išnyks) .Visa tai daroma parenkant tinkamą mitybą.
Jo metodus taiko Nutri-spec.net cia galima rasti daug informacijos, kuri nukreips tinkama linkme.
Reguliuojant organizmo disbalansus vienu atveju galimi vieni dalykai, kitu atveju kiti, bet pradžioje reiketų atsisakyti kai kurių esminių produktų, kurie ir veda jūsų kūnus į disbalansus ir ligas.
Tai būtų kažkada mano labai reklamuojami polinesotieji riebalai (sezamų aliejus, žuvų taukai, chia sėklos ir t.t.) Visi polinesotieji riebalai turi būti išmesti arba atiduoti priešui. Atsisakyti visų energetinių angliavandenių ir nustoti vartoti (Saldainius, tortus, pyragėlius, sausainius, šokoladą, ledus, medų, uogienes, sirupus, sultis, limonadus, vaisius, uogas, alų, likerį, saldų bei pusiau sausą vyną, saldų bei pusiau sausą putojantį vyną.)
Išmesti Polinesočiuosius riebalus (Saulėgrąžų, rapsų, sezamų, linų sėmenų, moliūgų sėklų, nakvišų aliejus, žuvų taukus, saulėgrąžas, sėmenis, sezamų sėklas, visus riešutus, pistacijas, soją ir jos produktus, margariną, majonezą, picų padažus, tepamus riebalų mišinius, grietinės ir augalinių riebalų mišinius , sūrio produktus.)
GALIMA VARTOTI alyvuogių, avokadų, kokosų aliejus ir kakavos sviestą
Nustoti vartoti stipriai pakitusius baltymus ir riebalus (Savo sultis atidavusią kaitintą mėsą, kietai virtus arba keptus kiaušinius, mėsos ir žuvies konservus, brandintus ir fermentinius sūrius, papildomai termiškai apdorotą varškę, pakartotinai pašildytą maistą.
GALIMA VARTOTI iki 2 min. kaitintus kiaušinius, iki 5 min. kaitintą žuvį mažais gabaliukais, iki 7 min. kaitintą paukštieną mažais gabaliukais ir 10 min. kaitintą kiaulieną, jautieną, žvėrieną mažais gabaliukais, nekaitintus baltus sūrius, nekaitintą varškę.
IS, Artritas, žvynelinė, trombozė, serotonino ir katecholaminų perteklius, silpna kraujo ląstelių kilerių veikla, alergija, visų rūšių skausmai, PMS, širdies kraujagyslių ligos, uždegimai ... tai ligos, kurias įtakoja medžiagos, medicinoje vadinamos prostaglandinais (PG). Prostglandinai skirstomi į tuos, kurie:
1.Slopina uždegimus (PG1).
2.Skatina uždegimus (PG2).
3.Blokuoja PG2. (PG3).
Normaliai funkcionuojančiame organizme prostaglandinų santykis turi būti toks:
PG1/(PG2+PG3) = 1/1
Tai vėlgi akivaizdžiai pasireiškianti priešybių vienybė. Pažeidus šį santykį į vieną ar kitą pusę turėsime fizinius skausmus.
Nuo ko priklauso šis santykis organizme? Nuo jame sintetinamų arba gaunamų iš išorės polinesočiųjų riebiųjų rūgščių Omega6 ir Omega3, kurios yra gamybinė medžiaga prostaglandinams. Sveikame organizme jų santykis turi būti 1:1. Daugelį amžių mūsų maiste šis santykis toks ir buvo, tačiau atėjo pramonės revoliucija su savo presais ir mus taip užspaudė, kad šis santykis mūsų maiste tapo 10:1, o kai kam (pvz, pigaus saulėgrąžų aliejaus mėgėjams) ir 25:1.
PG1 sintetinti organizme reikalingos Omega3, PG2 Omega6. Kuomet organizme yra pažeidžiamas balansas tarp šių dviejų r. rūgščių į Omega6 didėjimo pusę, tada organizme prasideda visa eilė aukščiau paminėtų problemų. Kaip tokiu atveju gydo valstybinė medicina? Ji skiria kokius nors priešuždegiminius vaistus, kurie stabdo prostaglandinų PG2 sintezę arba skiria Omega3, kurios yra PG1 sintezės pagrindas. Abiem atvejais gaunamas trumpalaikis savijautos pagerėjimas, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje šie abu metodai tik žaloja organizmą. Esant kai kurioms būsenoms Omega3 perteklius organizme duos trumpalaikį pagerėjimą, bet žala organizmui nuo to bus didesnė, negu esant Omega6 pertekliui organizme. Skirtumas tik toks, kad skiriasi vien pojūčiai: vartojant per daug Omega6 akivaizdūs, nes esant uždegimams skauda, o vartojant Omega3 koncentruotas ir per daug degraduojantis procesas vyksta ilgą laiką nieko nejaučiant ir tik daug vėliau pasirodo visu savo grožiu kokioje nors infarkto ar insulto formoje.
Pradžiai užtektų šito, o ar tai įveikiama jums ir ar tikrai norite pasveikti laikas parodys
IR DAR PABAIGAI
Yra dvi ligonių kategorijos - tipiškas ir netipiškas.
Tipiškas ligonis ateina pas gydytoją su nuostata: Taaaip...ten aš buvau, tą aš jau išbandžiau, pabandysiu dabar nueiti pas šituos o jeigu padės?! Ašis, apie kurią sukasi tipiško ligonio mintys staiga arba o gal.
Tai yra todėl, kad tipiškas ligonis mažai arba visai nesidomi savo būsenos priežastimi. Jį šimtą kartų labiau domina atsakymas į klausimą Ir ką dabar daryti?.
O tai, savo ruožtu, yra todėl, kad tipiškas ligonis visa savo esybe tikisi išlaikyti nepaliestą tą patį gyvenimo būdą, tą žudančių įpročių, įsitikinimų ir mentalinių nuostatų rinkinį, kurie ir padarė jį ligoniu. Šūksniukai iš serijos Oi, nu aš gi tame nieko nesuprantu! Tame turi aiškintis specialistai! tai paprasčiausi atsikalbinėjimai, figos lapai savo nenorėjimo ką nors keisti gyvenime pridengimui. Visa jo esybė rėkia: Duokit man tablečių! Kad aš ir toliau galėčiau save žudyti, bet dar nenumirčiau.
Tipiškas ligonis neskuba imtis reikalo konkrečiai ir ryžtingai. Jis vartoja ne viską, ko reikia, vartoja ne tą kiekį, arba iš vis vartoja ne kasdien.
Tipiškam ligoniui reikia, kad viskas būtų greitai. Kai tipiškas ligonis sužino, kad rezultatui pasiekti reikės metų arba daugiau jo veido išraiška primena tik ką kortomis paskutinius apatinius pralošusiojo.
Tipiškas ligonis visada randa pasiteisinimą dėl ko pažeidinėja paskirtą režimą. Oi, pas mus buvo atvažiavus teta iš Kybartų ir aš nusprendžiau pradėti iš kart po jos išvažiavimo. Arba Man dar nesibaigė vaistai, kuriuos gėriau iki jūsų štai išgersiu juos ir pradėsiu jūsų. Juk jūs sakėte, kad jų maišyti negalima!.
Tipiškas ligonis dievina kapstymąsi neesminėse smulkmenose (iš serijos O ryžius man galima valgyti? O makaronus?) ir visai nesidomi esminiais aspektais (pavyzdžiui draudimu vartoti bet kokią chemiją iš vaistinės).
Netipiškas ligonis tai žmogus, kuris:
Domisi savo susirgimo priežastimis. Tiek giliai, kiek sugeba. Kai kada sutinkami ligoniai, kurie apie savo susirgimą žino daugiau, negu bet kuris gydytojas.
Pasiruošęs domėtis apie savo ligą ir vykdyti viską, kas yra būtina.
Taigi, kuris iš ligonių esate Jūs?