QUOTE(Ajste @ 2013 08 01, 09:35)
Ir aš ateinu patarimo
Ištrauka iš sutarties, kur kalbama apie nuomos mokesčio dydį ir jo mokėjimą:
"Kartu su pirmuoju Nuomos mokesčio mokėjimu Nuomininkas sumoka Nuomotojui x mėnesių Nuomos mokesčio dydžio užstatą, kaip savo įsipareigojimų pagal šią Sutartį užtikrinimą. Nuomos mokesčio dydžio užstatas bus grąžintas Nuomininkui pasibaigus sutarties terminui, jei Nuomotojas neturės Nuomininkui priekaištų dėl sugadinto vidaus turto ar neapmokėtų sąskaitų per sutartinį laikotarpį."
Nuomos kainą sprendžiu pagal to mikrorajono, to pačio skaičiaus kambarių kainą. Mažesniame mieste - pagal paklausos ir pasiūlos santykį
Jei komunaliniai mokesčiai - jautri vieta, sutartyje galima įrašyti konkrečiai, kad balandį-spalį tokia kaina, lapkritį-kovą - kita kaina.
Dėl interneto ir kabelinės - viskas priklauso nuo nuomininkų. Vieniems reikia vieno, kitiems kito, tretiems nieko. Jei reikia, tai ir tariatės, kas mokės įvedimo mokestį ir panašiai. Nieko jūs neprivalote, viskas susitarimo reikalas. Jei pats nuomotojas apmoka visas sąskaitas, nematau problemų sutartis rašytis ant nuomotojo. Jei viskas paliekama nuomininkams - tai gal geriau pasidomėti kabelinėje/pas interneto tiekėjus apie galimybę sudaryti sutartis ant nuomininkų (nesu tuo domėjusis, nežinau).
Draudimui, gyvenant nuomininkams, taikomi kiti tarifai (kažkiek pabrangsta), reiktų kalbėti su draudimo įmonėmis. Iš kitos pusės, jei neturite daugiau savo vardu apdraustų kitų būstų, tai kas sugaudys, kas ten gyvena? Čia mano teorinis pasvarstymas
Dėl senų baldų, buitinės technikos - kritiniu atveju gi galima imti ir nupirkti padėvėtą naujesnį šaldytuvą ar skalbyklę, kurie atrodytų padoriau ir negąsdintų žmonių. Jei nuoma viršija 500 Lt, tai gal su tokia investicija pavyktų greičiau pritraukti nuomininkus?