Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas banke

Gal kas galit papasakot apie sekretorės darbą banke? Domina kokius darbus priklauso atlikti, kiek pinigelių moka, ar reikia bendrauti su klientais..
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2007 03 29, 18:01)
Gal kas galit papasakot apie sekretorės darbą banke? Domina kokius darbus priklauso atlikti, kiek pinigelių moka, ar reikia bendrauti su klientais..


Nezinau ar as tikrai isivaizduoju kas yra sekretore banke, bet pagal mane tai administratores g.gif Kiekvienas padalinys, departamentas ir pan turi savo administratore, kuri tvarko ivairius reikalus viduj, su klientais nebendrauja. Pvz musu administratore rupinasi visokiu dokumentu tvarkymu, personalui pateikia, rastines priemonem aprupina, organizuoja renginius, konkursus arba bendradarbiauja rengiant su kitais organizatoriais. Na ji toks zmogus kuris zino visus organizacinius dalykus ax.gif Bet gal tai skiriasi nuo sekretores g.gif
apie atlyginima nieko nezinau cool.gif
Atsakyti
Sveikos,
norejau paklausti kaip ten su ta pateikiama informacija, nu kai anketa yra pildoma apie teistumus ir panasias nesamones g.gif ar tie duomenys yra patikrinami po to? g.gif gal kas zinot? g.gif nes as sergu depresija, ir i klausima apie psichines ligas atsakiau neigiamai blush2.gif nu zodziu apsimelavau.. kazi, geriau meluoti ar teisybe rasyti? g.gif seip tai pastaraji karta pabijojau prisipazinti doh.gif gal yra kam taip ar panasiai buve? g.gif
Atsakyti
Teistumai patikrinami, kitaip ir būti negali.
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2007 03 20, 17:02)
baigus mokslus, tai reiskia bakalaura? As esu baigus magistrantura turiu beveik 1.5 metu adminsitratores patirti, ir va nesenai kalbejau su Nord LB personalo vadybininke del darbo, siunciau i pardavimu padybininkes asistentes vieta, taciau pakalbejusios, kad saves nematau pardavimu vadybininkes vietoj. tai ji sake, kad kai atsiras kokia vieta ofisiniam darbui kreditu skyriuj ar panasiai paskambins, o ir man jei rasiu kokiu skelbimu siusti savo CV. Tai as visai likau patenkinta, kad su manim kalbejo kaip su zmogum, neklausinejo, visokiu psichologiniu klausimu. Taip kad visai noreciau pabandyti ten padirbeti, jei zinoma pasiulys daugiau nei gaunu dabar smile.gif

Ne, magistrą smile.gif ir su 2 metų administratorės patirtim smile.gif bet susijusios su dabartinėm funkcijom darbo patirties neturėjau. O personalo vadybininkės tikrai labai malonios thumbup.gif
Tai gal jau įsidarbinai? nes nuolat matau, kad reikia kreditų administratorių...
Atsakyti
QUOTE(Gėlyte @ 2007 04 12, 16:47)
Ne, magistrą smile.gif ir su 2 metų administratorės patirtim smile.gif bet susijusios su dabartinėm funkcijom darbo patirties neturėjau. O personalo vadybininkės tikrai labai malonios  thumbup.gif
Tai gal jau įsidarbinai? nes nuolat matau, kad reikia kreditų administratorių...



deja niekur taip ir neisidarbinau ;/
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 04 08, 10:03)
Sveikos,
norejau paklausti kaip ten su ta pateikiama informacija, nu kai anketa yra pildoma apie teistumus ir panasias nesamones  g.gif  ar tie duomenys yra patikrinami po to?  g.gif  gal kas zinot?  g.gif  nes as sergu depresija, ir i klausima apie psichines ligas atsakiau neigiamai  blush2.gif  nu zodziu apsimelavau.. kazi, geriau meluoti ar teisybe rasyti?  g.gif  seip tai pastaraji karta pabijojau prisipazinti  doh.gif  gal yra kam taip ar panasiai buve?  g.gif




4u.gif Aisku kad tikrina,kodel nesamone ????? Vis gi i banka isidarbini o ne i maisto parduotuve. doh.gif
Sergant depresiaj manau sunku bus dirbti su klijentais. schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Simpatiaska @ 2007 05 14, 11:37)
4u.gif Aisku kad tikrina,kodel nesamone ????? Vis gi i banka isidarbini o ne i maisto parduotuve.  doh.gif
Sergant depresiaj manau sunku bus dirbti su klijentais. schmoll.gif



Kazkai girdejau kad banke atligynimai gerokai padidejo?/
Ar tiesa?? Idomu ar yra gaunanciu daugiau nei 2300 i rankas??
Atsakyti
QUOTE(Simpatiaska @ 2007 05 14, 11:42)
Sergant depresiaj manau sunku bus dirbti su klijentais. schmoll.gif

Banke ne visi su klientais dirba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Simpatiaska @ 2007 05 14, 11:42)
4u.gif Aisku kad tikrina,kodel nesamone ????? Vis gi i banka isidarbini o ne i maisto parduotuve.  doh.gif
Sergant depresiaj manau sunku bus dirbti su klijentais. schmoll.gif

o pasirodo ne visuose bankuose klausia ar turi psichiniu problemu biggrin.gif tongue.gif poroje teko pildyti anketas.. viename is ju klause tik apie teistuma thumbup.gif
o depresija sergant galima bendrauti su zmonemis, jei jau tokia stadija kad negali bendrauti butu, tai manau drasiai bileteni gauti butu galima tongue.gif o beto as tik iskaitoje esu, gydausi ir dabar yra viskas tiesiog puiku, tai negi man reikia sedeti rankas sudejus ir laukti kol mane nujams nuo tos iskaitos? g.gif valgyti gi ir as noriu rolleyes.gif bet ten neklausia ar as pajegi dirbti, klausia tik ar iskaitoj esu ar ne.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuiqtis: 14 gegužės 2007 - 14:51
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 05 14, 15:50)
o pasirodo ne visuose bankuose klausia ar turi psichiniu problemu biggrin.gif tongue.gif poroje teko pildyti anketas.. viename is ju klause tik apie teistuma  thumbup.gif 
o depresija sergant galima bendrauti su zmonemis, jei jau tokia stadija kad negali bendrauti butu, tai manau drasiai bileteni gauti butu galima tongue.gif o beto as tik iskaitoje esu, gydausi ir dabar yra viskas tiesiog puiku, tai negi man reikia sedeti rankas sudejus ir laukti kol mane nujams nuo tos iskaitos?  g.gif  valgyti gi ir as noriu  rolleyes.gif bet ten neklausia ar as pajegi dirbti, klausia tik ar iskaitoj esu ar ne..  g.gif



Tik nekaip negaliu sovokti kaip butu galima taip neapgalvotai pasielgti ir leisti kad psihologas irasytu i iskaita. doh.gif
Tai gi deja Lietuvoi tas pats kai buti alkoholiko ar narkomano iskaitoi.Tai visam gyvenimui...kaip nenuplaunama deme. doh.gif doh.gif Jokiu budu nenorejau tave izeisti. mirksiukas.gif
Tiek daug privaciu istaigu........suprantu kad brangu....bet konfidencialu..bet visu darbdaviu i ta lyga (kai esi iskaitoj) poziurys vienuodas. blush2.gif
Daug kas gal ir nesutiks su mano nuomone...........
100 % esu isitikinusi kad nerasi darbo jei apie tai pasakosi.
Gal neverta apie tai sakyti darbdaviams. Ne kalbu apie banka.Ten patikrins.Tai visai nesunku padaryti,nereike net klausti pacio zmogaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simpatiaska: 14 gegužės 2007 - 20:41
QUOTE(Simpatiaska @ 2007 05 14, 11:42)
Kazkai girdejau kad banke atligynimai gerokai padidejo?/
Ar tiesa?? Idomu ar yra gaunanciu daugiau nei 2300 i rankas??

O tu čia apie klientų aptarnavimą klausi? būtent klientų aptarnavime, nemanau, kad gaunamos tokios algos.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gėlyte @ 2007 05 15, 10:31)
O tu čia apie klientų aptarnavimą klausi? būtent klientų aptarnavime, nemanau, kad gaunamos tokios algos..  g.gif


Aga apie klijentu aptarnavimo darbuotojius,kasininkes ir t.t
Atsakyti