Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas banke

QUOTE(zvaigzdut @ 2008 07 27, 13:57)
o kaip ten su verslo klientu vadybininku asistentais sebe?
reikalauja aukstojo finansu srity, o jei as dar vis mokaus neakivaizdiai ir ne finansus? minusas labai didelis? matau, kad reik, tai sakau mazu nusiust cv  ax.gif  juolab, kad savo darba noreciau keist greitu laiku


Žinoma, kad nusiųsk CV. Gi niekas už tai per galvą neduos. mirksiukas.gif Ir kaip Ingakalnis sakė, labai svarbus nusiteikimas, pasitikėjimas, noras dirbti, požiūris į save, darbą ir darbdavį bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos bankininkes smile.gif

Skaitinejau tema ir nebespejau nieko paklausti, jau rytoj einu i pokalbi i SEB. Nezinau ka jie man pasiulys, nezinau ko galiu prasyti (turiu ekonomikos magistro diploma ir 0 praktines patirties (na tik 3 metus patirties su klientais parduotuveje, studentiskas darbas buvo). biggrin.gif

Zinau tik viena - i asistentus gal ir eisiu, o vat i kasa neisiu (jei dar studijuociau tai gal ir buciau ejusi - pirmuosiuose kursuose). Jau geriau tada i "senius" varysiu, vadybininke ar buhaltere pabusiu kol iki savo issvajotos ekonomikos dasikapstysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2008 07 29, 21:42)
Sveikos bankininkes  smile.gif

Skaitinejau tema ir nebespejau nieko paklausti, jau rytoj einu i pokalbi i SEB. Nezinau ka jie man pasiulys, nezinau ko galiu prasyti (turiu ekonomikos magistro diploma ir 0 praktines patirties (na tik 3 metus patirties su klientais parduotuveje, studentiskas darbas buvo).  biggrin.gif

Zinau tik viena - i asistentus gal ir eisiu, o vat i kasa neisiu (jei dar studijuociau tai gal ir buciau ejusi - pirmuosiuose kursuose). Jau geriau tada i "senius" varysiu, vadybininke ar buhaltere pabusiu kol iki savo issvajotos ekonomikos dasikapstysiu  smile.gif


Ir kaip sekesi, ko klausinejo.. Gal jau ir isidarbinai SEB'e? smile.gif

O gal kuri nors zino, kiek Parex'e uzdirba klientu aptarnavimo specialsites ir koks ju grafikas, nes kiek maciau, ten darbas ir savaitgliais. unsure.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Sekesi neblogai, bet dirbti as ten neisiu schmoll.gif
Ejau is tikruju daugiau is smalsumo, tikejausi, kad pakeisiu isankstini neigiama savo nusistatyma apie darba banke, bet deja deja... atvirksciai.

Pokalbis buvo seip toks kokio ir tikejausi, akcentuoja tai kad turi aktyviai prekiauti banko produktais ir t.t.

Patikino, kad i vadybininku asistentus iskart patekti neimanoma, turi bent jau 2 m. praleisti pirmame aukste (o as tiek laiko neturiu biggrin.gif )

Manau galiausiai jos izvelge, kad as tikriausiai neisiu pas juos dirbti, tai pasiule pamastyti ar man, turinciai magistra, apsimoka 2 metus 1 aukste sedeti. Na tada jau man visai fantazija atsoko - tai vadinasi jiems nereikia zmoniu su magistru - sedeti ten nuo ko reikia pradeti pagal juos neapsimoka, o auksciau atseit iskart neimanoma.

Na bet aisku visaip buna - ir isidarbina kiti iskart kur nori ir pakyla tikrai greiciau, tik NORO LABAI DIDELIO REIKIA. O pas mane jo nera, taigi nesikankinsiu ir ten nesiversiu.
Taciau kitu irgi neatkalbineju - jeigu turite pardavejo gyslele ir zavites darbu banke tai be abejones bandykite smile.gif

PS. O idomiausia man buvo tai, kad juos labiau domino mano triju metu patirtis parduotuveje o ne diplomas lotuliukas.gif Na bet logiska - pardavimai, o ekonomikos ten jokios nera smile.gif
Atsakyti
ir prie ko cia diplomas? musu dauguma universitetu ruosia teoriskai..turiu visai kita nei bankai issilavinima ir neklausinejo nieko..ziuri i patirti, i zmogu ir ka sugebi..o su diplomais pilna zmoniu..
ziauru aisku, mokosi musu jaunimas, o po to i diplomus nekreipia demesio niekas-va ko vertos musu aukstosios ir dar mokamos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2008 07 31, 14:36)
Patikino, kad i vadybininku asistentus iskart patekti neimanoma, turi bent jau 2 m. praleisti pirmame aukste (o as tiek laiko neturiu  biggrin.gif )
--------------
PS. O idomiausia man buvo tai, kad juos labiau domino mano triju metu patirtis parduotuveje o ne diplomas  lotuliukas.gif  Na bet logiska - pardavimai, o ekonomikos ten jokios nera  smile.gif

blink.gif taip ilgai swoon.gif
--------------
Čia daugelyje įmonių taip būna- patirtis svarbesnė 4u.gif
Atsakyti
Dėl perėjimo iš pirmo aukšto į antrą smile.gif.... o kada į trečią? ... biggrin.gif
šiaip kolegoms iš klientų aptarnavimo (tiem kuriuose yra tikrai potencialas, nes versle taip pat pardavimai yra ir tikrai nemaži..) po 6mėn siūlo pereiti į verslo vadybininkų asistentus - tik reikia pripažinti kad labai nedaug norinčių yra.

Diplomas tikrai nėra pirmoje vietoje, nes vienas su bakalauru gali daugiau analitiškai mąstyti bei gebėti organizuoti savo bei kolegų laiką nei kitas su doktarantūros diplomu.


O sausos teorinės žinios - dažnai vertos būna nuliui. Tikrai wink.gif
Atsakyti
Kad musu mokslas siais laikais nelabai ko vertas tai sutinku. Patirtis yra svarbiausias dalykas uz kuri darbdaviai yra pasiruose moketi didelius pinigus smile.gif
Is tikruju as apsidziaugiau, kad jiems taip rupejo tokia mano darbo patirtis, kadangi visada save grauziau, kad veltui ten laika leidziu ir niekam visai bus neidomu, kad parduotuveje dirbau smile.gif
Visgi esu buvusi pokalbiuose kur labai reikejo ir mano teoriniu ziniu - tokius egzaminus zodziu man istaise, kad oj oj oj biggrin.gif Bet tie pokalbiai man zymiai labiau patiko, jau net gailiuosi, kad atsisakiau blush2.gif Na nieko, surasim dar savo vieta po saule smile.gif

Ignakalni, o kodel nelabai kas nori i vadybininku asistentus pereiti ?
Atsakyti
na pas mus,tai vadybininku asistentai uzkrauti popieriais.daug popierizmu, kuris yra labai atsakingas darbas is tikro.parasu surinkimai ir pan..vadybininkas parduoda,bendrauja su klientu, o dokumentacijas ruosiai asistentai..kartais gauna bart nuo vadybininku kartais nuo valdzios..aisku ir kiti gali gauti smile.gif
siaip nudnas darbas,bet daugiau nei puse asistentu yra pakile i jaunesniuosius vadybininkus/pradedanciuosius..o kiti iseje lauk..zemiausia grandis, daugiausiai judanti smile.gif
Atsakyti
Gan daug reiskia praktika, bent jau seb`e. Turiu ne viena pazistma, kurie atliko universiteto praktika seb`e it po to sekmingai prieme i asistentus, jei is karto jiem reikia, tai net be jokiu darbo pokalbiu oficialiu iskart po praktikos isidarbina, kitai draugei po keliu menesiu paskambino ir pasiule i ta departamenta , kur ji atlikinejo praktika. Manau, kad tiesiog jie nenori imti zmoniu is salies, todel retai buna skelbimai internete apie laisvas darbo vietas banke, nors migracija ten, kiek esu macius is vidaus, tikrai vyksta smile.gif
Atsakyti
migracija ir didele amortizacija tikrai yra ir deje, ne tik seb banke, o visur... nes algos nėra tokios, kokių darbuotojai norėtų.. nors apetitas kyla bevalgant tai ir norai auga bekylant algai..
Atsakyti
nu va sian paskambino del asistento is seb biggrin.gif teip nelaiku, visai ne seb buvo galvoj, ale drauge buvo salia, tai sake, kad labai gerai pasnekejau ax.gif
Atsakyti