Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas banke

QUOTE(ingakalnis @ 2008 07 18, 19:53)
ane  bigsmile.gif  o tu man parodyk  tokią darbovietę kurioje eilinėse pareigose, ne vadovavimo pozicijoje į rankas naujam žmogui kuris bus puse laiko darbe-puse seminaruose - moka daugiau nei 2000 i rankas  mirksiukas.gif


kalba ejo apie perpus mazesne suma i rankas ax.gif jei butu tiek, kiek siulo ant popieriaus, tiesiai i rankas, butu plius minus normaliai. Nors priklauso, dar jei premijas moka, gal ir nieko... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2008 07 18, 20:53)
rašiau kiek gauna į rankas  mirksiukas.gif
ane  bigsmile.gif  o tu man parodyk  tokią darbovietę kurioje eilinėse pareigose, ne vadovavimo pozicijoje į rankas naujam žmogui kuris bus puse laiko darbe-puse seminaruose - moka daugiau nei 2000 i rankas  mirksiukas.gif
pirmus tris mėn  - yra žmonių kuriem ir 6mėn reikia kad įsivažiuotų - moka tikrai  ne daugiau 2000 į rankas  mirksiukas.gif

Žinai, dirbu banke ne metus ir net ne du.. Su patirtim didėja atsakomybė, o ne atlygis doh.gif Pati absurdiškiausia darbovietė kokią tik gali pasirinkti normaliai mąstanti būtybė.. Kas liūdniausia įklimpsti kaip į liūną, iš kurio jau nebe taip lengva išbristi.. Taigi BANKUI NE..
Papildyta:
QUOTE(Eira @ 2008 07 18, 15:29)
pusantro startas, cia ant popieriaus ar i rankas turi omeny? man vienam banke siulo bandomuoju pusantro ant popieriaus, o po to jau nuo manes priklausys kels ar ne. Aisku, plius ketvirtiniai priedai. Man atrodo pusantro ant popieriaus labai mazas DU, tuo labiau, kad nera garantijos, kad pakels. Tai dabar ir nezinau, ka daryti, sutikti dirbti ar ne. Patarkit

Žinok, niekas ir nekels.. O jei ir pakels, tai 100 popierinio geriausiu atveju doh.gif Ras n priežasčių, kodės jūs neverta didesnio atlygio..Beje, premijos, tai juoko vertos.. Tokiai institucijai, kaip bankas, man net būtų gėda tokio dydžio premijas mokėti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2008 07 19, 22:24)
Žinai, dirbu banke ne metus ir net ne du.. Su patirtim didėja atsakomybė, o ne atlygis  doh.gif  Pati absurdiškiausia darbovietė kokią tik gali pasirinkti normaliai mąstanti būtybė.. Kas liūdniausia įklimpsti kaip į liūną, iš kurio jau nebe taip lengva išbristi.. Taigi BANKUI NE..
Papildyta:

Žinok, niekas ir nekels.. O jei ir pakels, tai 100 popierinio geriausiu atveju  doh.gif Ras n priežasčių, kodės jūs neverta didesnio atlygio..Beje, premijos, tai juoko vertos.. Tokiai institucijai, kaip bankas, man net būtų gėda tokio dydžio premijas mokėti  blink.gif


Butu labai idomu isgirsti, kokios yra neabsurdiskos darbovietes, nes jau menesi tokios ieskau, bet kol kas tinkamesnio varianto pagal savo patirti, issilavinima, lukescius neradau.
Zinau, kokie banke yra altyginimo kelimai. Juokingi, bet po truputi, po truputi ir susidaro. Bent jau man taip buvo praeitame banke. O ketvirtines premijos priklauso nuo pardavimu. Normaliai parduosi, daugiau ir gausi.
Atsakyti
Ir mane sudomino kur rasti ta "neabsurdiska darboviete".,
nes buna kad atidirbi 7-10 metu (pareigos atsakyngos,dirbi uz 3 zmones), o laga pakelia per Tuos metus gal 2 kartus ir tai po 300 lt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2008 07 19, 22:24)
Žinai, dirbu banke ne metus ir net ne du.. Su patirtim didėja atsakomybė, o ne atlygis  doh.gif  Pati absurdiškiausia darbovietė kokią tik gali pasirinkti normaliai mąstanti būtybė.. Kas liūdniausia įklimpsti kaip į liūną, iš kurio jau nebe taip lengva išbristi.. Taigi BANKUI NE..
Papildyta:

Žinok, niekas ir nekels.. O jei ir pakels, tai 100 popierinio geriausiu atveju  doh.gif Ras n priežasčių, kodės jūs neverta didesnio atlygio..Beje, premijos, tai juoko vertos.. Tokiai institucijai, kaip bankas, man net būtų gėda tokio dydžio premijas mokėti  blink.gif

iš kokio banko čia tokie atsiliepimai įdomu būtų sužinoti ax.gif
aš dirbu banke tik šiek tiek daugiau nei metus, algą kas pusmetį kol kas kelia po +200 į rankas ax.gif o premijos būna tikrai juk tik nuo to kiek ir ko tu pardavei bigsmile.gif mano atveju mažiau nei 1800lt į rankas, ketvirtyje -nebuvo ax.gif
gal tai yra ne daug, bet mano poreikiams pilnai užtenka, o kai noriu daugiau, sakykime vasarą noriu kur nors išvažiuoti, pasitempiu ir premija tikrai būna didesnė nei ta minimali mano atveju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2008 07 20, 18:38)
iš kokio banko čia tokie atsiliepimai įdomu būtų sužinoti  ax.gif
aš dirbu banke tik šiek tiek daugiau nei metus, algą kas pusmetį kol kas kelia po +200 į rankas  ax.gif o premijos būna tikrai juk  tik nuo to kiek  ir ko tu pardavei  bigsmile.gif  mano atveju mažiau nei 1800lt  į rankas,  ketvirtyje -nebuvo  ax.gif
gal tai yra ne daug, bet  mano poreikiams pilnai užtenka, o kai noriu daugiau, sakykime vasarą noriu kur nors išvažiuoti, pasitempiu ir premija tikrai  būna didesnė nei  ta minimali mano atveju  rolleyes.gif

Tai man jau įdomu pasidarė kur čia taip pinigais švaistosi g.gif Dirbau DnbNord ir HB tokių stebuklų dar neaptikau g.gif
Atsakyti
aš dirbu sebe wink.gif planus vygdau vidutiniškai visus 150-230proc wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2008 07 10, 20:18)
kuriame tu dirbi? norde?


tikrai ne dnb norde
Papildyta:
nu ko jus ant tu banku varot..gal tiesiog nebuvote savo vietoje..dirbu pora metu.alga virs triju tukstanciu i rankas, premijos, draudimas....

maciau kruvas lt uab'ciku..negrizciau jokiu budu..turime strategija, planus, vykdai, dirbi ir jokiu problemu.kolektyvas jaunas, protingas..
tikrai neiciau i snora ir hansa..o daugiau yra ir geru banku..pabandykit ir rasit save:jei ne banke, tai kitur gal.sekmes
Atsakyti
maza saulyte - as save radau ten kur noriu buti ir esu wink.gif
o tu kaip supratau is kitu pasisakymu ukio banke smile.gif algos ten geros bet man nepatinka valdzia, o jei politika pati manes nezavi - kad ir 10000 i rankas vis tiek neiciau smile.gif

o darudima ir mes turime, tiek sveikatos, tiek medicinini kai eini pas stomotologus o uz viska sumoka bankas - super smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2008 07 20, 23:31)
maza saulyte -  as save radau ten kur noriu  buti ir esu wink.gif
o tu kaip supratau is kitu pasisakymu  ukio banke smile.gif algos ten geros bet  man nepatinka valdzia, o jei  politika pati manes nezavi -  kad ir 10000 i rankas vis tiek neiciau smile.gif

o darudima ir mes turime, tiek sveikatos, tiek medicinini kai eini pas stomotologus o  uz viska sumoka bankas - super smile.gif

Nu geras.. HB tikrai vykdo ubagiska politika siuo atzvilgiu.. geda pasakyti, atidirbus 4 meus vien tame banke gaunu tik 1500 i rankas doh.gif O jau valdzios poziuris i zmogu isvis doh.gif Jei galetu, gyvus su kaulais suestu.. Ka bedarytum, vistiek durnius liksi doh.gif Gal va kituose bankuose ir padoresnis poziuris i darbuotoja, nezinau g.gif Reiks ir man rimtai pagalvoti ar verta po dekreto i tokia darboviete kaip HB grizti g.gif
Papildyta:
QUOTE(maza saulyte @ 2008 07 20, 23:25)
tikrai ne dnb norde
Papildyta:
nu ko jus ant tu banku varot..gal tiesiog nebuvote savo vietoje..dirbu pora metu.alga virs triju tukstanciu i rankas, premijos, draudimas....

maciau kruvas lt uab'ciku..negrizciau jokiu budu..turime strategija, planus, vykdai, dirbi ir jokiu problemu.kolektyvas jaunas, protingas..
tikrai neiciau i snora ir hansa..o daugiau yra ir geru banku..pabandykit ir rasit save:jei ne banke, tai kitur gal.sekmes

Jei ne paslaptis, o kuriame mieste cia tokios algos? Nes kiek zinau jos dar ir pagal regionus skiriasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2008 07 20, 19:49)
Tai man jau įdomu pasidarė kur čia taip pinigais švaistosi g.gif Dirbau  DnbNord ir HB tokių stebuklų dar neaptikau  g.gif

drinks_cheers.gif tikru stebuklai, tokiais tempais keliami atlyginimai doh.gif
Atsakyti
manau ne stebūklai - o tiesiog kuom argumentuoji kai eini prašyti algos dideswnės, aišku kad patys nekelia bet kai nueini ir pateikti krūva gerų argumentų į kuriuos paprastai net negali būti neigiamas atsakymas, tai ir gauni ko nori.
Atsakyti